Boriša Falatar - predsjednik?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#1376 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Better Man »

malakh wrote:
emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
Faris Gavrankapetanović je čistokrvni SDA-ovac. Otac mu bio s Alijom u mladim muslimanima i zajedno su ležali u zatvoru.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1377 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Banksy »

malakh wrote:
Banksy wrote:
Nema Komšića, Suljagića i Bajrovića. :thumbup:
Image
Image
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1378 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kiligonzales »

malakh wrote:
emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
Samo toliko SDP kabadahija, a ovih u SDA? Kazu procistili se haha Izrodilo to tajkuna vise ni sami ne znaju koliko ih samo u Sarajevu imaju...
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#1379 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kluz franjo »

A sada na temu...
21.04. je bilo zvanično predstavljanje kandidata NS za člana Predsjedništva. U zadnjih 50 dana je Boriša Falatar je razgovarao sa građanima Tuzle, Gračanice, Lukavca, Orašja, Brčkog, Mostara, Stoca, Čapljine, Bihaća, Cazina, Fojnice, Kiseljaka, Visokog, Vareša, Kaknja, Viteza...
Dobro prolazno.
Želim vjerovati da je više slušao, nego pričao.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1380 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by breuer »

furlan wrote:Tema o Falataru a bistri se SDA i SDP :-)
et koliko je Flautar zanimljiv
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#1381 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by emric »

Better Man wrote:Faris Gavrankapetanović je čistokrvni SDA-ovac. Otac mu bio s Alijom u mladim muslimanima i zajedno su ležali u zatvoru.
Taj je dio i meni bio najveći hit, ali i genijalna potvrda da čovjek ne zna o čemu govori. :lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1382 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Banksy wrote:
malakh wrote:
reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas.
Nema Komšića, Suljagića i Bajrovića. :thumbup:
Nema ni Selima Bešlagića...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1383 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

furlan wrote:Tema o Falataru a bistri se SDA i SDP :-)
Doči će i SBB... i DF... i HDZ... :-D Gdje bi drugo nego na temi o budučem članu Predsjedništva... :)
Zadatak snajperiste prije početka akcije je uvijek bio da otkrije i eliminiše dvije največe opasnosti... danima izviđaći rade na tome... da lociraju protivničkog snajperistu i posadu 84-orke, eventualno PaM-a, PAT-a, Prage...
Kad vidiš izviđače da ti se muhaju po temi... znaj da je tu negdje ukopan i rukovaoc Crvene Strijele...slijedi opšti napad... podijeli vojsci dupli paket i duplu dozu cigara, a konjima skloni sijeno i daj zob... pokušavaju da otkriju odakle vreba največa opasnost i eliminišu je...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1384 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

kluz franjo wrote:A sada na temu...
21.04. je bilo zvanično predstavljanje kandidata NS za člana Predsjedništva. U zadnjih 50 dana je Boriša Falatar je razgovarao sa građanima Tuzle, Gračanice, Lukavca, Orašja, Brčkog, Mostara, Stoca, Čapljine, Bihaća, Cazina, Fojnice, Kiseljaka, Visokog, Vareša, Kaknja, Viteza...
Dobro prolazno.
Želim vjerovati da je više slušao, nego pričao.
Do skora ga zvali ... ta će on...potpuni anonimus...
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1385 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

Better Man wrote:
Faris Gavrankapetanović je čistokrvni SDA-ovac. Otac mu bio s Alijom u mladim muslimanima i zajedno su ležali u zatvoru.
to sto mu je otac lezao sa alijom ne znaci da je sda. da je on na svog oca, onda bi svi ustajali kada bi spominjali njegovo ime.

faris je mozda i najbolji prijatelj zlatka lagumdzije, jedan od glavnih ljudi u bosnjackom institutu i sve sto je u zivotu dobio, dobio je od lagumdzije.

ali da bi to detaljno apsolvirali, moramo se vratiti u 2000.-2002. godinu i alijansu i to mozemo i u pp da ne smaramo ostale forumase.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1386 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by The 51st State »

dobar lik, steta sto ce biti potrosen od mudroserske politike nase stranke, sumnjam da ce komsica ugroziti jebe ga rejting njihove stranke.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1387 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Image
Boriša Falatar
52 min ·
Odgovaramo na vaša pitanja!

