BORDO ARENA

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1468
Joined: 25/07/2015 14:13

#576 Re: BORDO ARENA

Post by rocco_siffredi »

Može se na granici sa RS, na kraju aerodroma, provuci cesta prema Butmiru, gdje bi raji iz NG bilo sega doci do stadiona.
F&N
Posts: 3933
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#577 Re: BORDO ARENA

Post by F&N »

Kada se poceo pravito stadion Kosevo taj dio je bio manje vise nesto kao sad Butmir. Breka je bika livada koja se zvala Hekmići. Ciglana mislim da nije bilo a ni ostalih naselja. Bio je Blekin potok kojim su ljudi isli prema stadionu. Iz carsije se precicom od Budakovica preko livada dolazilo do stadiona.

Sto se mene tice, nek ga naprave i u Konjicu. Samo da je nas. Da je natkriven. Da ima restoran, parking da ne mislim hoce li me tekma kostati 20KM vise za kaznu.

Ljude koji su za Kosevo razumijem ali bojim se da nismo kapacitet za takav korak.
O igranju na Kosevu besmisleno je govoriti. Rupa bez dna. Nefudbalski stadion. Sarajevo je mnogo vece od mahalskog kluba koji treba da se veze samo za uzi dio grada. Sarajevo najveci klub u BiH i kao takav treba da sa vise respekta vodi racuna o svim navijacima iz svih opstina i gradova. A posebno dijelova grada koji se Sarajevom zovu.

Daj Boze da se bili sta zakotrlja pa makar i u Trnovu ili kako vec rekoh Konjicu, Visokom...
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#578 Re: BORDO ARENA

Post by al-em »

2000-3000 standardnih ce dolaziti pa makar svaku igrali u zenici.
Na derbiju i evropskim utakmicama ce biti pun stadion. Nama ne treba vise od 12 hiljada stolica. Fino bi bilo da je usput neki trzni centar, restoran i neke zajebancije.
Samo ce jebada biti manijacima u korteu od grbavice do butmira.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#579 Re: BORDO ARENA

Post by Kaligrafija »

Ili sam ja lud, ili je tema puna klubskih vedeta, koje guraju neku agendu stadiona u Butmiru...!? Neka bude da sam ja lud, da vas vecina podrzava stadion u Butmiru, da Bog da vam ga i napravili, a moja noga tamo krocit nece, pa taman da se i rahmetli Hase tamo ukaze...!

Odjava!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#580 Re: BORDO ARENA

Post by todd_smith »

F&N wrote:Kada se poceo pravito stadion Kosevo taj dio je bio manje vise nesto kao sad Butmir. Breka je bika livada koja se zvala Hekmići. Ciglana mislim da nije bilo a ni ostalih naselja. Bio je Blekin potok kojim su ljudi isli prema stadionu. Iz carsije se precicom od Budakovica preko livada dolazilo do stadiona.

Sto se mene tice, nek ga naprave i u Konjicu. Samo da je nas. Da je natkriven. Da ima restoran, parking da ne mislim hoce li me tekma kostati 20KM vise za kaznu.

Ljude koji su za Kosevo razumijem ali bojim se da nismo kapacitet za takav korak.
O igranju na Kosevu besmisleno je govoriti. Rupa bez dna. Nefudbalski stadion. Sarajevo je mnogo vece od mahalskog kluba koji treba da se veze samo za uzi dio grada. Sarajevo najveci klub u BiH i kao takav treba da sa vise respekta vodi racuna o svim navijacima iz svih opstina i gradova. A posebno dijelova grada koji se Sarajevom zovu.

Daj Boze da se bili sta zakotrlja pa makar i u Trnovu ili kako vec rekoh Konjicu, Visokom...
Jeste. I tad kad se Kosevo oravilo, Butmir je bilo njiva nad njivom i kakve tu veze sta ima sad?

Ovdje ljudi pricaju napraviti cemo stadion...pa tramvaj...pa ceste...

