Bosansko Hodocasce u IKEU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#201 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Piaty »

Hendrix wrote: 07/02/2018 06:45 Ima godina dvije kako je Medjugorje zaboravljeno kao mjesto hodocasca jer se pojavilo novo ukazanje, novo mjesto prosvijetljenja napacenog bosanskog naroda...IKEA u Zagrebu i nedavno u Beogradu. Odjednom je to postalo mjesto gdje se obavezno skrene kad se ide u Zagreb ili Beograd, usput ili poslovno, IKEA je mjesto gdje se radi check in i nonsalantno uradi selfie. Da se podijeli ta neizmjerna sreca konacnog susreta sa svedskim ivericama i sarafima.

Znaci jebo ti sva turisticka mjesta i atrakcije, IKEA je bosanska atrakcija broj 1! Mislim da sam do sada izbrojao oko 20 prijatelja na fejsu koji su obavili hodocasce i ponosno pokazali svima da su bili u jebenom svedskom salonu namjestaja! Taj dozivljaj kada vidis taj jeftini namjestaj i osjetis cari svedskih imena fotelja i stolica, neprocjenjivo!

Znaci koji je nama klinac? Zar smo toliko propali da je kurcenje i check in @ IKEA Restaurant uz "Wow, jutarnja kafica u IKEI, zaista super dan!" nama postalo kao nesto nevjerovatno?!?! Meni je i dalje nepojmljivo da mi jaran ode turisticki u Zagreb i provede pola dana u IKEI, znaci ne vjerujem i ne mogu da shvatim. Nije nista kupio, samo gledo i sliko da zeni pokaze, i checkiro se naravno.

I sta ima u Zagrebu? Ma super stvarno, bio sam u IKEI, predobro fakat, stvarno ima svega i restoran je odlican.... :cry:
Stvarno! Boze ti me sacuvaj!

I kada kazu djeca i omladina su ovakvi i onakvi. Pa gdje nece biti kada su im roditelji zesce konjine, ebala ih Ikea i instagram sve skupa.

Mene opcenito nervira taj turizam, koji k...i turizmi i selfiji. Bio sam i ja svugdje i nekad uzivam, nekad ne uzivam, ne pada mi ni na pamet ebeni fotoaparat...ebo te turizam i Prag i Dubai (radije bih proveo vrijeme u zatvoru u Kalinoviku nego sto bih otisao u smrdljivi Dubai).

Taj ti je jaran debil, mozda dobar covjek ali debil, ebala ga jutarnja kafica bilo gdje...

Kad bi debili shvatili da nema ljepote do Bozje ljepote, taj bi Dubai bio pustinja a kada bi vise gledali u svoju dusu nego u komsijinu, ebalo bi im se kakav im je namjestaj, Ikein ili od Dzemo Komerca....

Prostite na rijecima.
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#202 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Project Ashe »

Piaty wrote: 04/06/2021 14:51
Hendrix wrote: 07/02/2018 06:45 Ima godina dvije kako je Medjugorje zaboravljeno kao mjesto hodocasca jer se pojavilo novo ukazanje, novo mjesto prosvijetljenja napacenog bosanskog naroda...IKEA u Zagrebu i nedavno u Beogradu. Odjednom je to postalo mjesto gdje se obavezno skrene kad se ide u Zagreb ili Beograd, usput ili poslovno, IKEA je mjesto gdje se radi check in i nonsalantno uradi selfie. Da se podijeli ta neizmjerna sreca konacnog susreta sa svedskim ivericama i sarafima.

Znaci jebo ti sva turisticka mjesta i atrakcije, IKEA je bosanska atrakcija broj 1! Mislim da sam do sada izbrojao oko 20 prijatelja na fejsu koji su obavili hodocasce i ponosno pokazali svima da su bili u jebenom svedskom salonu namjestaja! Taj dozivljaj kada vidis taj jeftini namjestaj i osjetis cari svedskih imena fotelja i stolica, neprocjenjivo!

Znaci koji je nama klinac? Zar smo toliko propali da je kurcenje i check in @ IKEA Restaurant uz "Wow, jutarnja kafica u IKEI, zaista super dan!" nama postalo kao nesto nevjerovatno?!?! Meni je i dalje nepojmljivo da mi jaran ode turisticki u Zagreb i provede pola dana u IKEI, znaci ne vjerujem i ne mogu da shvatim. Nije nista kupio, samo gledo i sliko da zeni pokaze, i checkiro se naravno.

I sta ima u Zagrebu? Ma super stvarno, bio sam u IKEI, predobro fakat, stvarno ima svega i restoran je odlican.... :cry:
Stvarno! Boze ti me sacuvaj!

I kada kazu djeca i omladina su ovakvi i onakvi. Pa gdje nece biti kada su im roditelji zesce konjine, ebala ih Ikea i instagram sve skupa.

Mene opcenito nervira taj turizam, koji k...i turizmi i selfiji. Bio sam i ja svugdje i nekad uzivam, nekad ne uzivam, ne pada mi ni na pamet ebeni fotoaparat...ebo te turizam i Prag i Dubai (radije bih proveo vrijeme u zatvoru u Kalinoviku nego sto bih otisao u smrdljivi Dubai).

Taj ti je jaran debil, mozda dobar covjek ali debil, ebala ga jutarnja kafica bilo gdje...

Kad bi debili shvatili da nema ljepote do Bozje ljepote, taj bi Dubai bio pustinja a kada bi vise gledali u svoju dusu nego u komsijinu, ebalo bi im se kakav im je namjestaj, Ikein ili od Dzemo Komerca....

