Bosna i Hercegovina - Grčka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Rezultat?

Poll ended at 23/03/2013 23:02

Pobjeda BiH
322
68%
Nerijeseno
99
21%
Pobjeda Grcke
54
11%
 
Total votes: 475

Djuro
Posts: 148
Joined: 26/04/2009 14:44

#76 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by Djuro »

...sa Grcima nikom nije lako.
Imaju čvrste igrače, dobar blok, dobro pokrivaju, imaju i kontru sa jakim (ne i zvučnim)
igračima. Sve u svemu, jako nezgodan, iskusan protivnik.

Sjećam se kad je Hrvatska igrala s njima u Makismiru - Bilić je postavio malo oprezniju taktiku, ma niti jednu ozbiljnu šansu im nismo stvorili. Cijelu tekmu - ništa, malo više batrganja u drugom poluvremenu, ali su oni sve lako iskontrolirali. A u Grčkoj su nas lagano dobili.... Frustrirajuće.

Svaka je tekma nova priča, BIH je očito kvalitetnija od Grčke, i uz pametan pristiak i uz malo sreće (da Grke baš usere neka kontra) može pozitivno riješiti ovu tekmu. To bi bila velika stvar za BIH a i nama u susjedsvu
bi bilo drago :-D
ejs
Posts: 86
Joined: 30/12/2012 22:49

#77 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by ejs »

Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#78 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by ledeni_caj »

Da osvojimo sve sto se osvojiti moze ovi bi dosli i plakali kako ne valja i bezveze se pusemo.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45281
Joined: 29/12/2005 01:20

#79 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by jeza u ledja »

ejs wrote:Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
Cuj nadas se pobjedi Grka jer smo se previse napuhali?!
Koja je poenta onda igre reprezentacije? Ono, bitnije je da se "spustimo na zemlju" nego da se plasiramo na SP. :-)
User avatar
tvrtko 1. kotromanić
Posts: 482
Joined: 14/10/2011 21:40
Location: MILE

#80 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by tvrtko 1. kotromanić »

ejs wrote:Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
frngla
Posts: 3225
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#81 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by frngla »

Mislim da će biti gurava tekma, nešto kao protiv Bjelorusije... 1:0 i svi sretni (osim Grka) :D
User avatar
Logovan
Posts: 94408
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#82 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by Logovan »

frngla wrote:Mislim da će biti gurava tekma, nešto kao protiv Bjelorusije... 1:0 i svi sretni (osim Grka) :D
I ja nešto slično mislim.
Mi ćemo imati prilika, oni će ih isto imati. Biće velika nervoza na terenu, biće oštrih prekršaja. Mi ćemo nekad oko 60. minute povesti 1:0, golom Emira Spahića, oni će se sjebati pa će od ljutnje zaraditi crveni karton. U zadnjih desetak minuta imat će dvije odlične prilike za postizanje golova. Sudija će produžiti 5 minuta, da malo pomogne gostima ali to oni neće iskoristiti i mi ćemo slaviti novu pobjedu.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#83 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by and »

gledam tabelu naše grupe.5 reprezentacija postiglo 19 golova,a mi 15 :dance:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#84 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by Korisničkoime »

Na žalost ništa od Rahimića, on onakav kao prije 4 godine suhog bi zlata bio vrijedan ali sada mislim da moramo biti ozbiljni nije u pitanju ni želja ni znanje nego da čovjek nije od kamena. Zna on bez sumnje bi i htio ali nakon ovako duge pauze i u ovim godinama mislim da jednostavno više ne može a takav igrač je ogroman rizik.
Kako dobiti Grke sigurno neće biti lako i sigurno ih nećemo razbiti ubiti poderati ili kako se već ovdje navodi. Grke moramo ponavljam moramo dobiti igrom preko krila, moramo ih razvući na terenu što je više moguće kako bi igračima u centru prije svega Pjaniću olakšali kako bi za njega stvorili prostor. Grci jesu jaki i jesu def.nastrojeni maksimalno ali nije im brzina neka velika odlika znači iskoristiti to i pokušati prenositi loptu brzo preko krila.
Ovoj zamisli ne ide u koristi da Lulić očigledno nije u formi kao i to da nemamo brzog lijevog beka zapravo nemamo nikakvog ali eto.
Def.vezni a hebiga o njemu smo toliko govorili da više nema smisla Sušić hoće da mu to bude Zahirović i nema druge po bilo koju cijenu.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#85 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by Arteta »

ejs wrote:Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
:lol:
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#86 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by palermo »

Korisničkoime wrote: Def.vezni a hebiga o njemu smo toliko govorili da više nema smisla Sušić hoće da mu to bude Zahirović i nema druge po bilo koju cijenu.
Jednom sam Ultimu pitao bi li Višća mogao igrati zanjdeg veznog, i on reče jok, nije to nikada igrao. A meni Višća nekako baš bi odgovarao toj ulozi. Prevashodno zbog brzine, a ima i malo okoprčnosti. Eleneis, svakako je kasno, čak i da sam u pravu.

