Black Friday u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#101 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by Gerro »

muha_sa wrote: 27/11/2020 21:39 Kad me doktorica zbog sumnje na koronu uputila u kovid ambulantu u Saraj polju da snimim pluca pa kad vidjeh njih 15-ak u redu ja pobjegoh--jebo snimanje :lol:


A da ovdje stanem--pa kad bi mi natrpali puno auto dzaba raznoraznim artiklima ne bih u ovaj red stao.

Image
Nazalost ne razmisljaju svi poput tebe. Gledaj ovcica, jos da znaju da se radi o laznim popustima.
User avatar
Logovan
Posts: 94417
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by Logovan »

Image
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#103 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by Better Man »

Gerro wrote: 27/11/2020 21:41
muha_sa wrote: 27/11/2020 21:39 Kad me doktorica zbog sumnje na koronu uputila u kovid ambulantu u Saraj polju da snimim pluca pa kad vidjeh njih 15-ak u redu ja pobjegoh--jebo snimanje :lol:


A da ovdje stanem--pa kad bi mi natrpali puno auto dzaba raznoraznim artiklima ne bih u ovaj red stao.

Image
Nazalost ne razmisljaju svi poput tebe. Gledaj ovcica, jos da znaju da se radi o laznim popustima.
U ovakvim uslovima stajati u ovolikom redu dabi kupili jeftino smeće od krpica je ludost. Još se mrzneš na zimi i udišeš smog i sve moguće ostale otrove. Lijepa kuća, dobro pivo i pustiti LP Sonic Youth Daydream Nation na gramofonu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#104 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

muha_sa wrote: 27/11/2020 21:21 Kad vidim troje u granapu ne ulazim u taj granap taman kad bi do sljedecg kilometar išo :lol:
nema to veze sa koronom-odmah da naglasim :D takav sam vazda bio
..
pa,kad ulazish.. :lol: ili odesh ujutru po mlijeko, vratish se po podne.. jer granapi puni --troje u redu..
:zoka: :oops:
noviclan
Posts: 10992
Joined: 31/10/2013 06:48

#105 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by noviclan »

muha_sa wrote: 27/11/2020 21:39 Kad me doktorica zbog sumnje na koronu uputila u kovid ambulantu u Saraj polju da snimim pluca pa kad vidjeh njih 15-ak u redu ja pobjegoh--jebo snimanje :lol:


A da ovdje stanem--pa kad bi mi natrpali puno auto dzaba raznoraznim artiklima ne bih u ovaj red stao.

Image
Ta ce njima korona, kupis tenisice dobijes gratis koromu
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#106 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by mahalik »

Bingo prepun.
Nosi narod tehniku Ko lud.
Televizore, frižidere plus odjeća
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#107 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by spinel_ »

Gerro wrote: 27/11/2020 21:41
muha_sa wrote: 27/11/2020 21:39 Kad me doktorica zbog sumnje na koronu uputila u kovid ambulantu u Saraj polju da snimim pluca pa kad vidjeh njih 15-ak u redu ja pobjegoh--jebo snimanje :lol:


A da ovdje stanem--pa kad bi mi natrpali puno auto dzaba raznoraznim artiklima ne bih u ovaj red stao.

Image
Nazalost ne razmisljaju svi poput tebe. Gledaj ovcica, jos da znaju da se radi o laznim popustima.
Ovcice, debili i mentalni bijeda. Znaci ovi mozda i imaju para "na bacanje" sto se kaze, ali su bijeda u ovom smislu.
Meni iskreno da su rekli da me ceka 5-6 artikala odjece za DZ, moje je samo da stojim i cekam u redu ne bih to uradio. I to ne govorim zbog ove sad situacije vec inace, svake godine ista prica.
Sto je jos tuznije, ovo nije '98 godina vec digitalno vrijeme u kojem sve mozes naci putem 2-3 klika na internetu. I to dosta jeftinije nego ovdje.
Popusti u tim radnjama su smijesni. Ali dok je ovaca bice i vune.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17271
Joined: 31/03/2019 14:56