Djeca.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#581 Re: BORDO ARENA

Post by Grean »

gidra wrote:
Kaligrafija wrote:
Maharadza wrote:Jedina "seljačina" tj. klasična FGR ufurana papčina je onaj ko smatra da je raja sa El-Idže, butmira i sokolović kolonije "seljaci". :P
Zao mi je ako si se pronasao, ali tako je...! To vise nisu ona fina prigradska naselja kao nekad, sve go papak... Butmir nije dio administrativnog grada Sarajeva i kraj! A koliko me pamcenje sluzi, mi smo FK Sarajevo!
Šta kao nekad?
Kada si zadnji put prošao Butmirom, evo ja neki dan bio.
Po meni pismenije naselje od kompletnog brdovitog "Sarajeva": Vratnika, Bjelava, Bistrika, Sedrenika, Buća, Boljakov, Švrakino i ostalih favela po brdima itd..kuće jedna na drugoj, sa skučenim ulicama i kurčevom infrastrukturom u svakom smislu.
Butmir u ravnici, kuća kakvih nema u 4 gradske općine, prostrano, široko, sunčano, čak i planski sređeno.
Butmir kao naselje se više ne može posmatrati kao jedinka za sebe, davno je to utopljeno u Ilidžu, onaj dio gdje su fakulteti, hotel Malak, brza cesta 2+2, fenomenalno izgleda.
Administrativne granice grada Sarajeva se trebaju i mjenjat će se, presmiješna je priča i argument Sarajevo čine 4 općine. Još smiješnije je nazivati Zabrđe Sarajevom, a Ilidžu isključiti.
Nemam nikakve veze sa Butmirom, na Malti živim.
Bjelave su za Maltu Beverly Hills :) Ako nista nije mjerilo jeste cijena kvadrata.

Ali to nije tema.

Nejse, grad je grad a tako i Butmir nece nikad promijeniti to da je prigradsko naselje i to dobro zabaceno. To je prica ko kad su nekad nekom nudili stan u tada novoizgradjenim naseljima iza Marin Dvora a bio je fora, mogao birati. Argument im bio, to ce ti biti novi centar, centar se pomjera zapadno. On se zahvalio rijecima, dajte to nekom drugom a mene ostavite ovdje negdje na selu, u starom centru.
sencobih
Posts: 6945
Joined: 08/09/2010 08:33

#582 Re: BORDO ARENA

Post by sencobih »

barsa ne bi imala para da napravi stadion u centru, najbliže centru je da se dogovorimo i dobijemo koševo na korištenje pa pomalo renovirati. Najidealnije za mene, a mislim i sredina za sve je u Novom gradu da li na otoci ili u halilovićima.
gidra
Posts: 3523
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#583 Re: BORDO ARENA

Post by gidra »

rocco_siffredi wrote:Može se na granici sa RS, na kraju aerodroma, provuci cesta prema Butmiru, gdje bi raji iz NG bilo sega doci do stadiona.
ima to već riješeno, prije semafora na Kuli to jeste prije Neškovića i preko Donjeg Kotorca, pored Klimacentra, sa Dobrinje si bukvalno za 4-5 minuta na Butmiru. A ni raji preko Vraca onda nije daleko, još izbjegneš gradske gužve.
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#584 Re: BORDO ARENA

Post by il dottore »

Sliver wrote:Iskreno, najbolja ideja na ledenoj kraj Zetre, ali ako ne mozemo se naguziti, onda daj Butmir ili jos bolje Halilovice i okolinu. Svejedno, samo daj
Na prvom sastanku u srijedu jedna od stvari koja je recena Sabrini je da ukoliko dodje do odluke da se pravi stadion negdje drugo osim Koseva (ili Zetre), moraju biti transparentni i potpuno objasniti zasto je ta odluka donesena, tj. ko je eventualno kocio Kosevo, bio protiv itd.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#585 Re: BORDO ARENA

Post by Company85 »

