Bivši pušaći: Šta vi delate?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#801 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

Da malo dignem temu, ima li ko jos ovako nenormalan ko ja.. aktivni pusac 18-19 god, ne znam vise ni ja, tamo negdje od srednje skole... otprilike kutija, kutija i po dnevno... duze vrijeme razmisljam da ih bacim, i 18.2. nakon kafane noc prije i naravno sprzene kutije od 8 do 12 rekoh neces vise... i evo me deveram otad, mada mi je lakse bilo prvih 15 dana nego sad... imam osjecaj da je svaki dan sve gore i gore, samo o cigari razmisljam, osjecam se nekako prazan, nikakav, neki dan mi stara govori ti koda ti je umro neko :D nisam nesto promijenio navike niti imam puno mogucnosti setam na posao i s posla kad mogu, pobjeci od pusaca ne mogu, zena i 90% okruzenja puse, doduse ima ih na iqosu dosta... najgore mi je sto mi samo ta cigara prolazi kroz glavu... pa da vidim ima li vas ovakvih kao ja, ima li da ste uspjeli baciti, jeste li imali ovakvih misli, koliko vas je da niste uspjeli baciti, nakon koliko ste poceli, pusite li manje, vise isto? Procitao sam dobar dio teme al ne bi bilo lose da se obnovi malo, ima nas jos u ovim jadima :) lijep pozdrav svima
User avatar
Javier Pena
Posts: 545
Joined: 09/11/2020 21:50

#802 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by Javier Pena »

dado_ wrote: 20/03/2023 10:50 Da malo dignem temu, ima li ko jos ovako nenormalan ko ja.. aktivni pusac 18-19 god, ne znam vise ni ja, tamo negdje od srednje skole... otprilike kutija, kutija i po dnevno... duze vrijeme razmisljam da ih bacim, i 18.2. nakon kafane noc prije i naravno sprzene kutije od 8 do 12 rekoh neces vise... i evo me deveram otad, mada mi je lakse bilo prvih 15 dana nego sad... imam osjecaj da je svaki dan sve gore i gore, samo o cigari razmisljam, osjecam se nekako prazan, nikakav, neki dan mi stara govori ti koda ti je umro neko :D nisam nesto promijenio navike niti imam puno mogucnosti setam na posao i s posla kad mogu, pobjeci od pusaca ne mogu, zena i 90% okruzenja puse, doduse ima ih na iqosu dosta... najgore mi je sto mi samo ta cigara prolazi kroz glavu... pa da vidim ima li vas ovakvih kao ja, ima li da ste uspjeli baciti, jeste li imali ovakvih misli, koliko vas je da niste uspjeli baciti, nakon koliko ste poceli, pusite li manje, vise isto? Procitao sam dobar dio teme al ne bi bilo lose da se obnovi malo, ima nas jos u ovim jadima :) lijep pozdrav svima
Uspio baciti, imao identične misli, trajala je patnja sigurno 2-3 mjeseca. Ne pušim evo 2 godine. Jedino što ti garantovano mogu reći, iz mog iskustva, vremenom te prođe taj gadni osjećaj ako ostaneš istrajan. I vremenom prestaneš misliti o cigarama. Prosto vrijeme liječi sve, pa i to. Ja sam čak mislio da nikad neće proći, ali fkt prođe. Sad se ne bih propušio baš iz razloga koliko sam se napatio da prestanem.
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#803 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@Javier Pena hvala na odg, nadam se da ce popustit, mislim bas ruzan osjecaj buditi se s tom mislju, i kontam gdje cu citav zivot tako pobudalicu jbt :D
Nista, idemo dalje, dan za dan pa sta bude...
Volio bi da kaze koju @radostan dan ako mu nije mrsko, on mi je bas upecatljiv bio na temi, i jel se izborio ili... moze i pm :thumbup:
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#804 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by radostan dan »

dado_ wrote: 20/03/2023 12:56 @Javier Pena hvala na odg, nadam se da ce popustit, mislim bas ruzan osjecaj buditi se s tom mislju, i kontam gdje cu citav zivot tako pobudalicu jbt :D
Nista, idemo dalje, dan za dan pa sta bude...
Volio bi da kaze koju @radostan dan ako mu nije mrsko, on mi je bas upecatljiv bio na temi, i jel se izborio ili... moze i pm :thumbup:
reći ću ti, nije mi mrsko...
neću na pm, bolje ovako na javno, možda pomogne i drugima.

