Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Locked
User avatar
Haris.ba
Posts: 24825
Joined: 08/09/2005 20:08

#2226 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Haris.ba »

Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2227 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Manual »

Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Rulof haha
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#2228 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Hank Paldum »

Point. wrote: 01/04/2021 12:53 A i jest nam svanulo nakon 1978 i kada je vjera našla put van četiri zida.
Ti si ovdje ionako poznat po krizi identiteta.
Brbljaš o građanskoj državi a svaki drugi komentar protiv BH Hrvata, režiš na stranke koje govore da hodža arlauče a imaš nešto protiv procesa kada je islam našao putan četiri zida, ko fol pinosan Bošnjak a smatraš pozitivno vrijeme dok nam u komunističkom vremenu nije svanulo.

To ti dosadilo da sam sebe demantuješ i svađaš se sam sa sobom pa našao sad druge peglati?
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2229 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Manual »

:roll:
Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Evo neko napisa na komentarima na klicu da je Žarko Ostojić
https://www.instagram.com/kati_magiko_69/
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#2230 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Tesla Edison »

Manual wrote: 01/04/2021 15:03
Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Rulof haha
Da je ovo Rulof, fino bih ga pendrekom mlatio 3 dana i 4 noći, sve mu bubrege izbio. Pa bih ga onda ko cuku svezao da liže svaki trotoar, stub, fasadu, ogradu koju je uništio u svom vandalskom pohodu.

Tek poslije toga svega, smjestio bih ga na Jagomir, ne u sobu, nego u neki podrum bez svijetla uz velike doze sedativa, da mu mozak sprže.

I ovo je malo, šta je sve taj vandal zaslužio.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2231 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Manual »

TESLA_EDISON wrote: 01/04/2021 15:22
Manual wrote: 01/04/2021 15:03
Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Rulof haha
Da je ovo Rulof, fino bih ga pendrekom mlatio 3 dana i 4 noći, sve mu bubrege izbio. Pa bih ga onda ko cuku svezao da liže svaki trotoar, stub, fasadu, ogradu koju je uništio u svom vandalskom pohodu.

Tek poslije toga svega, smjestio bih ga na Jagomir, ne u sobu, nego u neki podrum bez svijetla uz velike doze sedativa, da mu mozak sprže.

I ovo je malo, šta je sve taj vandal zaslužio.
https://m.facebook.com/profile.php?id=100012336107797
Da nije ovaj Žarko
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2232 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Sara03 »

Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Image

Opet relativizacija i whataboutism. Fuj!
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#2233 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by MaksprotivMarksa »

Meni je sinoc drug kada smo pricali o ovom rekao da bi bilo bolje da pogledam dokumentarac o Vudi Alenu da vidim na sta su sve Jevreji mrski Allahu spremni, antisemitizam i fasizam su imanentni ovdasnjem puku.
User avatar
Point.
Posts: 27786
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2234 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Point. »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:13
Point. wrote: 01/04/2021 12:53 A i jest nam svanulo nakon 1978 i kada je vjera našla put van četiri zida.
Ti si ovdje ionako poznat po krizi identiteta.
Brbljaš o građanskoj državi a svaki drugi komentar protiv BH Hrvata, režiš na stranke koje govore da hodža arlauče a imaš nešto protiv procesa kada je islam našao putan četiri zida, ko fol pinosan Bošnjak a smatraš pozitivno vrijeme dok nam u komunističkom vremenu nije svanulo.

To ti dosadilo da sam sebe demantuješ i svađaš se sam sa sobom pa našao sad druge peglati?
Eki, ja poznat? :-D

Nesto si nervozan, popij nesto da smiris zivce. Problem sa tobom i slicnim tebi je to sto ste iskljucivi. Ako si Bosnjak, gdje ces zaboga govoriti ista pozitivno o vremenu komunizma? Ako si za gradjansku drzavu, gdje ces pobogu biti protiv HDZ, SDA i slicnih stranaka i zajednica? Ako si Bosnjak, gdje ces dodjavola reci ista sto vuce negativne konotacije na vjeru a posebno Islam?