Kaligrafija wrote:Ili sam ja lud, ili je tema puna klubskih vedeta, koje guraju neku agendu stadiona u Butmiru...!?
100% i to ne samo ovdje...ocito je ovo pocetak strategije da se to prikaze kao jedina opcija koju klub ima, a nije.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#586 Re: BORDO ARENA

Post by todd_smith »

il dottore wrote:
Sliver wrote:Iskreno, najbolja ideja na ledenoj kraj Zetre, ali ako ne mozemo se naguziti, onda daj Butmir ili jos bolje Halilovice i okolinu. Svejedno, samo daj
Na prvom sastanku u srijedu jedna od stvari koja je recena Sabrini je da ukoliko dodje do odluke da se pravi stadion negdje drugo osim Koseva (ili Zetre), moraju biti transparentni i potpuno objasniti zasto je ta odluka donesena, tj. ko je eventualno kocio Kosevo, bio protiv itd.
"vlasnik odlucio on je ulozio pare on se pita cao"

otprilike
Company85 wrote:
Kaligrafija wrote:Ili sam ja lud, ili je tema puna klubskih vedeta, koje guraju neku agendu stadiona u Butmiru...!?
100% i to ne samo ovdje...ocito je ovo pocetak strategije da se to prikaze kao jedina opcija koju klub ima, a nije.
nikada ne treba u zivotu iz ocaja donositi odluke, a ovdje je sve vec puno "neka je na marsu daj stadion hocu nas stadion" retorike
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#587 Re: BORDO ARENA

Post by R2D2_SA »

Eto dokle je doslo da cim neko kaze svoje misljenje odmah je placen od kluba, bla bla. Opet isto potezanje price, pravi se neki vjestacki raskol. Razmislite prije nego sta napisete, koji vam je.

Ja se samo sjetim da igramo na stadionu koji postoji zbog nas, sredjen zbog ZOI 84 i takav stoji skoro, eto jos malo i 40 godina a opet smo podstanari na njemu. Ljudi placamo da igramo na njemu, svoj dom!

I sad moras u Zenici da igras evropske! Sta ako se pogodi da ne mozes ni u Zenicu, moras na Grbavici igrati. Pa harakiri napraviti.

I onda se sjetim i svih kisa, snjegova, mrazeva, kuhanja na istoku kad upekne sunce od Huma poslijepodne, i tolikih utakmica uz vise nego poluprazne tribine i kazem dosta. Ja bih fin stadion, da se ne smrzavamo, da ne kisnemo. Hocu i ja da je na Kosevu ali skontajte malo cijenu. Od samo zemljista pa dalje. Nismo mi Real ni Barselona pa da pljuhnemo love kako god namastali da izgleda stadion.

Faktora za odluku je mali milion. Kamp, potreban smjestaj za igrace, da to bude pravi internat za malce. Da li da to bude sve zajedno ili ne mora. Parking? Odrzavanje... Pa kako da bude rentabilan stadion, da li sa poslovnim prostorima ili sa hotelom ili nekako drugacije. Ja sam vec rekao da mi je staza za brzo klizanje na Zetri i najbolja i sa onom idejom sa klinikom za sport itd, ali ako ima prepreka sta onda.

Kad se sve sabere i oduzme ako su odlucili i Butmir onda Butmir ali ja mislim da se tu malo brza sa zakljuccima. Kako ce se vec znati kad je Nam tek nedavno bio tu i obilazio lokacije? Znaci polako.

Ja za Butmira nisam jednostavno iz razloga jer je blizu entitetske. Ne zaboravimo gdje zivimo. Da sutra opet sta bude pa da skrhaju stadion koji si tek napravio. Eto jedan valjan argument. I hotel(i) da li bi dobro radili tamo daleko.

To lokalpatriotizam bih zaboravio i ultimatume. Cuj ako ne bude gdje ja hocu necu ni dolaziti. Pa ne moras, nije FK Kosevo, kao FK Vrbanjusa, vec FK Sarajevo, kakvo je to razmisljanje.

