Boriša Falatar - predsjednik?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1351 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

emric wrote:
malakh wrote:
emric wrote: Niz je bitnijih pozicija od premijera FBiH. I ja bih sutra potpisao da se vrate čak i onakvi kakvi su bili, a promijenili su se na bolje, poučeni vlastitim greškama i grijesima prema ovoj državi.
ovo neka stand up komedija ili skrivena kamera? reci gdje da mahnemo?
U ogledalo?
:lol: :lol:

ti prosipas doze humora po forumu, a ne ja.

reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas. da ti olaksam, reci mi samo jedno novo lice na rukovodecoj funkciji, a koje je osvjezenje?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1352 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Mala je, ako je gledamo kroz prizmu prošlih lokalnih i državnih izbora... a i tad je postigla za nju respektabilne rezultate.
U ovom momentu niko sa sigurnošću ne može reči da je NS mala stranka, Puno se stvari u međuvremenu dogodilo... prišli neki veoma značajni pokiitičari, priliv članova po mojim nekim podacima veoma značajan, ogroman,vladajuče stranke napravile gomilu brzopletih i za njih loših poteza, a do izbora napravit će ih još, došlo je do rascjepa u SDA na nekoliko malih stranaka, Čović lagano ali sigurno gubi podršku, ima i ona Zelenika, Dodik se ponaša ko slon u prodavnici stakla, Ivaniću raste rejting...Narod sit lopovluka i pljačke, bijesan je... Radončić pravi grešku za greškom, SDP ojačao sa Bečirovićem ko beton... Rejs ze zamislio... pehlivani... Ima toga još mnogo... mrsko mi pričati... analčitičati s kojima sam razgovarao, daju NS-u dobre prognoze i bez ikakvih koalicija i sporazuma s bilo kim...
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1353 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kiligonzales »

kmirsad wrote:Mala je, ako je gledamo kroz prizmu prošlig lokalnih i državnih izbora... a i tad je postigla za nju respektabilne rezultate.
U ovom momentu niko sa sigurnošću ne može reči da je NS mala stranka, Puno se stvari u međuvremenu dogodilo... prišli neki veoma značajni pokiitičari, priliv članova po mojim nekim podacima veoma značajan, ogroman,vladajuče stranke napravile gomilu brzopletih i za njih loših poteza, a do izbora napravit će ih još, došlo je do rascjepa u SDA na nekoliko malih stranaka, Čović lagano ali sigurno gubi podršku, ima i ona Zelenika, Dodik se ponaša ko slon u prodavnici stakla, Ivaniću raste rejting...Narod sit lopovluka i pljačke, bijesan je... Radončić pravi grešku za greškom, SDP ojačao sa Bečirovićem ko beton... Rejs ze zamislio... pehlivani...
Treba biti objektivan i uzeti u obzir da su recimo u Sarajevu bili porazavajuce brojke izlaznosti glasaca na lokalnim izborima sto je NS i dalo pomenuti rezultat i nadu da mogu vise.

Meni je drago sto je Selim pristupio NS. Tatica.

Realno ako na opstim izborima osvoje stolicu vise bilo gdje, bice super. Uzimajuci u obzir da joj je sad decenija postojanja skoro, ne mozemo vise pricati sta je za koga respektabilno, a nepomenuti da je taj period ipak dovoljno dug da ambicije jedne stranke postanu vece kao i rezultati.

Bojim se da ako rezultat izostane ne pretvore se u stranku koja ce se zadovoljiti upravom nekog javnog preduzeca, kako bi se ugurala u vlast jer s ljevicom mogu prije u vlast, nego sa ovima drugim.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#1354 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by emric »

malakh wrote:reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas. da ti olaksam, reci mi samo jedno novo lice na rukovodecoj funkciji, a koje je osvjezenje?
Slijepom čovjeku vrijedi objasniti, a ignorantnom ne.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1355 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