Prostite na rijecima.
Što je najsmiješnije namještaj proizveden u BiH je mnogostruko kvalitetniji od jebene IKEA-e. Ni meni nije jasno to hodočašćenje po tim nekim supermarketima i trgovinama. Btw u Evropi i US of America IKEA je zadnje smeće od namještaja.
User avatar
mk ultra
Posts: 19223
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#203 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by mk ultra »

Project Ashe wrote: 04/06/2021 15:06 Što je najsmiješnije namještaj proizveden u BiH je mnogostruko kvalitetniji od jebene IKEA-e. Ni meni nije jasno to hodočašćenje po tim nekim supermarketima i trgovinama. Btw u Evropi i US of America IKEA je zadnje smeće od namještaja.
ako je od masivnog drveta to košta gdje god da je, mada šveđani to dobro rade, rade i naši ali to nije jeftino.

ako je ispod iverica onda je svejedno ko pravi, smeće kako god
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#204 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by YouAreMyDestiny »

Zamislite, kada Lidl dođe, pa se hamše stanu čekirati i selfirati. Kao u McDonald's - u prije deset godina. :mrgreen:
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#205 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Piaty »

klix wrote: 04/06/2021 15:14 Zamislite, kada Lidl dođe, pa se hamše stanu čekirati i selfirati. Kao u McDonald's - u prije deset godina. :mrgreen:
Ne dao Bog da ta sirotinja na vlast dodje.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#206 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by YouAreMyDestiny »

Piaty wrote: 04/06/2021 15:29
klix wrote: 04/06/2021 15:14 Zamislite, kada Lidl dođe, pa se hamše stanu čekirati i selfirati. Kao u McDonald's - u prije deset godina. :mrgreen:
Ne dao Bog da ta sirotinja na vlast dodje.
Ma i sada su na vlasti, oni što su se juče hljeba najeli.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#207 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by belfy »

Piaty wrote: 04/06/2021 14:51
Hendrix wrote: 07/02/2018 06:45 Ima godina dvije kako je Medjugorje zaboravljeno kao mjesto hodocasca jer se pojavilo novo ukazanje, novo mjesto prosvijetljenja napacenog bosanskog naroda...IKEA u Zagrebu i nedavno u Beogradu. Odjednom je to postalo mjesto gdje se obavezno skrene kad se ide u Zagreb ili Beograd, usput ili poslovno, IKEA je mjesto gdje se radi check in i nonsalantno uradi selfie. Da se podijeli ta neizmjerna sreca konacnog susreta sa svedskim ivericama i sarafima.

Znaci jebo ti sva turisticka mjesta i atrakcije, IKEA je bosanska atrakcija broj 1! Mislim da sam do sada izbrojao oko 20 prijatelja na fejsu koji su obavili hodocasce i ponosno pokazali svima da su bili u jebenom svedskom salonu namjestaja! Taj dozivljaj kada vidis taj jeftini namjestaj i osjetis cari svedskih imena fotelja i stolica, neprocjenjivo!

Znaci koji je nama klinac? Zar smo toliko propali da je kurcenje i check in @ IKEA Restaurant uz "Wow, jutarnja kafica u IKEI, zaista super dan!" nama postalo kao nesto nevjerovatno?!?! Meni je i dalje nepojmljivo da mi jaran ode turisticki u Zagreb i provede pola dana u IKEI, znaci ne vjerujem i ne mogu da shvatim. Nije nista kupio, samo gledo i sliko da zeni pokaze, i checkiro se naravno.

I sta ima u Zagrebu? Ma super stvarno, bio sam u IKEI, predobro fakat, stvarno ima svega i restoran je odlican.... :cry:
Stvarno! Boze ti me sacuvaj!

I kada kazu djeca i omladina su ovakvi i onakvi. Pa gdje nece biti kada su im roditelji zesce konjine, ebala ih Ikea i instagram sve skupa.

Mene opcenito nervira taj turizam, koji k...i turizmi i selfiji. Bio sam i ja svugdje i nekad uzivam, nekad ne uzivam, ne pada mi ni na pamet ebeni fotoaparat...ebo te turizam i Prag i Dubai (radije bih proveo vrijeme u zatvoru u Kalinoviku nego sto bih otisao u smrdljivi Dubai).

Taj ti je jaran debil, mozda dobar covjek ali debil, ebala ga jutarnja kafica bilo gdje...

Kad bi debili shvatili da nema ljepote do Bozje ljepote, taj bi Dubai bio pustinja a kada bi vise gledali u svoju dusu nego u komsijinu, ebalo bi im se kakav im je namjestaj, Ikein ili od Dzemo Komerca....

Prostite na rijecima.
kad bi samo neki skontali da odgovaraju na post star 3 godine... idi reci onom sto je za 10k bitkoina 2010. kupio dvije pizze da je debil... jer u oba ova slucaja ispadas, u najmanu ruku, genijalac...
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#208 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Piaty »

A sto bogati? Kakve veze ima kada je bilo? Sta si ti sad to nesto debljao slova? Bozja ljepota - priroda. Sta? Nisi ljubitelj? Apstraktna umjetnost, beskrajni bazeni u Dubaiju, Dolce Gabana sta? Nemoj zajbavati.
Kao da se nesto promijenilo od 2017? To sa sirotinjom i njihovom ekskluzivom je i gore nego prije 3 godine.
Post Reply