Biti to što jesi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#101 Re: Biti to što jesi?

Post by Zelena Carapa »

Cholina_Lokica wrote:Ne mogu nikako da svi ne valjaju, i zele da te iskoriste a ti jadan jedini ispravan :mrgreen: Mora biti svega tu u kompletu
aha, hoce da mu uzmu nekretnine i isprazne novcanik :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#102 Re: Biti to što jesi?

Post by Cholina_Lokica »

Zelena Carapa wrote:
Cholina_Lokica wrote:Ne mogu nikako da svi ne valjaju, i zele da te iskoriste a ti jadan jedini ispravan :mrgreen: Mora biti svega tu u kompletu
aha, hoce da mu uzmu nekretnine i isprazne novcanik :D
Normalno, vake su nake su :mrgreen:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#103 Re: Biti to što jesi?

Post by fatamorgana »

Zelena carapo, mudro zboris, ne biti iskren prema neiskrenima a iskren prema iskrenima, ja licno volim biti iskren ali 'ne otkrivam karte' pred bilo kim ....
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#104 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

nihil_ wrote:
Glas wrote:
nihil_ wrote: :lol: :lol:
Pa kako si student ako si diplomirao :-)
Ako joj na sve ovo dodas i ja sam shizofrenik mozda ce te razumjeti :D
salim se :D
Fazon je u tom da tu pocinjes pricu sa svim onim sto nemas i odmah si u startu ojadio sam sebe.
Zelena Carapa wrote:"student, nezaposlen, nemam neku ekstra lovu, ne vozim auto, nemam ključeve od stana (vlastitog) " :D - eto kako pocinje tvoj marketing. Ko razumije shvatice...mislim i mene cudi da te ijedna slusa nakon ove TVOJE kratke prezentacije SAMOG SEBE. :-)
A ti si student koji je diplomirao?? Interesantno.

Sretno u lovu :D
Postoji dodiplomski, postdiplomski i doktorski studij. :)

Ne, ja ne počinjem baš odmah nego postepeno "otkrivam", kroz priču.

Smatram da nisam "ojadio" samog sebe s onim što kažem. Prije će biti da sam ponosan na ono što zapravo jesam.

I hvala Bogu što nisam nečiji "par čarapa" !
:lol: :lol:
Hajd dobro, ja i dalje mislim da mozes imati bolju prezentaciju samog sebe bez potrebe da lazes ili ne budes to sto jesi.
Nisam zena a na prvu si mi zvucao kao luzer. Sorry al je tako :)
Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#105 Re: Biti to što jesi?

Post by Henry Chinaski »

Kratki savjet: Budi ono što ona želi da budeš!

Za par godina, kad naletiš na pravu, budi ono što jesi.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#106 Re: Biti to što jesi?

Post by Zelena Carapa »

Cholina_Lokica wrote:
Zelena Carapa wrote:
Cholina_Lokica wrote:Ne mogu nikako da svi ne valjaju, i zele da te iskoriste a ti jadan jedini ispravan :mrgreen: Mora biti svega tu u kompletu
aha, hoce da mu uzmu nekretnine i isprazne novcanik :D
Normalno, vake su nake su :mrgreen:
a on je samo....viseslojan :D ili ono bjese viseznacan
nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#107 Re: Biti to što jesi?

Post by nihil_ »

Glas wrote:
Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
Kako? Tako sto krenes pricu sa nemam i ne znam? :D
Last edited by nihil_ on 02/02/2012 15:28, edited 1 time in total.
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#108 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

Ma da, tipičan naš mentalitet. Sve ono što se ne uklapa u njihov sistem vrijednosti, shvatanje i razmišljanje (često kontraproduktivno, antimarketinško i nesazrelo) podvrgnu ismijavanju, šegi i šprdanciji.

I da, takvi ljudi su izrazito površne osobe. Vide ono što žele da vide, čuju ono što žele da čuju, osjete ono što žele da osjete.

Što bi rekli, pravo "topovsko" meso ili masa za ostvarivanje profita na glupostima.
Last edited by Glas on 02/02/2012 15:27, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#109 Re: Biti to što jesi?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Glas wrote:Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
Pa šta je onda problem?
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#110 Re: Biti to što jesi?

