Bosanska dolina piramida

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2001 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

Njanjavi wrote:A jes nam i pojasnio u picku materinu.
Testirano u plaho skupoj masini rece hahahahahahahahahahhaha!!!
Kruh te rodi.
Ko je coro?
Daj ime strucnjaka, instituta gdje je radjeno testiranje, gdje ti je pecat ljudino???
Al najjace od svega, testirano u plaho skupoj masini veli coro hahahaahahahahaha!
Umrijeh alaham :D
Ma pusti to, nego de ti nama reci koliko su oni prokopali ispod brda visocice :) koliko duboko su prokopali tunela ???
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2002 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Ommadawn »

Smrcak15 wrote:
Njanjavi wrote:A jes nam i pojasnio u picku materinu.
Testirano u plaho skupoj masini rece hahahahahahahahahahhaha!!!
Kruh te rodi.
Ko je coro?
Daj ime strucnjaka, instituta gdje je radjeno testiranje, gdje ti je pecat ljudino???
Al najjace od svega, testirano u plaho skupoj masini veli coro hahahaahahahahaha!
Umrijeh alaham :D
Ma pusti to, nego de ti nama reci koliko su oni prokopali ispod brda visocice :) koliko duboko su prokopali tunela ???
A koji će q-ratz kopati tunele??
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2003 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

Ommadawn wrote:
Smrcak15 wrote:
Njanjavi wrote:A jes nam i pojasnio u picku materinu.
Testirano u plaho skupoj masini rece hahahahahahahahahahhaha!!!
Kruh te rodi.
Ko je coro?
Daj ime strucnjaka, instituta gdje je radjeno testiranje, gdje ti je pecat ljudino???
Al najjace od svega, testirano u plaho skupoj masini veli coro hahahaahahahahaha!
Umrijeh alaham :D
Ma pusti to, nego de ti nama reci koliko su oni prokopali ispod brda visocice :) koliko duboko su prokopali tunela ???
A koji će q-ratz kopati tunele??
pazi jarane, to je njemu postavljeno zagonetno pitanje a nemoj se ti hvatati na misolovku ako nije nastimana za tebe :D
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2004 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Heller »

Samo deri Smrle :mrgreen:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2005 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

Heller wrote:Samo deri Smrle :mrgreen:
ah sto nemogu ovih ba kad mi govore sta ima tamo a nisu nogom nikad zakoracili tamo a ja do sad nekolika puta bio, zadnji put proslog ljeta, i oni ce mene uciti sta sam ja vidio heeeeej ba :-) :-) :-) :lol:

kao recimo ovaj Njanjavi, on meni kaze slusaj jarane kopaju tunele u brdu

Ovo je ocit dokaz kakvi ljudi se protive ovom projektu iako izgleda nikad nije zakoracio na ovo mjestu cim je ovakvu glupost provalio da se kopaju tuneli u brdu, a niko ne kopa tunele u brdu Visocica nego 2 km od tog brda pokusavaju da idu prema brdu kroz tunele i tako udje se u piramidu ili gradjevinu koja se tu nalazi.


Pa nam dodju neki ljudi ovdje na forum, heeeej ba, odkad je vise kopaju ja bi naftu nasao do sad :-)

ovakvi ljudi uopste nisu upuceni u ovu tematiku sto ovo Ovako se odugovlaci, ali ja evo znam, jer fino odem na licu mjesta i ispitam situaciju, kao sto sam ispitao proslog ljeta vodica gdje koci u projektu.