kiligonzales wrote:
kmirsad wrote:Mala je, ako je gledamo kroz prizmu prošlig lokalnih i državnih izbora... a i tad je postigla za nju respektabilne rezultate.
U ovom momentu niko sa sigurnošću ne može reči da je NS mala stranka, Puno se stvari u međuvremenu dogodilo... prišli neki veoma značajni pokiitičari, priliv članova po mojim nekim podacima veoma značajan, ogroman,vladajuče stranke napravile gomilu brzopletih i za njih loših poteza, a do izbora napravit će ih još, došlo je do rascjepa u SDA na nekoliko malih stranaka, Čović lagano ali sigurno gubi podršku, ima i ona Zelenika, Dodik se ponaša ko slon u prodavnici stakla, Ivaniću raste rejting...Narod sit lopovluka i pljačke, bijesan je... Radončić pravi grešku za greškom, SDP ojačao sa Bečirovićem ko beton... Rejs ze zamislio... pehlivani...
Treba biti objektivan i uzeti u obzir da su recimo u Sarajevu bili porazavajuce brojke izlaznosti glasaca na lokalnim izborima sto je NS i dalo pomenuti rezultat i nadu da mogu vise.

Meni je drago sto je Selim pristupio NS. Tatica.

Realno ako na opstim izborima osvoje stolicu vise bilo gdje, bice super. Uzimajuci u obzir da joj je sad decenija postojanja skoro, ne mozemo vise pricati sta je za koga respektabilno, a nepomenuti da je taj period ipak dovoljno dug da ambicije jedne stranke postanu vece kao i rezultati.

Bojim se da ako rezultat izostane ne pretvore se u stranku koja ce se zadovoljiti upravom nekog javnog preduzeca, kako bi se ugurala u vlast jer s ljevicom mogu prije u vlast, nego sa ovima drugim.
Da... ako se to dogodi pretvotiti će se u BOSS... stranku za prodaju biračkih odbora , a kasnije, ono malo poslanika što proguraju na mišiće, kad kome zafali glas...
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1356 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

emric wrote:
malakh wrote:reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas. da ti olaksam, reci mi samo jedno novo lice na rukovodecoj funkciji, a koje je osvjezenje?
Slijepom čovjeku vrijedi objasniti, a ignorantnom ne.
kada odgovori postanu teski, tada napad postaje najbolja obrana.

ruku na srce, koliko god ih kritikovao, ali sda se vise procistila za par mjeseci, nego sdp za 4 godine. ako to mozemo nazvati "ciscenjem".
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1357 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kiligonzales »

kmirsad wrote:
kiligonzales wrote:
kmirsad wrote:Mala je, ako je gledamo kroz prizmu prošlig lokalnih i državnih izbora... a i tad je postigla za nju respektabilne rezultate.
U ovom momentu niko sa sigurnošću ne može reči da je NS mala stranka, Puno se stvari u međuvremenu dogodilo... prišli neki veoma značajni pokiitičari, priliv članova po mojim nekim podacima veoma značajan, ogroman,vladajuče stranke napravile gomilu brzopletih i za njih loših poteza, a do izbora napravit će ih još, došlo je do rascjepa u SDA na nekoliko malih stranaka, Čović lagano ali sigurno gubi podršku, ima i ona Zelenika, Dodik se ponaša ko slon u prodavnici stakla, Ivaniću raste rejting...Narod sit lopovluka i pljačke, bijesan je... Radončić pravi grešku za greškom, SDP ojačao sa Bečirovićem ko beton... Rejs ze zamislio... pehlivani...
Treba biti objektivan i uzeti u obzir da su recimo u Sarajevu bili porazavajuce brojke izlaznosti glasaca na lokalnim izborima sto je NS i dalo pomenuti rezultat i nadu da mogu vise.

Meni je drago sto je Selim pristupio NS. Tatica.

Realno ako na opstim izborima osvoje stolicu vise bilo gdje, bice super. Uzimajuci u obzir da joj je sad decenija postojanja skoro, ne mozemo vise pricati sta je za koga respektabilno, a nepomenuti da je taj period ipak dovoljno dug da ambicije jedne stranke postanu vece kao i rezultati.

Bojim se da ako rezultat izostane ne pretvore se u stranku koja ce se zadovoljiti upravom nekog javnog preduzeca, kako bi se ugurala u vlast jer s ljevicom mogu prije u vlast, nego sa ovima drugim.
Da... ako se to dogodi pretvotiti će se u BOSS... stranku za prodaju biračkih odbora , a kasnije, ono malo poslanika što proguraju na mišiće, kad kome zafali glas...
Godinama nisam glasao jer mi se mnogo sto sta zgadilo ovdje kod nas u politici i uopste u drustvu, ta kolicina licemjerluka i koristoljublja, gdje su ideali i postenje obicni tariguz nekome, a obecanja strijele kojim se ulijevaju lazne nade ljudima i puke prazne rijeci. Sve sam vise ubjedjen da je kod nas politika puko parazitiranje jer radnik koji ne odradi dobro svoj posao dobije otkaz, kod nas politicari po 20+ godina u parlamentu i nikada niko da im korpu da.Pa ko si? Niko ih u njihovim strankama ne proziva za to. Koje poltronstvo, nogice im iz guzica vire.