Ja mislim da se sve moze dobro smisliti, pa i sam dizajn stadiona. Kako je Vozdovac stadion na trznom centru. Evo danas o Kvadrantu B na Marijin Dvoru nesto vaze. Eh kad bi kako tamo moglo a nesto pametno smisliti, uklopiti i onu koncertnu dvoranu ali...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#588 Re: BORDO ARENA

Post by todd_smith »

R2D2_SA wrote:Eto dokle je doslo da cim neko kaze svoje misljenje odmah je placen od kluba, bla bla. Opet isto potezanje price, pravi se neki vjestacki raskol. Razmislite prije nego sta napisete, koji vam je.

Ja se samo sjetim da igramo na stadionu koji postoji zbog nas, sredjen zbog ZOI 84 i takav stoji skoro, eto jos malo i 40 godina a opet smo podstanari na njemu. Ljudi placamo da igramo na njemu, svoj dom!

I sad moras u Zenici da igras evropske! Sta ako se pogodi da ne mozes ni u Zenicu, moras na Grbavici igrati. Pa harakiri napraviti.

I onda se sjetim i svih kisa, snjegova, mrazeva, kuhanja na istoku kad upekne sunce od Huma poslijepodne, i tolikih utakmica uz vise nego poluprazne tribine i kazem dosta. Ja bih fin stadion, da se ne smrzavamo, da ne kisnemo. Hocu i ja da je na Kosevu ali skontajte malo cijenu. Od samo zemljista pa dalje. Nismo mi Real ni Barselona pa da pljuhnemo love kako god namastali da izgleda stadion.

Faktora za odluku je mali milion. Kamp, potreban smjestaj za igrace, da to bude pravi internat za malce. Da li da to bude sve zajedno ili ne mora. Parking? Odrzavanje... Pa kako da bude rentabilan stadion, da li sa poslovnim prostorima ili sa hotelom ili nekako drugacije. Ja sam vec rekao da mi je staza za brzo klizanje na Zetri i najbolja i sa onom idejom sa klinikom za sport itd, ali ako ima prepreka sta onda.

Kad se sve sabere i oduzme ako su odlucili i Butmir onda Butmir ali ja mislim da se tu malo brza sa zakljuccima. Kako ce se vec znati kad je Nam tek nedavno bio tu i obilazio lokacije? Znaci polako.

Ja za Butmira nisam jednostavno iz razloga jer je blizu entitetske. Ne zaboravimo gdje zivimo. Da sutra opet sta bude pa da skrhaju stadion koji si tek napravio. Eto jedan valjan argument. I hotel(i) da li bi dobro radili tamo daleko.

To lokalpatriotizam bih zaboravio i ultimatume. Cuj ako ne bude gdje ja hocu necu ni dolaziti. Pa ne moras, nije FK Kosevo, kao FK Vrbanjusa, vec FK Sarajevo, kakvo je to razmisljanje.

Ja mislim da se sve moze dobro smisliti, pa i sam dizajn stadiona. Kako je Vozdovac stadion na trznom centru. Evo danas o Kvadrantu B na Marijin Dvoru nesto vaze. Eh kad bi kako tamo moglo a nesto pametno smisliti, uklopiti i onu koncertnu dvoranu ali...
Sve objasnjeno jednom recenicom.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1468
Joined: 25/07/2015 14:13

#589 Re: BORDO ARENA

Post by rocco_siffredi »

Zar nije prosla uplata od 10 miliona?
Zbog čega je uplata za koju smo svima vadili mast?
Zbog nekog igrača? :-)
Misljenja sam da je zemlja vec kupljena, da se vec nesto ganja oko stadiona. Uprava samo ceka pogodan trenutak da navijačima saopsti vijest. Sad i nije bas vrijeme nakon derbija i rezultata 5:2 i neke lose atmosfere nad klubom u ovim trenutcima.
Zajebavali smo sve kako bi dali guze da imaju nekoga poput Nama ili Tana. Sad kad hoce ljudi stadion da prave u Butmiru mi se nešto ljutimo i opiremo.
Bice onako kako vlasnik kaze ili sto bi nas narod rekao vezi konja gdje ti aga kaze.
I ja sam za stadion u centru. Cak sam bio iskljuciv. Od ovog ljeta i bruke oko Koseva i igranja u Zenici (Grbavici), neka prave gdje hoce, samo da je NAŠ.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#590 Re: BORDO ARENA