Problem je sto je zemlja u vlasnistvu drzave i ljudi pa ne smije fondacija da kopa po tudjem vlasnistvu, i zato se ne smije siriti sonde u visinu piramide. Nije to vise problem ima li ili nema piramide nego pravni problemi oko zemljista, jer je zemlja tudja a ne smije se po tudjoj zemlji kopati i tu steka.
Last edited by Smrcak15 on 16/05/2018 09:23, edited 1 time in total.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#2006 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Russki »

Jel neko pročistio čakre na ovoj piramidi i s kamenjem poredanim okolo? :lol:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2007 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

Russki wrote:Jel neko pročistio čakre na ovoj piramidi i s kamenjem poredanim okolo? :lol:
nema tu nikakvo poredano kamenje okolo, to je poredanu u parku, gdje se moze biti sa familijom onako na pikniku u prirodi, poredano kamenje u parku nema nikakve veze sa piramidom.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2008 Re: Bosanska dolina piramida

Post by invincible1921 »

Smrcak15 wrote:
Heller wrote:Samo deri Smrle :mrgreen:
ah sto nemogu ovih ba kad mi govore sta ima tamo a nisu nogom nikad zakoracili tamo a ja do sad nekolika puta bio, zadnji put proslog ljeta, i oni ce mene uciti sta sam ja vidio heeeeej ba :-) :-) :-) :lol:

kao recimo ovaj Njanjavi, on meni kaze slusaj jarane kopaju tunele u brdu

Ovo je ocit dokaz kakvi ljudi se protive ovom projektu iako izgleda nikad nije zakoracio na ovo mjestu cim je ovakvu glupost provalio da se kopaju tuneli u brdu, a niko ne kopa tunele u brdu Visocica nego 2 km od tog brda pokusavaju da idu prema brdu kroz tunele i tako udje se u piramidu ili gradjevinu koja se tu nalazi.


Pa nam dodju neki ljudi ovdje na forum, heeeej ba, odkad je vise kopaju ja bi naftu nasao do sad :-)

ovakvi ljudi uopste nisu upuceni u ovu tematiku sto ovo Ovako se odugovlaci, ali ja evo znam, jer fino odem na licu mjesta i ispitam situaciju, kao sto sam ispitao proslog ljeta vodica gdje koci u projektu.

Problem je sto je zemlja u vlasnistvu drzave i ljudi pa ne smije fondacija da kopa po tudjem vlasnistvu, i zato se ne smije siriti sonde u visinu piramide. Nije to vise problem ima li ili nema piramide nego pravni problemi oko zemljista, jer je zemlja tudja a ne smije se po tudjoj zemlji kopati i tu steka.
Ti stvarno nakon ovoliko godina i svih provala i dalje vjerujes da je piramida tu :run: :run: :run:
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2009 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Heller »

invincible1921 wrote:
Smrcak15 wrote: ah sto nemogu ovih ba kad mi govore sta ima tamo a nisu nogom nikad zakoracili tamo a ja do sad nekolika puta bio, zadnji put proslog ljeta, i oni ce mene uciti sta sam ja vidio heeeeej ba :-) :-) :-) :lol:

kao recimo ovaj Njanjavi, on meni kaze slusaj jarane kopaju tunele u brdu

Ovo je ocit dokaz kakvi ljudi se protive ovom projektu iako izgleda nikad nije zakoracio na ovo mjestu cim je ovakvu glupost provalio da se kopaju tuneli u brdu, a niko ne kopa tunele u brdu Visocica nego 2 km od tog brda pokusavaju da idu prema brdu kroz tunele i tako udje se u piramidu ili gradjevinu koja se tu nalazi.


Pa nam dodju neki ljudi ovdje na forum, heeeej ba, odkad je vise kopaju ja bi naftu nasao do sad :-)

ovakvi ljudi uopste nisu upuceni u ovu tematiku sto ovo Ovako se odugovlaci, ali ja evo znam, jer fino odem na licu mjesta i ispitam situaciju, kao sto sam ispitao proslog ljeta vodica gdje koci u projektu.

