Bol u kukovima

Sve o zdravlju...
Post Reply
dr.Gonzo

Bol u kukovima

Post by dr.Gonzo » 16/05/2011 21:40

Jedan clan blize porodice ima problema sa veoma intenzivnim bolovima u kukovima (do tacke da je hodanje gotovo nemoguce), i iz odredjenih neracionalnih razloga(straha i tvrdoglavosti :sad: ) vec dugo nije bio kod doktora. Problemi sa kicmom i kukovima su stari i hronicni, mislim da je u pitanju bila diskus hernija, ali ovaj put su stvari bas dosle u kriticnu situaciju.

Moze li mi neko preporuciti doktora ili polikliniku u Sarajevu, gdje bih mogao hitno zakazati pregled? Ne znam cak ni gdje ovo spada, neurologija, ortopedija ili sta vec? Kvalitet usluge je prioritet.

Hvala svima na odgovorima.

Brus Lee

Re: Bol u kukovima

Post by Brus Lee » 16/05/2011 22:56

dr.Gonzo wrote:Jedan clan blize porodice ima problema sa veoma intenzivnim bolovima u kukovima (do tacke da je hodanje gotovo nemoguce), i iz odredjenih neracionalnih razloga(straha i tvrdoglavosti :sad: ) vec dugo nije bio kod doktora. Problemi sa kicmom i kukovima su stari i hronicni, mislim da je u pitanju bila diskus hernija, ali ovaj put su stvari bas dosle u kriticnu situaciju.

Moze li mi neko preporuciti doktora ili polikliniku u Sarajevu, gdje bih mogao hitno zakazati pregled? Ne znam cak ni gdje ovo spada, neurologija, ortopedija ili sta vec? Kvalitet usluge je prioritet.

Hvala svima na odgovorima.

I neurologu i ortopedu. Ako je diskus hernia, neurohirurgu. Prvo osnovni lab, RTG, pa ortopedu.

vratnik

Post by vratnik » 17/05/2011 10:46

Moze li hodati na petama? Znaci, oba stopala u zraku, samo pete dodiruju pod?
Ako ne moze, onda je stvarno hitno i frka.
Sve najbolje.

dr.Gonzo

Post by dr.Gonzo » 18/05/2011 10:39

Hvala na odgovorima. Imate li preporuka za neurologa i ortopeda, ili neko mjesto gdje bi mogao obaviti sve te kontrole sto brze?

To za hodanje na petama sam mu rekao, boli i to, ali je rekao da ce probati malo vise...

[email protected]

Post by [email protected] » 14/05/2012 00:23

:D

Post Reply