blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
almeber
Posts: 55
Joined: 23/09/2008 21:56

#1 blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by almeber »

Već neko vrijeme izgleda neko me zeza i s mog accounta salje mailove ljudima iz mog adressbooka.
Sada je hotmail blokirao racun i ne mogu nikako se prijavit.
Probao sam sve iz njihovih uputa, na alternativne e-mail adrese dobijao kodove ali nista.
Fulam stalno sa secret pitanjem jer se ne sjecam odgovora ili ga je neko promjenio,vise nista ne kontam.
Uglavnom cuo sam da postoji opcija da otvorim novi racun pa da mi mailovi koji dolaze na onaj blokirani preusmjeravaju na novi ali neznam kako da to napravim.
Najveci fol je u tome da sam preko tog blokiranog racuna imao vazne poslovne veze i sa inostranstvom i sad mi je to sranje pravo.
Sta da radim.Pomoć molim vas.
unaprijed hvala svima.
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#2 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by SundanceKid »

Nazalost ne mozes puno toga uradit. Hotmail accounti su stalno hackovani, masa ljudi ima problema sa tim, ali jos ne postoji nikakav efikasan nacin da to rijesis, osim tih "tajnih" pitanja, i alternativnih email adresa. Proguglaj malo, vidjeces da dosta ljudi ima slicne probleme, mozes mozda jos postavit temu na forumu hotmaila, pa tamo pitat za neko rjesenje, email supporta, ali u principu dosta tesko..
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by Control panel »

ja sam svoj vratio. pisao na pdrsku direktno hotmailu, popunio neki obrazas sa pitanjima
i nakon par dana dali mi sifru da mou uci.
ako nadjem link poslat cu.
ortega
Posts: 167
Joined: 01/04/2011 00:20

#4 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by ortega »

daj sifru i meni si hackovali i mejl i fcb promjenili i pitanje i sve pa sko ima neke pomoci bio bih jako zahvalan..
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#5 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by lajk »

Ni ja od jutros ne mogu uci na mail ? ako neko zna i moze pomoc neka se javi :sad: :sad:
ortega
Posts: 167
Joined: 01/04/2011 00:20

#6 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by ortega »

jasta pomagajte ljudi, zaradite sevapa, nad nama neupucenima...
zimzeleni_Cetvorka
Posts: 6
Joined: 13/06/2011 18:14

#7 Re: blokiran hotmail account-POMOĆ!!!

Post by zimzeleni_Cetvorka »

ajde da znate ko vam je ukrao sifru ili kome sta dali pa mi mogao pomoci a ovako tesko tj nikako..
Post Reply