BLAZ SLISKOVIC POTPISAO UGOVOR ZA HAJDUK!!!!!!!!!!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Rimas
Posts: 1
Joined: 24/08/2004 20:13

#1 BLAZ SLISKOVIC POTPISAO UGOVOR ZA HAJDUK!!!!!!!!!!!!

Post by Rimas »

Pa zar je moguce nakon ovakvih rezultata...izdaica!!!!!!!
User avatar
admin-x
Forum administrator
Posts: 198
Joined: 15/03/2004 16:51

#2

Post by admin-x »

Paralelno ce trenirati i hajduk i reprezentaciju bih
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#3

Post by pitt »

Cuj kraj ovakvih rezultata :(
Covjek je profesionalac prije svega i trenira za novac, to mu je posao.
Sretno mu bilo :D
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#4

Post by Altsa »

fuj dzubre jedno kockarsko.
treba mu odmah dati otkaz :x
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#5

Post by winetou »

Sad znam i zasto je Hajduk ispao od Shelbourna.

:lol:

...nema tu ekipe :(
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#6

Post by BECHO »

Jel to onaj Hajduk ciji navijaci jebu mater talibansku i cetnicku igracima koji igraju u ovom timu? *ebem im mater dalmatinsku, kamenjarsku i ustasku! Bosanac-taliban :D
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#7

Post by kame »

Ne vidim sto bi bio problem paralelno voditi repku i splitski Hajduk koji je nadomak BiH.

Bez veze bi bilo da je otisao trenirati npr. Koventri (Engleska) a paralelno biti selektor repke. Ovako je i dalje u blizini i koliko toliko u toku.


Mada bi u sustini bilo bolje da selektor ne trenira paralelno i neki klub. Bilo koji. Iz vise razloga.

Selektor bi trebao u svakom kolu pratiti nase igrace. Sad kad je preuzeo Hajduk moci ce pratiti samo one koji igraju u Hajduku.

S te strane je to promasaj i bilo bi mnogo bolje da nije preuzeo bilo koji klub u bilo kojoj ligi.

Pravi selektori idu od kola do kola, po stadionima, obilaze postojeci igracki kadar, kao i moguce buduce reprezentativce. Kako u domacoj ligi tako i u inostranstvu.

Ili se barem tako radi u zemljama cije reppke postizu vrhunske rezultate.
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#8

Post by kame »

BECHO wrote:Jel to onaj Hajduk ciji navijaci jebu mater talibansku i cetnicku igracima koji igraju u ovom timu? *ebem im mater dalmatinsku, kamenjarsku i ustasku! Bosanac-taliban :D
Vidio sam svojim ocima i cuo vlastitim usima kako navijaci Zadra sa tribina prijete da ce zaklati jednog srbina koji igra u Ciboni.

Ono sto je nevjerovatno da "eminentni" komentatori koji inace na sve imaju komentar tada nisu rekli nista. Jednostavno su se napravili da ne cuju. Prvi put u zivotu.
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#9

Post by nostalgicar »

Sretno Baka i sve najbolje...
User avatar
DOBOJLIJA
Posts: 241
Joined: 12/09/2003 00:00

#10

Post by DOBOJLIJA »

kame wrote:
BECHO wrote:Jel to onaj Hajduk ciji navijaci jebu mater talibansku i cetnicku igracima koji igraju u ovom timu? *ebem im mater dalmatinsku, kamenjarsku i ustasku! Bosanac-taliban :D
Vidio sam svojim ocima i cuo vlastitim usima kako navijaci Zadra sa tribina prijete da ce zaklati jednog srbina koji igra u Ciboni.

Ono sto je nevjerovatno da "eminentni" komentatori koji inace na sve imaju komentar tada nisu rekli nista. Jednostavno su se napravili da ne cuju. Prvi put u zivotu.
Nazalost su hrvati najveci nacijonalisti, i imaju najvise mrznje u sebi.
Da ovako srbi urade isli bi odma na Haag
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#11

Post by Altsa »

[quote="kame"]Ne vidim sto bi bio problem paralelno voditi repku i splitski Hajduk koji je nadomak BiH.