Post by R2D2_SA »

I novi stadion bi se pravio zbog nas ali bi bio i nas. Prednost Butmira moze biti da dobijes zemlju i na njoj pravis ali da je ne kupujes, kao za kamp. Ako to moze negdje u samom gradu super. Opstini Centar bi trebalo biti imperativ da Sarajevo ostane makar u istoj opstini, ne zele valjda da budu zapamceni kao neki koji su dozvolili da Sarajevo ode. Bez saradnje lokalnih vlasti ne moze, bez pristupa, infrastrukture, pomoci da se papiri zavrsavaju a ne da cekas godinama na izmjene urbanistickog plana, dozvole. Ko bude susretljiviji ides njemu.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#591 Re: BORDO ARENA

Post by Registarska oznaka »

Grean wrote:
Kaligrafija wrote:Fula na kvadrat, ako se bude gradilo u Butmiru... Oni ne poznaju nas mentalitet, pa raji iz Centra je bilo mrsko prosetat do Koseva, a kamo li iz drugih opstina... Jedno vrijeme bi zaludjenici FK Sarajevo isli na utakmice, a onda bi neka nova baza navijaca bila iz Butmira, Ilidze, Sokolovic kolonije... Nista licno, FK Sarajevo bi tom odlukom izgubio svoj gradski identitet...! Nestala bi gradska baza, uz koju odrastaju nove generacije... Neki novi gradski klinci bi navijali za Zelju sve vise... sto je normalno, nece za seoski klub, a mi smo SARAJEVO, a ne jebeni Butmir!

Treba ovo budalama objasnit, jer ocigledno ne vide dalje od svog nosa...!
Bilo koja lokacija unutar grada Sarajeva, od Bascarsije, do Stupa, je dobra lokacija, sve ostalo je sranje i gasenje identiteta kluba i pretvaranje u seoski klub!
Ovo je tacno, raja hoce usput na utakmicu, takav je mentalitet a Butmir nije nikom usput sem Hrasnici.

Ja uopste ne mislim da je Kosevo bitno ali bitno je ostati negdje gdje je koliko toliko na ruku.

Butmir nije blizu nikom, o kakvim najmnogoljudnijim naseljima pricaju.
:lol: :lol:

Hocete li da taxi/bus dolazi po vas, da vas voze ispred stadiona. Pritom da vam jos kupe po sokic, sendvic i da ima osoba koja ce vam tepati i zahvaljivati sto ste ipak nakon svih problema dosli na stadion sve dok se ne vratite sa istog?
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#592 Re: BORDO ARENA

Post by Kaligrafija »

I ako sam se odjavio sa teme, moram samo ovo jos napisati...

STADION BUTMIR, FUDBALSKI TO JE HRAM. NA NJEMU IGRA SARAJEVO, TIM ZA KOJI ZIVIM JA...!

:lol: :lol: :lol:

Odjava!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#593 Re: BORDO ARENA

Post by Tomahawk11 »

R2D2_SA wrote:I novi stadion bi se pravio zbog nas ali bi bio i nas. Prednost Butmira moze biti da dobijes zemlju i na njoj pravis ali da je ne kupujes, kao za kamp. Ako to moze negdje u samom gradu super. Opstini Centar bi trebalo biti imperativ da Sarajevo ostane makar u istoj opstini, ne zele valjda da budu zapamceni kao neki koji su dozvolili da Sarajevo ode. Bez saradnje lokalnih vlasti ne moze, bez pristupa, infrastrukture, pomoci da se papiri zavrsavaju a ne da cekas godinama na izmjene urbanistickog plana, dozvole. Ko bude susretljiviji ides njemu.
Ovo je i meni nejasno, kako Općina Centar nema nikakav osjećaj po tom pitanju.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#594 Re: BORDO ARENA