U pravu si, Zahirović će to igrati, ne mislim čak da bi to bio veliki problem, ako bi Sejo pored njega zaigrao....al nema Seje
Last edited by palermo on 07/02/2013 21:20, edited 1 time in total.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#87 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by tendzera »

ejs wrote:Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
Nadam se i ja da vise nikad neces uci na ovaj forum :x
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#88 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by MOSALJOZE »

Arteta wrote:
ejs wrote:Nadam se pobjedi Grka.
Mnogo se puse repka u nebesa bez ikakvog osnova
:lol:
na ovu PULJKU iznad posta trokutic i ti u banovice 8-)
ajvaz_dedo
Posts: 163
Joined: 28/01/2012 16:01

#89 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by ajvaz_dedo »

Korisničkoime wrote:Na žalost ništa od Rahimića, on onakav kao prije 4 godine suhog bi zlata bio vrijedan ali sada mislim da moramo biti ozbiljni nije u pitanju ni želja ni znanje nego da čovjek nije od kamena. Zna on bez sumnje bi i htio ali nakon ovako duge pauze i u ovim godinama mislim da jednostavno više ne može a takav igrač je ogroman rizik.
Kako dobiti Grke sigurno neće biti lako i sigurno ih nećemo razbiti ubiti poderati ili kako se već ovdje navodi. Grke moramo ponavljam moramo dobiti igrom preko krila, moramo ih razvući na terenu što je više moguće kako bi igračima u centru prije svega Pjaniću olakšali kako bi za njega stvorili prostor. Grci jesu jaki i jesu def.nastrojeni maksimalno ali nije im brzina neka velika odlika znači iskoristiti to i pokušati prenositi loptu brzo preko krila.
Ovoj zamisli ne ide u koristi da Lulić očigledno nije u formi kao i to da nemamo brzog lijevog beka zapravo nemamo nikakvog ali eto.
Def.vezni a hebiga o njemu smo toliko govorili da više nema smisla Sušić hoće da mu to bude Zahirović i nema druge po bilo koju cijenu.
Ja licno mislim da Rahimic moze do kraja kvalifikacija odigrati,ako ne 90,onda 60 min.
I to ne samo kvalifikacije,nego i prvenstvo...
A od razvlacenja nema nista,to preko krila,kao sto si ti nave,jer igramo sa dva spica,a nazad sa cetiri u liniji,u sredini ostaju "samo" cetvorica,tako da se ni to promjeniti nece...
Igramo 4-4-2,vec evo haman dvije godine,tako da od mjenjanja taktike,nevjerujem da ce nesto biti...
Jedino u prvih jedanaest,Zahirovic-Rahimic,Zukanovic na desnog beka (cisto zbog te lijeve noge,centarsuta radi!),Mujdza na neprirodnog lijevog (cisto sto mora,a za muku i moze odigrati),Vranjes na stopera,Steva desno,Lula lijevo,njihove zamjene Visca,i Avdija,spic zna se...
I isto kao i protiv Slovenije,pa ako sta prodze dobro je...
A ako prema nasem golu sta prodze,jebi ga...
Nemoj misliti da ja nebih volio da mi njih razvlacimo,Ali se neigra na wembliu,a ni na no kampu,bilino je to,a i sa cetri u sredini,sa Zahirovicem,koji sedam sekundi loptu kontrolisati nemoze,ma mi nismo ni Slovence mogli razvuc,cak smo licno mi u pojedinim trnutcima razvuceni bili...
ejs
Posts: 86
Joined: 30/12/2012 22:49

#90 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by ejs »