mogao bi naokolo, mogao bi primjerenije...
ali bolje surovo...
jednog dana ćeš reći i sam - da, bolje je bilo surovo.

otac mi je umro od raka pluća pre 19 godina.
majka mi je umrla od raka pluća pre godinu i po.

u odnosu na mene, bili su gospoda pušači.

a ja sam pušač klase ober seljačina.

javiću ti kad mi budu rekli da imam rak pluća, što me nesumnjivo čeka.

pa se ti i dalje lomi da li da ponovo zapališ.

svako dobro dado...
nadam se da razumiješ zašto sam ti odgovorio na baš ovaj način.
nemoj i ti biti seljak.
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#805 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@radostan dan razumijem, i hvala na odgovoru, zao mi je sto imas tako ruzna iskustva, i nisi se uspio izboriti... od srca ti zelim da ti se ne desi to sto se desilo tvojima... ziv bio :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#806 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by MarlboroGold »

Prestao sam brojati godine kad sam ih bacio. Jedna od najboljih odluka u životu.

Ne smetaju mi pušači, ali od tad ja više nikad nisam zapalio. Trebao bih zatražiti promjenu imena :mrgreen:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2885
Joined: 01/08/2011 18:45

#807 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by drugtito2011 »

dado_ wrote: 20/03/2023 10:50 Da malo dignem temu, ima li ko jos ovako nenormalan ko ja.. aktivni pusac 18-19 god, ne znam vise ni ja, tamo negdje od srednje skole... otprilike kutija, kutija i po dnevno... duze vrijeme razmisljam da ih bacim, i 18.2. nakon kafane noc prije i naravno sprzene kutije od 8 do 12 rekoh neces vise... i evo me deveram otad, mada mi je lakse bilo prvih 15 dana nego sad... imam osjecaj da je svaki dan sve gore i gore, samo o cigari razmisljam, osjecam se nekako prazan, nikakav, neki dan mi stara govori ti koda ti je umro neko :D nisam nesto promijenio navike niti imam puno mogucnosti setam na posao i s posla kad mogu, pobjeci od pusaca ne mogu, zena i 90% okruzenja puse, doduse ima ih na iqosu dosta... najgore mi je sto mi samo ta cigara prolazi kroz glavu... pa da vidim ima li vas ovakvih kao ja, ima li da ste uspjeli baciti, jeste li imali ovakvih misli, koliko vas je da niste uspjeli baciti, nakon koliko ste poceli, pusite li manje, vise isto? Procitao sam dobar dio teme al ne bi bilo lose da se obnovi malo, ima nas jos u ovim jadima :) lijep pozdrav svima
Odbacio cigare prije 21 godinu. Kad god ti padne cigara na pamet uzmi pepeljaru punu opušaka i dobro udahni keoz nos da osjetiš linepo sve mirise. Ako te ni to ne odbije od cigara onda naspi malo vode u tu pepeljaru pa opet udahni kroz nos. Ako ti taj smrad ne ubije želju za cigaretom onda...
User avatar
nepass1
Posts: 9510
Joined: 06/07/2017 07:35

