Bosna ASA BHT 06/07

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#276

Post by prleitihi »

3 za široki..gilbert opet dva bacanja..2 sec do kraja.. :( ..prvo fulio..gotovoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#277

Post by Kukuruz_Barbe-q »

gotovo

krivo mi zbog bosne zbog nlb lige.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#278

Post by prleitihi »

čestitke..sasvim zasluženo!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#279

Post by Comrad »

:roll: žalosno
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#280

Post by Kukuruz_Barbe-q »

odo gleat spansku ligu jebo ovo
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#281

Post by prleitihi »

Kukuruz_Barbe-q wrote:gotovo

krivo mi zbog bosne zbog nlb lige.
družba je družba..a služba je služba.. :wink:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#282

Post by Comrad »

prleitihi wrote:čestitke..sasvim zasluženo!
Slažem se, kad se pičke ne znaju boriti, nisam gledao tekmu, ali izgubiti u svojoj dvorani..ccc..idemo sa ostavkama Neno i Kona, dosta ste uradili...
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#283

Post by prleitihi »

kako ono reče nen..ovo im je zadnji put da nas dobiju.. :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47324
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#284

Post by Edin H. »

:x

Hvala prletihi i kukurz :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#285

Post by Comrad »

Čuj Vrankovića harambaše :-)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#286

Post by prleitihi »

joj vrankovića malograđanina.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..koji papčić.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .."trebalo je biti 30 razlike za široki"..aludirajući kao na loše suđenje..što je..svakako..laž!..koji bijednik.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :x
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#287

Post by Comrad »

Takvi smo ti mi divljaci :D dobio si utakmicu, koji qrac moraš još srat' uzmi pehar i marš doma :)
kvic
Posts: 123
Joined: 11/03/2007 23:55
Location: mostar

#288

Post by kvic »

rikardoreis wrote: joke brljavi nesto danas po novinama, stvarno mi se zgadio...prepotentan je do bola, kaze da je siroki puno bolja ekipa od bosne.
covjek zna sta prica... a sto se tice prepucavanja prije utakmice, sve je to psiholoska igra a to je sastavni dio danasnjeg sporta... cestitke sirokom...
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#289

Post by prleitihi »

zna šta priča..naravno..čuli smo mu izjavu.. :D
mileS
Posts: 74
Joined: 01/05/2006 19:20

#290

Post by mileS »

Neno je jos jedan puta dokazao da je pocetnik u trenerskom poslu.
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#291

Post by Sir Charles »

Siroki definitivno bio bolji u ovoj utakmici. Zasluzena pobjeda. Bosna nije imala niti jednu jedinu akciju. Sve se svodilo da se prevede lopta pa solo, jedan na jedan. Koliko je frljavih lopti samo Rahimic bacio, a o forsiranim sutevima za 3 poena da ne govorim. 12 skokova vise za Siroki. Jos jednom je Neno dokazao da nema pojma o trenerskom poslu. Ako ima imalo obraza, mora dati ostavku, a sa njim i ostala ekipa "menadzera", "direktora", sranja.... Zapamtite da sam rekao da necemo ni na EP. Sjebo nam je i repku
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#292

Post by Comrad »

Sir Charles wrote:Zapamtite da sam rekao da necemo ni na EP. Sjebo nam je i repku
E toga me najviše strah, pa ima vremena do augusta/septembra neka bar nađe kakvog dobrog saradnika, ne smijemo propustiti EP :x
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#293

Post by prleitihi »

bit će interesantno sačekat novi broj magazina dani..debela pećnica je..dok nije zasjela u upravni odbor kk bosna..pljuvala sve živo u tom klubu..tražila smjenu konakovića..nema šta debela pećnica nije radila..(Div iz Železnika i patuljak iz SDA http://www.bhdani.com/default.asp?kat=k ... tekst_rb=1)..baš jedva čekam da vidim šta će sada napisati.. :-)
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#294

Post by kub lajkan »

kvic wrote:
rikardoreis wrote: joke brljavi nesto danas po novinama, stvarno mi se zgadio...prepotentan je do bola, kaze da je siroki puno bolja ekipa od bosne.
covjek zna sta prica... a sto se tice prepucavanja prije utakmice, sve je to psiholoska igra a to je sastavni dio danasnjeg sporta... cestitke sirokom...
hajd ne rise... ono je krkan jedan kroz jedan... izbiflo gluposti u mikrofon i ode, a onaj reporter ne zna ni je l' dos'o ni jel' pos'o...
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#295

