Bosansko Hodocasce u IKEU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#176 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

Zamisli velicine covjeka koji kad ti dodje jednom u 15 godina donese jeftine fildzane i salvete iz ikeje a ti nako sav ozaren kad ode, uzmes da vidis sta je donio i gledas zemlju porijekla, znaci sve te oko srca neka milina fata.

To je velicina ikeje :izet:
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#177 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Altsa »

triconja wrote:Zamisli velicine covjeka koji kad ti dodje jednom u 15 godina donese jeftine fildzane i salvete iz ikeje a ti nako sav ozaren kad ode, uzmes da vidis sta je donio i gledas zemlju porijekla, znaci sve te oko srca neka milina fata.

To je velicina ikeje :izet:
:lol: koja glupost.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#178 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#179 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Altsa »

supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
da ali ne treba generalizovati. ja sam bio sto puta zbog svog ceifa i nikad mi nije palo na pamet da se slikam ili objavljujem na drustvenim mrezama da sam bio u IKEI. to kao da sam bio u OBI-u pa se slikao. ima svakakvih morona koji ce slikati. ti isti se i u hali selfaju pa objavljuju. IKEA je super i bilo bi fino da je ima i u BiH jer na jednom mjestu imas sve.
Last edited by Altsa on 14/02/2018 14:19, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#180 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

Altsa wrote:
supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
da ali ne treba generalizovati. ja sam bio sto puta zbog svog ceifa i nikad mi nije palo na pamet da se slikam ili objavljujem na drustvenim mrezama da sam bio u IKEI. to kao da sam bio u OBI-u pa se slikao. ima svakakvih morona koji ce slikati. ti isti se i u hali selfaju pa objavljuju. IKEA je super i bilo bi fino da je ima i u BiH.
Pa poenta je u slikanju i pokazivanju kao da si posjetio bijelu kucu
Ok tvoj ceif budi ti u ikei ako hoces citav dan svaki dan to ti niko ne spori al to slikati kao dostignuce neko je za mene kompleks
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#181 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Altsa »

pa to slikanje ne mogu ni ja objasniti jer ja idem u IKEU kada mi nesto treba za kucu i ako mi je IKEA usput tj ako sam se zatekao u njenoj blizini a ne da ubijem dan. kupim i izadem.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#182 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by biscanka2 »

insomnia78 wrote:Jesil i punca blokiro?
:lol:
akaunt
Posts: 518
Joined: 07/01/2018 21:13

#183 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by akaunt »

Jeste li primjetili da skoro sva sjeverna Bosna govori "IkeeJa" ?
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#184 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by muha_sa »

šta cemo za one što se slikaVAju pred Sebiljom il sU golubovima :?

rodio se i odrasto stotinjak metara od Sebilja NIKAD se tamo sliko nisam--niti cu :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#185 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
Generalno 99% ljudi je karina i dosadno. Zato i postoji ovisnost o lajkovima i slicnim virtuelnim sranjima, jer kad si heroj u virtualnom zivotu onda dobijes kao malo samopouzdanja. Imas krivu glavu, veliku nosurdu, losu kilazu ili mozda neki vecii nedostatak pa te ljudi izbjegaju u rl, ali zato jaro metnes sliku koja nema veze sa zivotom i koja predstavlja tvoj alter ego u zici, jer u stvarnosti tvoja kilaza, klempave usi i tako to te ne pokazuje u pravom svjetlu, tesko da ce neko potruditi se da te upozna. To je razlog uspjeha tih platformi.

Haj nadji covjeka koji nije bario preko interneta koku a kasnije kad je vidi ona ko tenk :izet:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#186 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

triconja wrote:
supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
Generalno 99% ljudi je karina i dosadno. Zato i postoji ovisnost o lajkovima i slicnim virtuelnim sranjima, jer kad si heroj u virtualnom zivotu onda dobijes kao malo samopouzdanja. Imas krivu glavu, veliku nosurdu, losu kilazu ili mozda neki vecii nedostatak pa te ljudi izbjegaju u rl, ali zato jaro metnes sliku koja nema veze sa zivotom i koja predstavlja tvoj alter ego u zici, jer u stvarnosti tvoja kilaza, klempave usi i tako to te ne pokazuje u pravom svjetlu, tesko da ce neko potruditi se da te upozna. To je razlog uspjeha tih platformi.

