Blokiranje točka

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#26 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

Vidi emka stare varalice
Nekad zamisljo da je guzio u audiu pa je dobacio do fieste
Dje si lopino da te castim sisom
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#27 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

hahhahah, e ovo doček koji sam očekivao :D :D :D

Zguzi li one hudnice što koku češu dok naprđuju na onom podforumu o karanju? :lol: :lol:

Kakva si ti lešina od čoeka, vrebaš iz prikrajka ko strvinar i nadaš se da ćeš se ogrebati za snošaj uz minimalno ulaganje :D :D

Nek si došao da me podraviš, na tvoju žalost, i dalje je audi samo 2015 godište. Javi se u pp, majke mi ću odvojiti sat vremena da vidiš i šta drugo osim te tvoje francuske skule :D :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#28 Re: Blokiranje točka

Post by condy »

Komplimenti se razbacuju :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#29 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

emko1234 wrote:hahhahah, e ovo doček koji sam očekivao :D :D :D

Zguzi li one hudnice što koku češu dok naprđuju na onom podforumu o karanju? :lol: :lol:

Kakva si ti lešina od čoeka, vrebaš iz prikrajka ko strvinar i nadaš se da ćeš se ogrebati za snošaj uz minimalno ulaganje :D :D

Nek si došao da me podraviš, na tvoju žalost, i dalje je audi samo 2015 godište. Javi se u pp, majke mi ću odvojiti sat vremena da vidiš i šta drugo osim te tvoje francuske skule :D :D
Al sam ti nabio komplekse javis se nakon nekoliko godin I mene pomenes odmah
Dje si picicu :mrgreen: kako znas da je burago napravljen 2015-e?
Ajde da te odvedem da vidis zensko bolan umrijet ces neces vidjeti picke :)
arhivasvega
Posts: 201
Joined: 27/05/2014 12:50

#30 Re: Blokiranje točka

Post by arhivasvega »

emko1234 wrote:Raja vozdra,

Znam da me nije bilo dugo vremena, ali pratio sam vas iz offline moda. Neki će se sjetiti, neki neće ali to nije sad ni bitno. Posebno bih pozdravio respa koji je aktivan na svim podforumima što mi je posebno drago. Ne jebe lijep nego uporan :D :D

da me administracija ne bi odmah ukorila, da pređem na temu. Treba mi misljenje vezano za servis. Auto je Fiesta 2012 tdci. Sve je lampa osim ručne koja je očigledno dotrajala. Simptomi su da jedan točak blokira u smislu da kad se ručna spusti, točak se oslobodi al ne skroz. Tako da auto haman konstatno u toku vožnje ima otpor zbog tog točka. Obzirom da ga vozi žensko, simptome je prijavila tek nakon jedno 2-3 mjeseca vožnje :D Na većim brzinama navodno i trese, što ja lično nisam primjetio.

Servis kojem ga je ona vozila joj je rekao pakne, sajla, štelovanje i cilindar. Prilično su poznati ali da im ne pravimo reklamu, nije ovlašteni. Ima li neko neki savjet vezano za servis koji bi se tim pozabavio a da znaju šta rade, obzirom da ovi djeluju po njenoj priči ko da bi zaradili malo više nego što bi moglo biti realno. Auto pozadi ima doboše. Hvala vam unaprijed

Sta ces se zajebavat po servisima kupi curi fino pola dsg, a kantu od fieste na otpad ha ja ti si zar nisi gigant ccc
Throttle
Posts: 13005
Joined: 10/06/2016 12:35

#31 Re: Blokiranje točka

Post by Throttle »

Joj neriješenih računa :lol: :lol:
User avatar
basicm
Posts: 10478
Joined: 16/01/2012 21:38

#32 Re: Blokiranje točka

Post by basicm »

Ma oni su zajedno kafu pili, vidis da se znaju.
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#33 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

supercali wrote:
emko1234 wrote:hahhahah, e ovo doček koji sam očekivao :D :D :D

Zguzi li one hudnice što koku češu dok naprđuju na onom podforumu o karanju? :lol: :lol:

Kakva si ti lešina od čoeka, vrebaš iz prikrajka ko strvinar i nadaš se da ćeš se ogrebati za snošaj uz minimalno ulaganje :D :D

Nek si došao da me podraviš, na tvoju žalost, i dalje je audi samo 2015 godište. Javi se u pp, majke mi ću odvojiti sat vremena da vidiš i šta drugo osim te tvoje francuske skule :D :D
Al sam ti nabio komplekse javis se nakon nekoliko godin I mene pomenes odmah
Dje si picicu :mrgreen: kako znas da je burago napravljen 2015-e?
Ajde da te odvedem da vidis zensko bolan umrijet ces neces vidjeti picke :)
Joj respo dragi, pa nisam ja gineklog da gledam vagine niti su vagine napravljene za gledanja :D :D Eto vidiš dokle je tebe gledanje dovelo. Ti gledaš a drugi jebu :lol: :lol: Vidim da nisi riješio problem gramatike, interpunkcija ti i dalje nije postala jača strana.
A burago neš vjerovati ima saobraćajnu. Pa imaš tamo stavku godina proizvodnje i tamo pise broje 2015 :D :D

Elem što se teme tiče, čika Zijo je riješio problem. Total cost je bio 80 i kusur maraka. Samo sajle riknule tj dale sve od sebe.