Problem je sto je zemlja u vlasnistvu drzave i ljudi pa ne smije fondacija da kopa po tudjem vlasnistvu, i zato se ne smije siriti sonde u visinu piramide. Nije to vise problem ima li ili nema piramide nego pravni problemi oko zemljista, jer je zemlja tudja a ne smije se po tudjoj zemlji kopati i tu steka.
Ti stvarno nakon ovoliko godina i svih provala i dalje vjerujes da je piramida tu :run: :run: :run:
Ti znaš imal, a čovjek bio u Visokom :roll:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2010 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

invincible1921 wrote:
Smrcak15 wrote:
Heller wrote:Samo deri Smrle :mrgreen:
ah sto nemogu ovih ba kad mi govore sta ima tamo a nisu nogom nikad zakoracili tamo a ja do sad nekolika puta bio, zadnji put proslog ljeta, i oni ce mene uciti sta sam ja vidio heeeeej ba :-) :-) :-) :lol:

kao recimo ovaj Njanjavi, on meni kaze slusaj jarane kopaju tunele u brdu

Ovo je ocit dokaz kakvi ljudi se protive ovom projektu iako izgleda nikad nije zakoracio na ovo mjestu cim je ovakvu glupost provalio da se kopaju tuneli u brdu, a niko ne kopa tunele u brdu Visocica nego 2 km od tog brda pokusavaju da idu prema brdu kroz tunele i tako udje se u piramidu ili gradjevinu koja se tu nalazi.


Pa nam dodju neki ljudi ovdje na forum, heeeej ba, odkad je vise kopaju ja bi naftu nasao do sad :-)

ovakvi ljudi uopste nisu upuceni u ovu tematiku sto ovo Ovako se odugovlaci, ali ja evo znam, jer fino odem na licu mjesta i ispitam situaciju, kao sto sam ispitao proslog ljeta vodica gdje koci u projektu.

Problem je sto je zemlja u vlasnistvu drzave i ljudi pa ne smije fondacija da kopa po tudjem vlasnistvu, i zato se ne smije siriti sonde u visinu piramide. Nije to vise problem ima li ili nema piramide nego pravni problemi oko zemljista, jer je zemlja tudja a ne smije se po tudjoj zemlji kopati i tu steka.
Ti stvarno nakon ovoliko godina i svih provala i dalje vjerujes da je piramida tu :run: :run: :run:
ah cudnih ljudi da Bog mili sacuva :-)

ja nevjerujem, ja odem da saznam a okani se vjerovanja u ovoj situaciji, ja odem na licu mjesta i vidim ocima opipam rukama, izgazam nogama, sta se tu ima vjerovati nije mi jasno.

to je ono kao kad bi ti meni rekao, dodirni me, i onda kazes vjerujes li da postoji :-) nema tu vise mjesta vjerovanju, to je ocito znanje.

To sto je u visoko je modifikovano brdo da lici na piramidu, poplocano betonom izmedju kojeg je vezivni materijal.

Netrebam ja vjerovati, ja odem na licu mjesta i vidim ima li tu sta ili nema, cuj vjerovati :-) vjeruju ili nevjeruju oni koji nisu dolazili tu, pa tu mogu pricu prosipati, ali meni jok.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2011 Re: Bosanska dolina piramida

Post by invincible1921 »

A kako objasnjavas da je nakon 15 godina insu otkopali niti pronasli bilo kakav bitan dokaz za to sto tvrde?

Kako objasnjvas da je prvo bilo 4 piramide, pa jedna, pa onda da ce se vidjet stranica otkopana iz viskog za godinu dana, pa da ce se pronaci ovi i oni dokazi? Od tada do danas izuzev kamenja koje je uglavnom rezultat prirodnih pojava sto ej dokazano bezbroj puta skoro nista nije nadjeno. I ono sto se nadje je uglavnom iz srednjeg vijek ili rimskog perioda , a nikako od neke civlizacije.

Nemoj mi bgt rec vlast neka im neda jer da je to stvarno to sto se tvrdi da jes onda bi vlast kako nasa tako i inostarna digla sve na noge da se to otkopa i zavrsi, pa jestel vi sjvesni sta tvrdite? Nije to ljudino neka glupost nego tvrdnja da je u visokom mozda i najvece otkrice u ljudskoj historiji...znaci epohalni nalaz....ali eto zaboga neki Ramo sto je vlasnik zemlje im neda da kopaju.