#108 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by vjeshalica »

Razumjela bi ljude da su to pravi pravcati popusti ali to nije vidjelo popusta...jbg glupost je neizljeciva bolest..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#109 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

:zoka:
cemu ovolika prica.. i nije neki red, koji ide od Skenderije..Image
..pa, cari kupovine i jesu, da nesto osjetish dodirom ruke, kavalitet... boju..koju je, jako tesko docarati gledajuci u monitor...
User avatar
muha_sa
Posts: 128647
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#110 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by muha_sa »

moonca wrote: 28/11/2020 16:32 :zoka:
cemu ovolika prica.. i nije neki red, koji ide od Skenderije..Image
..pa, cari kupovine i jesu, da nesto osjetish dodirom ruke, kavalitet... boju..koju je, jako tesko docarati gledajuci u monitor...
Kako da ne :D u ovolikom redu stajat mogo sam samo kad je bila nestašica benzina pa da naspem rezervoar :lol: al se znalo desit da dodjem do puNpe a ono šipak :(
Pardoniram--ovo je ipak neštA drugacije, ovo je Black Friday :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#111 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

muha_sa wrote: 28/11/2020 17:52
moonca wrote: 28/11/2020 16:32 :zoka:
cemu ovolika prica.. i nije neki red, koji ide od Skenderije..Image
..pa, cari kupovine i jesu, da nesto osjetish dodirom ruke, kavalitet... boju..koju je, jako tesko docarati gledajuci u monitor...
Kako da ne :D u ovolikom redu stajat mogo sam samo kad je bila nestašica benzina pa da naspem rezervoar :lol: al se znalo desit da dodjem do puNpe a ono šipak :(
Pardoniram--ovo je ipak neštA drugacije, ovo je Black Friday :lol:
... nisam googlala/zasto ? :lol: ali, sam primjetila, da veliki br ljudi- kao da voli biti u nekom 'redu'......
..
hm. ovo je neki kao -dogadjaj... malo si daju odushka.. :oops: neka- dobro je za trgovinske biznise... sto sad prodaju -to je glavnica godine.. :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 128647
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#112 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by muha_sa »

moonca wrote: 28/11/2020 18:13
muha_sa wrote: 28/11/2020 17:52
moonca wrote: 28/11/2020 16:32 :zoka:
cemu ovolika prica.. i nije neki red, koji ide od Skenderije..Image
..pa, cari kupovine i jesu, da nesto osjetish dodirom ruke, kavalitet... boju..koju je, jako tesko docarati gledajuci u monitor...
Kako da ne :D u ovolikom redu stajat mogo sam samo kad je bila nestašica benzina pa da naspem rezervoar :lol: al se znalo desit da dodjem do puNpe a ono šipak :(
Pardoniram--ovo je ipak neštA drugacije, ovo je Black Friday :lol:
... nisam googlala/zasto ? :lol: ali, sam primjetila, da veliki br ljudi- kao da voli biti u nekom 'redu'......
..
hm. ovo je neki kao -dogadjaj... malo si daju odushka.. :oops: neka- dobro je za trgovinske biznise... sto sad prodaju -to je glavnica godine.. :-D
Što se mene tice nek imaju svaki dan neki Black sa ogromnim sniženjima i nek samo rade.
Ja govorim u svoje ime--da mi napune ko šipak aVto i to sve dzabalesku NE bih stao u red a posebno ne zbog nekog pomodarstva. Kao što ranije napisah--imamo mi hejbet dobrih stvari pokupit sa zapada pa da budemo u trenAdu :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#113 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 28/11/2020 18:13
muha_sa wrote: 28/11/2020 17:52
moonca wrote: 28/11/2020 16:32 :zoka:
cemu ovolika prica.. i nije neki red, koji ide od Skenderije..Image
..pa, cari kupovine i jesu, da nesto osjetish dodirom ruke, kavalitet... boju..koju je, jako tesko docarati gledajuci u monitor...
Kako da ne :D u ovolikom redu stajat mogo sam samo kad je bila nestašica benzina pa da naspem rezervoar :lol: al se znalo desit da dodjem do puNpe a ono šipak :(
Pardoniram--ovo je ipak neštA drugacije, ovo je Black Friday :lol:
... nisam googlala/zasto ? :lol: ali, sam primjetila, da veliki br ljudi- kao da voli biti u nekom 'redu'......
..
hm. ovo je neki kao -dogadjaj... malo si daju odushka.. :oops: neka- dobro je za trgovinske biznise... sto sad prodaju -to je glavnica godine.. :-D
Pa vidi kod vas su popusti, ovdje je više kamufliranje popusta, i ja za BF I CM naručim od vas, jer tada mi se isplati, ovdje jok ni zavirit.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#114 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