Post by wewa »

Glas wrote:
Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
a da probas s malo manje pompe? 'zvucis' kao da glumatas, a to stvarno slabo prolazi kod publike. osim ako nisi sponzorusa kojoj su publika wannabe fakeri.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#111 Re: Biti to što jesi?

Post by Zelena Carapa »

Glas wrote:Ma da, tipičan naš mentalitet. Sve ono što se ne uklapa u njihov sistem vrijednosti, shvatanje i razmišljanje (često kontraproduktivno, antimarketinško i nesazrelo) podvrgnu ismijavanju, šegi i šprdanciji.
izvini, sad bez zezancije, postovi ti vrve od kontradikcija - ja bih bjezala glavom bez obzira. Nadam se samo da ti osnovno sredstvo muntanja nije net - jer zvucis vrlo konfuzno (btw ucinilo mi se iz tvoje kratke prezentacije da se predstavljas nekome koga ne poznajes u realnom zivotu - dio "godine nisu bitne za ljubav" - otuda komentar).

Da, sad primjetih zvucis malo negativno nastrojen prema sugovorniku - jos jedan alarm za bjezanje.
Last edited by Zelena Carapa on 02/02/2012 15:32, edited 2 times in total.
nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#112 Re: Biti to što jesi?

Post by nihil_ »

Glas wrote:Ma da, tipičan naš mentalitet. Sve ono što se ne uklapa u njihov sistem vrijednosti, shvatanje i razmišljanje (često kontraproduktivno, antimarketinško i nesazrelo) podvrgnu ismijavanju, šegi i šprdanciji.

I da, takvi ljudi su izrazito površne osobe. Vide ono što žele da vide, čuju ono što žele da čuju, osjete ono što žele da osjete.

Što bi rekli, pravo "topovsko" meso ili masa za ostvarivanje profita na glupostima.
Tipicna luzerska prica, "ja sam uvijek zrtva a vidi jesam pametan sto se izrazavam" :lol:
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#113 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Glas wrote:Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
Pa šta je onda problem?

Postoji razlika između privatnog i poslovnog života mada se oni u mnogo stvari na neki način prožimaju.
wewa wrote:
Glas wrote:
Naučio sam svoju samoprezentaciju prilagoditi uslovima u kojima to radim, bez potrebe da budem manje od onoga što jesam.
a da probas s malo manje pompe? 'zvucis' kao da glumatas, a to stvarno slabo prolazi kod publike. osim ako nisi sponzorusa kojoj su publika wannabe fakeri.
Pompa ?! Ja samo govorim onako kako nešto jeste. Nije meni cilj da "prođem" kod žene/djevojke i ugasim žeđ sopstvenog ega. Nisam sponzoruša, ni muška a ni ženska.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#114 Re: Biti to što jesi?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#115 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

Zelena Carapa wrote:
Glas wrote:Ma da, tipičan naš mentalitet. Sve ono što se ne uklapa u njihov sistem vrijednosti, shvatanje i razmišljanje (često kontraproduktivno, antimarketinško i nesazrelo) podvrgnu ismijavanju, šegi i šprdanciji.
izvini, sad bez zezancije, postovi ti vrve od kontradikcija - ja bih bjezala glavom bez obzira. Nadam se samo da ti osnovno sredstvo muntanja nije net - jer zvucis vrlo konfuzno (btw ucinilo mi se iz tvoje kratke prezentacije da se predstavljas nekome koga ne poznajes u realnom zivotu - dio "godine nisu bitne za ljubav" - otuda komentar).
Gdje ti vidiš kontradikciju ? Ja ne bježim, ponosno i uzdignute glave hodam kroz život ! To za godine općenito kažem jer većina ljudi ima predrasude i stereotipije kad su takve stvari u pitanju.

nihil_ wrote:
Glas wrote:Ma da, tipičan naš mentalitet. Sve ono što se ne uklapa u njihov sistem vrijednosti, shvatanje i razmišljanje (često kontraproduktivno, antimarketinško i nesazrelo) podvrgnu ismijavanju, šegi i šprdanciji.

I da, takvi ljudi su izrazito površne osobe. Vide ono što žele da vide, čuju ono što žele da čuju, osjete ono što žele da osjete.