Zato use i svoje kljuse, put je tezak, ali je moj.

Zadnji put kad sam glaso, koliko se sjecam bilo je 2010 godine, Komsic predsjednik, SDP FBIH, kanton "Stranka pravog puta", to je bio kompenzancijski glas izmedju ta neka dva bica u meni s kojim gravitiram. Smjesno zvuci. :lol:

Poslje tih izbora i onakve vladavine SDP, nema kome nisam sta psovo. Tu sam se i razocarao. Evo i sada slicna prica u SDP, Becirovic krece sa jos zescom patriotskom pricom od Komsica, vadi situaciju to sto je Tuzlak, nije Sarajlija, ali vidjecemo jeli dostojan da odbrani ono sto kaze i bilo sta promjeni na bolje ili je rijec opet o populizmu.

Sto se tice NS, nekad po fb sam se pripucavo sa Bajicem te 2008 godine i dao sam im glas na lokalnim izborima, ali im je bio Hoze Krizanac 2010. godine. Od tada pa do danas najvise me nerviralo sto stranka nije imala vece ciljeve. I bas si dobro spomenuo BOSS i za njih sam nekad glasao i onda je tu doslo razocarenje kad je jednu osobu novinarku koju poznajem Mirnes ispreskakao da ne pise o njemu saznanja koja je imala, pa je poslje tuzio.

Mislim da je ludo dopustati da te zmija u nedogled iz iste rupe ujeda. Ali ono sto velike stranke cini velikim jesu njihovi ciljevi i zato NS dok ne postavi ljestvicu ciljeva visocije biti samo mala stranka i nista vise.

Ovi iz velikih stranka su ljestvicu laganja digli na nivoe goleme, da su zreli sto bi Bole iz Crne Gruje reko za kuke i butike. 8)
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1358 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kiligonzales »

malakh wrote:
emric wrote:
malakh wrote:reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas. da ti olaksam, reci mi samo jedno novo lice na rukovodecoj funkciji, a koje je osvjezenje?
Slijepom čovjeku vrijedi objasniti, a ignorantnom ne.
kada odgovori postanu teski, tada napad postaje najbolja obrana.

ruku na srce, koliko god ih kritikovao, ali sda se vise procistila za par mjeseci, nego sdp za 4 godine. ako to mozemo nazvati "ciscenjem".
To je supljak, kakvo ciscenje... Da samo vodovod u KS, krene sa tuzbama, a drzava raditi svoj posao, pola gazdi iz SDA za dugove koje imaju, tovar tih kockastih glava u stranci bi im bili na stubu srama kolike su patriote u neplacanju poreza...
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#1359 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Android Knego »

kiligonzales wrote: Godinama nisam glasao jer mi se mnogo sto sta zgadilo ovdje kod nas u politici i uopste u drustvu, ta kolicina licemjerluka i koristoljublja, gdje su ideali i postenje obicni tariguz nekome, a obecanja strijele kojim se ulijevaju lazne nade ljudima i puke prazne rijeci. Sve sam vise ubjedjen da je kod nas politika puko parazitiranje jer radnik koji ne odradi dobro svoj posao dobije otkaz, kod nas politicari po 20+ godina u parlamentu i nikada niko da im korpu da.Pa ko si? Niko ih u njihovim strankama ne proziva za to. Koje poltronstvo, nogice im iz guzica vire.

Zato use i svoje kljuse, put je tezak, ali je moj.