Mada bi u sustini bilo bolje da selektor ne trenira paralelno i neki klub. Bilo koji. Iz vise razloga.

Selektor bi trebao u svakom kolu pratiti nase igrace. Sad kad je preuzeo Hajduk moci ce pratiti samo one koji igraju u Hajduku.

S te strane je to promasaj i bilo bi mnogo bolje da nije preuzeo bilo koji klub u bilo kojoj ligi.

MALO SI KONTRADIKTORAN, ZAR NE :lol:
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#12

Post by kame »

Dobojlijo, neobjektivan si. Prema tvojoj konstataciji moze se zakljuciti da su srbi koji sjede u Haagu nevini kao i da srbi imaju vjekovnu demokratsku tradiciju (sto je Izetbegovic izvalio pred sam rat u parlamentu).

Cista nebuloza.
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#13

Post by kame »

Altsa, htio sam reci da to i nije tako strasno. Jedino je problem sto vise nece biti dovoljno fokusiran na reprezentaciju. Inace nije uobicajeno da selektori paralelno treniraju i neki klub.
Ahmed.ibn.Fahalan
Posts: 312
Joined: 19/06/2004 00:32
Location: Sarajevo
Contact:

#14

Post by Ahmed.ibn.Fahalan »

Ja sam ubijeđen da Baka sebi traži prostor za strateško povlačenje iz reprezentacije..jer je on istu ovu ponudu dobio prije 2 godine i odbio je pod izgovorom da će preuzeti našu reprezentaciju. Mislim da ovakav razvoj situacije ne može biti slučajnost :roll:
A ako se uzme u obzir samo činjenica da je sa repr. uspio da odradi nekih 20% posla koji se realno mogao odraditi u ove 2 godine, mislim da je shvatio da mu je odzvonilo.
Samo jedino što mi nema smisla je činjenica da se ovo dešava pred početak kvalifikacija..možda mu u savezu čekaju prvi kiks i da se sporazumno raziđu. Ne bi bili prvi koji su promijenili selektora u pola kvalifikacija..ko zna, možda je to ono što nam treba u ovom momentu.
User avatar
Truba
Posts: 81191
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15

Post by Truba »

Altsa wrote:fuj dzubre jedno kockarsko.
treba mu odmah dati otkaz :x
tako je 8)

a dabogda hajduk ispao iz lige :x
Vasa Kisa
Posts: 203
Joined: 25/03/2004 13:05
Location: Mostar

#16

Post by Vasa Kisa »

Mnogo ste mi pametni vid odozgo...a valjao vam je kad je doveo reprezentaciju na korak od Portugala, valjao vam je kad je i remizirao s Francuzima nedavno????

Koje ste vi prelivode bosanske ne mogu da vjerujem majke mi. Ne mogu da vam quotam postove jer mi je muka od njih, ovom dobojliji odozgo pručujem da ne sere o Zadrovim navijačima, tj. Tornadu jer veze o njima nema apsolutno nikakve jer nikad niko nisu prijetili da će ga zaklati. Skandiranje "ubi, ubi ubi Srbina" jer sam bio u Jazinama više puta nego on u svojoj dvorani i jer je banja prema onome šta se sve danas može čuti na terenima.

Hrvati najveći nacionalisti???? Pa bolan je li vas stid imalo vaših riječi??? Sportski sam djelatnik i fanatik, nagledao sam se tih jebenih terena i naslušao uvreda, ali sa Srbima i bolestima koje oni izmisle i prezentiraju ne može nitko na svijetu. Samo ću reći da sam za jedan košarkaški klub igrao u Bileći protiv tamošnjeg Hercegovca. I poslije onog tamo dekora i uvreda ja kad vidim da kažeš da su Hrvati najgori nacionalisti diže mi se kosa na glavi. Kao i treća finalna utakmica Bosne i Širokog ove godine. Toliko bolesti i mržnje na jednom mjestu je teško naći. Pa jebo ga dan, bio sam i u Širokom i gledao utakmicu, ali nije ni pola od onog u Sarajevu bilo. Još kad se uzme da sam stvarno nepristrasan bio što se tiče klubova jer me boli čuka i za Bosni i za Široki...

uglavnom ne pričajte gluposti o kojima pojma nemate.