#808 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by nepass1 »

dado_ wrote: 20/03/2023 10:50 Da malo dignem temu, ima li ko jos ovako nenormalan ko ja.. aktivni pusac 18-19 god, ne znam vise ni ja, tamo negdje od srednje skole... otprilike kutija, kutija i po dnevno... duze vrijeme razmisljam da ih bacim, i 18.2. nakon kafane noc prije i naravno sprzene kutije od 8 do 12 rekoh neces vise... i evo me deveram otad, mada mi je lakse bilo prvih 15 dana nego sad... imam osjecaj da je svaki dan sve gore i gore, samo o cigari razmisljam, osjecam se nekako prazan, nikakav, neki dan mi stara govori ti koda ti je umro neko :D nisam nesto promijenio navike niti imam puno mogucnosti setam na posao i s posla kad mogu, pobjeci od pusaca ne mogu, zena i 90% okruzenja puse, doduse ima ih na iqosu dosta... najgore mi je sto mi samo ta cigara prolazi kroz glavu... pa da vidim ima li vas ovakvih kao ja, ima li da ste uspjeli baciti, jeste li imali ovakvih misli, koliko vas je da niste uspjeli baciti, nakon koliko ste poceli, pusite li manje, vise isto? Procitao sam dobar dio teme al ne bi bilo lose da se obnovi malo, ima nas jos u ovim jadima :) lijep pozdrav svima
Prestajao vise puta i po tri mjeseca, ali se uvjek vratim. Nebitno festa, sekiracija i ja zapalim jebi ga.
U biti najgore je to sto je cigara moje vrijeme, znaci pred spavanje zapalim i tih 5min je moje, niko me ne dira. Mislim da prestanem sad opet da bih od stresa fasovao srcani/mozdani. Ili bih se posvadjao sa svakim. Inace sam zivcan i nervozan :D
Drzim ja to na nekih 10-15 cigara dnevno, nekad budu i tri dnevno ali da mi ih uzmes pravo bih crkao.
Najgore sto zadnjih godinu trcim, u mostaru trcao polumaraton, odradio ga za 1h50min, i sve kontam da jos prestanem diminjati gdje bi mi kraj bio. Ali ne mogu nikako.
Jebi ga kad je volim
Prestao sam npr cugati, mislim da nikad nisam ni bio ovisnik o alkoholu, mada je bilo dana gdje svaki dan mahnem 3-6 piva, ali nikad nisam osjecao potrebu za pivom kao sto bude kod cigara.
I sa cugom nisam planski prestao, jednostavno mi nekako ne godi. I tako prije 20ak dana odem na vikendicu i rodjak iznese po pivu. Ja ko tam jbt nisam ove godine uopste pio, haj uz rostilj popijem pivo, i od tad opet vise nisam pinuo.
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#809 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@nepass1 Nije bezveze stvar ne pusit 3 mjeseca pa pocet opet... sta znam, kako sam bacio, dumam, razmisljam, sve ima svoje. Raznih iskustava ima stvarno, picim dan za dan, zasad se drzim... ima dosta pusaca oko mene, da nije tako mislim da mi ne bi naumpala, ovako pomislim da bi sjela poslije rucka, uz kafu zna zamirisat itd... i to sto kazes tvoje vrijeme, 100% tacno, samo sam se ja u to vrijeme sam s cigarom sve cesce bavio mislju da ih bacim... a vjeruj sad nekad zna bit gore kad sam sam pa mi naumpadne, nego kad neko pusi pored mene... idemo dalje, uglavnom popusta dosta, bio je jedan period bas kritican... :thumbup:
User avatar
nepass1
Posts: 9510
Joined: 06/07/2017 07:35

#810 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by nepass1 »

dado_ wrote: 29/03/2023 13:48 @nepass1 Nije bezveze stvar ne pusit 3 mjeseca pa pocet opet... sta znam, kako sam bacio, dumam, razmisljam, sve ima svoje. Raznih iskustava ima stvarno, picim dan za dan, zasad se drzim... ima dosta pusaca oko mene, da nije tako mislim da mi ne bi naumpala, ovako pomislim da bi sjela poslije rucka, uz kafu zna zamirisat itd... i to sto kazes tvoje vrijeme, 100% tacno, samo sam se ja u to vrijeme sam s cigarom sve cesce bavio mislju da ih bacim... a vjeruj sad nekad zna bit gore kad sam sam pa mi naumpadne, nego kad neko pusi pored mene... idemo dalje, uglavnom popusta dosta, bio je jedan period bas kritican... :thumbup:
Ma jes i to kad ostanes sam, odu moji kod punice nociti. Sam, plejka, cips, grisini, kola i cigara uhhh
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#811 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@nepass1 s cigarom nikad nisi sam :D
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#812 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by radostan dan »