Zadnji put kad sam glaso, koliko se sjecam bilo je 2010 godine, Komsic predsjednik, SDP FBIH, kanton "Stranka pravog puta", to je bio kompenzancijski glas izmedju ta neka dva bica u meni s kojim gravitiram. Smjesno zvuci. :lol:

Poslje tih izbora i onakve vladavine SDP, nema kome nisam sta psovo. Tu sam se i razocarao. Evo i sada slicna prica u SDP, Becirovic krece sa jos zescom patriotskom pricom od Komsica, vadi situaciju to sto je Tuzlak, nije Sarajlija, ali vidjecemo jeli dostojan da odbrani ono sto kaze i bilo sta promjeni na bolje ili je rijec opet o populizmu.

Sto se tice NS, nekad po fb sam se pripucavo sa Bajicem te 2008 godine i dao sam im glas na lokalnim izborima, ali im je bio Hoze Krizanac 2010. godine. Od tada pa do danas najvise me nerviralo sto stranka nije imala vece ciljeve. I bas si dobro spomenuo BOSS i za njih sam nekad glasao i onda je tu doslo razocarenje kad je jednu osobu novinarku koju poznajem Mirnes ispreskakao da ne pise o njemu saznanja koja je imala, pa je poslje tuzio.

Mislim da je ludo dopustati da te zmija u nedogled iz iste rupe ujeda. Ali ono sto velike stranke cini velikim jesu njihovi ciljevi i zato NS dok ne postavi ljestvicu ciljeva visocije biti samo mala stranka i nista vise.

Ovi iz velikih stranka su ljestvicu laganja digli na nivoe goleme, da su zreli sto bi Bole iz Crne Gruje reko za kuke i butike. 8)
samo da podapisem... :)
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1360 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

kiligonzales wrote:
To je supljak, kakvo ciscenje... Da samo vodovod u KS, krene sa tuzbama, a drzava raditi svoj posao, pola gazdi iz SDA za dugove koje imaju, tovar tih kockastih glava u stranci bi im bili na stubu srama kolike su patriote u neplacanju poreza...
rijesili su se kukica, zukica i svih poltrona koji su oko njih bili i to prikazali kao "ciscenje". ali i to je puno vise nego sto je sdp ucinio za 4 godine "ciscenja".
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#1361 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by emric »

malakh wrote:
emric wrote:
malakh wrote:reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas. da ti olaksam, reci mi samo jedno novo lice na rukovodecoj funkciji, a koje je osvjezenje?
Slijepom čovjeku vrijedi objasniti, a ignorantnom ne.
kada odgovori postanu teski, tada napad postaje najbolja obrana.

ruku na srce, koliko god ih kritikovao, ali sda se vise procistila za par mjeseci, nego sdp za 4 godine. ako to mozemo nazvati "ciscenjem".
Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1362 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

emric wrote:
malakh wrote:
emric wrote: Slijepom čovjeku vrijedi objasniti, a ignorantnom ne.
kada odgovori postanu teski, tada napad postaje najbolja obrana.

ruku na srce, koliko god ih kritikovao, ali sda se vise procistila za par mjeseci, nego sdp za 4 godine. ako to mozemo nazvati "ciscenjem".
Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
... procentualno u odnosu na broj protuha... bara bara...
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1363 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kiligonzales »

malakh wrote:
kiligonzales wrote:
To je supljak, kakvo ciscenje... Da samo vodovod u KS, krene sa tuzbama, a drzava raditi svoj posao, pola gazdi iz SDA za dugove koje imaju, tovar tih kockastih glava u stranci bi im bili na stubu srama kolike su patriote u neplacanju poreza...
rijesili su se kukica, zukica i svih poltrona koji su oko njih bili i to prikazali kao "ciscenje". ali i to je puno vise nego sto je sdp ucinio za 4 godine "ciscenja".
ma patka obicna, al eto nek ljudi misle da su se procistili...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#1364 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by kmirsad »

Potrebno razlikovati proliv izazvan crijevnom infekcijom, kad samo i nekontrolisano izlazi i namjerno izazvan purgativima nakon dugotrajnog zatvora...
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1365 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#1366 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Capsicum »

Faris je SDA ako se ne varam.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1367 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Banksy »

malakh wrote:
reci mi samo jednu razliku izmedju onomad sdpa i sdpa danas.
Nema Komšića, Suljagića i Bajrovića. :thumbup:
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1368 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by breuer »

malakh wrote:
emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
ako su ovi nabrojani toliko loši ko što kažeš, pa šta su tek puleni ostalih stranaka, zločinci protiv čovječnosti?