Ko servisira auto u neovlaštenim multi brand servisima, nek dobro otvori oči. Otkako je izašla iz garancije servisirana je u istom ( multi brand ) servisu, jednom od najvećih i najjačih u gradu. I ti ljudi su na vrlo bezbrazan način htjeli da naplate 4 puta više, a sve su servirali kroz priču o predostrožnosti i sigurnost uz često korištenje fraze "ne daj bože da se nešto desi".
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#34 Re: Blokiranje točka

Post by madner »

Servis pokusao da uradi vise nego sto mora kako bi naplatio uslugu? :shock:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#35 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

madner wrote:Servis pokusao da uradi vise nego sto mora kako bi naplatio uslugu? :shock:
Pa eto, otprilike. Oni su dodali stavke koje nisam ni siguran da postoje kod ovog auta. Cca s rukama po njihovoj kalkulaciji oko 300KM. 4 sajle, pakne, cilindar, štelovanje ručne i rad.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#36 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

Dobro je stogao si na nivo fieste napredujes nekad ces imati tog audija sto sanjas
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#37 Re: Blokiranje točka

Post by UterivacDugoga »

Mozda ima audija nego sanja o fiesti :lol: :lol:

Prostran audi-mala cuna
Mala fiesta-velika cuna

:lol:
arhivasvega
Posts: 201
Joined: 27/05/2014 12:50

#38 Re: Blokiranje točka

Post by arhivasvega »

supercali wrote:Dobro je stogao si na nivo fieste napredujes nekad ces imati tog audija sto sanjas

Samo jos da nam je otkrit koja je godina fiesta :run:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#39 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

UterivacDugoga wrote:Mozda ima audija nego sanja o fiesti :lol: :lol:

Prostran audi-mala cuna
Mala fiesta-velika cuna

:lol:
Mala cuna fiestu ima djevojka
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#40 Re: Blokiranje točka

Post by UterivacDugoga »

supercali wrote:
UterivacDugoga wrote:Mozda ima audija nego sanja o fiesti :lol: :lol:

Prostran audi-mala cuna
Mala fiesta-velika cuna

:lol:
Mala cuna fiestu ima djevojka
budi pametan,to je samo izvlakusa
User avatar
konektovan
Posts: 40622
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#41 Re: Blokiranje točka

Post by konektovan »

Zijo je kralj. :mrgreen:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#42 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

supercali wrote:Dobro je stogao si na nivo fieste napredujes nekad ces imati tog audija sto sanjas
Znaš šta te jebe respo? Ostao si na nivou fazona koje si imao 2015 kad sam zadnji put bio na forumu :D :D :D

Hajmo ovako, ti i ja se dogovorimo, ja te provozam u audiju, dam ti saobraćajnu na uvid gdje piše moje ime i prezime, i poslije toga svaki tvoj post na ovom forumu na kraju sadrži edit : pušio sam emku1234 u audiju ?

Ako si za pošalji u privatnoj poruci vrijeme i mjesto susreta, ne moraš pušiti, okrenemo krug, ima još kafana u Sarajevu đe ima kurava, nije Orlando jedini, ja te počastim da vidiš šta je seks u praksi, jer ga praktikuješ samo sa sobom i završimo priču o mom autu :D :D

Ostalim drugarima s foruma prenesi svoje iskustvo, koje će biti manje traumatično nego što se na prvu čini, da ne jedu govna, i do kraja svog bistvovanja na forumu hoću taj edit da piše na kraju svakog posta. Ako si za, samo se javi, danas i sutra sam slobodan.
I ja, imaš gratis udžbenik tj bosanski pravopis od mene. Vrijeme ti je da naučiš šta znači zarez, tačka, upitnik, uskličnik i slično :lol: :lol:
konektovan wrote:Zijo je kralj. :mrgreen:
Tebi hvala svakako na pomoći :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#43 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

Vidim ja nemas argumente pa se uhvatis pravopisa
To dokazivanje se moze izvrsiti I ovdje da ti je stalo do toga nego znas da nemam namjeru se sastajati sa pacenicima pa ides na tu foru ajd dogovorimo se da te provozam
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#44 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

supercali wrote:Vidim ja nemas argumente pa se uhvatis pravopisa
To dokazivanje se moze izvrsiti I ovdje da ti je stalo do toga nego znas da nemam namjeru se sastajati sa pacenicima pa ides na tu foru ajd dogovorimo se da te provozam
Haha, pa kad bih tebi ovdje nešto dokazivao, NN liku, koji je za mene samo nepismeno ime s foruma, ja bih bio veći paćenik nego ti.

