Bolje da ljulja nego da žulja :D

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#26

Post by Vertigo »

a znate onu za mrsave-Ne moze se udebljati od tersluka :D
Vazi i za M/F
pa valja belajisati sa njima :D
User avatar
Sarayman
Posts: 1313
Joined: 25/10/2006 09:12
Location: Sarajevo

#27

Post by Sarayman »

Vrijedi i ona..."bolje da kipi nego da skripi".
Ugodno popunjene dame su trazene (nikako predebele, i tu treba znati razliku). Znam po sopstvenoj raji. :wink:
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#28

Post by malizeleni »

Dzabe ja imam bolju izreku, Sve sto ne moze stati u ruku, ne valja :)
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#29

Post by encian »

imam ja rodicu, bas je debela. mislim nije ugodno popunjena, mislim da je najdeblja u SA kad dodje. ali kako je lijepa!!! a da joj vidite muzeka (udaje se sad u avgustu, aBd), jaoj :-) . ja bih ga gledala i dan i noc :) .

prema tome, ... nema pravila.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#30

Post by Bosanac sa dna kace »

micika wrote:
proljetni kauboj wrote:Ta izjava je tocna i za to ima vise potvrda na iskustvenom i naucnom temelju.
Naime, svi znamo da nasi stariji ljudi za zenu kad se udeblja, kazu "popravila se".
Takodjer, muskarci se uvijek pale na dobru zensku guzu ( i ja tu spadam).
Naucno objasnjenje za to kaze da to diktiraju iskonski geni iz proslosti, odnosno prahistroije, jer je medju neandertalcima zena sa velikim guzovima znacila da je jaka, te da ima dovoljne zalihe masti i da ce iznijeti trudnocu.

Tako da su geni iz povjesti ustvari uzrok tome.Ja sam za punije ali ne one predebele, vec vise zamamne, onako, kad ih ima.
Kako se pojedini tjese :? grozota jedna. Nisam zgolja,daleko od toga ali brate ne volim ni onih 100 grama viska,jer sve ode u butine i u guzu.Stvore se oni jastucici koje vise niko ne istopi,te se pojavi celulit.Nije da se hvalim ali imam savrsenu kilazu :D :D :D
I ko kaze da je velika guza dobra guza :? Dobra guza je lijepo oblikovana,izvjezbana i cvrsta guza....a velicina,nigdje veze :-) Nije fino ni biti premrsav.
Ja kako sam prstala pusit i kako sam doselila u ovu blesavu tursku dobila sam oko 4 kile.....i zlo mi je bilo svaki put kad sam se pogledala u ogledalo.Zato sam provela dane i mjesece u teretani :-) dok ih nisam istopila i dok se nisam pravooooooooooo zategla :P
A sad rafalnu paljbu :zzzz: :zzzz: :P :oops:
pa dobro sad muskarce najvise inspirisu fini uocljivi guzovi :D
mozda ti imas i nekih pretenzija prema zenama :D
a vidim kako si dosla vamo postala si ko turkinje, tj. u obliku cilindra, gore super a dole guzovi straha:lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#31

Post by Bosanac sa dna kace »

encian wrote:imam ja rodicu, bas je debela. mislim nije ugodno popunjena, mislim da je najdeblja u SA kad dodje. ali kako je lijepa!!! a da joj vidite muzeka (udaje se sad u avgustu, aBd), jaoj :-) . ja bih ga gledala i dan i noc :) .

prema tome, ... nema pravila.
da nije bogata? :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#32

Post by micika »

Bosanac sa dna kace wrote:
micika wrote:
proljetni kauboj wrote:Ta izjava je tocna i za to ima vise potvrda na iskustvenom i naucnom temelju.
Naime, svi znamo da nasi stariji ljudi za zenu kad se udeblja, kazu "popravila se".
Takodjer, muskarci se uvijek pale na dobru zensku guzu ( i ja tu spadam).
Naucno objasnjenje za to kaze da to diktiraju iskonski geni iz proslosti, odnosno prahistroije, jer je medju neandertalcima zena sa velikim guzovima znacila da je jaka, te da ima dovoljne zalihe masti i da ce iznijeti trudnocu.