Haj nadji covjeka koji nije bario preko interneta koku a kasnije kad je vidi ona ko tenk :izet:
Sto me opisa :mrgreen: osim kilazena dijeti sam :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#187 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

supercali wrote:
triconja wrote:
supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
Generalno 99% ljudi je karina i dosadno. Zato i postoji ovisnost o lajkovima i slicnim virtuelnim sranjima, jer kad si heroj u virtualnom zivotu onda dobijes kao malo samopouzdanja. Imas krivu glavu, veliku nosurdu, losu kilazu ili mozda neki vecii nedostatak pa te ljudi izbjegaju u rl, ali zato jaro metnes sliku koja nema veze sa zivotom i koja predstavlja tvoj alter ego u zici, jer u stvarnosti tvoja kilaza, klempave usi i tako to te ne pokazuje u pravom svjetlu, tesko da ce neko potruditi se da te upozna. To je razlog uspjeha tih platformi.

Haj nadji covjeka koji nije bario preko interneta koku a kasnije kad je vidi ona ko tenk :izet:
Sto me opisa :mrgreen: osim kilazena dijeti sam :D
Ne moras se ba folirat odmah, i ja sam klempav i imam velku nosurdu i krivu facu :lol: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#188 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by ultima_palabra »

muha_sa wrote:šta cemo za one što se slikaVAju pred Sebiljom il sU golubovima :?

rodio se i odrasto stotinjak metara od Sebilja NIKAD se tamo sliko nisam--niti cu :lol:
Pa ne slikaju se Sarajlije pred Sebiljom... valjda :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#189 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by muha_sa »

ultima_palabra wrote:
muha_sa wrote:šta cemo za one što se slikaVAju pred Sebiljom il sU golubovima :?

rodio se i odrasto stotinjak metara od Sebilja NIKAD se tamo sliko nisam--niti cu :lol:
Pa ne slikaju se Sarajlije pred Sebiljom... valjda :D
što se Švedi slikaju u IkeJi :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#190 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

triconja wrote: Ne moras se ba folirat odmah, i ja sam klempav i imam velku nosurdu i krivu facu :lol: :thumbup:
Ok nemam ni facu krivu bar tako ja dozivljavam al mi je nos dug ko ponos :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#191 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

supercali wrote:
triconja wrote: Ne moras se ba folirat odmah, i ja sam klempav i imam velku nosurdu i krivu facu :lol: :thumbup:
Ok nemam ni facu krivu bar tako ja dozivljavam al mi je nos dug ko ponos :mrgreen:
:lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#192 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by seln »

supercali wrote:
triconja wrote: Ne moras se ba folirat odmah, i ja sam klempav i imam velku nosurdu i krivu facu :lol: :thumbup:
Ok nemam ni facu krivu bar tako ja dozivljavam al mi je nos dug ko ponos :mrgreen:
OMG! Nos od 8 centimetara!
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#193 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

seln wrote:
supercali wrote:
triconja wrote: Ne moras se ba folirat odmah, i ja sam klempav i imam velku nosurdu i krivu facu :lol: :thumbup:
Ok nemam ni facu krivu bar tako ja dozivljavam al mi je nos dug ko ponos :mrgreen:
OMG! Nos od 8 centimetara!
Ne znas ti koliki je meni nos :mrgreen:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#194 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

Altsa wrote:
supercali wrote:Malo smo fulali poentu teme
Ikea kao ikea nije problem i vjerujem da je super radnja za ono sto nudi i po kojoj cijeni i namjeni
Problem je sto je nama to kao obilazak nek9g vaznog mjesta i gdje se moras tagovati slikati check in izvrsiti i onda to postaviti na sve mogu ce fejsbuke intstagrame vibere badoo tinder smokva ma svuda da bi kao bili neko u drustvu
da ali ne treba generalizovati. ja sam bio sto puta zbog svog ceifa i nikad mi nije palo na pamet da se slikam ili objavljujem na drustvenim mrezama da sam bio u IKEI. to kao da sam bio u OBI-u pa se slikao. ima svakakvih morona koji ce slikati. ti isti se i u hali selfaju pa objavljuju. IKEA je super i bilo bi fino da je ima i u BiH jer na jednom mjestu imas sve.

