Bosansko Hodocasce u IKEU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#151 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#152 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by sheilak »

uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
namjestajem/selfiem/cuftama iz IKEE? :D

Mcflurryiem iz Mcdonaldsa? :D

Oh, come on :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#153 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

sheilak wrote:
uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
namjestajem/selfiem/cuftama iz IKEE? :D

Mcflurryiem iz Mcdonaldsa? :D

Oh, come on :lol:
pa sta tu nije tacno?
i ajfel i mcd i vatra i ... ikea

zar ti neko od raje na fb to nikad nije stavio? bar jedno :D


ps. obrati paznju:... hvalili :oops: ili pokusavali :D ...
User avatar
nepass1
Posts: 9527
Joined: 06/07/2017 07:35

#154 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by nepass1 »

uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
pa slikao bih se i ja ispred ajfelovog tornja, taj mahala, piramida. zbog uspomene. ali se ne bih nikad slikao kako jedem, hodam po scc, ili pred novim autom, ili pred tudjim ferrarijem i dijelio po fb
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#155 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

nepass1 wrote:
uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
pa slikao bih se i ja ispred ajfelovog tornja, taj mahala, piramida. zbog uspomene. ali se ne bih nikad slikao kako jedem, hodam po scc, ili pred novim autom, ili pred tudjim ferrarijem i dijelio po fb

pa nismo svi isti :)

i nasao bi se neko da te napade, sta ti glumis, piramide bljak fuj seljak ...


a bila jedna, ono stavi dorucak kod xxx zamal' pa tiffany
a ono supalj kroasan na tanjiricu :-)

za boldano :thumbup: :thumbup: :lol:
Last edited by uglavnomja on 14/02/2018 12:24, edited 1 time in total.
User avatar
nepass1
Posts: 9527
Joined: 06/07/2017 07:35

#156 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by nepass1 »

uglavnomja wrote:
sheilak wrote:
uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
namjestajem/selfiem/cuftama iz IKEE? :D

Mcflurryiem iz Mcdonaldsa? :D

Oh, come on :lol:
pa sta tu nije tacno?
i ajfel i mcd i vatra i ... ikea

zar ti neko od raje na fb to nikad nije stavio? bar jedno :D


ps. obrati paznju:... hvalili :oops: ili pokusavali :D ...
ja sam uvjek stavljao kako vrtim za 1.maj janje, od kad je punac kupio motor ni to ne mogu :sad:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#157 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

nepass1 wrote: ja sam uvjek stavljao kako vrtim za 1.maj janje, od kad je punac kupio motor ni to ne mogu :sad:
slikaj se kako pritisces puljku za pokretanje :D

i ono komentar - zna se ko je hadzija :oops:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#158 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by sheilak »

bolje se onda tagovat kod maksumica, ima se sta vidjeti, mozemo i u shopping :D budimo seljaci kako treba. :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#159 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

sheilak wrote:bolje se onda tagovat kod maksumica, ima se sta vidjeti, mozemo i u shopping :D budimo seljaci kako treba. :D


a kontra varijanta?

dodje svedjanin i zaglavi kod maksumica recimo ... i selfi vako nako ...klopa fantazija meso vako nako... a tamo onim u sveCkoj rastu zazubice

i ili planiraju da i oni dodju
ili palamude kako je nezdravo i nepristojno se selfisati, generalno, a pogotovo sa hranom
User avatar
nepass1
Posts: 9527
Joined: 06/07/2017 07:35

#160 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by nepass1 »

realno ne treba se uopste tagovati, jer boli narod ona stvar gdje sam i sta radim. ja sam sa fejsa blokirao svu ekipu koja postavlja svoje slike nebitno bila djeca, restorani, more ili sta vec.
tako da sad iskacu samo stranice koje me zanimaju, ljude ko ljude uopste ne pratim.
sad kad skontam i ne znam se tagovati.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#161 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by insomnia78 »

Jesil i punca blokiro?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#162 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

sheilak wrote:
uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
namjestajem/selfiem/cuftama iz IKEE? :D

Mcflurryiem iz Mcdonaldsa? :D

Oh, come on :lol:
Pravi uspjeh je da se slikas dok jedes matsusaka wagyu govedinu u restoranu a gejsa ti kuha :D . Jes da izadje 6-7 hiljada maraka ali je uspjeh i bio bi glavni baja u selu 100 godina.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#163 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by pizarro »

zlo zlo wrote:
Last December wrote:Image
ovaj ventilator za lap?? vjerovatno ga nije našla tu jer ga ima ovdje u svakoj komp radnji a ne u salonu namještaja :lol: :lol:
u ikei je bez ventilatora i dobra je ova podloga.
kod mene je crna :D

Image
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#164 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
uglavnomja wrote:bio je na forumu slican stav i o slikama ispred ajfelovog tornja

"a sto se k*rce vaki su naki papci, seljaci ... "



oduvijek su se ljudi hvalili :oops: ili pokusavali :D necim sto misle da nema svako
namjestajem/selfiem/cuftama iz IKEE? :D