Dobroj je jednom neko ovdje napisao..Pa car je go ljudi.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2012 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

invincible1921 wrote:A kako objasnjavas da je nakon 15 godina insu otkopali niti pronasli bilo kakav bitan dokaz za to sto tvrde?

Kako objasnjvas da je prvo bilo 4 piramide, pa jedna, pa onda da ce se vidjet stranica otkopana iz viskog za godinu dana, pa da ce se pronaci ovi i oni dokazi? Od tada do danas izuzev kamenja koje je uglavnom rezultat prirodnih pojava sto ej dokazano bezbroj puta skoro nista nije nadjeno. I ono sto se nadje je uglavnom iz srednjeg vijek ili rimskog perioda , a nikako od neke civlizacije.

Nemoj mi bgt rec vlast neka im neda jer da je to stvarno to sto se tvrdi da jes onda bi vlast kako nasa tako i inostarna digla sve na noge da se to otkopa i zavrsi, pa jestel vi sjvesni sta tvrdite? Nije to ljudino neka glupost nego tvrdnja da je u visokom mozda i najvece otkrice u ljudskoj historiji...znaci epohalni nalaz....ali eto zaboga neki Ramo sto je vlasnik zemlje im neda da kopaju.

Dobroj je jednom neko ovdje napisao..Pa car je go ljudi.
A kako objasnjavas da je nakon 15 godina insu otkopali niti pronasli bilo kakav bitan dokaz za to sto tvrde?
ja sam pitao zasto ne ide brzom dinamikom otkopavanje, rekao mi je vodic da je zemlja u vlasnistvu drzave i ljudi pa se nemoze kopati gdje ko hoce.

nisu pronasli bitan dokaz kazes, pa otidji na najvecu sondu na piramidi sunca i vidi svojim ocima Jesu li pronasli ili nisu.

Ja rtu sondu nisam posjetio ima nekolike godine, pa sam je posjetio tek prosle godine na toliko vremena, i kad sam je ugledao ostao sam bez daha, kolika je ogromna i poplocana betonom, nisam mogao da vjerujem ocima da ovo drzava nezna iskoristiti , samo mi je u glavi se motalo, eh da ja imam vlast ovdje kako bi se mogla para za drzavu okrenuti da se privuku turisti jos vise.

Pa onda dok onako hodas po poplocanom betonu, ravnom betonu u jednom uglu, i onda visi svako nekoliko metara linije vezivnog materijala, i jos vidis rijecno kamenje pomijesano sa betonom...to kad bi neko rekao da to moze i priroda uraditi to bi stvarno fenomen bio, pa evo i da je priroda to upsjela uraditi to je opet fenomen geoloske prirode da tako nesto napravi.

Kako objasnjvas da je prvo bilo 4 piramide, pa jedna, pa onda da ce se vidjet stranica otkopana iz viskog za godinu dana, pa da ce se pronaci ovi i oni dokazi? Od tada do danas izuzev kamenja koje je uglavnom rezultat prirodnih pojava sto ej dokazano bezbroj puta skoro nista nije nadjeno. I ono sto se nadje je uglavnom iz srednjeg vijek ili rimskog perioda , a nikako od neke civlizacije.
kao sto sam rekao, nemaju vlast nad teritorijama da mogu kpati gdje hoce i kako hoce, eto uzeo je semir prosle godine jednu parcelu da se kopa pa vidjet cemo koliko ce iskpati ove godine.

Nemoj mi bgt rec vlast neka im neda jer da je to stvarno to sto se tvrdi da jes onda bi vlast kako nasa tako i inostarna digla sve na noge da se to otkopa i zavrsi, pa jestel vi sjvesni sta tvrdite? Nije to ljudino neka glupost nego tvrdnja da je u visokom mozda i najvece otkrice u ljudskoj historiji...znaci epohalni nalaz....ali eto zaboga neki Ramo sto je vlasnik zemlje im neda da kopaju.
sta mislis da ja dodjem u tvoje dvoriste i pocnem kopati bez tvoje dozvole, ima li to smisla???