nepass1 wrote: 29/03/2023 13:31
dado_ wrote: 20/03/2023 10:50 Da malo dignem temu, ima li ko jos ovako nenormalan ko ja.. aktivni pusac 18-19 god, ne znam vise ni ja, tamo negdje od srednje skole... otprilike kutija, kutija i po dnevno... duze vrijeme razmisljam da ih bacim, i 18.2. nakon kafane noc prije i naravno sprzene kutije od 8 do 12 rekoh neces vise... i evo me deveram otad, mada mi je lakse bilo prvih 15 dana nego sad... imam osjecaj da je svaki dan sve gore i gore, samo o cigari razmisljam, osjecam se nekako prazan, nikakav, neki dan mi stara govori ti koda ti je umro neko :D nisam nesto promijenio navike niti imam puno mogucnosti setam na posao i s posla kad mogu, pobjeci od pusaca ne mogu, zena i 90% okruzenja puse, doduse ima ih na iqosu dosta... najgore mi je sto mi samo ta cigara prolazi kroz glavu... pa da vidim ima li vas ovakvih kao ja, ima li da ste uspjeli baciti, jeste li imali ovakvih misli, koliko vas je da niste uspjeli baciti, nakon koliko ste poceli, pusite li manje, vise isto? Procitao sam dobar dio teme al ne bi bilo lose da se obnovi malo, ima nas jos u ovim jadima :) lijep pozdrav svima
Prestajao vise puta i po tri mjeseca, ali se uvjek vratim. Nebitno festa, sekiracija i ja zapalim jebi ga.
U biti najgore je to sto je cigara moje vrijeme, znaci pred spavanje zapalim i tih 5min je moje, niko me ne dira. Mislim da prestanem sad opet da bih od stresa fasovao srcani/mozdani. Ili bih se posvadjao sa svakim. Inace sam zivcan i nervozan :D
Drzim ja to na nekih 10-15 cigara dnevno, nekad budu i tri dnevno ali da mi ih uzmes pravo bih crkao.
Najgore sto zadnjih godinu trcim, u mostaru trcao polumaraton, odradio ga za 1h50min, i sve kontam da jos prestanem diminjati gdje bi mi kraj bio. Ali ne mogu nikako.
Jebi ga kad je volim
Prestao sam npr cugati, mislim da nikad nisam ni bio ovisnik o alkoholu, mada je bilo dana gdje svaki dan mahnem 3-6 piva, ali nikad nisam osjecao potrebu za pivom kao sto bude kod cigara.
I sa cugom nisam planski prestao, jednostavno mi nekako ne godi. I tako prije 20ak dana odem na vikendicu i rodjak iznese po pivu. Ja ko tam jbt nisam ove godine uopste pio, haj uz rostilj popijem pivo, i od tad opet vise nisam pinuo.
ne voliš je, to je laž!!!
ti si ovisnik o njoj,to je jedina istina!!!

sve što si napisao gore, sve u milimetar ti potpisujem, posebno ono 5 minuta pred spavanje. ne pada mi na pamet da legnem bez da je nisam zdimio. kao završetak dana.

početak novog - nisam siguran da li prvo pišam ili zapalim jednu za dobro jutro, da se saberem, da sračunam šta i kako danas, pa onda lagano kroz taj dan.

stižeš na posao...prvo kafica, pa 3-4 do 5 cigareta. dok smisliš šta i kako da odradiš to što se ima odraditi.
pa pauza....opet sam, sa svojim mislima, planovima..i njom, gospođicom cigarom.

tako je moćna, zavodljiva...
volite se, romansa traje godinama, decenijama.
sve prolazi, sve izdaje, ali ona nikad.

uopstalom, i nemaš nikog osim nje...
ne kockaš,
ne piješ,
ne kurvaš se.
niko zaplako zbog tebe, nikog zajebao u životu.

pa šta ti onda ostaje nego taj mali gušt, ćejf tvog života - malo osame, malo tišine, malo da si sam sa sobom...i njom, zavodljivom gospođicom cigaretom.