muha_sa wrote: 28/11/2020 18:20 Što se mene tice nek imaju svaki dan neki Black sa ogromnim sniženjima i nek samo rade.
Ja govorim u svoje ime--da mi napune ko šipak aVto i to sve dzabalesku NE bih stao u red a posebno ne zbog nekog pomodarstva. Kao što ranije napisah--imamo mi hejbet dobrih stvari pokupit sa zapada pa da budemo u trenAdu :D
ne bih pomislila da je pomodarstvo-- sto bi rekli- vidi kokuza - kupuje na snizenjima.... nekad je to bilo, neugodno, sad, pa eto ispade pomodarstvo..
. problem je, samo tenutna situacija s virusom- bar drzati distancu....
User avatar
muha_sa
Posts: 128647
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#115 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by muha_sa »

moonca wrote: 28/11/2020 18:25
muha_sa wrote: 28/11/2020 18:20 Što se mene tice nek imaju svaki dan neki Black sa ogromnim sniženjima i nek samo rade.
Ja govorim u svoje ime--da mi napune ko šipak aVto i to sve dzabalesku NE bih stao u red a posebno ne zbog nekog pomodarstva. Kao što ranije napisah--imamo mi hejbet dobrih stvari pokupit sa zapada pa da budemo u trenAdu :D
ne bih pomislila da je pomodarstvo-- sto bi rekli- vidi kokuza - kupuje na snizenjima.... nekad je to bilo, neugodno, sad, pa eto ispade pomodarstvo..
. problem je, samo tenutna situacija s virusom- bar drzati distancu....
Kakav kokuzluk da kupuje na sniženju :-) znaš kakvih sam lovatora u ŠveCkoj upoznAo koji cekaju REA-što znaci na ŠveCkom sniženje :lol: al onda sacekaju još malo pa da bude REA na REA-što na ŠveCkom znaci sniženje na sniženje i tek tad ti lovatori idu da kupuju--nije rijec o našim ljudima vec pravim pravcatim Švedama.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#116 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 28/11/2020 18:22 Pa vidi kod vas su popusti, ovdje je više kamufliranje popusta, i ja za BF I CM naručim od vas, jer tada mi se isplati, ovdje jok ni zavirit.
Popusti su kod meene vec mjesec dana, i to i do 80 % . malo ko kupuje... vishe je to -praznicko raspolozenje - s Bozicem i kupovinom poklona...u odredjenim danima...
. pa i kod mene noc ranije - prodavacice-strikaju tikete u robnim kucama .. :oops: povecaju /pa snize.. glupost....
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#117 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by moonca »

muha_sa wrote: 28/11/2020 18:29 Kakav kokuzluk da kupuje na sniženju :-) znaš kakvih sam lovatora u ŠveCkoj upoznAo koji cekaju REA-što znaci na ŠveCkom sniženje :lol: al onda sacekaju još malo pa da bude REA na REA-što na ŠveCkom znaci sniženje na sniženje i tek tad ti lovatori idu da kupuju--nije rijec o našim ljudima vec pravim pravcatim Švedama.

