Boriša Falatar - predsjednik?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#701 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by 512MB »

Kaze Borisa "mi znamo da imamo minimalne sanse, ali i da cemo pobjediti" :lol:
Heartbeats
Posts: 719
Joined: 26/06/2012 21:51

#702 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Heartbeats »

512MB wrote:Kaze Borisa "mi znamo da imamo minimalne sanse, ali i da cemo pobjediti" :lol:
Stvarno ne mislim da Boriša ima loše namjere ali ja k'o da gledam onog stranca, predstavnika međunarodne zajednice u filmu "Gori vatra"!
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#703 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by starisalko »

512MB wrote:Kaze Borisa "mi znamo da imamo minimalne sanse, ali i da cemo pobjediti" :lol:
Krema za hemoroide
Htjeo se vratit al se pasos podero dok ga je prepravljo
Pa kad pita onu nanu jeste sami razvijali jufku

Dalje gledat mi stomak nije dao.Kontam jel tolki naivcina il budala,i danas cujem da su neku noc on,pedja i jurisicka u jednoj kafani kod doma policije do sitni sati pravili strategiju kako ga predstaviti.Kad ti pedja pise scenario a duska rezira onda ti je jasno na sta ce to izaci
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#704 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Seyfo »

Intervju na klixu djeluje tuzno. Pokazuje i potvrdjuje koliko je i on,jer ne zivi dugo ovdje,a i NS odrodjena i odvojena od stvarnosti. Skoro da ima isti odgovor na svako pitanje: ja sam za BiH,cjelovitu i nepoderivu,drzavu svih,ravnopravnih, itd isl. Taman da ga pitas sta je s Komsicem,Dodikom,vanjskom poltikom,ekonomijom,...uvijek je isti odgovor,kao da nije ni saslusao pitanje. Ne sekira njega sto ce se glasovi kontra Covica rasipati,ima svak pravo da se kandiduje. Mozda da osnuje stranku "UTOPISTI BIH". Nek stranka tezi svemu nadrealnom. Evo ja prvi pristupam.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#705 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Moj Sejfo, da si ti meni zdrav i živ,takva utopistička stranka je već davno osnovana...1992.e... zvala se PL, TO, a kasnije je promjenila ime u Armija BiH... pa su je poklopila, razmontirala i uništila ova boračka udruženja i ovi današnji trezveni realisti koji nas neprekidno ubjeđuju da se ne može ništa, da još nije vrijeme, nisu uslovi sazreli... da lijepo zvuči, ali je nemoguče išta promjeniti... Mora vako...đe ti živiš, spusti se kmirso s oblaka na zemlju...slušaš srce, a ne razum...
Al neka i ove, nove... pristupit ću i njoj kao što sam i onoj... nepopravljivi utopista... jebaji ga druže učitelju, jednom utopista, uvijek utopista...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#706 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

Jel to ono kad su ih ‘apsili po Tuzli zbog ljiljana i pricali kako nas zavadjaju sa JNA?
#budimodobrekomšije
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#707 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

I tad je bio pun kurac ovih Paletara koji ne zvaju dje gone
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#708 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by strong69 »

Citajuci misljenje pojedinaca dobio sam osjecaj da je ovaj Falatar reinkarnacija Tita, Nasera i Nehrua. U jednom.
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#709 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by 512MB »

starisalko wrote:
512MB wrote:Kaze Borisa "mi znamo da imamo minimalne sanse, ali i da cemo pobjediti" :lol:
Krema za hemoroide
Htjeo se vratit al se pasos podero dok ga je prepravljo
Pa kad pita onu nanu jeste sami razvijali jufku

Dalje gledat mi stomak nije dao.Kontam jel tolki naivcina il budala,i danas cujem da su neku noc on,pedja i jurisicka u jednoj kafani kod doma policije do sitni sati pravili strategiju kako ga predstaviti.Kad ti pedja pise scenario a duska rezira onda ti je jasno na sta ce to izaci
Oni mu u kafani fino kazu ee moj zemo nist od tebe :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#710 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Nema druge... valja ovim forumskim mesijama i razbijačima iluzija otvorit temu...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#711 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:Jel to ono kad su ih ‘apsili po Tuzli zbog ljiljana i pricali kako nas zavadjaju sa JNA?
#budimodobrekomšije
Nije... to je ono kad su manevarci izginuli iznad Gornje Tuzle, a Lija poginuo od minobacačke ispred Partizana... a Rade Golić. komadant manevaraca. ni ni danas ne čuje na uši...a to kad su Beretke u parku i kod turbeta i sjadišta SDA kod Samoizbora, fol hapsili,pa ih ulicu dalje puštali... bilo ranije... to je ono kad je Dragana Maksimovića, razvaljenog stomaka ... gelerom... Mido Karama... iz zajedničkog rova...nosio na leđima dva kilometra s Majevice do saniteta... a Goran Ustaša... sa tri čovjeka raščerivao čitav bataljon četnika na Gredi...
Budimo dobre komšije...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#712 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

Jel lijeo provlaciti imena poginulih zarad pedjinog sendvica?
Osim toga napisano se odnosilo na vlast
Last edited by insomnia78 on 25/04/2018 07:56, edited 1 time in total.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#713 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by seln »

Kikibombona wrote:. Da bi BiH funkcionisala kao normalna drzava na vlasti moramo imati ljude koje ce sva tri naroda postovati.