Mcflurryiem iz Mcdonaldsa? :D

Oh, come on :lol:
Pravi uspjeh je da se slikas dok jedes matsusaka wagyu govedinu u restoranu a gejsa ti kuha :D . Jes da izadje 6-7 hiljada maraka ali je uspjeh i bio bi glavni baja u selu 100 godina.
Jest, jest hahaha samo sto ih pola ne bi skontalo vec bi rekli vidi onog kokuza, slika se kako jede govedinu, a vidi nas, mi u IKEI. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#165 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Pravi uspjeh je da se slikas dok jedes matsusaka wagyu govedinu u restoranu a gejsa ti kuha :D . Jes da izadje 6-7 hiljada maraka ali je uspjeh i bio bi glavni baja u selu 100 godina.
Jest, jest hahaha samo sto ih pola ne bi skontalo vec bi rekli vidi onog kokuza, slika se kako jede govedinu, a vidi nas, mi u IKEI. :D
Odes oko restorana udaris video, odes na ranc koji je u sklopu restorana i snimis kako ljudi masiraju goveda. Udjes u objekt snimis milinu za oci i odes u sobu koja je 20x20m samo za tebe zenska pece govedinu na rostilju. I nako puknes jedan selfi supacki da zenska ne primjeti (uslikas i sebe i nju) i u opis stavis i ona im stvar ide nakoso :D .

Sta ce on kad vidi kolika je soba gdje jedes omdah ce proliv dobit od gorcine :izet: :lol: :lol: :lol: .
User avatar
nepass1
Posts: 9527
Joined: 06/07/2017 07:35

#166 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by nepass1 »

insomnia78 wrote:Jesil i punca blokiro?
zategnuti su odnosi, cuj ja tehnoloski visak
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#167 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

nepass1 wrote:
ja sam sa fejsa blokirao svu ekipu koja postavlja svoje slike


tako da sad iskacu samo stranice koje me zanimaju, .
.
:lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#168 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Pravi uspjeh je da se slikas dok jedes matsusaka wagyu govedinu u restoranu a gejsa ti kuha :D . Jes da izadje 6-7 hiljada maraka ali je uspjeh i bio bi glavni baja u selu 100 godina.
Jest, jest hahaha samo sto ih pola ne bi skontalo vec bi rekli vidi onog kokuza, slika se kako jede govedinu, a vidi nas, mi u IKEI. :D
Odes oko restorana udaris video, odes na ranc koji je u sklopu restorana i snimis kako ljudi masiraju goveda. Udjes u objekt snimis milinu za oci i odes u sobu koja je 20x20m samo za tebe zenska pece govedinu na rostilju. I nako puknes jedan selfi supacki da zenska ne primjeti (uslikas i sebe i nju) i u opis stavis i ona im stvar ide nakoso :D .

Sta ce on kad vidi kolika je soba gdje jedes omdah ce proliv dobit od gorcine :izet: :lol: :lol: :lol: .
mislis da ces bosance impresionirati kravama i zenskom kako samo za njega pece govedinu na rostilju? :lol:

pa u njihovim ocima prikazujes im sasvim prosjecan dan na imanju. :D

get real :D
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#169 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by saibaba »

Ne poznajem nikoga kome je Ikea toliko zanimljiva.. Ali dobro vjerovatno ima i takvih
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#170 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Odes oko restorana udaris video, odes na ranc koji je u sklopu restorana i snimis kako ljudi masiraju goveda. Udjes u objekt snimis milinu za oci i odes u sobu koja je 20x20m samo za tebe zenska pece govedinu na rostilju. I nako puknes jedan selfi supacki da zenska ne primjeti (uslikas i sebe i nju) i u opis stavis i ona im stvar ide nakoso :D .

Sta ce on kad vidi kolika je soba gdje jedes omdah ce proliv dobit od gorcine :izet: :lol: :lol: :lol: .
mislis da ces bosance impresionirati kravama i zenskom kako samo za njega pece govedinu na rostilju? :lol:

pa u njihovim ocima prikazujes im sasvim prosjecan dan na imanju. :D

get real :D
Zavisi kakav je publikum, ako je ruralni onda je malo teze a ako je onaj ruralni koji bjezi od proslosti ko djavo od krsta e tu ga bodes direk u dzigericu. FGR se ne konta u to, njih mozes impresionirati i slikanjem tegle njemacke nutele :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#171 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by uglavnomja »

to se nonsalantno i diskretno izvuce cosak racuna sa cijenom, ono viri ispod salvete :oops:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#172 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by triconja »

uglavnomja wrote:to se nonsalantno i diskretno izvuce cosak racuna sa cijenom, ono viri ispod salvete :oops:
:thumbup: .

Da se jos bolji utisak ostavi mora se vidjet i broj fiskalnog racuna, ono za vau efekat :izet: :izet: :izet:
User avatar
muha_sa
Posts: 128503
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#173 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by muha_sa »

doklena ste :?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#174 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by seln »

muha_sa wrote:doklena ste :?
pratim
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#175 Re: Bosansko Hodocasce u IKEU!

Post by supercali »

muha_sa wrote:doklena ste :?
Na granici cekamo stembiljanje pasosa pa onda pravac ikea
Post Reply