Biti single....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#651 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

Ajvi wrote:I veza i "singlovanje" imaju svojim prednosti i nedostataka.. Inace sam hiperaktivna i tesko se smirim a sad mi je bas period kad se ne osjecam spremnom za vezu, jer sam ovu godinu odlucila posvetiti sebi i maximalno uzivati, putovati, uciti jezike, spremati pravosudni ispit a realno gledajuci, veza ipak trazi neka odricanja i vremena. Zato uzivam biti single, upoznavati nove ljude i druziti se... Doduse, nisam kategoricna vec jednostavno ne patim od toga da imam "nekog"... Radije cu cekat da upoznam osobu koja mi odgovara nego biti bilo s kim, tek toliko da imam momka (sto je danas cesta pojava).... :mrgreen:
opet odricanje :D :lol:
neva_eva
Posts: 14
Joined: 16/07/2011 19:11

#652 Re: Solo kao stil življenja?

Post by neva_eva »

ladyada wrote:
neva_eva wrote:
:thumbup:
Ne kaze se dzaba da ljubav godine ne broji, ne treba se ogranicavati godinama ako postoji zrelost, licno znam mnogo parova gdje je zenska strana starija koju godinu ali savrseno funkcionisu :)
ma dobro koju godinu ,prosli je bio malo vise mladji ali super smo funcionisali , imao je jako zrela shvatanja ......i jako me postovao to mi se dopalo.......
O tome se i radi da postoji medjusobno razumjevanje i postovanje izmedju ostalog, a to koliko ko ima godina je nebitno :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#653 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

Ne znam za vas, ali mene boli ( :D ) koliko ljudi vezu odnosno ljubav shvataju kao opterecenje, smetnju za normalan zivot, teret i slicno.

Jel lazu sami sebe ili su ozbiljni?

Da ne govorim o onima koji u ljubav vise ne vjeruju, i nece je dohvatiti iako im je mozda na dohvat ruke... bas tuzno. Ali to je cijena danasnjeg sustava zivota. Kada su svi nadrkani i sebicni i optereceni svojim problemima, optereceni ciljevima, ambicijama, stresom koji uz to ide, itd itd

Sve manje ljudi zna u zivotu uzivati, jbt
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#654 Re: Solo kao stil življenja?

Post by ljubav_aha »

Black swan wrote:pa dobro
taman godine za OPA ili TROPA

na tebi je izbor
a ti vise nisi single ,imao si dugo isti problem :D

fazon je izgleda nepostojanje izobra na vasim lokacijama
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#655 Re: Biti single....

Post by ljubav_aha »

dječak sa šibicama wrote:Ne znam za vas, ali mene boli ( :D ) koliko ljudi vezu odnosno ljubav shvataju kao opterecenje, smetnju za normalan zivot, teret i slicno.

Jel lazu sami sebe ili su ozbiljni?

Da ne govorim o onima koji u ljubav vise ne vjeruju, i nece je dohvatiti iako im je mozda na dohvat ruke... bas tuzno. Ali to je cijena danasnjeg sustava zivota. Kada su svi nadrkani i sebicni i optereceni svojim problemima, optereceni ciljevima, ambicijama, stresom koji uz to ide, itd itd

Sve manje ljudi zna u zivotu uzivati, jbt

:thumbup:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#656 Re: Solo kao stil življenja?

Post by PalaSa Marsa »

Tema, dilema. :-) :-D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#657 Re: Solo kao stil življenja?

Post by PalaSa Marsa »

Ja ne vidim nikakav problem ovdje, nista strasno da trebas da se toliko zamislis. :-D
ocaj
Posts: 311
Joined: 16/06/2008 10:29

#658 Re: Solo kao stil življenja?

Post by ocaj »

Krompirpitac wrote:Pozdrav,
rođen sam u Sarajevu,samo jednom imao djevojku iz drugog grada,poslije nikad ništa...Dugo godina sam solo,ljudi me sa čuđenjem pitaju-
a jarane gdje je tebi neka hanuma?ne znam im odgovoriti na njihove :? face.Sebe bi opisao kao momka prijatnog izgleda,radim,studiram,intelektualno nastrojenog,pomalo emotivnog i iskrenog(sada već manje zbog mnogih odbijenica).Pokušavao u raznim situacijama ,oslobodio se ali uspjeha nema pa nema.Skoro u potpunosti sam se prestao brinuti o solo statusu,nastojim da se predstavim kao neko ko ne ulijeće iz očaja samo da ne bude sam,odbio mnoga ponuđena prijateljstva od djevojaka kao zamjenu za "nešto više".Ako ima ovakvih poput mene neka se jave da podijelimo iskustva.Možda i da riješimo tu situaciju.
Gledam svakodnevno parove na ulici ali ne mogu da nađem odgovor zašto sam ja uvijek nepar :-) Zadovoljan svojim životom,nastojim se usavršavati,ostaje pitanje zašto ne kreće i u pravcu veze?Eto ovdje možete da podijelite i vaša iskustva,savjete i dojmove...
Kolega nedaj se,znam dobro o cemu pricas,vise mi je preko glave pitanja "ima li kakvog zagondzije,sta cekas,gdje ti zivis,itd..." Kao sto neko reci,bolje sretno solo nego nesretno u vezi...
Nego da se mi upoznamo da vidimo u cemu grijesimo?? :D :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#659 Re: Solo kao stil življenja?