Ti mozes kandidirati dragog Allaha, opet ga srbi i hrvati nece birati, osim ako u program ne ubaci "rasturiti Bosnu". Pogledaj sve izbore od rata do danas... koliki je postotak srpskih i hrvatskih glasova za gradjanske stranke?
A sto se tice primanja, prima ga narod. Tri nacionalisticke politike su jake kao beton. Nacionalisti su takav tip ljudi, veoma zadrt i iskljuciv, da se ni oko cega ne mogu dogovoriti. Sjebat ce nas totalno.
Naravno, svi smo bre isti.
Nisam levatina, odrastao sam na asfaltu,
Odlicno, to je garancija da ti je svaka ka' u Njegosa.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#714 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:Jel lijeo provlaciti imena poginulih zarad pedjinog sendvica?
Dragan nije poginuo... nedavno je umro, nakon što se odreko bubrega u korist jednog djeteta...
jel lijepo pljuvati po poginulim dobrim komšijama, zarad usranog sendvića...
Zaboravih na Marjana Baltu... čija koščica s lobanje nakon što ga sastavi snajper u glavu na Majevici... iskopa oko Elviru Ferizović...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#715 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

Nista ti nisi shvatio.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#716 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Control panel »

Nasa stranka se pravo zajebava. A to pokazuje i kandidatura ovog zalutalog avatara.
Njihov domet su papirne kese umjesto plasticnih.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#717 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

kmirsad wrote:
insomnia78 wrote:Jel lijeo provlaciti imena poginulih zarad pedjinog sendvica?
Dragan nije poginuo... nedavno je umro, nakon što se odreko bubrega u korist jednog djeteta...
jel lijepo pljuvati po poginulim dobrim komšijama, zarad usranog sendvića...
Zaboravih na Marjana Baltu... čija koščica s lobanje nakon što ga sastavi snajper u glavu na Majevici... iskopa oko Elviru Ferizović...
Pricas gluposti. Nisam uopste pisao o tome na sta ti aludiras tako da nema potrebe da u pricu uvlacis poginule “srbe i hrvate”. Upis se odnosio na tadasnju vlast
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#718 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:
kmirsad wrote:
insomnia78 wrote:Jel lijeo provlaciti imena poginulih zarad pedjinog sendvica?
Dragan nije poginuo... nedavno je umro, nakon što se odreko bubrega u korist jednog djeteta...
jel lijepo pljuvati po poginulim dobrim komšijama, zarad usranog sendvića...
Zaboravih na Marjana Baltu... čija koščica s lobanje nakon što ga sastavi snajper u glavu na Majevici... iskopa oko Elviru Ferizović...
Pricas gluposti. Nisam uopste pisao o tome na sta ti aludiras tako da nema potrebe da u pricu uvlacis poginule “srbe i hrvate”. Upis se odnosio na tadasnju vlast[/quote]
Ne pričam gluposti...Ti si u kontekstu svog komentara ironično pomenuo današnji slogan Naše Stranke... Budimo dobre komšije... koja u to vrijeme nije ni postojala...zato sam reagovao tako što sam pomenuo samo par poginulih dobrih komšija...
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#719 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Capsicum »

Pročitah ovaj intervju na klixu. Ovoliko šuplje priče u toliko malo teksta... pa frajer stvarno zavrjeđuje neko priznanje :D Šta god ga novinar pita, on svoju na pamet naučenu priču diktira. Blage on veze nema gdje je došao. Živi frajer u nekom svom svijetu mašte.
Tačno Branko Kockica :lol:
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#720 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by SSemir »