Post by todd_smith »

Mozemo pjevati borbene, Butmir je odlucen nazalost.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#595 Re: BORDO ARENA

Post by Tomahawk11 »

todd_smith wrote:Mozemo pjevati borbene, Butmir je odlucen nazalost.
Neko konretno izašao sa tom informacijom?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#596 Re: BORDO ARENA

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:
todd_smith wrote:Mozemo pjevati borbene, Butmir je odlucen nazalost.
Neko konretno izašao sa tom informacijom?
Da ne bude mahala opet pp :lol:
Stari_Jarac
Posts: 225
Joined: 18/07/2016 12:45

#597 Re: BORDO ARENA

Post by Stari_Jarac »

todd_smith wrote:
Tomahawk11 wrote:
todd_smith wrote:Mozemo pjevati borbene, Butmir je odlucen nazalost.
Neko konretno izašao sa tom informacijom?
Da ne bude mahala opet pp :lol:
S obzirom na dosadašnja ulaganja tih naših vlasnika, meni gradnja novog stadiona još kako kažu od 20k mjesta nikako ne zvuči realno :?
last mohicans
Posts: 11678
Joined: 09/08/2012 23:19

#598 Re: BORDO ARENA

Post by last mohicans »

https://www.klix.ba/sport/atletika/osta ... /191007154
Nit stadion ima uslove za ozbiljnije utakmice, a pogotovo takmičenja iz atletike, oni se nadigli nedamo stazu!!. Od 2015 propala staza,ne održavaju se takmičenja, kao nadaju se ako se obnovi, pa bi nešto i organizirali kad bi imali stazu. Od mitinga iza rata, ne znam jesu li ikad išta ozbiljnije organizirali. Eno im Safet Zajko,što mogu nek organizuju tamo, nek se ugledaju na Zenicu koja što ima kvalitete u atletici izbaci na scenu. Sarajevo od Krehmića nije imalo atletičara, ne znam je li i on bio iz SA.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#599 Re: BORDO ARENA

Post by The 51st State »

last mohicans wrote:https://www.klix.ba/sport/atletika/osta ... /191007154
Nit stadion ima uslove za ozbiljnije utakmice, a pogotovo takmičenja iz atletike, oni se nadigli nedamo stazu!!. Od 2015 propala staza,ne održavaju se takmičenja, kao nadaju se ako se obnovi, pa bi nešto i organizirali kad bi imali stazu. Od mitinga iza rata, ne znam jesu li ikad išta ozbiljnije organizirali. Eno im Safet Zajko,što mogu nek organizuju tamo, nek se ugledaju na Zenicu koja što ima kvalitete u atletici izbaci na scenu. Sarajevo od Krehmića nije imalo atletičara, ne znam je li i on bio iz SA.
Zenca, bolje receno od Islama Djuguma, klosari uhljebski
User avatar
_Reds_
Posts: 9324
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#600 Re: BORDO ARENA

Post by _Reds_ »

last mohicans wrote:https://www.klix.ba/sport/atletika/osta ... /191007154
Nit stadion ima uslove za ozbiljnije utakmice, a pogotovo takmičenja iz atletike, oni se nadigli nedamo stazu!!. Od 2015 propala staza,ne održavaju se takmičenja, kao nadaju se ako se obnovi, pa bi nešto i organizirali kad bi imali stazu. Od mitinga iza rata, ne znam jesu li ikad išta ozbiljnije organizirali. Eno im Safet Zajko,što mogu nek organizuju tamo, nek se ugledaju na Zenicu koja što ima kvalitete u atletici izbaci na scenu. Sarajevo od Krehmića nije imalo atletičara, ne znam je li i on bio iz SA.
I on je iz ZE.
Post Reply