e pa kako ce onda imati smisla da radnici fondacije kopaju na tudjem vlasnistvu, vlasnistvu drzave i pojedinih ljudi???

i ne samo sto je u vlasnistvu drzave nego je to zasitcena zona zbog starog grada na vrhu, pa i zbog toga su im ruke svezane.

otidjite malo popricajte sa ljudima, vidite svojim ocima opipajte svojim rukama a mani te se foruma i naglabanja na forumu

avaz
2018-05-14
Image

Ima ljudi u visokom koji nikad nisu otisli na sonde , zamisli to, pred nosom ti najveca piramida na svijetu i kad pitas jesi li ikad bio na sondama, kaze nisam nikad, neznaju ljudi sta uoppste ima tamo, a u viokom zive heeeeeeeeeeeeeeeeeej bolan, pred nosom ti a nezaintereosvan da vidis sta je, i onda shvatim zasto nam je drzava naopaka, kad imamo Ovako nezainteresovane insane u njoj....

da je ovo nekoj zapadnoj drzavi, okrenuli bi vec milijarde na ovome na turizmu....pogledaj samo pametnih hrvata u hercegovini, ljudi prodaju maglu i zaradjuju na tome....kaze im pametni hrvat sa hercegovackog krsa stranom turisti dodj jarane da vidis sto imam lijepe magle u tegli joj kako je dobro hoces li kupiti malo, a ovaj kaze hocu strostruko ti platiti.... ta magla je gospa na koju strani turisti potrose milione godisnje posjecujuci Medjugorje...ali hrvat zna kako paru okrenut, pamtni su oni dok mi bosnje smo glup narod, prvo sebi podapnemo nogu i padnemo, pa onda drugom bosnju podapnemo dok onako lezimo reko ako sam ja pao daj neko jos neko padne :-) eh to je jadno nase stanje

kao sto je jadno da ja kao turista koji sam obisao te sonde i tunele 4 puta do sada pricam ljudima u visokom sta ima tamo i pojasnjavam im, jer nisu ustanju otici :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#2013 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Bosanski_kralj »

Gledam na HRT-u neki prilog iz nekog njihovog mjesta, znači ništa tu skoro nema, sve go kamen. I sad na tom tolikom kamenjaru ima jedan trokut gdje je površina drugačije boje, drugačije nijanse. I samo to, ništa više. Naravno, Hrvati to odmah koriste kao turistički potencijal i privlače turiste. :wink:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2014 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Ommadawn »

A otkud ti jarane znas da nema Gospe u Medjugorju? Jesi li mozda bio tamo?
User avatar
Dope_Man
Posts: 7760
Joined: 03/06/2016 16:31

#2015 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Dope_Man »

Konstantin Korotkov koji je ''uslikao dusu'', Valeri Uvarov brat po profesiji onog iz Grcke sa ''Aliens'' meme, Goran Marjanovic koji tvrdi da je Tesla pricao sa vanzemaljcima, Ken Rohla koji rola zajedno sa Svemirkom pa opipaju energije jedan drugom, energije inace nemjerljive bilo kakvim validnim instrumentom... ekipa je do jaja, fali jos samo onaj lik doktor svih mogucih i nemogucih nauka iz Srbije, vrtio se dugo po onoj OSM televiziji prije, drzi i danas predavanja, on je tek vrsni historicar (pored drugih titula dabome), nasao bi on svasta :lol:

EDIT: Sjetih se.. Mr. Petrovich.. open your eyes people. Ako necete vjerovati ovako jakoj ekipi, kome cete?

Image
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2016 Re: Bosanska dolina piramida

Post by invincible1921 »

Gospa nema veze sa piramidama,,,to je na racun vjere, a piramide su opipljive i fizcke. Ne mozes nekome rec ponuda za oblizaka piramida a nidje piramide.

Gospu pohode ljudi koji vjeruju da se ukazala.Isto ko sto vjeruju da je isus razapet i da je sin boziji, a realno ne postoji skoro nijedan dokaz da je sve to...vjera je jedno , a nauka i fizika drugo.