a, hipoteticki, dodje familija odnekle ... gdje nema obi-a i njima je obi cudo nevidjeno, jos narandzasto ...slikaju se, salju kuci ... da se pohvale i da pokazu svjetska cuda u svom kraju

sve je stvar perspektive

dosla mi neka raja, pitam ono gdje biste vi? aaa pa u ikeu :-) (kad smo ispucali one must visit kote)



od kad postoji ljudski rod postoji i to pokazivanje sebe :D malo narcisoidno, da se pravi vazan, malo da nekim svojim dragim ljudima kaze da mu je fino ...

nekad se prepricavalo, pa citalo ... pa slike, dijapozitivi, i to sa projektorom :P , pa fotografije, crno-bijele, kolor, vhs ...
sta je drugo fb nego zamjena da dovuces gomilu ljudi pa im pokazujes slike iz albuma, filmove ... a ni kafu im ne moras napraviti
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#195 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by black »

na stranu to sto mi od svakog govneta pravimo totem itd., no volio bi da se kod nas pojavi nesto slicno cisto konkurencije radi, znam ja da mi imamo i kvalitetnijih stvari, ima i stolara, al sto im je zinula gujica to je cudo jedno, jebote prodaje mi komad jebene iverice od ljepljene piljevine kao da je puni profil od japanske tresnje ili nekog egzoticnog drveta, mi od svega pravimo naku ekskluzivu
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#196 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by insomnia78 »

Da vidis tek vani cijene namjestaja :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#197 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

black wrote:na stranu to sto mi od svakog govneta pravimo totem itd., no volio bi da se kod nas pojavi nesto slicno cisto konkurencije radi, znam ja da mi imamo i kvalitetnijih stvari, ima i stolara, al sto im je zinula gujica to je cudo jedno, jebote prodaje mi komad jebene iverice od ljepljene piljevine kao da je puni profil od japanske tresnje ili nekog egzoticnog drveta, mi od svega pravimo naku ekskluzivu

tu napravis racunicu:
kvalitet
dizajn-izgled
funkcionalnost
proizvodnja u serijama, iste boje, isti stil ...
cijena


pa se pronadjes :)



nedavno salon namjestaja pored kina kumrovec - fantasticnih stvari, fakat lijepih, ljepsih od mnogih u ikei, cijena nako-nako
ali nema serije ... nemas sa cim upariti
ne mozes rastaviti ugao pa napraviti dva manja :D

salim se, odlican namjestaj :thumbup: , jednim dijelom, drugim :roll: isto kao i ikea, i lijepo i ruzno, i skupo i jeftino ...
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#198 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Arminovski »

sheilak wrote:
ultima_palabra wrote:
Arminovski wrote:Meni su selfiji debilni po pravilu ali ikea jeste dozivljaj. Napravljena je tako da bude dozivljaj uz shopping i da tu ne mozes ostati samo na kratko i jos da ti bude okej. Psihologija...
Jes dozivljaj ako si zena. Meni se zamanta za pola sata i izgubim volju za zivotom.
Ma ni ako si zena. (Kakav je to seksizam? :D) ofirno je radit selfije. Tolika doza narcisoidnosti, pred ocima javnosti...narcisoidnost se njeguje potajno, da ne ispadne ofirno i da sacuvas obraz. :D

@seln

ni ja ne idem u shopping. ako mi ima ista mrze i iscpljujuce i zamornije. :-)
Svi idu u shopping prije ili kasnije. Samo treba naci koja vrsta kome pase, kako i u koje vrijeme. Od karmina i kasika pa do lopata i auta.

Beeee :D
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#199 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by izgubljena dusa »

Last December wrote:Image
Pa ne bas ovo sa ventilatorima

Kupila sam ove druge i prezadovoljna. Koristim ih par godina

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90278244/

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/60150176/
Nedzada
Posts: 519
Joined: 14/09/2020 10:09

#200 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by Nedzada »

Ako imam IKEA FAMILY KARTICU izdatu u HR, da li važi i u Ikei u Srbiji?
Zna li ko?
Post Reply