TO JE LAŽ, BRE!!!

to je drolja i takvom je treba tretirati...

odvukla te od društva, ugasila ti osmjeh...porobila te i više ne znaš ni da se ponašaš ni da budeš bez nje.

zbog nje ćeš slagati majku, oca,dijete...nećeš imati vremena za njih ili ćeš imati ali tek nakon što nju zadovoljiš.

zbog nje ne znaš kako miriše jutro s proljeća, a kako s jeseni...s njom, i ispod bora i ispod jorgovana isto ti je.
čak ti i boje ubija...je li sabah, je li akšam, ne primjećuješ.

a ti si (ja sam) jedan običan slabić, koji svoju slabost maskiraš gore navedenim stvarima - pa ne pijem, ne kockam, ne kradem, ne ovo, ne ono...mora čovjek imati neki ćeif, kafica, društvo, bla, bla...

otjeraj kurvu, brate po nevolji!
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#813 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@radostan dan jel se to nazire kraj? :thumbup:
User avatar
nepass1
Posts: 9510
Joined: 06/07/2017 07:35

#814 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by nepass1 »

Sto puta je meni to proslo kroz glavu, pa sam i kad sam prestajao vidio koliko para vise imam, sto puta sebi kazem ne bih znao sta cu od para :D
Najgore npr odem u nedelju trcati u 9h, ne zapalim prije, posle sjedemo na kafu, ne nosim cigare. Popijem kafu kuci u 12h. Tusiram se, jedem i onda sjedem 10min i zapalim je tek oko 13-14h.
daario naharis
Posts: 587
Joined: 17/06/2015 19:42

#815 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by daario naharis »

12. dan od prestanka. Sve ok.

Problem je bio 3 dana, poslije ok. Danas nisam pomislio na nju.
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#816 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by muha_sa »

10 godina teme a meni 32. godine od prestanka duhanjenja :D 3 kutije dnevno žmario--zgužvo kutiju januara 91. i nikad je više zapalio nisam :D
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#817 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

muha_sa wrote: 29/03/2023 17:07 10 godina teme a meni 32. godine od prestanka duhanjenja :D 3 kutije dnevno žmario--zgužvo kutiju januara 91. i nikad je više zapalio nisam :D
Legendo, onako bacio, prepao se, zasmetalo...? Zamirise li danas? :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#818 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by muha_sa »

dado_ wrote: 29/03/2023 18:05
muha_sa wrote: 29/03/2023 17:07 10 godina teme a meni 32. godine od prestanka duhanjenja :D 3 kutije dnevno žmario--zgužvo kutiju januara 91. i nikad je više zapalio nisam :D
Legendo, onako bacio, prepao se, zasmetalo...? Zamirise li danas? :thumbup:
Par puta prestajao ono--hajd, samo cu uz kafu :-) malo malo velim hanumi--hajmo mi po fildzan :-) dosadilo joj pa mi heknula kutiju preda me i veli--samo ti žmari, jebo kafu :lol:
Nisam imo nekih zdravstvenih problema osim žgaravice i vazda sam noso kutiju sode bikarbon uza se :-) ako je nekom u firmi trebalo malo sode drito je meni dolazio :lol:
Smrdio sam sam sebi :-) imo goste u januaru 91.--ispratio ih oko ponoci-zgužvo kutiju i rekoh--NeŠ više oco te jebo :D pripadnik armije BiH-svaki dan kutiju dobijem i hanumi davo a ja je više nikad zapalio nisam nit medj prste stavio :-D
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#819 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