Post by PalaSa Marsa »

Narod vjecito mora nestA pitat'. Da ne pita to u tim okolnostima, garant bi te pitali, jel' Boga ti, jel' ta vasa veza ozbiljna ili. :-D :D

Ne beri brige. :-D
User avatar
Krompirpitac
Posts: 121
Joined: 19/02/2010 20:48

#660 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Krompirpitac »

ocaj wrote:
Krompirpitac wrote:Pozdrav,
rođen sam u Sarajevu,samo jednom imao djevojku iz drugog grada,poslije nikad ništa...Dugo godina sam solo,ljudi me sa čuđenjem pitaju-
a jarane gdje je tebi neka hanuma?ne znam im odgovoriti na njihove :? face.Sebe bi opisao kao momka prijatnog izgleda,radim,studiram,intelektualno nastrojenog,pomalo emotivnog i iskrenog(sada već manje zbog mnogih odbijenica).Pokušavao u raznim situacijama ,oslobodio se ali uspjeha nema pa nema.Skoro u potpunosti sam se prestao brinuti o solo statusu,nastojim da se predstavim kao neko ko ne ulijeće iz očaja samo da ne bude sam,odbio mnoga ponuđena prijateljstva od djevojaka kao zamjenu za "nešto više".Ako ima ovakvih poput mene neka se jave da podijelimo iskustva.Možda i da riješimo tu situaciju.
Gledam svakodnevno parove na ulici ali ne mogu da nađem odgovor zašto sam ja uvijek nepar :-) Zadovoljan svojim životom,nastojim se usavršavati,ostaje pitanje zašto ne kreće i u pravcu veze?Eto ovdje možete da podijelite i vaša iskustva,savjete i dojmove...
Kolega nedaj se,znam dobro o cemu pricas,vise mi je preko glave pitanja "ima li kakvog zagondzije,sta cekas,gdje ti zivis,itd..." Kao sto neko reci,bolje sretno solo nego nesretno u vezi...
Nego da se mi upoznamo da vidimo u cemu grijesimo?? :D :D
problem je i što mi društvo zazire i stidi se djevojaka tako da je teško stvoriti priliku za bilo šta...
što se tiče upoznavanja pm :)
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#661 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Eleonora »

ladyada wrote:
ne opterecuje me jer sam se pomirila , da ne zelim vezu po svaku cijenu , i ne nekog kretena pored sebe ........ znaci trazim kvalitet.......... jedino sto sam u potraznji promjenila je da bi stupila u vezu sa mladjim muskarcem , sto prije nisam ni po koju cijenu htjela.........
Razgrabilo se ovo starije sto je valjalo. :oops: :mrgreen: A ima i dobri...uh... :oops:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#662 Re: Solo kao stil življenja?

Post by mrtva kokoš »

ocaj wrote: Nego da se mi upoznamo da vidimo u cemu grijesimo?? :D :D
to, to, to :D :D
:thumbup:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#663 Re: Solo kao stil življenja?

Post by PalaSa Marsa »

Splinter wrote:
ocaj wrote: Nego da se mi upoznamo da vidimo u cemu grijesimo?? :D :D
to, to, to :D :D
:thumbup:
Ode ovo, ih dobro ovo bi. :D

I brzo, mogu vam rec'. :-) :D :thumbup: :sax:
User avatar
Krompirpitac
Posts: 121
Joined: 19/02/2010 20:48

#664 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Krompirpitac »

molim vas ne trolajte,ako želite znati gdje se jeftinio ima uzet bureka imate druge teme
dakle gay mi nije opcija kao što se vidi iz mog prvog posta bez obzira na nejasnu prirodu komentara korisnika ocaj
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#665 Re: Solo kao stil življenja?