Da i okanite se Bake Sliškovića. On će i dalje voditi reprezentaciju BiH ali kad vidim ovakve đubretarske komentare, kao i nažalost ina nekim drugim portalima i forumima čovjeku bi bilo bolje da odstupi. Baka je dijete Veleža, ali i Hajduka jer je tamo proveo najveće trenutke u karijeri. U gradu kao što je Split, koji kao i Mostar teško proiznaje veličine, i dan danas se ustane kad se govori Baka. On je zadužio taj grad i taj klub, kao što je taj klub i grad zadužio njega. Hajduk prolazi kroz teške trenutke a Baka želi pomoći voljenom klubu. A za vas je odmah izdajica i seronja. Pa eto, nek repku BiH (koju smatram svojom da ne bude zabune) uzme neki Mišo Smajlović ili nelki sličan...

Vaha?
Prevelik seljak i tvrdoglavac za tako nešto, ta nije ga džabe Meho Džeger opjevao na sljedeći način...

Vahid Halilhodžić, neizmjerljiva legenda,
rodio se u poznatom stočarskom kraju
u Jablanici
Kada je došao u Mostar
Asim Kamačo mu je postavljao štapove
i učio ga da pravilno hoda.
Vaha, ti si u Veležu bio idol
i mi ti se klanjamo

Zato Vahide, kada ti je
račun u kafiću 8 KM
reci konobaru «u redu je»
a ne da uzimaš kusur
da platiš parking u Jablanici


molim vas,suzdržite se od komentara o stvarima koje ne razumijete. Jer Baka je uvijek igr'o za raju i zanemariv'o taktiku. Vaš Mostarac
maraDONa
Posts: 276
Joined: 29/07/2004 09:39
Location: fc sarajevo

#17

Post by maraDONa »

baku cijenim kako covjeka i fudbalskog zajebanta (poznate su njegove izjave :"samo trce oni koji ne znaju igrati" i sl)
ali kao trener je izuzetno skromnih dometa
ne znam što ga toliko dizemo. otkako je preuzeo selektorsko mjesto skor mu je 6 pobjeda 5 remija i 6 poraza
pobjedili smo norvesku, dansku finsku i tri puta luksemburg :roll:

vrhunski rezultati :? , nebih reko
nek mu je sa srecom, ali kiksace na oba plana (ipak je to previse za njega)
zlatan
Posts: 4
Joined: 25/08/2004 13:16

#18

Post by zlatan »


OVAKO DRAGI MOJI PRIJATELJI, SVI BH POSTENI GRADJANI:

HRVATSKA TJ. HRVATSKI ZAGREB ILI BILIC I STIMAC SU URADILI TRI STVARI NAJBOLJE ZA HRVATSKI FUDBAL U ZADNJE TRI GODINE, A TO JE:

1. VRACAJU SLISKOVICA TORCIDI KOD KOJE JE OMILJEN.

2. VRACAJU HAJDUKU NEKAKV TAKMICARSKI DUH KOJI JE IZGUBLJEN.

3. LJULJAJU BOSNU I HERCEGOVINU KAKO HOCE I KAD GOD HOCE. CINJENICA KOJA NAS BOLI ALI STA JE TU JE. sMIJU SE NASEM SAVEZU KOJI NE SMIJE REAGIRATI IZBACIVANJEM SLISKOVICA ODMAH. SMIJU SE NAMA KAO NACIJI (BOSANSKO HERCEGOVACKOJ). MISLIM DA SMO OVIM UNAPRIJED ZIJANILI TU NJEMACKU.

MOZETE SAMO MISLITI KAKVI CE BITI UTSICI POSLIJE OBJAVE OVE VIJESTI KOD NASIH FUDBALERA. OSTACE IM 30% ONOGA STO SU IMALI PRED UTAKMICU SA SPANCIMA.