muha_sa wrote: 29/03/2023 18:11
dado_ wrote: 29/03/2023 18:05

Legendo, onako bacio, prepao se, zasmetalo...? Zamirise li danas? :thumbup:
Par puta prestajao ono--hajd, samo cu uz kafu :-) malo malo velim hanumi--hajmo mi po fildzan :-) dosadilo joj pa mi heknula kutiju preda me i veli--samo ti žmari, jebo kafu :lol:
Nisam imo nekih zdravstvenih problema osim žgaravice i vazda sam noso kutiju sode bikarbon uza se :-) ako je nekom u firmi trebalo malo sode drito je meni dolazio :lol:
Smrdio sam sam sebi :-) imo goste u januaru 91.--ispratio ih oko ponoci-zgužvo kutiju i rekoh--NeŠ više oco te jebo :D pripadnik armije BiH-svaki dan kutiju dobijem i hanumi davo a ja je više nikad zapalio nisam nit medj prste stavio :-D
Jel hanuma nastavila? Meni je to malo crnjak, zena dimi, mati dimi, nema ono vise hajmo po jednu :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#820 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by muha_sa »

dado_ wrote: 29/03/2023 18:14
muha_sa wrote: 29/03/2023 18:11

Par puta prestajao ono--hajd, samo cu uz kafu :-) malo malo velim hanumi--hajmo mi po fildzan :-) dosadilo joj pa mi heknula kutiju preda me i veli--samo ti žmari, jebo kafu :lol:
Nisam imo nekih zdravstvenih problema osim žgaravice i vazda sam noso kutiju sode bikarbon uza se :-) ako je nekom u firmi trebalo malo sode drito je meni dolazio :lol:
Smrdio sam sam sebi :-) imo goste u januaru 91.--ispratio ih oko ponoci-zgužvo kutiju i rekoh--NeŠ više oco te jebo :D pripadnik armije BiH-svaki dan kutiju dobijem i hanumi davo a ja je više nikad zapalio nisam nit medj prste stavio :-D
Jel hanuma nastavila? Meni je to malo crnjak, zena dimi, mati dimi, nema ono vise hajmo po jednu :mrgreen:
Iskren da budem-slago bih ako bi reko da je bilo lako :-) par mjeseci sam pune dzepove sjemenki suncokreta noso i živio ko vrabac--nisam prestajao grickat sjemenke :lol: :lol: raja na poslu hodali za mnom i dim cigare mi u nos puhali al ja jok--samo vi duhanite ja nikad :D


Hanuma kutiju dnevno razduži i dan danas--evo je nekakva gripa (možda je ponovo korona) safatala al opet zapali :-)
omar little
Posts: 16349
Joined: 14/03/2008 21:14

#821 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by omar little »

kako mi iskoci ova tema u postovima, morala sam zastati i izracunati koliko dugo ne pusim. nekad sam brojala i akutno bila svjesna svakog dana, sad nemam pojma vise. :D ko bi rekao, proslo 8 i pol godina.
dado_
Posts: 697
Joined: 25/12/2012 11:35

#822 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by dado_ »

@muha_sa dobro si ti to za sva vremena razduzio... pusac u kuci, jos u ratu hej... :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#823 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by muha_sa »

omar little wrote: 29/03/2023 18:34 kako mi iskoci ova tema u postovima, morala sam zastati i izracunati koliko dugo ne pusim. nekad sam brojala i akutno bila svjesna svakog dana, sad nemam pojma vise. :D ko bi rekao, proslo 8 i pol godina.
:thumbup:

Sjecam se tvog pisanja na ovoj temi :D
dado_ wrote: 29/03/2023 18:34 @muha_sa dobro si ti to za sva vremena razduzio... pusac u kuci, jos u ratu hej... :thumbup:
Vjeruj mi da mi na nerve ide ona prica--ne mogu je ostavit :-) svakom kažem--kad sam ja mogo može svak. Dvije kutije do akšama a treca do ponoci pošto sam imo takvo društvo da smo baš baš svako vece sjedili kod nekog i citali knjige :lol:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4191
Joined: 25/08/2013 13:31

#824 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by JanuaryJones »

Za 2 mjeseca punim 10 godina :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128480
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#825 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by muha_sa »

JanuaryJones wrote: 30/03/2023 15:25 Za 2 mjeseca punim 10 godina :D
:thumbup:
Post Reply