Nije zabranjeno navijat za Grke jel tako? Tako je.
Vamos Grkos :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#91 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by IcedMFEarth »

ajvaz_dedo wrote: Ja licno mislim da Rahimic moze do kraja kvalifikacija odigrati,ako ne 90,onda 60 min.
I to ne samo kvalifikacije,nego i prvenstvo...
A od razvlacenja nema nista,to preko krila,kao sto si ti nave,jer igramo sa dva spica,a nazad sa cetiri u liniji,u sredini ostaju "samo" cetvorica,tako da se ni to promjeniti nece...
Igramo 4-4-2,vec evo haman dvije godine,tako da od mjenjanja taktike,nevjerujem da ce nesto biti...
Jedino u prvih jedanaest,Zahirovic-Rahimic,Zukanovic na desnog beka (cisto zbog te lijeve noge,centarsuta radi!),Mujdza na neprirodnog lijevog (cisto sto mora,a za muku i moze odigrati),Vranjes na stopera,Steva desno,Lula lijevo,njihove zamjene Visca,i Avdija,spic zna se...
I isto kao i protiv Slovenije,pa ako sta prodze dobro je...
A ako prema nasem golu sta prodze,jebi ga...
Nemoj misliti da ja nebih volio da mi njih razvlacimo,Ali se neigra na wembliu,a ni na no kampu,bilino je to,a i sa cetri u sredini,sa Zahirovicem,koji sedam sekundi loptu kontrolisati nemoze,ma mi nismo ni Slovence mogli razvuc,cak smo licno mi u pojedinim trnutcima razvuceni bili...
Pa ako treba centaršut lijevom nogom, onda valjda treba igrati lijevog beka :)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#92 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by MOSALJOZE »

Pa šta ljudi ako bude remi u zenici.Po meni bi bio to dobar rezultat.Da se mi razumijemo grci i mi smo bara-bara,ali grci imaju ono što vecina reprezentacija a to je strašan kolektiv koji se drzi vec 10 godina.Gol razlika nije problem.Mislim mogu oni dobiti i lihtenštajn i ove "male" ali mislim da to nije problem.Sve u svemu NE SMIJEMO izgubiti utakmice u ovim kval.
User avatar
LSD
Posts: 27295
Joined: 24/07/2007 08:26

#93 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by LSD »

Šta ste navalili toliko na covjeka :? ima pravo na svoje mišljenje.

A Rahimić ne igra nikako u CSKA.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#94 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by JThomas »

niti mi imamo personal da nekoga razvlačimo, niti se u ovakvim utakmicama može eksperimentalno mijenjati način kako se igra zadnje dvije godine.
ajvaz_dedo
Posts: 163
Joined: 28/01/2012 16:01

#95 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by ajvaz_dedo »

Ma bravo,do mene je...
Zahojco se malo ja... Znaci samo Zuka i Mujdza mijenjaju pozicije i to je to...
Sta mi radi ova gudra,da neznam ni na kojoj mi strani srce lupa...
Boze sacuvaj...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24274
Joined: 26/08/2007 17:10

#96 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by Charuga »

LSD wrote:Šta ste navalili toliko na covjeka :? ima pravo na svoje mišljenje.
Upravo tako ... :thumbup:

Nije nikoga vrijedjao, nije nikome psovao, nije trolao, nije smarao, samo se izjasnio da navija za Grcku i to je to. Nema tu nikakvog razloga za ban. Zaobidjete ga, ne komentarisete post i svima dobro ...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#97 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by MOSALJOZE »

LSD wrote:Šta ste navalili toliko na covjeka :? ima pravo na svoje mišljenje.

A Rahimić ne igra nikako u CSKA.
igrač trener dakle trenira on,igrao je u nekim pripremnim utakmicama.On ti je tu ako zafali da uleti.Ma moze on odigrat 60 kvalitetnih minuta
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#98 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by palermo »

MOSALJOZE wrote:Pa šta ljudi ako bude remi u zenici.Po meni bi bio to dobar rezultat.Da se mi razumijemo grci i mi smo bara-bara,ali grci imaju ono što vecina reprezentacija a to je strašan kolektiv koji se drzi vec 10 godina.Gol razlika nije problem.Mislim mogu oni dobiti i lihtenštajn i ove "male" ali mislim da to nije problem.Sve u svemu NE SMIJEMO izgubiti utakmice u ovim kval.
Kako smo bolan bara-bara :D . Bolji smo, što naravno ne znači da nužno moramo pobijediti. Ali da smo bolji , jesmo
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45281
Joined: 29/12/2005 01:20

#99 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by jeza u ledja »

Bolji? Mi? Od Grcke?

Ma daaj...

Ponavljam, remi kod kuce, realno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#100 Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post by AmiĐa_Idriz »

KAKVA JE OVO PRLJAVA OSMICA GLASALA ZA GRČKU ! ! ! !
Locked