Dragi prijatelji,

U posljednjih mjesec dana dobio sam veliki broj vaših pitanja, o politikama, strategijama, vizijama za našu bolju budućnost. Nažalost, zbog velikog broja obaveza, nisam uspio na sve da odgovorim. Zato vas molim da u komentarima ispod postavite vaša pitanja, a odgovore ćemo objaviti u ponedjeljak 18.06. u 20h.Hvala
Koji bi se još političar iz naše svakodnevice usudio da na FB otvori ovakvu temu...
Koji to nema oraha u đepu...
Mislim da bi najčešće pitanje bilo... Đe su pare... Lopove...
Možda Denis Bečirović... :roll:... Prof.dr. Mirsad Hadzikadic... :roll:
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#1388 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by starisalko »

kmirsad wrote:
Image
Boriša Falatar
52 min ·
Odgovaramo na vaša pitanja!

Dragi prijatelji,

U posljednjih mjesec dana dobio sam veliki broj vaših pitanja, o politikama, strategijama, vizijama za našu bolju budućnost. Nažalost, zbog velikog broja obaveza, nisam uspio na sve da odgovorim. Zato vas molim da u komentarima ispod postavite vaša pitanja, a odgovore ćemo objaviti u ponedjeljak 18.06. u 20h.Hvala
Koji bi se još političar iz naše svakodnevice usudio da na FB otvori ovakvu temu...
Koji to nema oraha u đepu...
Mislim da bi najčešće pitanje bilo... Đe su pare... Lopove...
Možda Denis Bečirović... :roll:... Prof.dr. Mirsad Hadzikadic... :roll:
Ko ce odgovarat na pitanja
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1389 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Đes Salko... dugo nisam vidio tvoje, meni uvijek drage postove... :-D
Da, on će direktno odgovarati... da li ima kakve savjetnike koji će pomoči pri odgovaranju, ne znam... vjerovatno ima svoj tim...
Vidim da pitanja već pljušte...
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#1390 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by starisalko »

kmirsad wrote:Đes Salko... dugo nisam vidio tvoje, meni uvijek drage postove... :-D
Da, on će direktno odgovarati... da li ima kakve savjetnike koji će pomoči pri odgovaranju, ne znam... vjerovatno ima svoj tim...
Pet jezika,tri fakulteta i treba neko drugi da odgovara na pitanja upucena njemu licno.

Vise mi ovo lici da je pod nekom kontrolom,da nebi sta lupio
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1391 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Banksy »

Više mi liči da baš i nije u toku.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1392 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

starisalko wrote:
kmirsad wrote:
Image
Boriša Falatar
52 min ·
Odgovaramo na vaša pitanja!

Dragi prijatelji,

U posljednjih mjesec dana dobio sam veliki broj vaših pitanja, o politikama, strategijama, vizijama za našu bolju budućnost. Nažalost, zbog velikog broja obaveza, nisam uspio na sve da odgovorim. Zato vas molim da u komentarima ispod postavite vaša pitanja, a odgovore ćemo objaviti u ponedjeljak 18.06. u 20h.Hvala
Koji bi se još političar iz naše svakodnevice usudio da na FB otvori ovakvu temu...
Koji to nema oraha u đepu...
Mislim da bi najčešće pitanje bilo... Đe su pare... Lopove...
Možda Denis Bečirović... :roll:... Prof.dr. Mirsad Hadzikadic... :roll:
Ko ce odgovarat na pitanja
starisalko wrote:
kmirsad wrote:Đes Salko... dugo nisam vidio tvoje, meni uvijek drage postove... :-D
Da, on će direktno odgovarati... da li ima kakve savjetnike koji će pomoči pri odgovaranju, ne znam... vjerovatno ima svoj tim...
Pet jezika,tri fakulteta i treba neko drugi da odgovara na pitanja upucena njemu licno.

