Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#776 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by denimb »

Tomahawk11 wrote:
denimb wrote:Au brate, sad sa kolegom pricam malo na tu temu o kladionicama...prica mi o svom rodjaku, dobio od jednog clana porodice sa zenine strane 60 000KM da kupi/napravi kucu, na to lik digao jos 20 000KM kredita jer kao nije mu bilo dovoljno...poslije se ispostavilo da su on i zena zajedno sve te pare prokockali u kladionici :-)

80k ostaviti u kladionici i nastaviti onda da zivis sa dvoje djece u kucici s roditeljima...ovaj je prekucao bolest.
Ti zaboravio poštara koji je skršio 40 000 KM penzija :mrgreen:
Dobro si ba, al on je mislio obrnuti pare...podijelio bi on penzije samo da ga je krenulo, a razliku ostavio sebi :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#777 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Tomahawk11 »

denimb wrote:
Dobro si ba, al on je mislio obrnuti pare...podijelio bi on penzije samo da ga je krenulo, a razliku ostavio sebi :lol:
Što je najgore, on je već jednom napravio zajeb od 50 k KM, ovo mu je bio drugi put da se resetuje.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#778 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by i agree »

Ja da sam na njegovom mjestu pokuso bi treci put,treca sreca
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#779 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by pirmin »

U njegovu odbranu mora se reci da je ponuda bila slaba.
Grcka i kineska liga.
focko
Posts: 286
Joined: 15/11/2018 10:07

#780 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by focko »

ko ima vElke pare danas sve na parmu 1x
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#781 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Edin H. »

Kladionica je dobra ako ti trebaju pare brzo. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#782 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by triconja »

Edin H. wrote:Kladionica je dobra ako ti trebaju pare brzo. :D
Koji sistem odigrat? Dva automata i kola ispred? :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#783 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Edin H. »

triconja wrote:
Edin H. wrote:Kladionica je dobra ako ti trebaju pare brzo. :D
Koji sistem odigrat? Dva automata i kola ispred? :lol: :lol: :lol:
Nema dalje :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#784 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Velkoski »

Može Parma i kec komotno, Inter je jadan :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#785 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Edin H. »

i agree wrote:Ja da sam na njegovom mjestu pokuso bi treci put,treca sreca
Nema dobitka bez rizika :D
Sociolog
Posts: 4348
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#786 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Sociolog »

Gdje rade jake zenske,u kojim poslovcima,lokcijama?Ne posjecujem Casina,al poznanik s posla prica da prejaake ribe rade u Coloseumu i onok Admiral Casinu na Malti.Sad :? :roll: nisam nikad bio
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#787 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by triconja »

Sociolog wrote:Gdje rade jake zenske,u kojim poslovcima,lokcijama?Ne posjecujem Casina,al poznanik s posla prica da prejaake ribe rade u Coloseumu i onok Admiral Casinu na Malti.Sad :? :roll: nisam nikad bio
Radi jaka zena u parlamentu, dusanka :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#788 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Raigor Stonehoof »

sta znaci jaka zenska? bodibilderka?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#789 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Maraschino »

https://www.klix.ba/vijesti/alpis-zaust ... /190302063

Ako ja dobro razumijem neko hoce da ih zabrani a oni placu.
Placite placite jer ste mnoge porodice doveli na prosjecki stap. :izet:

Klix ih po obicaju podrzava i prodaje narodu maglu o porezima.

https://www.klix.ba/biznis/koliko-su-gr ... /190302041
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#790 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by zrakomlat »

Maraschino wrote:https://www.klix.ba/vijesti/alpis-zaust ... /190302063

Ako ja dobro razumijem neko hoce da ih zabrani a oni placu.
Placite placite jer ste mnoge porodice doveli na prosjecki stap. :izet:

Klix ih po obicaju podrzava i prodaje narodu maglu o porezima.

https://www.klix.ba/biznis/koliko-su-gr ... /190302041
Imam u fb prijateljima par cura koje rade u premier kladionici. Satraše se jadnice djeleći objave tonija borasa, kreše vukoje, više sam ih upamtio :D
Samo kme kme. Mislim, naravno da je curama stalo do posla, kome i nebi. Al tačno se vidi da te objave moraju sherovati. Ove vrlo moguce i ne znaju dje je Zenica a đe da znaju ko je Fuad Kasumović, al to ih ne sprijecava da ga mrze u sherovima :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#792 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Maraschino »

zrakomlat wrote:
Imam u fb prijateljima par cura koje rade u premier kladionice. Satraše se jadnice djeleći objave tonija borasa, kreše vukoje, više sam ih upamtio :D
Samo kme kme. Mislim, naravno da je curama stalo do posla, kome i nebi. Al tačno se vidi da te objave moraju sherovati.
Zakupili su dosta prostora po novinama da narodu objasne kako je zatvaranje kladionica stetno. :-)

Krvopije. :evil:

Hajmo i drogu dilovati javno. Zaposljavanje za uzgoj, prodaju, drzavi porez nama zarada. :mrgreen:

@insomnia :thumbup:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#793 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Henry Chinaski »

Treba omogućiti klađenje samo sa posebnim dozvolama.
Onima koji imaju takve dozvole treba zabraniti da glasaju, voze auto, imaju potomke i sl.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#794 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by JThomas »

generalno kocka kao i droga nađe put. i vjerovatno bar dijelom jeste opravdan strah da se to skroz ne preseli na internet i onda nemaš ni to što imaš.

a s druge strane oni su od kladionica napravili objekte gdje se "visi". gdje to ima i socijalnu dimenziju druženja i dijeljenja jada i bijede ( :mrgreen: ) sa drugima sličnim sebi. pa možda na internetu bar to ne bi bilo to što je sad sa "brzim" igrama, i da bi se izgubio dio "čari". ko zna. to bi trebalo ozbiljno sociološki i psihološki analizirati, ali u nas to niti ko ima da uradi, niti bi država odlučila po rezultatu takve analize i da ima...
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#795 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by zrakomlat »

Maraschino wrote:
zrakomlat wrote:
Imam u fb prijateljima par cura koje rade u premier kladionice. Satraše se jadnice djeleći objave tonija borasa, kreše vukoje, više sam ih upamtio :D
Samo kme kme. Mislim, naravno da je curama stalo do posla, kome i nebi. Al tačno se vidi da te objave moraju sherovati.
Zakupili su dosta prostora po novinama da narodu objasne kako je zatvaranje kladionica stetno. :-)

Krvopije. :evil:

Hajmo i drogu dilovati javno. Zaposljavanje za uzgoj, prodaju, drzavi porez nama zarada. :mrgreen:

@insomnia :thumbup:
Ova jedna redovno objavljivala kvalitetne fotke :D a sad gledam, od zadnjih 11 objava, 9 ih je o zlim zatvaračima kladionica :lol: goozova nigdje :D

Jbt, objavljuje ova treba potvrdu iz porezne uprave da premier nema poreznog duga :-) dokle je to sektaštvo došlo. A dio plate primaju radnice u koverti :lol: doduše redovno, juče koverta bila, nije smetalo što je neradni dan, svakog je prvog u mjesecu.

Mislim, nisam ja za potpuno zatvaranje, naravno. Neka kladionica. Ali im treba reducirati broj žestoko i strogo pratiti da maloljetnici ne ulaze.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#796 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by JThomas »

kako će imati poreznog duga kad ga kontroliše kum i rođo. kad hdz od dejtona drži federalno ministarstvo finansija, a oni mu pune crni fond.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#797 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Bodkin »

zrakomlat wrote:
Maraschino wrote:
zrakomlat wrote:
Imam u fb prijateljima par cura koje rade u premier kladionice. Satraše se jadnice djeleći objave tonija borasa, kreše vukoje, više sam ih upamtio :D
Samo kme kme. Mislim, naravno da je curama stalo do posla, kome i nebi. Al tačno se vidi da te objave moraju sherovati.
Zakupili su dosta prostora po novinama da narodu objasne kako je zatvaranje kladionica stetno. :-)

Krvopije. :evil:

Hajmo i drogu dilovati javno. Zaposljavanje za uzgoj, prodaju, drzavi porez nama zarada. :mrgreen:

@insomnia :thumbup:
Ova jedna redovno objavljivala kvalitetne fotke :D a sad gledam, od zadnjih 11 objava, 9 ih je o zlim zatvaračima kladionica :lol: goozova nigdje :D

Jbt, objavljuje ova treba potvrdu iz porezne uprave da premier nema poreznog duga :-) dokle je to sektaštvo došlo. A dio plate primaju radnice u koverti :lol: doduše redovno, juče koverta bila, nije smetalo što je neradni dan, svakog je prvog u mjesecu.

Mislim, nisam ja za potpuno zatvaranje, naravno. Neka kladionica. Ali im treba reducirati broj žestoko i strogo pratiti da maloljetnici ne ulaze.
Treba ih samo puno vise oporezovati i broj ce se smanjiti sam od sebe. A ispod 18 def ne unutra
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#798 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by JThomas »

pa ovo i jeste priča o povećanju oporezivanja ukidanje nije ni u peti...samo oni to predstavljaju kao da bi ih natjerali da ukinu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#799 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by Sanjarko »

Da je Americki sistem uvesti nekako u vezi ovoga. Kao sto su oni sa kasinima uradili. Nesto slicno.
User avatar
mayab
Posts: 27188
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#800 Re: Bolest zvana KLADIONICA - 3200 uplatnih mjesta na 3 miliona ljudi - REKORDERI.

Post by mayab »

Vizionar 1985 wrote:Da je Americki sistem uvesti nekako u vezi ovoga. Kao sto su oni sa kasinima uradili. Nesto slicno.
Napiši, kako je to u AmeriKi ?!
Post Reply