Pitaj prosjecnog gradjanina BiH je li im ista bolje anno 2021 naspram recimo 1980? Nemam nista protiv vjere ali ako se ona ne zloupotrebljava. BiH puna Allaha mi, Isusa mi, Hrista mi a ti isti psuju i Boga i Allaha i Djevicu Mariju i zemlja je leglo korupcije, kradje, lazi i zavisti. Necemo se lagati, zar ne.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#2235 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Matzan »

Uz dužno poštovanje prema liku i djelu druga i gospodina Bogića Bogićevića, smatram da je isti sam kriv što je ovo sebi dopustio.
Nakon dugogodišnjeg opiranja i odolijevanja da ga se uvuče u blato ovdašnje politike g-din Bogićević je dopustio da o njemu odlučuju trećerazredni političari i morlna ništavila.
Posebno je pogriješio što je nasjeo na priču pluraspadnutog SDP-a, a u toj nazovipartiji (interesnoj skupini) više nema ni čovjeka ni partije.
Da su kojim slučajem građani Sarajeva mogli direktno da daju svoj glas ubijeđen sam da bi 60-70% građana dalo svoj glas g-dinu Bogićeviću.
G-dinu Bogiću Bogićeviću želim dobro zdravlje, dug i miran život.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#2236 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Hank Paldum »

Point. wrote: 01/04/2021 17:15
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:13
Point. wrote: 01/04/2021 12:53 A i jest nam svanulo nakon 1978 i kada je vjera našla put van četiri zida.
Ti si ovdje ionako poznat po krizi identiteta.
Brbljaš o građanskoj državi a svaki drugi komentar protiv BH Hrvata, režiš na stranke koje govore da hodža arlauče a imaš nešto protiv procesa kada je islam našao putan četiri zida, ko fol pinosan Bošnjak a smatraš pozitivno vrijeme dok nam u komunističkom vremenu nije svanulo.

To ti dosadilo da sam sebe demantuješ i svađaš se sam sa sobom pa našao sad druge peglati?
Eki, ja poznat? :-D

Nesto si nervozan, popij nesto da smiris zivce. Problem sa tobom i slicnim tebi je to sto ste iskljucivi. Ako si Bosnjak, gdje ces zaboga govoriti ista pozitivno o vremenu komunizma? Ako si za gradjansku drzavu, gdje ces pobogu biti protiv HDZ, SDA i slicnih stranaka i zajednica? Ako si Bosnjak, gdje ces dodjavola reci ista sto vuce negativne konotacije na vjeru a posebno Islam?

Pitaj prosjecnog gradjanina BiH je li im ista bolje anno 2021 naspram recimo 1980? Nemam nista protiv vjere ali ako se ona ne zloupotrebljava. BiH puna Allaha mi, Isusa mi, Hrista mi a ti isti psuju i Boga i Allaha i Djevicu Mariju i zemlja je leglo korupcije, kradje, lazi i zavisti. Necemo se lagati, zar ne.
Jah, nastavi demantovati sam sebe.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#2237 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by ultima_palabra »

Matzan wrote: 01/04/2021 17:27 Uz dužno poštovanje prema liku i djelu druga i gospodina Bogića Bogićevića, smatram da je isti sam kriv što je ovo sebi dopustio.
Nakon dugogodišnjeg opiranja i odolijevanja da ga se uvuče u blato ovdašnje politike g-din Bogićević je dopustio da o njemu odlučuju trećerazredni političari i morlna ništavila.
Posebno je pogriješio što je nasjeo na priču pluraspadnutog SDP-a, a u toj nazovipartiji (interesnoj skupini) više nema ni čovjeka ni partije.
Da su kojim slučajem građani Sarajeva mogli direktno da daju svoj glas ubijeđen sam da bi 60-70% građana dalo svoj glas g-dinu Bogićeviću.
G-dinu Bogiću Bogićeviću želim dobro zdravlje, dug i miran život.
Trebao je porazgovarati sa Asimom i Osmicom, sada bi bio gradonacelnik.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2238 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 13:01
foxlife wrote: 01/04/2021 10:36
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 10:20
To je zvučalo drugačije od ovoga šta ti pišeš