Zlatko kakav god da je, nazvati ga najvećim kancerom BiH je neozbiljno, za Farisa također ne znam da je u SDPu, reketaš Damir jest ološ, ali je za vrijeme svog mandata uradio nešto (centimenti na autoputu su žešći spin i glupost svakako), Helez također, kakav god kabadahija, za ostale koje bi upoređivao s njim je nešto uradio...

jedino Šanko, tog ni zemzem voda ne opra :lol:
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#1369 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by Mirza007 »

breuer wrote:
malakh wrote:
emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
ako su ovi nabrojani toliko loši ko što kažeš, pa šta su tek puleni ostalih stranaka, zločinci protiv čovječnosti?

Zlatko kakav god da je, nazvati ga najvećim kancerom BiH je neozbiljno, za Farisa također ne znam da je u SDPu, reketaš Damir jest ološ, ali je za vrijeme svog mandata uradio nešto (centimenti na autoputu su žešći spin i glupost svakako), Helez također, kakav god kabadahija, za ostale koje bi upoređivao s njim je nešto uradio...

jedino Šanko, tog ni zemzem voda ne opra :lol:
A mestar svih hulja?
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#1370 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by furlan »

Tema o Falataru a bistri se SDA i SDP :-)
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#1371 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by emric »

malakh wrote:
emric wrote: Što onda napadaš ako znaš da ne govoriš istinu?
:lol: :lol: :lol:

rusmir mesihovic, u crno zavio kcus, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

zukan helez, lokalni kabadahija i poznat po svojim kafanskim tucama, jos uvijek u predsjednistvu sdpa.

damir hadzic, reketas i covjek kojem su najdrazi centimetri na autoputu, jos uvijek clan sdpa, a iz vlastitoh izvora znam da je i dosta utjecajan.

faris gavrankapetanovic, nikada zvanicno nije izbacen iz sdpa.

i na kraju zlatko lagumdzija, najveci kancer bosne i hercegovine, jos uvijek clan sdpa i to vrlo vrlo utjecajan clan.

i ti kazes da su se procistili?

iskreno, volio bih svoj mozak mijenjati sa osobom koja vjeruje u tvoju pricu.
Ovo ću samo citirati da ostane zabilježena tolika količina provala. :lol:
MMM1977
Posts: 4617
Joined: 15/07/2009 12:56

#1372 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by MMM1977 »

Danas sam imao priliku upoznati Borišu i sa njim razgovarati nekih pola sata. Samo mogu reći da se radi o sjajnom čovjeku sa vrhunskim pedigreom, e sad naša politička scena je haotična i pitanje je da li može isplivati iz toga a i uloga člana predsjedništva nije bogzna uticajna. Ali nadat se da ce neke stvari promjeniti i pokrenuti naprijed.
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1373 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

emric wrote: Ovo ću samo citirati da ostane zabilježena tolika količina provala. :lol:
kvotaj i od cega je pocelo, da se u ovo tesko vrijeme, vrtesko, za nasu drzavu, ljudi malo i nasmiju.
emric wrote:
Niz je bitnijih pozicija od premijera FBiH. I ja bih sutra potpisao da se vrate čak i onakvi kakvi su bili, a promijenili su se na bolje, poučeni vlastitim greškama i grijesima prema ovoj državi.
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1374 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

breuer wrote: ako su ovi nabrojani toliko loši ko što kažeš, pa šta su tek puleni ostalih stranaka, zločinci protiv čovječnosti?

Zlatko kakav god da je, nazvati ga najvećim kancerom BiH je neozbiljno, za Farisa također ne znam da je u SDPu, reketaš Damir jest ološ, ali je za vrijeme svog mandata uradio nešto (centimenti na autoputu su žešći spin i glupost svakako), Helez također, kakav god kabadahija, za ostale koje bi upoređivao s njim je nešto uradio...

jedino Šanko, tog ni zemzem voda ne opra :lol:
poenta je o u ubleharenju i namjernom spinovanju da se sdp procistio, a i ja i ti znamo da nije i da se svi ovi pobrojani (koji su jedni od..) jos uvijek dosta toga pitaju u tom "prociscenom" sdpu.
User avatar
malakh
Posts: 7180
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#1375 Re: Boriša Falatar - predsjednik

Post by malakh »

Banksy wrote:
Nema Komšića, Suljagića i Bajrovića. :thumbup:
Image
Locked