Boks

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#101 Re: Boks

Post by cassius »

studeni76 wrote:Ma ovo je meni kao za kladionice. Vreća sala pobijedi brdo mišića :-)
Ma nema to veze , misici i salo, heavyweight je to.
User avatar
omega369
Posts: 9289
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#102 Re: Boks

Post by omega369 »

Ne znam imaju li kladionice veze sa ovim ali AJ je svakako nekompletan bokser. Niti ima brzinu, niti ima izdrzljivost, a ni tehnika mu nije nesto. Wilder i Fury su mnogo bolji i kompletniji borci od njega. I drago mi je da ih je ovo bjezanje od pravih boraca dovelo do ove smijurije. Menadzer mu bukvalno privatizirao box, 1-2 borbe godisnje...nidje veze...
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#104 Re: Boks

Post by Samprotivsviju »

cassius wrote:
studeni76 wrote:Ma ovo je meni kao za kladionice. Vreća sala pobijedi brdo mišića :-)
Ma nema to veze , misici i salo, heavyweight je to.
Sta ih je Butterbean ugasio, a lik imao fizionomiju lopte :)
User avatar
sime_cipol
Posts: 15867
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#105 Re: Boks

Post by sime_cipol »

Jel ovo prvi put da je meksikanac prvak u teškoj kategoriji?
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#106 Re: Boks

Post by Samprotivsviju »

sime_cipol wrote:Jel ovo prvi put da je meksikanac prvak u teškoj kategoriji?
Mislim da jest, meksikanci redovno su imali prvake u laksim kategorijama i sigurno su u jedna najuspjesnijih nacija u boxu
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#107 Re: Boks

Post by animals »

Ovaj Joshua nikad i nije bio bokser..
Evo sad gledam snimak..
nek ga je otresao..umjetni bivsi prvak,
nadam se da nikad vise nece doci na tron..
User avatar
sime_cipol
Posts: 15867
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#108 Re: Boks

Post by sime_cipol »

Samprotivsviju wrote:
sime_cipol wrote:Jel ovo prvi put da je meksikanac prvak u teškoj kategoriji?
Mislim da jest, meksikanci redovno su imali prvake u laksim kategorijama i sigurno su u jedna najuspjesnijih nacija u boxu
Zato me i cudi, jer su jaka bokserska nacija.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7748
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#109 Re: Boks

Post by Idemedosumom »

Joshua ima odlične fizičke predispozicije, ali to samo nije dovoljno za dugotrajnu dominaciju.

I Ortizu je malo falilo da Wildera pošalje na spavanje.
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#110 Re: Boks

Post by animals »

Kad pogledas Ruiza , nijednog misica, samo salo i opet sjebe misice :D
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#111 Re: Boks

Post by Kaligrafija »

Meksikanac puno bolje pripremljen, svih 7 rundi drzao je podignut gard u visini glave, Joshua spusten...Ruiz ga je poljuljalo u trecoj rundi, svojim povratkom, umjesto da ga dokrajci, Joshua je spasavao "goli zivot"... Ko je dobro gledao, vidjet ce da ga je Ruiz ponovo naceo pred kraj seste runde i tako ranjenog uveo u sedmu, gdje je slijedilo ono sto je slijedilo... Joshua totalno nespreman, kontao je lako cu ja sa njim... Vjerujem da ce se pripremiti za revans, bice jos bolja borba...ja zadovoljan vidjenim, ko nekad u dobra stara vremena...! :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#112 Re: Boks

Post by pici »

uhhhh koja treca i sedma runda ono su bombe... ono obicnog covjeka ubija... bucko svaka ti dala :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#113 Re: Boks

Post by Nadzorna_ploca »

Joshua ne moze primiti bukvalno nijedan jaci udarac. Ko god ga ja iole ozbiljnije uzdrmao on je zavrsavao na podnu. Staklena glava ili sta vec..
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#114 Re: Boks

Post by animals »

Nadzorna_ploca wrote:Joshua ne moze primiti bukvalno nijedan jaci udarac. Ko god ga ja iole ozbiljnije uzdrmao on je zavrsavao na podnu. Staklena glava ili sta vec..
Isti Klicko mladji
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#115 Re: Boks

Post by Kaligrafija »

Nadzorna_ploca wrote:Joshua ne moze primiti bukvalno nijedan jaci udarac. Ko god ga ja iole ozbiljnije uzdrmao on je zavrsavao na podnu. Staklena glava ili sta vec..
Staklena brada...! :D
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#116 Re: Boks

Post by Samprotivsviju »

Mislim da je ovo gotova stvar za Joshua-u...revansa vjerocatno nece ni biti, ako bude cisto sumnjam da ce se boriti za pojaseve.