Vise mi ovo lici da je pod nekom kontrolom,da nebi sta lupio
Koliko znam, svi kandidati za predsjednika u svijetu imaju čitave velike štabove stručnjaka ua razna pitanja, koji analizaraju odgovore... gledao sam puno filmova o pripremi kandidata za predsjednika SAD-a. recimo, ili neke zapadne, mnogo razvijene zemlje gdje je predizborni marketing nauka...... za predizborne aktivnosti... iz tog svijeta on dolazi... bio je član izbornog štaba autsajdera Makrona, koji ipak pobijedio... Ista srvar se može reči biračima na mnogo načina... treba izabrati najbolji...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1393 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Banksy wrote:Više mi liči da baš i nije u toku.
Ako nije... i mnogo bolje mu je da nije... neka radi na svoj način... ovog načina naših krkana... i puna mi kapa...evo imamo Komšića koji je više nego u toku... imamo i Zeleniku koja više nego u toku... imamo i Čovića koji je više nego u toku... hočemo li birati njih ... ili Falatara... do nas je...
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1394 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by daddy-kool »

Image

Jeste off, ali ne znam gdje drugo da postavim, a ne da mi se otvarati tema.

Gledam ovu sliku, a realno bi bilo dobro vidjeti i video, ali sa aspekta body language-a nekoliko stvati mi odmah upade u oči:

-Nije okrenut prema Radončiću i Nikšiću nego ih gleda preko ramena, dok su njih obojica okrenuti potpuno prema njemu.
-Ne gleda ih u oči, ali oni njega gledaju u lice, njihova pažnja izgleda potpuno usmjerena, dok Čović kulira.
-Visočiji je pa ih gleda sa visine.
-Pozdravlja obojicu ovim nekakvim "američkim", koji je njegov jer se sa obojicom isto pozdravlja, nedostaje poštovanje sugovornika klasičnim rukovanjem, ali eto daje poruku "mi smo raja, jarani", dobri ste.

Čović drži poziciju moći, a ova dvojica se nadaju da će ući u društvo nakon izbora.
I u bukvalnom i prenesonom smislu Čović je veći političar.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1395 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Banksy »

Sve tačno.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#1396 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Better Man »

malakh wrote:
Better Man wrote:
Faris Gavrankapetanović je čistokrvni SDA-ovac. Otac mu bio s Alijom u mladim muslimanima i zajedno su ležali u zatvoru.
to sto mu je otac lezao sa alijom ne znaci da je sda. da je on na svog oca, onda bi svi ustajali kada bi spominjali njegovo ime.

faris je mozda i najbolji prijatelj zlatka lagumdzije, jedan od glavnih ljudi u bosnjackom institutu i sve sto je u zivotu dobio, dobio je od lagumdzije.

ali da bi to detaljno apsolvirali, moramo se vratiti u 2000.-2002. godinu i alijansu i to mozemo i u pp da ne smaramo ostale forumase.
Sve funkcije i pozicije je obnađao u ime SDA, jer je oduvjek bio i ostao njihov član.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1397 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

daddy-kool wrote:Image

Jeste off, ali ne znam gdje drugo da postavim, a ne da mi se otvarati tema.

Gledam ovu sliku, a realno bi bilo dobro vidjeti i video, ali sa aspekta body language-a nekoliko stvati mi odmah upade u oči:

-Nije okrenut prema Radončiću i Nikšiću nego ih gleda preko ramena, dok su njih obojica okrenuti potpuno prema njemu.
-Ne gleda ih u oči, ali oni njega gledaju u lice, njihova pažnja izgleda potpuno usmjerena, dok Čović kulira.
-Visočiji je pa ih gleda sa visine.
-Pozdravlja obojicu ovim nekakvim "američkim", koji je njegov jer se sa obojicom isto pozdravlja, nedostaje poštovanje sugovornika klasičnim rukovanjem, ali eto daje poruku "mi smo raja, jarani", dobri ste.

Čović drži poziciju moći, a ova dvojica se nadaju da će ući u društvo nakon izbora.
I u bukvalnom i prenesonom smislu Čović je veći političar.
o
Ovo ko onaj na crnoj ‘ronici onomad. Ja se kae amaterski bacim citanjem govora tjela. Gledaj ti kako Alisa ovdje gleda ovog ćelu dogovara se a njim kao da trazi odobrenje :lol: :lol: :lol:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1398 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by daddy-kool »

insomnia78 wrote:
Ovo ko onaj na crnoj ‘ronici onomad. Ja se kae amaterski bacim citanjem govora tjela. Gledaj ti kako Alisa ovdje gleda ovog ćelu dogovara se a njim kao da trazi odobrenje :lol: :lol: :lol:
:D Kako ide?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1399 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by insomnia78 »

Eo borba
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1400 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by daddy-kool »

Ne daj se, al propusti ponekad i neku konstruktivnu - imaš ih sasvim dobrih.
Locked