Post by dječak sa šibicama »

Ok, nemas smisla za humor, dalje? :D
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#666 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Eleonora »

Krompirpitac wrote:molim vas ne trolajte,ako želite znati gdje se jeftinio ima uzet bureka imate druge teme
dakle gay mi nije opcija kao što se vidi iz mog prvog posta bez obzira na nejasnu prirodu komentara korisnika ocaj
@ocaj je girl...cini mi se. :zoka:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#667 Re: Solo kao stil življenja?

Post by mrtva kokoš »

PalaSa Marsa wrote: Ode ovo, ih dobro ovo bi. :D

I brzo, mogu vam rec'. :-) :D :thumbup: :sax:
izgleda prekipilo :D :D
svaka cast za curu, ko zna mozda im se posreci :-D uglavnom lajkamo :D :thumbup: :sax:


neocekivani rasplet :lol: :lol:
cekaj zar ocaj nije zensko :? :shock: :lol: @krompirko da nas ne zezas :mrgreen:
User avatar
Krompirpitac
Posts: 121
Joined: 19/02/2010 20:48

#668 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Krompirpitac »

Eleonora wrote:
Krompirpitac wrote:molim vas ne trolajte,ako želite znati gdje se jeftinio ima uzet bureka imate druge teme
dakle gay mi nije opcija kao što se vidi iz mog prvog posta bez obzira na nejasnu prirodu komentara korisnika ocaj
@ocaj je girl...cini mi se. :zoka:
heh tek sad primjetim...sorry
ocaj imas pm
Last edited by Krompirpitac on 06/08/2011 18:12, edited 1 time in total.
ocaj
Posts: 311
Joined: 16/06/2008 10:29

#669 Re: Solo kao stil življenja?

Post by ocaj »

hhahahahahaha, ma odmah u glavu,nema labavo. :D
Al me je potrefio frajer sa temom samo tako... :D Nemoram reci da sam danas opet bila pitana ima li kakvih momaka,kako to tako..itd... pa reko dokle vise... I onda dodjoh na forum i doceka me ova tema... :-) :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#670 Re: Solo kao stil življenja?

Post by ljubav_aha »

Krompirpitac wrote:ocaj imas pm
:-D :thumbup: :D

ovo da ocaj bolje primjeti :thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#671 Re: Solo kao stil življenja?

Post by ljubav_aha »

ocaj wrote:hhahahahahaha, ma odmah u glavu,nema labavo. :D
Al me je potrefio frajer sa temom samo tako... :D Nemoram reci da sam danas opet bila pitana ima li kakvih momaka,kako to tako..itd... pa reko dokle vise... I onda dodjoh na forum i doceka me ova tema... :-) :D

salji licnu i perosnalnu poruku krompirpiti :thumbup:
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#672 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Eleonora »

Postavljac, nikako da skontam, sta je tvoj tacno problem :

pritisak okoline?
zelis curu al ne znas kako da nadjes odgovarajucu?
ne zelis curu, ne osjecaj pritisak okoline, vec et onako te zanima sto si ti sigle toliko dugo?!

Ili jednostavno te zanima : kako zivjeti kao single osoba... Bila je tema ''Biti single''... Potrazi, citaj...
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#673 Re: Solo kao stil življenja?

Post by PalaSa Marsa »

ljubav_aha wrote:
Krompirpitac wrote:ocaj imas pm
:-D :thumbup: :D

ovo da ocaj bolje primjeti :thumbup:
:lol: :lol: :thumbup: Ma bas supe ovo citat'. :-D :-D
Last edited by PalaSa Marsa on 06/08/2011 18:13, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#674 Re: Solo kao stil življenja?

Post by dječak sa šibicama »

ocaj wrote:hhahahahahaha, ma odmah u glavu,nema labavo. :D
Al me je potrefio frajer sa temom samo tako... :D Nemoram reci da sam danas opet bila pitana ima li kakvih momaka,kako to tako..itd... pa reko dokle vise... I onda dodjoh na forum i doceka me ova tema... :-) :D
sudbina :oops:
User avatar
Krompirpitac
Posts: 121
Joined: 19/02/2010 20:48

#675 Re: Solo kao stil življenja?

Post by Krompirpitac »

Splinter wrote:
PalaSa Marsa wrote: Ode ovo, ih dobro ovo bi. :D

I brzo, mogu vam rec'. :-) :D :thumbup: :sax:
izgleda prekipilo :D :D
svaka cast za curu, ko zna mozda im se posreci :-D uglavnom lajkamo :D :thumbup: :sax:


neocekivani rasplet :lol: :lol:
cekaj zar ocaj nije zensko :? :shock: :lol: @krompirko da nas ne zezas :mrgreen:
Mada se može tako zaključiti iz moga nicka,ne zezam se samo tražim mišljenja i savjete
Što se tiče idiotskog nicka pijan sam bio kada sam ga pravio kao i svaki vikend
Locked