Što bi rekli, pravo "topovsko" meso ili masa za ostvarivanje profita na glupostima.
Tipicna luzerska prica, "ja sam uvijek zrtva a vidi jesam pametan sto se izrazavam" :lol:

Oprosti ali si već opisan, nažalost.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#116 Re: Biti to što jesi?

Post by Zelena Carapa »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
evo sad je i poslovan :D
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#117 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
Zelena Carapa wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
evo sad je i poslovan :D
Ljudi su površni i skloni simplifikaciji. Uživaju u sopstvenom neznanju.
Last edited by Glas on 02/02/2012 15:35, edited 1 time in total.
nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#118 Re: Biti to što jesi?

Post by nihil_ »

Iskreno glas prijatelju, ja mislim da si ti najmanje ono sto jesi a najvise ono sto bi htio da budes. Htio bi da si neki kao tajnoviti, misteriozni, intelektualac a nisi to.
Ne mozes na zor biti zanimljiv nekom jer kad nije prirodno lako se primjeti.
Doduse ovo je samo moje misljenje bazirano na tvojim kontradiktornim komentarima i mom vlastitom iskustvu sa razlicitim ljudima. :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#119 Re: Biti to što jesi?

Post by fatamorgana »

U drustvu gdje muskarci i zene od licnosti postaju objekti sve postaje dozvoljeno i pozeljno, laz, manipulacija, obmana, lazno predstavljanje ....
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#120 Re: Biti to što jesi?

Post by Zelena Carapa »

genijalni umovi obicno ostaju neshvaceni
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#121 Re: Biti to što jesi?

Post by Glas »

nihil_ wrote:Iskreno glas prijatelju, ja mislim da si ti najmanje ono sto jesi a najvise ono sto bi htio da budes. Htio bi da si neki kao tajnoviti, misteriozni, intelektualac a nisi to.
Ne mozes na zor biti zanimljiv nekom jer kad nije prirodno lako se primjeti.
Doduse ovo je samo moje misljenje bazirano na tvojim kontradiktornim komentarima i mom vlastitom iskustvu sa razlicitim ljudima. :D
Ja znam šta jesam a ti nisi imao iskustvo sa preko 7 milijardi ljudi.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#122 Re: Biti to što jesi?

Post by Not My Idea »

sta ste napali na covjeka :twisted:
User avatar
Lady Godiva
Posts: 25
Joined: 30/01/2012 14:14

#123 Re: Biti to što jesi?

Post by Lady Godiva »

Glas wrote:Oprosti ali si već opisan, nažalost.
hahahhahahahahhahahahhaa

odakle ti ovaj zaključak?
nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#124 Re: Biti to što jesi?

Post by nihil_ »

Glas wrote:
nihil_ wrote:Iskreno glas prijatelju, ja mislim da si ti najmanje ono sto jesi a najvise ono sto bi htio da budes. Htio bi da si neki kao tajnoviti, misteriozni, intelektualac a nisi to.
Ne mozes na zor biti zanimljiv nekom jer kad nije prirodno lako se primjeti.
Doduse ovo je samo moje misljenje bazirano na tvojim kontradiktornim komentarima i mom vlastitom iskustvu sa razlicitim ljudima. :D
Nisi imao iskustvo sa preko 7 milijardi ljudi.
:-?
iako ti komentar nema veze s onim sto sam mislio:
A ti jesi sa svim zenama pa onako donosis zakljucke?

Kazes da su ljudi povrsni i skloni simplifikaciji a ti sam donosis generalan zakljucke o zenama.

Cak sam sad i vise siguran u ovo sto sam iznad rekao.
NE mozes na silu biti nesto sto nisi.
Last edited by nihil_ on 02/02/2012 15:39, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#125 Re: Biti to što jesi?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Glas wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
Zelena Carapa wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Ti si šahu konfuzan malo je reć'. Kontradiktoran do bola, de se saberi pa napiši par redova.
evo sad je i poslovan :D
Ljudi su površni i skloni simplifikaciji. Uživaju u sopstvenom neznanju.

Pa to mi reci, ti si ustvari ovdje da nama neukima otvoriš oči. No hard feelings, ali mi zvučiš kao filmske žene u PMS-u.
Post Reply