ma, pusti svedjane - shkrt narod, nemoj ih s nama uporedjivati.. :oops: :lol:
. za odredjene stvari ok. ali kako sam upratila. ono sto ti treba -neces naci, kao i nesto sto je kvalitetno---
User avatar
muha_sa
Posts: 128647
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#118 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by muha_sa »

moonca wrote: 28/11/2020 18:33
muha_sa wrote: 28/11/2020 18:29 Kakav kokuzluk da kupuje na sniženju :-) znaš kakvih sam lovatora u ŠveCkoj upoznAo koji cekaju REA-što znaci na ŠveCkom sniženje :lol: al onda sacekaju još malo pa da bude REA na REA-što na ŠveCkom znaci sniženje na sniženje i tek tad ti lovatori idu da kupuju--nije rijec o našim ljudima vec pravim pravcatim Švedama.

ma, pusti svedjane - shkrt narod, nemoj ih s nama uporedjivati.. :oops: :lol:
. za odredjene stvari ok. ali kako sam upratila. ono sto ti treba -neces naci, kao i nesto sto je kvalitetno---
Mi cemo naci al samo za Black Friday :? :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#119 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by Gerro »

Better Man wrote: 27/11/2020 23:18
Gerro wrote: 27/11/2020 21:41
muha_sa wrote: 27/11/2020 21:39 Kad me doktorica zbog sumnje na koronu uputila u kovid ambulantu u Saraj polju da snimim pluca pa kad vidjeh njih 15-ak u redu ja pobjegoh--jebo snimanje :lol:


A da ovdje stanem--pa kad bi mi natrpali puno auto dzaba raznoraznim artiklima ne bih u ovaj red stao.

Image
Nazalost ne razmisljaju svi poput tebe. Gledaj ovcica, jos da znaju da se radi o laznim popustima.
U ovakvim uslovima stajati u ovolikom redu dabi kupili jeftino smeće od krpica je ludost. Još se mrzneš na zimi i udišeš smog i sve moguće ostale otrove. Lijepa kuća, dobro pivo i pustiti LP Sonic Youth Daydream Nation na gramofonu.
:thumbup: Steta sto si navijac Uniteda :mrgreen:

Ma u bilo kakvim uslovima stajati u redu za komad odjeće. Retardi.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#120 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 28/11/2020 18:30
zlo zlo wrote: 28/11/2020 18:22 Pa vidi kod vas su popusti, ovdje je više kamufliranje popusta, i ja za BF I CM naručim od vas, jer tada mi se isplati, ovdje jok ni zavirit.
Popusti su kod meene vec mjesec dana, i to i do 80 % . malo ko kupuje... vishe je to -praznicko raspolozenje - s Bozicem i kupovinom poklona...u odredjenim danima...
. pa i kod mene noc ranije - prodavacice-strikaju tikete u robnim kucama .. :oops: povecaju /pa snize.. glupost....
kod vas u većini radnji ima fino online naručiti barem..pa i nema potrebe za guranjem u redovima a već se za veće trgovine zna koliko budu popusti na sve, jer je svake god isto, pa se može fino prije isprobati i taj dan s popustima naručiš online i točka. Ili mi koji ne možemo isprobati čitamo recezije pa po tome znamo jel valja :lol:
dorkcic
Posts: 754
Joined: 19/12/2008 20:26

#121 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by dorkcic »

Ja stvarno ne razumijem toliki nedostatak smisla za biznis kod nas, online prodaja je toliko uobičajena u svijetu, a kod nas još uvijek u povojima - ili je nema nikako ili moraš slati mailove i Viber poruke postojećim da provjeriš je li nešto na stanju uopće :roll:
User avatar
muha_sa
Posts: 128647
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#122 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by muha_sa »

Je li i danas black friday :?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#123 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by bunk »

Zavisi od kolicine kokuzluka :lol:
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#124 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ko god ima djecu kokuz je, jer je nemoguce nebit kokuz od energetsko finansijskih drakula..
a da nije lopov... :D
User avatar
Logovan
Posts: 94417
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#125 Re: Black Friday u Sarajevu

Post by Logovan »

muha_sa wrote: 04/12/2020 06:01 Je li i danas black friday :?
Znas kako kazu, ko nema para njemu je svaki dan black friday haha :-) :D
Post Reply