Znači ne kritikuje ga što se kune a laže niti što se kune radi sitnica nego što gradonačelnik jednog multi kulti grada pominje Allaha u javnosti. Znači može biti multi-kulti ali što manje da bude uticaja islama što čini jedan grad isto multi-kulti.
I onda je nekako pominjanje Allaha spojio sa crtanjem kukastog krsta (a kmeči se kada ja izjavu Ivane Marić pomenem na temi kukasti krst, ali to je tipična FGR dvoličnost pa me ne iznenađuje više) a i psovanje sunca odaje da je baš ona tipa osobe kakvu zamišljam kojoj smeta pominjanje Allaha.

Uostalom nakon onog komentara forumaša koji zastupa iste stavove kao 10-20 standardnih forumaša ovdje kako neki mrze građane jer oni idu na rock koncerte a ovi idu u mekteb i smrde na štalu, pseudo argumenti u odbrani i fašističkih izjava Ivane Marić kao i ovaj komentar od Ludzaka jasno je da to vaše "Nisu to bošnjakofobične i islamofobične izjave ali vi to ne shvatate" ne pije više vode.
jesi ti iz sarajeva?
Nisam, jesu li oni što pišu komentare na temi Sirija, Ukrajima, Izrael iz tih država?
Jesu li svi koji pišu na temi izbjeglice u Bihaću iz Krajine?
Ili na temu PDA Kukić iz Banovića?
Eto ti nisi u Njemačkoj pa znaš bolje kako se Hans odnosi prema radnicima nego ja.
niko od nas ne pise niti odredjuje sirijcima ukrajincima itd sta i kako
na temi izbjeglica u bihacu je isti problem kao u sarajevu i isti su federalni ministri i ovome u krajini i meni u sarajevu
o kukicu nemam pojma

evo ja nisam u njemckoj al ne govorim sta je bolje za tebe helmut kol ili neki desnicar samo znam da eto ti hansa ostavi mobitel
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#2239 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Chisum »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 14:00
Chisum wrote: 01/04/2021 10:32
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 08:09 Tatjana super prijedlog :thumbup:
Kao što napisa Ludzak par stranica unazad, sramota imati gradonačelnika što u multi-kulti sredini pominje Allaha.
Naravno, sramota je imati gradonacelnika koji spominje Allaha - DOK LAZE.

Interesantno je kako je SDA seljadiji postalo sasvim OK da im glavesine lazu ko kerovi dok pominju Boga, da im se sudi za milione pokradene i pronevjerene usred pandemije, pa jos i USRED RAMAZANA, da im cuvene partijske hadzije odgovaraju za kriminal i korupciju, uz medjunarodnu tarabu na ulazak u zemlje po svijetu itd.

Al' ono ce nekom da drzi predavanja o Islamu i muslimanima...
Imati gradonačelnika koji spominje Allaha dok laže nije ovaj forumaš uopšte napisao.
Vidim ti se držiš toga pa ne spominješ Allaha dok upravo lažeš u citiranom komentaru.
Kakvi forumasi, kakvo pisanje... Nemam ja drugog posla u zivotu, nego da pratim tvoje prepiske po forumu...

Sustina mog posta, a tice se kriminalne marve koju ti i slicni trolovi ovdje zastupate, u ovoj je recenici:

Interesantno je kako je SDA seljadiji postalo sasvim OK da im glavesine lazu ko kerovi dok pominju Boga, da im se sudi za milione pokradene i pronevjerene usred pandemije, pa jos i USRED RAMAZANA, da im cuvene partijske hadzije odgovaraju za kriminal i korupciju, uz medjunarodnu tarabu na ulazak u zemlje po svijetu itd.

Islam po mjeri SDA. Pominji Boga dok lazes, krades, varas - i takvim kao ti je to OK.
Do te mjere ste - kao i decenijski koaliicioni partneri vam, iz ostala dva naroda - vjeru izvrgli ruglu, obezvrijedili i oskrnavili ono sto bi nekom ko je vjernik po ubijedjenju, a ne po stranackoj direktivi i radi interesa, trebalo da predstavlja svetinju, sveli je na nivo dnevnopolitickog turbo folka, da ne cudi sto se ljudi hvataju za dzep cim neki od ovih SDA lopova pomene Boga.