Ma koji ba strucnjani oni u rangu Historya i Drevnih vanzemaljaca, ja koliko znam svi pravi naucnici su ismijali osmanagica kao i ove piramide. Tu su bili rimljani, iliri, kameno doba, srednjvojkovna bosna i ostalo...Naravno da ce nac nesto.

Ja te pitam gdje je dokaz da je to stvarno bila neka napredna cilivzacija prije koliko 10 000 godina ili su opet smanjili borj posto se prvo pisalo o 25 000...
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#2017 Re: Bosanska dolina piramida

Post by high_volume »

invincible1921 wrote:Gospa nema veze sa piramidama...Gospu pohode ljudi koji vjeruju da se ukazala.Isto ko sto vjeruju da je isus razapet i da je sin boziji, a realno ne postoji skoro nijedan dokaz da je sve to...vjera je jedno , a nauka i fizika drugo.

Ja te pitam gdje je dokaz da je to stvarno bila neka napredna cilivzacija prije koliko 10 000 godina ili su opet smanjili borj posto se prvo pisalo o 25 000...
Gdje je dokaz o Gospi? I piramidu pohode ljudi koji vjeruju da postoji. Kakva je razlika?
r_faruk
Posts: 4669
Joined: 20/01/2003 00:00

#2018 Re: Bosanska dolina piramida

Post by r_faruk »

kurcevi portali za picku materinu
ahahahhahaa, fenomenalno, da imam firmu ovako bih je nazvao :D d.o.o

nego, gdje bi se moglo malo procitati o kamenim kuglama?
Last edited by r_faruk on 16/05/2018 12:23, edited 1 time in total.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2019 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

invincible1921 wrote:Gospa nema veze sa piramidama,,,to je na racun vjere, a piramide su opipljive i fizcke. Ne mozes nekome rec ponuda za oblizaka piramida a nidje piramide.

Gospu pohode ljudi koji vjeruju da se ukazala.Isto ko sto vjeruju da je isus razapet i da je sin boziji, a realno ne postoji skoro nijedan dokaz da je sve to...vjera je jedno , a nauka i fizika drugo.

Ma koji ba strucnjani oni u rangu Historya i Drevnih vanzemaljaca, ja koliko znam svi pravi naucnici su ismijali osmanagica kao i ove piramide. Tu su bili rimljani, iliri, kameno doba, srednjvojkovna bosna i ostalo...Naravno da ce nac nesto.

Ja te pitam gdje je dokaz da je to stvarno bila neka napredna cilivzacija prije koliko 10 000 godina ili su opet smanjili borj posto se prvo pisalo o 25 000...
oni su radili analize na osnovu nekog organskog materijala, recmo tuneli u Ravne su stari najmanje 5080 Godina (+/- 75 godina).
http://www.index.hr/Vijesti/clanak/podz ... 31268.aspx

a za piramidu sunca
Nakon radiokarbonskog datiranja uzorka pronađenog ispod betonskih blokova piramide utvrđeno je da je riječ o starosti od 29 hiljada godina plus – minus četiri stotine godina.
http://www.magazinplus.eu/dr-semir-osma ... ide-sunca/

da bi se veci dokazi nasli i jos vise ubrzao proces mora se prvo dozovliti kopanje pa tek onda mozemo pricati sta i kako dalje.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2020 Re: Bosanska dolina piramida

Post by invincible1921 »

high_volume wrote:
invincible1921 wrote:Gospa nema veze sa piramidama...Gospu pohode ljudi koji vjeruju da se ukazala.Isto ko sto vjeruju da je isus razapet i da je sin boziji, a realno ne postoji skoro nijedan dokaz da je sve to...vjera je jedno , a nauka i fizika drugo.

