Blago Edini

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
8. sekretar SKOJ-a
Posts: 1242
Joined: 23/01/2005 18:49
Location: Galerija Marsaevi - Republika Bosna i Hercegovina.

#26

Post by 8. sekretar SKOJ-a »

Duško Radović wrote:Tako je malo ljubavi među ljudima. Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi!
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#27

Post by stella_sa »

8. sekretar SKOJ-a wrote:
Duško Radović wrote:Tako je malo ljubavi među ljudima. Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi!
:kiss:
:thumbup:
sanaman
Posts: 1040
Joined: 31/05/2004 20:19

#28

Post by sanaman »

bit ce interesantno gledati eventualni nastavak, poslije zareza...ako dodje do prevara, lazi ... :D
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#29

Post by stella_sa »

sanaman wrote:bit ce interesantno gledati eventualni nastavak, poslije zareza...ako dodje do prevara, lazi ... :D
sta vi ljudi jedete pa ste tako pesimisticni? :roll:
sanaman
Posts: 1040
Joined: 31/05/2004 20:19

#30

Post by sanaman »

nisam do sada bio prevaren...ustvari mislim da nisam, nikad nisam saznao...sumnjao jesam...

nazalost, svemu u zivotu dodje kraj...neka e voli i treba da voli...a da li mi svi bas moramo da znamo....

sve je dobro sto se dobro svrsi ali ako se to JEDNOG DANA sjebe i razidje e onda covjek sebi cesto kaze E JESAM BIO BUDALA :x
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#31

Post by stella_sa »

sanaman wrote: nazalost, svemu u zivotu dodje kraj...neka e voli i treba da voli...a da li mi svi bas moramo da znamo....
ne moramo, ali kako nismo u prilici da vrsimo selekciju informacija koje dopiru do nas, ovo je nesto sto ne bi trebalo smetati, ili, u najmanju ruku, nesto sto bi trebalo najmanje smetati :)
sanaman
Posts: 1040
Joined: 31/05/2004 20:19

#32

Post by sanaman »

ma to mi sigurno ne smeta...ali ja bih volio da sam imao nekad nekog da mi kaze,nije to tako ...polako mali, da ne srljam previse ... pa onda ne boli kada padne na nos...

kada vidim neke ljude u svom okruzenju sta rade, dodje mi da zaplacem...ali valjda je nama svima potrebno iskustvo u zivotu, pa tesko vjerujemo drugima...vec hocemo sami da prbamo sve
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#33

Post by stella_sa »

Ma i kad mi neko kaze, ja jos i iz inata, da dokazem da nisu u pravu i onda...trraaaaaaaaassssssss! :D
Ebga, zivot :D
sanaman
Posts: 1040
Joined: 31/05/2004 20:19

#34

Post by sanaman »

e ja sam si obecao, tj. pokusat cu u buducnosti da malo vise ucim na tudjim greskama ... al sam mozda zanemario i onu stvar kada se raja oko tebe usrtucava da ti bilo sta kaze...da on/ona kasnije nebi ispali krivi za nastale pobleme...ja sam tu isto principijelan...nema mijesanja u tudji zivot...a opet bi volio da meni neko nesto kaze ... eto na kraju ni ja ne znam sta cu :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#35

Post by Svemirski_Jebach »

ugradi joj GPS :D

jeste, to je lijepo onako na prvi pogled...ali realnost je drugacija, opali te po usima k'o ...

najgore je kad ljudi "zaviru" i na kraju se to cesto odvali...pa onda jebes samog sebe, kad nju vec ne mozes :roll:

hehe...mozda je i do mene? sta mislite da se lijecim ili da pocnem pisati grafite?
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#36

Post by Bumbar »

stella_sa wrote:Zaista ne kontam zasto vi muski kontate da ispadate levati ako javnosti pokazete svoje emocije :?
Svaka cast Hare :thumbup:
da je barem vise takvih :-)
Jaoj suti...moju je jednu prijateljicu docekao momak sa puta sa onim velikim balonom sa helijem koji je bio u obliku srca :D :D :D
Svaka cast.