Seyfo wrote:Intervju na klixu djeluje tuzno. Pokazuje i potvrdjuje koliko je i on,jer ne zivi dugo ovdje,a i NS odrodjena i odvojena od stvarnosti. Skoro da ima isti odgovor na svako pitanje: ja sam za BiH,cjelovitu i nepoderivu,drzavu svih,ravnopravnih, itd isl. Taman da ga pitas sta je s Komsicem,Dodikom,vanjskom poltikom,ekonomijom,...uvijek je isti odgovor,kao da nije ni saslusao pitanje. Ne sekira njega sto ce se glasovi kontra Covica rasipati,ima svak pravo da se kandiduje. Mozda da osnuje stranku "UTOPISTI BIH". Nek stranka tezi svemu nadrealnom. Evo ja prvi pristupam.
Ne bi se ti ni u tu stranku uclanio. Idalje bi glasao za one za koje si naucio vec 20 godina da glasas. Budimo realni
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#721 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by SSemir »

insomnia78 wrote:I tad je bio pun kurac ovih Paletara koji ne zvaju dje gone
Ali zato je alija znao i izglasali smo da nam on bude vodja. Sda zasuzuje da nas jos 20 godina vodi. Jel tako.
Tabijat
Posts: 1282
Joined: 25/12/2013 15:29

#722 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Tabijat »

SSemir wrote:
insomnia78 wrote:I tad je bio pun kurac ovih Paletara koji ne zvaju dje gone
Ali zato je alija znao i izglasali smo da nam on bude vodja. Sda zasuzuje da nas jos 20 godina vodi. Jel tako.
Nije nego mi zaslužujemo da nas SDA vodi još 20 godina.
stranka #treba jeste branko kockica, al ovaj komplet forum nije ništa bolji. Džaba sam je boni ne bili prdit, sda uzima izbore lopatom, kao i svaki put do sad. Otiđi u prvu pripizdinu pa pitaj.
Nama ostaje da se prepucavamo preko foruma, hoće li komšić faletara il faletar komšića iz keca u dvicu.
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#723 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Seyfo »

SSemir wrote:
Seyfo wrote:Intervju na klixu djeluje tuzno. Pokazuje i potvrdjuje koliko je i on,jer ne zivi dugo ovdje,a i NS odrodjena i odvojena od stvarnosti. Skoro da ima isti odgovor na svako pitanje: ja sam za BiH,cjelovitu i nepoderivu,drzavu svih,ravnopravnih, itd isl. Taman da ga pitas sta je s Komsicem,Dodikom,vanjskom poltikom,ekonomijom,...uvijek je isti odgovor,kao da nije ni saslusao pitanje. Ne sekira njega sto ce se glasovi kontra Covica rasipati,ima svak pravo da se kandiduje. Mozda da osnuje stranku "UTOPISTI BIH". Nek stranka tezi svemu nadrealnom. Evo ja prvi pristupam.
Ne bi se ti ni u tu stranku uclanio. Idalje bi glasao za one za koje si naucio vec 20 godina da glasas. Budimo realni
Hahaha koja fula,nit sam simpatizer onih koji su na vlasti niti sam ikad glasao za njih od 2000.g od kada imam pravo glasa. Cak stavise, ljudi poput mene koji ce uvijek biti lijevo orijentirani,stalno "saraju"na izborima jer se ta ljevica non stop mijenja. A ovo za Falatara tvrdim jer sam realan.
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#724 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by criticos »

Kakve glasače imamo u BiH?
Glasači u BiH su teški alkoholičari, koji samo eksiraju žestoko piće i ne trijezne se. Takvim su najbolji oni koji zagovaraju flaširanu brlju (otrovaču) i nude je na kapaljku, a pred izbore u hektolitrima. To što je jetra nakon 25 godina pred raspadom, to više nije bitno.
Falatar tu dođe kao zdravi bezalkoholni napitak, detoks. Naravno da će alkoholičar da ga ismijava i proziva, jer oni traže da fata na prvu kao šljivovica Komšić ili loza Čović, a na drugoj strani kruško Dodik.
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#725 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by SSemir »

Tabijat wrote:
SSemir wrote:
insomnia78 wrote:I tad je bio pun kurac ovih Paletara koji ne zvaju dje gone
Ali zato je alija znao i izglasali smo da nam on bude vodja. Sda zasuzuje da nas jos 20 godina vodi. Jel tako.
Nije nego mi zaslužujemo da nas SDA vodi još 20 godina.
stranka #treba jeste branko kockica, al ovaj komplet forum nije ništa bolji. Džaba sam je boni ne bili prdit, sda uzima izbore lopatom, kao i svaki put do sad. Otiđi u prvu pripizdinu pa pitaj.
Nama ostaje da se prepucavamo preko foruma, hoće li komšić faletara il faletar komšića iz keca u dvicu.
Jedno je glasati za neke nove koji odstupaju od svakodnevnice, davati podrsku mladim i drugacijim. I uz to zakljuciti da necemo uspjeti da takvi dobiju izbore.
A drugo je vrijedjati nove drugacije, omalozavati, izmisljati svakakve nadimke i ubjedjivato sve da takvi nemaju sanse. Time se ubrajas u "ma haaaaaajte" "za nOroooood" "12 traka autoputa do aerodroma" itd.
Locked