Svijetom boksa upravlja par promotora...najmocniji trenutno medju njima su Hearns is Heymon...Hears je Joshuin promotor, dok je Haymon promotor Wildera...Hayemon je promotor takodjer Ruisa...Obzirom da se trenutno svi pojasevi nalaze kod Hayemonovih boksera, velika vjerovatnoca je da ce sljedeca borba biti Ruis vs Wilder

Zasto bas ovo...zato sto je jedinstvena prilika..
Wilder je WBC orvak
Ruis je WBO, IBF, WBA prvak

Ko god od njih pobjedi postaje "Undisputed champion" to se postaje kad se spoje WBC, IBF, WBA i WBO pojasevi...

Zadnji Undisputed Champion je bio Lennox Lewis prije tacno 20 godina, a prije njega Mike Tyson...bilo je mnogo sampiona boksa, ali ne toliko Undisputed...jer tom titulom postajes automatski legendom sporta i Hall famerom...i ubuduce postojati ce samo 1 prvak teske kategorije.

Tako da cisto sumnjam da ce Hayemon propustiti ovu priliku.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#117 Re: Boks

Post by ExNihilo »

Ruiz se šaketa k'o "ispred zgrade". Nikakve tehnike, samo mlati, pa gdje udariš.

Čudno vrijeme za sport. Prvo Fury našaketa Wildera, a sad ovo. Više ne znaš koga da upariš. Prvo se čekala famozna Joshua - Wilder, pa revanš Fury - Wilder, pa potencijalna Fury - Joshua, na kraju ćemo gledati Fury - Ruiz. Dvojicu deba. :D

Naizgled mnogo šampiona, a zapravo post-Kličko mediokriteti koji su došli na svoje.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#118 Re: Boks

Post by pici »

bucko je odlican bokser mozemo pricat sta hocemo, tehnicki je izdominiro joshua ovaj imo ga u trecoj rundi prvim nokdaunom i to je sve... bucko ga izmlatio posteno, dva nokdauna u trecoj i tri u sedmoj rundi, bukvalno na kraju nije znao gdje se nalazi i sudija prekinuo ... bucko zestok :thumbup: oni njegovi treneri u cosku brbljaju na meksickom on ih smiruje :mrgreen: ko bi rekao da je onako hladan ko spricer...
Dead Man Walking
Posts: 6332
Joined: 28/05/2004 21:49

#119 Re: Boks

Post by Dead Man Walking »

ExNihilo wrote:Ruiz se šaketa k'o "ispred zgrade". Nikakve tehnike, samo mlati, pa gdje udariš.
Jah, garant.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#120 Re: Boks

Post by cassius »

Samprotivsviju wrote:Mislim da je ovo gotova stvar za Joshua-u...revansa vjerocatno nece ni biti, ako bude cisto sumnjam da ce se boriti za pojaseve.

Svijetom boksa upravlja par promotora...najmocniji trenutno medju njima su Hearns is Heymon...Hears je Joshuin promotor, dok je Haymon promotor Wildera...Hayemon je promotor takodjer Ruisa...Obzirom da se trenutno svi pojasevi nalaze kod Hayemonovih boksera, velika vjerovatnoca je da ce sljedeca borba biti Ruis vs Wilder

Zasto bas ovo...zato sto je jedinstvena prilika..
Wilder je WBC orvak
Ruis je WBO, IBF, WBA prvak

Ko god od njih pobjedi postaje "Undisputed champion" to se postaje kad se spoje WBC, IBF, WBA i WBO pojasevi...

Zadnji Undisputed Champion je bio Lennox Lewis prije tacno 20 godina, a prije njega Mike Tyson...bilo je mnogo sampiona boksa, ali ne toliko Undisputed...jer tom titulom postajes automatski legendom sporta i Hall famerom...i ubuduce postojati ce samo 1 prvak teske kategorije.