Nesto slicno ko oni klosarcici sto su ih pune crne hronike svaki dan. Kradje, gudra, ovo, ono, a onda im zalijepe Facebook profil, a tamo sve prsti od "samo Allah moze da mi sudi" poruka, naizbjeznog kaziprsta uperenog u nebo itd.
Last edited by Chisum on 02/04/2021 02:43, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81728
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2240 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Truba »

Vala.moglo bi se zatboriti ovaj topik
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#2241 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Hank Paldum »

Chisum wrote: 02/04/2021 01:47
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 14:00
Chisum wrote: 01/04/2021 10:32

Naravno, sramota je imati gradonacelnika koji spominje Allaha - DOK LAZE.

Interesantno je kako je SDA seljadiji postalo sasvim OK da im glavesine lazu ko kerovi dok pominju Boga, da im se sudi za milione pokradene i pronevjerene usred pandemije, pa jos i USRED RAMAZANA, da im cuvene partijske hadzije odgovaraju za kriminal i korupciju, uz medjunarodnu tarabu na ulazak u zemlje po svijetu itd.

Al' ono ce nekom da drzi predavanja o Islamu i muslimanima...
Imati gradonačelnika koji spominje Allaha dok laže nije ovaj forumaš uopšte napisao.
Vidim ti se držiš toga pa ne spominješ Allaha dok upravo lažeš u citiranom komentaru.
Kakvi forumasi, kakvo pisanje... Nemam ja drugog posla u zivotu, nego da pratim tvoje prepiske po forumu...

Sustina mog posta, a tice se kriminalne marve koju ti i slicni trolovi ovdje zastupate, u ovoj je recenici:

Interesantno je kako je SDA seljadiji postalo sasvim OK da im glavesine lazu ko kerovi dok pominju Boga, da im se sudi za milione pokradene i pronevjerene usred pandemije, pa jos i USRED RAMAZANA, da im cuvene partijske hadzije odgovaraju za kriminal i korupciju, uz medjunarodnu tarabu na ulazak u zemlje po svijetu itd.

Islam po mjeri SDA. Pominji Boga dok lazes, krades, varas - i takvim kao ti je to OK.
Do te mjere ste - kao i decenijski koaliicioni partneri vam, iz ostala dva naroda - vjeru izvrgli ruglu, obezvrijedili i oskrnavili ono sto bi nekom ko je vjernik po ubijedjenju, a ne po stranackoj direktivi i radi interesa, trebalo da predstavlja svetinju, sveli je na nivo dnevnopolitickog turbo folka, da ne cudi sto se ljudi hvataju za dzep cim neki od ovih SDA lopova pomene Boga.

Nesto slicno ko oni klosarcici sto su ih pune crne hronike svaki dan. Kradje, gudra, ovo, ono, a onda im zalijepe Facebook profil, a tamo sve prsti od "samo Allah moze da mi sudi" poruka, naizbjeznog kaziprsta uperenog u nebo itd.
Opet ponavljam, Ludzak nije uoošte napisao to što ti pišeš nego mu smeta što se gradonačelnik jednog multi kulti grada kune u Allaha. Nije ništa pomenuo o lažima nego samo pominjanje.
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2242 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by pici »

Image
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11008
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2243 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Prpa.ba »

Bogicevic se ne bi ni kandidovao da je direktni izbor, a i kad bi, onda bi odustao kad bi vidio da nije dobio 100% glasova.. :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43572
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2244 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by pici »

idemo dalje, bogi vozdrica, daj neg neko makne onog SS Alaha mi, travnickog sunetli studenta... svaki dan je uvreda njegovo ostajanje normalnim gradjanima, neg mu braco i seka nadju neko ministarstvo u pederaciji il na drzavnom nivou...

invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2245 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by invincible1921 »

TESLA_EDISON wrote: 01/04/2021 15:22
Manual wrote: 01/04/2021 15:03
Haris.ba wrote: 01/04/2021 15:00 Krenulo dijete iz skolem pa se zaigralo....
To je neka budaletina...
Slucajno neko napisao....
Ivana Maric...
Fgr...
Birtija....