Tako da su geni iz povjesti ustvari uzrok tome.Ja sam za punije ali ne one predebele, vec vise zamamne, onako, kad ih ima.
Kako se pojedini tjese :? grozota jedna. Nisam zgolja,daleko od toga ali brate ne volim ni onih 100 grama viska,jer sve ode u butine i u guzu.Stvore se oni jastucici koje vise niko ne istopi,te se pojavi celulit.Nije da se hvalim ali imam savrsenu kilazu :D :D :D
I ko kaze da je velika guza dobra guza :? Dobra guza je lijepo oblikovana,izvjezbana i cvrsta guza....a velicina,nigdje veze :-) Nije fino ni biti premrsav.
Ja kako sam prstala pusit i kako sam doselila u ovu blesavu tursku dobila sam oko 4 kile.....i zlo mi je bilo svaki put kad sam se pogledala u ogledalo.Zato sam provela dane i mjesece u teretani :-) dok ih nisam istopila i dok se nisam pravooooooooooo zategla :P
A sad rafalnu paljbu :zzzz: :zzzz: :P :oops:
pa dobro sad muskarce najvise inspirisu fini uocljivi guzovi :D
mozda ti imas i nekih pretenzija prema zenama :D
a vidim kako si dosla vamo postala si ko turkinje, tj. u obliku cilindra, gore super a dole guzovi straha:lol:
Bosanac....hajd procitaj zadnju recenicu opet :-)
Nisam ko turkinje....i trudim se da ne budem.Bas me njihov primjer tjera da pazim sta jedem i vjezbam.Istina u prvih par mjeseci sam dobila par kilica....al to je bilo zbog ociju gladnih.Imaju ljudi hranu,ma divota jedna.Pa baklave,lokume,aci bademe :-) :-) :P Tesko je odoliti njihovoj hrani :oops:
Nije meni toliko ni do izgleda,nego meni fakat smeta,gusi me....npr kad nemogu zakopcat suknju rahat ili kad mi preko farmerki prelije mortadelica.Kritikujte me koliko hocete al mi smeta.Sto je najgore ja sam pravi gurman.....uzivam da kuham i jedem.A sam bog zna koliko je tesko izgubiti kilu-dvije a da se ne vrate za par dana.
Bosanac,naleti do ankare sa hanumom ako imas vremena.
walkabout
Posts: 7869
Joined: 19/05/2007 00:46

#33

Post by walkabout »

Pricaju Rus, Amerikanac i Bosanac cija je zena veca.

Rus kaze: "Moja Katjusa sjela neki dan u fotelju i zaglavila se - morali smo isjeci fotelju da je izbavimo."

Amerikanac kaze: " Nije to nista - kad moja Mary sjedne na trosjed niko vise nema mjesta pored nje."

Bosanac kaze: " Moja Fata dvije tacke."

Rus i Amerikanac se zgledaju: " Sta, bolan, dvije tacke?"

"To su oci - sve ostalo je guzica!'

:bih:
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#34

Post by Sensei »

Image
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#35

Post by zena21 »

mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#36

Post by Yamahalac »

zena21 wrote:mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
ja licno jok, ne volim ni predebelo, ali jebo ti dupe ako u ruke stane :D
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#37

Post by nebojeplavo »

zena21 wrote:mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
Ja sam mrsava, pa muski me ne vole :oops: :roll: :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#38

Post by zena21 »

nebojeplavo wrote:
zena21 wrote:mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
Ja sam mrsava, pa muski me ne vole :oops: :roll: :D
ja nisam mrsava, al me muski vole :lol: :lol: :lol: 8-)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#39

Post by zena21 »

kulla wrote:
zena21 wrote:mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
ja licno jok, ne volim ni predebelo, ali jebo ti dupe ako u ruke stane :D
kafa :? :oops: :lol: :lol: :lol:
Jonx
Posts: 345
Joined: 14/01/2007 12:05
Location: Tibet

#40

Post by Jonx »

Op3r4t0r wrote:
mlada i zelena wrote:to je prica koju svi pricaju al' niko ne vjeruje u to
Muskarci vole mrsave djevojke.
Potpis!!!

Ta izreka bolje da ljulja nego da zulja je nastala davno u vrijeme kad takve djevojke jesu bile vise u modi, znamo da su prije u pojedinim zemljama djevojke oblacile mnogo vise odjece od onog koliko je potrebno da bi bile deblje, nosile su one velike kutije na bokovima preko kojih bi se oblacile haljine kako bi im bokovi bili vizuelno sto veci itd itd

Danas je mrsavo u modi, mrsavije djevojke su puno ljepse i zavodnije.