Tako da cisto sumnjam da ce Hayemon propustiti ovu priliku.
Revans je vec dogovoren krajem godine u Engleskoj.

Wilder ima borbu, a nakon nje dogovoren revans sa Furyem.

Ruiz odlican, ako uzmemo u obzir da je bio short notice zamjena. Mislim da ce i u revansu jos jace dokazat da je Joshuino gotovo.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#121 Re: Boks

Post by Samprotivsviju »

cassius wrote:
Samprotivsviju wrote:Mislim da je ovo gotova stvar za Joshua-u...revansa vjerocatno nece ni biti, ako bude cisto sumnjam da ce se boriti za pojaseve.

Svijetom boksa upravlja par promotora...najmocniji trenutno medju njima su Hearns is Heymon...Hears je Joshuin promotor, dok je Haymon promotor Wildera...Hayemon je promotor takodjer Ruisa...Obzirom da se trenutno svi pojasevi nalaze kod Hayemonovih boksera, velika vjerovatnoca je da ce sljedeca borba biti Ruis vs Wilder

Zasto bas ovo...zato sto je jedinstvena prilika..
Wilder je WBC orvak
Ruis je WBO, IBF, WBA prvak

Ko god od njih pobjedi postaje "Undisputed champion" to se postaje kad se spoje WBC, IBF, WBA i WBO pojasevi...

Zadnji Undisputed Champion je bio Lennox Lewis prije tacno 20 godina, a prije njega Mike Tyson...bilo je mnogo sampiona boksa, ali ne toliko Undisputed...jer tom titulom postajes automatski legendom sporta i Hall famerom...i ubuduce postojati ce samo 1 prvak teske kategorije.

Tako da cisto sumnjam da ce Hayemon propustiti ovu priliku.
Revans je vec dogovoren krajem godine u Engleskoj.

Wilder ima borbu, a nakon nje dogovoren revans sa Furyem.

Ruiz odlican, ako uzmemo u obzir da je bio short notice zamjena. Mislim da ce i u revansu jos jace dokazat da je Joshuino gotovo.
Revans nije dogovoren, postoji opcija u ugovoru da se desi...ali nije obavezujuci. Potrebna je saglasnost obje strane da se desi. Ako se ne desi, Joshua je u teskoj situaciji, ako se desi isti ishod...nek mu je bog na pomoci.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#122 Re: Boks

Post by cassius »

usaglasili su se vec sinoc, rekao je Ruiz da ce mu dati revans.

Joshua bi mozda trebao ispumpat malo ove misice sto ima , malo je reci da mu je gas tank katastrofa. Plus sto mu je sad i brada u pitanju :D
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#123 Re: Boks

Post by L u c i f e r »

Respekt za Ruiza.
Fajter.
Plus ponizan i neumisljen.
User avatar
necko_hz
Posts: 3586
Joined: 18/04/2009 12:36

#124 Re: Boks

Post by necko_hz »

Gotivno je građen, ali i ja mislim da ima previše mišića. Vidjelo se to još onda protiv Klička, kada je doslovno 'umro' bio nakon pete runde u kojoj se se istrošio konstantnim napadima. Narednih nekoliko rundi se jedva kretao, prije nego je uspio skupiti snage da ga nokautira naposljetku.

Šta će mu donijeti ovaj poraz, ne znam. Odnio mu je pojaseve, ali mislim da će mu dobro doći da se izanalizira bolje i pripremi za ono što ga čeka u narednim godinama, a to uključuje i mečeve sa Wildlerom/Furyjem.

Vidjećemo.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#125 Re: Boks

Post by Samprotivsviju »

cassius wrote:usaglasili su se vec sinoc, rekao je Ruiz da ce mu dati revans.

Joshua bi mozda trebao ispumpat malo ove misice sto ima , malo je reci da mu je gas tank katastrofa. Plus sto mu je sad i brada u pitanju :D
Obecao je i Lennox Lewis Tysonu i Vitaliju Klitschku javno pred milionima da ce biti revans... pa se nikad ne desi :)
Post Reply