Nego pičiću, kad imaš muda prozivat, onda stisni ta ista muda i hajde da te provozam. Lako je biti forumski mangup, sjediš negdje u pizdićima, ceses lojava muda i mudruješ. Evo ja te ljudski zovem, znači najnormalnije, ko jarana, hajde spremi se i da vidmo čija majka crnu vunu prede. Ne vjeruješ, uvjeri se. Ja ću doći po tebe, gdje god kažeš i idemo. Pa da te vidim facom, a ne ovako. Haj neću ti nositi Pravopis, znam da se toga najviše bojiš :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45 Re: Blokiranje točka

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
mozel fiesta do tuzle za sat?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#46 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

emko1234 wrote:
supercali wrote:Vidim ja nemas argumente pa se uhvatis pravopisa
To dokazivanje se moze izvrsiti I ovdje da ti je stalo do toga nego znas da nemam namjeru se sastajati sa pacenicima pa ides na tu foru ajd dogovorimo se da te provozam
Haha, pa kad bih tebi ovdje nešto dokazivao, NN liku, koji je za mene samo nepismeno ime s foruma, ja bih bio veći paćenik nego ti.

Nego pičiću, kad imaš muda prozivat, onda stisni ta ista muda i hajde da te provozam. Lako je biti forumski mangup, sjediš negdje u pizdićima, ceses lojava muda i mudruješ. Evo ja te ljudski zovem, znači najnormalnije, ko jarana, hajde spremi se i da vidmo čija majka crnu vunu prede. Ne vjeruješ, uvjeri se. Ja ću doći po tebe, gdje god kažeš i idemo. Pa da te vidim facom, a ne ovako. Haj neću ti nositi Pravopis, znam da se toga najviše bojiš :lol: :lol:
Jbt sta cu se dokazivati tebi a onda recenicu ispod ajde da se nadjemo da ti pokazem
Ja nigdje nisam rekao da sam mangup a znam takve kao ti sto se kurce na forumu a u stvarnosti su likovi koji pate od mnogih stvari
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#47 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

Haj ba respo ne seri matere ti. Ja takve ko ti znam cijeli život, doduše nisu nepismeni ko ti al shvatio si poentu.
Seru seru seru i seru, i kad treba da pojedu sve što su izasrali, blokada. Normalno da ti se neću dokazivati po forumu, šta hoćeš, da ti šaljem slike jel?
:lol: :lol: :lol:

Ja ti nudim opciju koja je malo više muška nego ta. Ali očigledno si došao u fazu blokade, idi na seks i karanje PF, i istresi se na nekon napaćenoj hanumi. Samo tamo i možeš glumiti mangupa.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#48 Re: Blokiranje točka

Post by supercali »

Pa nemam vremena na bacanje da se nalazim sa pacenicima koji voze fiestu jer im je audi na servisu ili stari posudio I sl
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#49 Re: Blokiranje točka

Post by emko1234 »

supercali wrote:Pa nemam vremena na bacanje da se nalazim sa pacenicima koji voze fiestu jer im je audi na servisu ili stari posudio I sl
:lol: :lol: :lol:
Ti nisi ni vagina, ti si vaginalni iscjedak. Gdje god se budeš pravo pametan, samo nakačim printscreen s ove teme gdje će svako normalan skontat kakav si ti anus i pičić. Idi sad na ženske teme, čitaj savjete kako bi imaginarnu trebu pitao da joj ga turiš u čmar. :lol: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50 Re: Blokiranje točka

Post by _BataZiv_0809 »

emko1234 wrote:
konektovan wrote:Emko je ziv. :thumbup: , e kad se sjetim, gori od ade pampiona, golfiste, u svoje doba. :mrgreen: :thumbup:
Jesi li i dalje na audiju, ili je bavarac ispod prozora????? :mrgreen:
Živ živ :D :D
Nećeš vjerovati ali sam bio pogubio šifre. Pa jedno vrijeme nisam bio domovini. Pa nisam htio ko respo praviti nove accounte. Ali manje više sam upratio sve. Ado nema više daihatsu, golfista je i dalje kramarov advokat :D Za amara ne postoji ništa više od mazde, condy je i dalje glas razuma :D da ne nabrajam dalje.

daj šta oko teme živ bio, dobio sam zadatak. Evo dobio sam info za neki Ford servis u Butmiru. Zna li iko išta o tim momcima?
A ja sam ti i dalje na Inglostadtu. Samo je broj veći A6C7 bi-tdi :)
vozdra emko :thumbup: dobro nam dosao :sax:
Post Reply