Bosanska Krupa

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
Truba
Posts: 81191
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#51 Re: Bosanska Krupa

Post by Truba »

moja verzija prvog bh horor filma je slična

samo on je u mojoj verziji to činio zbog njemačke mirovine
i nije je ubio nego je umrla prirodnom smrću, kasnije je došao kanibalizam i čuvanje tijela u škrinji
zbog para
User avatar
EmirTr
Posts: 189
Joined: 19/09/2020 09:16

#52 Re: Bosanska Krupa

Post by EmirTr »

Starija tema ali mislim da ovaj sadržaj odgovara. Bosanska Krupa je zaista lijepo mjesto. Cesta koja povezuje Bihać i Bosansku krupu je na pojednim mjestima sužena, nekoliko puta presijeca prugu, ali je pejzaž odličan i vožnja liči na pravi intermezzo.

User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#53 Re: Bosanska Krupa

Post by Chloe »

EmirTr wrote: 28/07/2022 23:43 Starija tema ali mislim da ovaj sadržaj odgovara. Bosanska Krupa je zaista lijepo mjesto. Cesta koja povezuje Bihać i Bosansku krupu je na pojednim mjestima sužena, nekoliko puta presijeca prugu, ali je pejzaž odličan i vožnja liči na pravi intermezzo.

:thumbup: meni je Krupa najljepša na USK, a slažem se za put Bihać - Krupa, odmor za dušu i oči... :-D
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#54 Re: Bosanska Krupa

Post by hladan.preminger »

EmirTr wrote: 28/07/2022 23:43 Starija tema ali mislim da ovaj sadržaj odgovara. Bosanska Krupa je zaista lijepo mjesto. Cesta koja povezuje Bihać i Bosansku krupu je na pojednim mjestima sužena, nekoliko puta presijeca prugu, ali je pejzaž odličan i vožnja liči na pravi intermezzo.

a tek ljeti kad uprži, uđeš u kanjon ne treba ti klima u autu.
plus imaš 10 pješčanih plaža za okupati se ako ti se prohtije.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#55 Re: Bosanska Krupa

Post by Chloe »

@hladan.preminger upravo. Baš sam gledala ovaj video i onaj od Bosnia Video, nijedan ne može prenijeti stvarnu ljepotu te dionice puta.

Krupa iz ptičije perspektive :-D



PreLijepa. :srce:
Post Reply