Post by prleitihi »

a najgore od svega što je reporter mali miš..pa mu ništa nije smio reći..nego ga prepusti bahi..pa bebeli baho s visine opali.. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#296

Post by hrasno38 »

E rane moje. Bosna je jos davno izgubila mnogo toga kada su poceli da se ponasaju prepotentno i vise nego kukavicki. Bosna je za godinu dana promjenila igraca i igraca od kojih je vise od 50% dovedeno pa onda otjerano. Bosna vec drugu sezonu ko posljednji bijednici pokusavaju dobiti titulu na malu dvoranu i proslu godinu im je uspjelo ali ovu ne. Da igrali su u maloj dvorani iza samo jednog razloga: straha od Sirokog i puno vecih pritisaka na utakmicu od strane publike. Da su ovu utakmicu odigrali u Zetri Siroki bi bio na koljenima. Dino Konakovic je bio jedan od ljudi koji je digao Bosnu ali isto tako i glavni covjek koji je pokopao. Ne moze se jaka ekipa napraviti sa trenerima pocetnicima i za vece uspjehe za trenera se mora odrijesiti kesa. Za Bosnu je ovo bezdan koji sam ja predvidio na samom pocetku sezone. Sljedecu sezonu svi igraci osim Pasalica i Sehovica mogu ici ali doduse za ovu ligu sto ce igrati i ne trebaju im bolji. I Mensur i Nenad za pomocnika drze jednog najobicnijeg anonimusa Abaza koji zajedno sa Dinom Konakovicem nije u karijeri ubacio 100 koseva a jednog fantasticnog motivatora Parezanina drze u Vogosci. Ovo je blizu dna a kako mi se cini ni samo dno nije daleko.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#297

Post by prleitihi »

koje ekipe su do sada trenirali vranković ili taj parežanin?.. :oops:
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#298

Post by hrasno38 »

prleitihi wrote:koje ekipe su do sada trenirali vranković ili taj parežanin?.. :oops:
jel se ti zajebavas ili pitas ozbiljno. Vrankovic niti jednu kao i Nenad ali je zato igrao u Hrvatskoj reprezentaciji i sto se tice karijere njegove i Nenine tu su negdje a sto se tice trenerske Vrankovic=1 a Nenad=0. A sto se tice Parezanina ne znam stvarno sto bih ti rekao za covjeka koji je prosao kosarkasku skolu Svjetskih prvaka i koji je Vogoscu prosetao da prve lige i koji je cijelu Skenderiju dizao na noge svojom pozrtvovanoscu i motivacijom sa klupe. Znas da bi neke stvari shvatio moras se malo duze vremene i baviti sa tim i razmisljati argumentima a ne sa onim Neno=legenda. Legenda u igranju ok ali u trenerskom poslu nikako.
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#299

Post by galaxtics »

e ljudi ba znalo se i prije početka sezone kako ce bosna zavrsit?!
ali i vi ste totalno nerealni i nezahvalni ko kurac :D
eh evo objašnjenje.............
ja sam iz zenice :-D ali ovo se mora reći pošteno!
napravili ste ono sto malo koji klub moze za kratko vrijeme a to je vratili klub na mapu kosarke
pa zar se nesjecate samo prije par godina da ste svaku kod kuce gubili po 30 a na strani da ni ne govorim.....eh druga je prica sto vi hocete od takve bosne preko noci napravit panathinaikos :o
ohladite malo.......polako eto igracete fiba kup i to je neki napredak!
a vi kontali siroki ekipa od juce!nevolim ih al jebi im mater oni su vec godinama konstantni za razliku od bosne
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#300

Post by galaxtics »

al scauting vam je bolji neg kod bennetona jebote!
hahah tjerate jednog lloredu koji je fantastican defanzivac i skoker a dovodite ...... da se sad ne spominje vec rečeno
i jos nesto gilbert+bremer=big zabluda!
mujo-čkazepi
ikona-jedini ok
rizvic-"igračina"
Post Reply