Prijavite ako prepoznate.
Rulof haha
Da je ovo Rulof, fino bih ga pendrekom mlatio 3 dana i 4 noći, sve mu bubrege izbio. Pa bih ga onda ko cuku svezao da liže svaki trotoar, stub, fasadu, ogradu koju je uništio u svom vandalskom pohodu.

Tek poslije toga svega, smjestio bih ga na Jagomir, ne u sobu, nego u neki podrum bez svijetla uz velike doze sedativa, da mu mozak sprže.

I ovo je malo, šta je sve taj vandal zaslužio.
Jeda offtopic...pa brate zna se ko je rulof, sam sebe otkrio :D inace za vas sto ne znate pravo popularan reper :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2246 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by foxlife »

Reper? Znaci kreten neki
User avatar
Point.
Posts: 27786
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2247 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Point. »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 17:27
Point. wrote: 01/04/2021 17:15
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:13
Ti si ovdje ionako poznat po krizi identiteta.
Brbljaš o građanskoj državi a svaki drugi komentar protiv BH Hrvata, režiš na stranke koje govore da hodža arlauče a imaš nešto protiv procesa kada je islam našao putan četiri zida, ko fol pinosan Bošnjak a smatraš pozitivno vrijeme dok nam u komunističkom vremenu nije svanulo.

To ti dosadilo da sam sebe demantuješ i svađaš se sam sa sobom pa našao sad druge peglati?
Eki, ja poznat? :-D

Nesto si nervozan, popij nesto da smiris zivce. Problem sa tobom i slicnim tebi je to sto ste iskljucivi. Ako si Bosnjak, gdje ces zaboga govoriti ista pozitivno o vremenu komunizma? Ako si za gradjansku drzavu, gdje ces pobogu biti protiv HDZ, SDA i slicnih stranaka i zajednica? Ako si Bosnjak, gdje ces dodjavola reci ista sto vuce negativne konotacije na vjeru a posebno Islam?

Pitaj prosjecnog gradjanina BiH je li im ista bolje anno 2021 naspram recimo 1980? Nemam nista protiv vjere ali ako se ona ne zloupotrebljava. BiH puna Allaha mi, Isusa mi, Hrista mi a ti isti psuju i Boga i Allaha i Djevicu Mariju i zemlja je leglo korupcije, kradje, lazi i zavisti. Necemo se lagati, zar ne.
Jah, nastavi demantovati sam sebe.
Ja ti kažem, pa ti vidi. Super je svima, vjernika puna zemlja a nikad više korupcije, krađa, laži.

Pojedini se upale ko mlada pred vjenčanje kad spomeneš vjeru ili nedo Bog da napišeš da je išta bilo dobro za vrijeme Juge.
User avatar
drndalo
Posts: 22817
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2248 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by drndalo »

Nije Bogic tema, ali ima veze sa procesom kojim je on trebao biti izabran...
Sud u Sarajevu naredio oduzimanje telefona Skaki, Hadžibajriću i trojici vijećnika
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-u-s ... /210402042
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2249 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by foxlife »

drndalo wrote: 02/04/2021 12:01 Nije Bogic tema, ali ima veze sa procesom kojim je on trebao biti izabran...
Sud u Sarajevu naredio oduzimanje telefona Skaki, Hadžibajriću i trojici vijećnika
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-u-s ... /210402042
napokon i sudovi nesto poceli raditi
User avatar
Styling
Posts: 12634
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#2250 Re: Bogić Bogićević - Gradonačelnik Sarajeva

Post by Styling »

foxlife wrote: 02/04/2021 12:09
drndalo wrote: 02/04/2021 12:01 Nije Bogic tema, ali ima veze sa procesom kojim je on trebao biti izabran...
Sud u Sarajevu naredio oduzimanje telefona Skaki, Hadžibajriću i trojici vijećnika
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-u-s ... /210402042
napokon i sudovi nesto poceli raditi
Brzi su, mora se priznati.
Locked