Vidjela sam i ja taj grafit...skroz romanticno... :D :D
Duh bez sjekire
Posts: 108
Joined: 14/08/2005 14:59

#37

Post by Duh bez sjekire »

Ma pisati po zidu ljubavne izjave je zastarjelo i prevazidzeno. :D
Evo sta je romantika i ljubav;prije jedno 3-4 godine ali sjecam se ko da je bilo danas,jedan moj prijatelj se slepao zajednickoj poznanici i on ti njoj ;Pa volim te,ona nista,on opet;pa volim te,ona nista,on opet; PA VOLIM TE,ona nista.Na to on rece a evo sad cu ti dokazati moju ljubav.Ustade i ode do starog drvenog mosta na Chengic vili,skupi sve papire i kartone koji su ostali iz ulicnih prodavaca na sredinu mosta i sve to lijepo zapali.Gori most,ljudi gledaju iz zgrada,vatrogasci pod sirenama dolaze,intervenisu.Bilo je poslije natpisa po novinama,ko je zapalio most,pretpostavke su im bile,narkomani ,huligani,ulicni prodavci.
A to je u stvari bila love story na nacin nas. :-D
Danas su obadvoje sretni u braku,naravno ne medzusobnom,tako da most nizasta,zamalo nije zaplatio glavom. :D
alek
Posts: 2837
Joined: 11/08/2004 17:34

#38

Post by alek »

jbga, meni to nije romanticno
meni to nista nije romanticno

:D
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#39

Post by stella_sa »

nije vala ni meni :roll:
ali kako je izgleda metod uspjesan...odoh i ja nesto zapaliti...mozda me konacno krene :D
hebga, ne mogu danas, pada kisa :-)
stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#40

Post by stella_sa »

najgore je kad ljudi "zaviru" i na kraju se to cesto odvali...pa onda jebes samog sebe, kad nju vec ne mozes
:lol: :lol: :lol:
sta mislite da se lijecim ili da pocnem pisati grafite?
mojne se lijeciti :D
bosnjo_tz
Posts: 30
Joined: 13/10/2005 13:25

#41

Post by bosnjo_tz »

Juce na OBN-u mislim da je Hare opet Edini ljubav izjavljivao ! :)
Uporan decko ...
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#42

Post by PipiDugaDevetka »

bosnjo_tz wrote:Juce na OBN-u mislim da je Hare opet Edini ljubav izjavljivao ! :)
Uporan decko ...
Meni je to pravo simpatično. Nisam gledao tu odurnu tv. OBN. Opiši način izjave. Parola?
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#43

Post by edu »

to pisanje po zidovima mi je romanticno isto k' sto "pametnice" istetoviraju ime djevojke na bicepsu..a onda prekinu nakon 13 dana.. :D :D :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#44

Post by Kwaheri »

Svemirski_Jebach wrote:ugradi joj GPS :D

jeste, to je lijepo onako na prvi pogled...ali realnost je drugacija, opali te po usima k'o ...

najgore je kad ljudi "zaviru" i na kraju se to cesto odvali...pa onda jebes samog sebe, kad nju vec ne mozes :roll:

hehe...mozda je i do mene? sta mislite da se lijecim ili da pocnem pisati grafite?
pisi grafite...jeftinije je :D
Last edited by Kwaheri on 28/11/2005 16:32, edited 1 time in total.
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#45

Post by vratnik »

Halo ba romantika, dobro te vise! Evo sad me mlada proganja radi tvojih grafita, nema mi pite sljedecih pet dana, odmori malo: "vidi kao ima jos romantike, a ti pravi gad", nagovori mi svasta.. Skupio si valjda dovoljno brojeva telefona, ne dolazi vise na ovaj forum. Hajde, voz, ima jos zidova za sarat. (Nije antisemitizam, zid kao pink floyd)
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#46

Post by PipiDugaDevetka »

Hare tačno zna šta hoće. Svaka mu čast. A, ne kao ja, te krađa zvijezda sa neba i stavljanje u oči, pa bistro more u plićaku...ako je i egzibicionizam, potpuno je bezazleno.
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#47

Post by vratnik »

PipiDugaDevetka wrote:Hare tačno zna šta hoće. Svaka mu čast. A, ne kao ja, te krađa zvijezda sa neba i stavljanje u oči, pa bistro more u plićaku...ako je i egzibicionizam, potpuno je bezazleno.
P didi, lud si! (pa pregorice ti kofjuter od silnih mejlova, sreca te odnijela!)
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#48

Post by PipiDugaDevetka »

Nema novih privatnih poruka
Vratnik, de mi objasni šta znači ono MANDAL' MATI ETO VRATNIČANA. Koja je romantična situacija bila, da se moralo mandaliti?
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#49

Post by vratnik »

Pitaj one s Krive Strane. Oni ce ti to pojasniti. Vratnicani su valjda prije bili nesto kao oni s Alipasinog danas.
A ja ti mogu, ako te interesuje, ispricati zasto je Zabranjeno Pusenje onomad pjevalo: Sejo se danas super osjeca, sinoc je na ulici razbio hipika?
chudna
Posts: 98
Joined: 27/05/2005 13:14
Location: sarajevo-sada sam daleko

#50

Post by chudna »

Ja mislim da je Edina "donja" u ovoj prici. Mislim da je lik nesto opasno zeznuo, pa se sada pokusava iskupiti na tako jeftin nacin
Post Reply