Ja te pitam gdje je dokaz da je to stvarno bila neka napredna cilivzacija prije koliko 10 000 godina ili su opet smanjili borj posto se prvo pisalo o 25 000...
Gdje je dokaz o Gospi? I piramidu pohode ljudi koji vjeruju da postoji. Kakva je razlika?
:-) :-) :-) :-) :-) :-) Ovo bi trebalo mozda u kategoriju najglupljih postova na ovom forumu

Jel ti mene zezas ili ozbiljno pises ? Pa buraz kako mozes vjerovat u nesto cega nema, a da bi ga bilo mora postojat jasan dokaz. Ti vjerujes u boga, jer mislis da on posotji i da ima moc nad svime. Nije ti potreban nijedan fizicki dokaz da bi vjerovo u njega.

Sa druge strane piramida je nesto itekako realno, opipljivo i fizicko odnosno moguce je vidjeti, dotaci. Uostalom odkad je piramidologija religija... :-) :-) Razlika je bit vjernik odnosno religiozan covjek i bit kompletna budala.

Bgm svasta sam dozivio na forumu, ali ovakvih napada na inteligenciju i razum zaista nisam....
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2021 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Roccohljup »

o boze dragi.....kad masu naroda ona budaletina indiana sem ovako uzima, nije ni cudoi sto na izborima pobjeđuje kriminalana i korumpirana stoka.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2022 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Smrcak15 »

proslogodisnja kopanja, sirenja najvece sonde

Moje slike sa terena najvece sonde na piramidi Sunca.

Image

Image

Image

Image
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2023 Re: Bosanska dolina piramida

Post by invincible1921 »

Meni ovo sve izglda ko obicna kamencuga...ovo na prve dvije slike ne bih ni komentarsaio. Sta ti je tacno ovdje dokaz ?
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#2024 Re: Bosanska dolina piramida

Post by high_volume »

invincible1921 wrote:
high_volume wrote:
invincible1921 wrote:Gospa nema veze sa piramidama...Gospu pohode ljudi koji vjeruju da se ukazala.Isto ko sto vjeruju da je isus razapet i da je sin boziji, a realno ne postoji skoro nijedan dokaz da je sve to...vjera je jedno , a nauka i fizika drugo.

Ja te pitam gdje je dokaz da je to stvarno bila neka napredna cilivzacija prije koliko 10 000 godina ili su opet smanjili borj posto se prvo pisalo o 25 000...
Gdje je dokaz o Gospi? I piramidu pohode ljudi koji vjeruju da postoji. Kakva je razlika?
:-) :-) :-) :-) :-) :-) Ovo bi trebalo mozda u kategoriju najglupljih postova na ovom forumu

Jel ti mene zezas ili ozbiljno pises ? Pa buraz kako mozes vjerovat u nesto cega nema, a da bi ga bilo mora postojat jasan dokaz. Ti vjerujes u boga, jer mislis da on posotji i da ima moc nad svime. Nije ti potreban nijedan fizicki dokaz da bi vjerovo u njega.

Sa druge strane piramida je nesto itekako realno, opipljivo i fizicko odnosno moguce je vidjeti, dotaci. Uostalom odkad je piramidologija religija... :-) :-) Razlika je bit vjernik odnosno religiozan covjek i bit kompletna budala.

Bgm svasta sam dozivio na forumu, ali ovakvih napada na inteligenciju i razum zaista nisam....
"buraz", piramidu pohode ljudi koji vjeruju da postoji. Gospu pohode ljudi koji vjeruju da postoji. U čemu je razlika?

Biti vjernik koji vjeruje da nešto postoji što nikad niko nije vidio, opipao, doživio, nije budalaština, vjerovati u piramidu na kojoj postoji kakvi-takvi tragovi nečeg, opipljivog, vidljivog, što pouzdano nijedna strana ne može dokazati, je budalaština? :-) :lol: :lol: :lol:

Smanji vrijeđanje, da ne bi odletio u nebo, buraz! :evil:
broj dva
Posts: 4484
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#2025 Re: Bosanska dolina piramida

Post by broj dva »

Upravo je u tome stvar - piramida se može dokazati, gospa ne. A to da su fsce koje vjeruju i jedno ili drugo kreteni, to nema veze.
Post Reply