POZDRAV SVIMA I JOS JEDNOM VAS MOLIM DA NE PSUJETE NEGO DA KRATKO KOMETARISETE JER SMO MI BH GRADJANI MERHAMETLI I BOG JE NA NASOJ STRANI. PONASAJMO SE CIVILIZIRANO. KRITIKUJMO NAS SAVEZ KOJI MORA REAGIRATI NA VRIJEME I DOVESTI COVJEKA KOJI CE BITI KOMPLETAN I 100% OKRENUT TOME POZIVU. JA NAJVISE PREDNOSTI DAJEM NEKOM MLADOM DOMACEM STRUCNJAKU NA KOJEG SE MOZE RACUNATI GODINAMA. TAKAV TRENER BI TREBAO IMATI SVEGA 30-40 GODINA I DA BUDE OBRAZOVAN. NE MORA BITI VRSTAN FUDBALER JER TO DRAGI MOJI I NIJE BAS NEKO PRAVILO.

DRZIMO SE SKUPA, MOLIM I VOLIM VAS.
zlatan
Posts: 4
Joined: 25/08/2004 13:16

#19

Post by zlatan »

ZNA LI NEKO JELI DANAS BILA KONFERENCIJA ZA STAMPU???

IMA LI IMENA FUDBALERA ZA SPANCE???

IMA LI IZJAVA IZ SAVEZA ZA SLISKOVICEV POTEZ???

POZDRAV
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#20

Post by MRAVOJED »

evo jedan kratki komentar
Ahmed.ibn.Fahalan
Posts: 312
Joined: 19/06/2004 00:32
Location: Sarajevo
Contact:

#21

Post by Ahmed.ibn.Fahalan »

Evo danas ste sve mogli čuti na press konferenciji..od svega što je rečeno meni je jedino ostalo u pamćenju Blažov komentar da će ostati na kormilu reprezentacije BAREM do kraja prvog dijela kvalifikacija, a poslije o tom potom.
A to kakav je on bio igrač i u Veležu i Hajduku niko normalan ne osporava..ali koliko god vjerujem u njegove motive da su iskreni, ne mogu da kažem isto za upravu Hajduka.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#22

Post by Altsa »

Altsa, htio sam reci da to i nije tako strasno. Jedino je problem sto vise nece biti dovoljno fokusiran na reprezentaciju. Inace nije uobicajeno da selektori paralelno treniraju i neki klub.


kame u tome i jest stvar. nemozes covjeka (ispao necovjek) razgulit na dvije strane, pa da radi sa 100% kapacitetom i na jednoj i na drugoj strani.
tu ce uglavnom bih da ispasta i na kraju ce da ode samo u jebeni hajduk. otidji baka odmah pa da nadjemo novog selektora dok jos nije kasno i dok se ima vremena prije kvalifikacija (ako se i ima - pitanje je).
niko ne osporava njegove nekadasnje fudbalske kvalitete. o trenerskim bi se moglo dosta toga reci. :(
Vedran Cizmic
Posts: 48
Joined: 26/08/2004 18:50
Location: Sarajevo

#23 Polako

Post by Vedran Cizmic »

Pa, stanite ljudi. Kada smo izgubili od Rumunije i od Norveske svi smo ga htjeli "ubiti", a onda se umalo kvalificirasmo, pa smo ga u nebo dizali. Sacekajmo da vidimo sta ce biti... A ato se tice statistike W6 D5 L6, pa u prve tri utakmice smo imali 2 poraza i jedan remi, kad se poslije tih utakmica sagleda statistika i nije tako lose. Pogotovo kada se pogleda sa kakvim smo ekipama igrali, pa sve osim Luksemburga i Makedonije(?) imaju bolji rejting od nas.
Nek mu je sa srecom
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#24 Re: BLAZ SLISKOVIC POTPISAO UGOVOR ZA HAJDUK!!!!!!!!!!!!

Post by sumirprimus »

Haha na stranu baka no jel istina da vaha nije balsis ostavio :lol: :lol: :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#25 Re: BLAZ SLISKOVIC POTPISAO UGOVOR ZA HAJDUK!!!!!!!!!!!!

Post by Crvena Tifoza »

Čitam ove komentare i vrate me u ono vrijeme :lol: :lol: :lol:
Jesmo onda bili isfrustrirani :lol: :bih:

Neka si je izvadio iz naftalina :D
Post Reply