Pored svih onih prica kako je vazno kakav je neko u dusi itd ja cu biti iskren i reci da debelu curu ne mogu da smislim pored sebe pa da je u dusi bolja i od majke tereze

Mrsavice su zakon :)
Bas si COOL tip, ono IN... Neko bi reko metro-satro frajer :zzzz:

Djeto drago, jos se ti hljeba trebas najesti....
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#41

Post by Harrys »

:D Neko jede grah,neko jede meso,pa u prosjeku ja jedem grah sa mesom. :lol: :lol:
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#42

Post by Rambo-Amadeus »

Najbolji kukuruz iza brda raste... :-) :D
A ima i ona vezana za pravljenje hladovine prilikom određene rabote, ali ne bih sad bio explicitan, malo je rano... :D :D
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#43

Post by malizeleni »

mlada i zelena wrote:
malizeleni wrote:Dzabe ja imam bolju izreku, Sve sto ne moze stati u ruku, ne valja :)
pa zar nije bolje kad imas pune ruke :D :D :D :D

Hehehe, onaj, razlika izmedju imati pune ruke, i imati pune ruke posla :P
Bez obzira, ove anorekticne spagete sto bacaju ono malo gooza sto imaju po catwalku danas, uopste nisu seksi.
horoz
Posts: 358
Joined: 19/05/2003 00:00

#44

Post by horoz »

premršavo ne valja, isto kao ni predebelo...
najbolje je ono, pukneš je po guzi, vratiš se kroz pola sata, a ono se još trese :D

Bolje je da ljulja, definitivno
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#45

Post by Yamahalac »

zena21 wrote:
kulla wrote:
zena21 wrote:mislim da ipak muski vise vole one mrsavice :roll:
ja licno jok, ne volim ni predebelo, ali jebo ti dupe ako u ruke stane :D
kafa :? :oops: :lol: :lol: :lol:
to zoves na kafu il' pitas jesam li je popio jutros? :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#46

Post by shin »

sabanss
Posts: 4587
Joined: 13/08/2006 11:20

#47

Post by sabanss »

Po meni za vizuelni dojam je jako bitno da djevojka ima normalno sirok struk bez slaufa. Ono sto navue u guzicu i sise je plus a ne minus :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#48

Post by zena21 »

kulla wrote:
zena21 wrote:
kulla wrote: ja licno jok, ne volim ni predebelo, ali jebo ti dupe ako u ruke stane :D
kafa :? :oops: :lol: :lol: :lol:
to zoves na kafu il' pitas jesam li je popio jutros? :D
zovem :oops: :D :D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#49

Post by Zhaba »

Lace wrote:
mlada i zelena wrote:
dawn_upon_dawn wrote:ljudi :) sve je to samo pakovanje :)

uz veeeliki rizik da me obaspu optuzbama.... za "parolicnost" :D ali ko je dozivio da ne vidi fizicki izgled ili da mu on potpuno bude zasjenjen onome sto je ta osoba postala u njegovom zivotu, bio to momak, djevojka, prijateljica, prijatelj... zna o cemu pricam :) sve ostalo su... izmisljotine :D
hey..slazem se...
npr. ja sam debela, bas debela, (pokusavam promijeniti jer mi se ne svidja ni kod drugih ni kod mene...iz vise razloga -nije zdravo, nije zdravo, nije zdravo, ne izgleda bas lijepo meni makar)
ali jos nikad do sad mi se neko nije svidio samo zato sto je mrsav ili debeo..vec uvijek zato sto je dobar covjek/zena (ovo zena kad su prijateljstva u pitanju)..
isto tako sa mojim prijateljima-oni mene vole iz nekih drugih razloga...a vremenom moju debljinu prestanu primjecivati..
dusa slatka :) ne daj se

ev ja po nekim internet mjerenjima mase...il kako se to vec zove...imam idealnu kilazu...ali sam se ja sebi vise svidjala s nekih 10 kila manje (period izmedju jako mrsavog...i sada :D ...kad sam bila jako mrsava sebi sam bila ok al su drugi mislili da sam bolesna :-? :D)...al da mi je skinut jedno 5 ...ja bih se sebi najvise svidjala...a znas kako kazu...kad volis sam sebe...vole te i drugi...garant ima nesto u tome :D
ja imam od zime 4 kg visak (po mom misljenu) ali iskreno nikad se niko nije zalio tako da nije bitno :)
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#50

Post by BHG »

Zhaba wrote: ja imam od zime 4 kg visak (po mom misljenu) ali iskreno nikad se niko nije zalio tako da nije bitno :)
e moja prva nije mi bas svejedno bilo...al nisam ti nista htjeo reci...kucni odgoj :D
Post Reply