Biti single....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Ms.Brightside
Posts: 18
Joined: 07/08/2011 22:50
Location: Avalon

#1026 Re: Biti single....

Post by Ms.Brightside »

I'm bad, i'm single, i'm ready to mingle. :)
Pa definitivno je lijepo biti bez obaveze ali s vremenom dosadi. Ali nikada ne bih bila u vezi samo da se ne osjecam samom.
User avatar
red wine
Posts: 11
Joined: 29/07/2011 23:05

#1027 Re: Biti single....

Post by red wine »

hmm,ja sam uzivala neko vrijeme, ali sam shavatila da sad nikako ne mogu da nadjem stabilnu vezu, ono , ozbiljnu, ne samo drzati se za ruku, ljubiti se u usta :mrgreen: i poslije mjasec dana vozdrica :-)
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1028 Re: Biti single....

Post by brad90 »

red wine wrote:hmm,ja sam uzivala neko vrijeme, ali sam shavatila da sad nikako ne mogu da nadjem stabilnu vezu, ono , ozbiljnu, ne samo drzati se za ruku, ljubiti se u usta :mrgreen: i poslije mjasec dana vozdrica :-)
Bil ti Mehana u usta ljubila tek toliko da se MEhan ne osjeca lonely :D
Sve sam pokusao, ali vidim ti si tek skinula junf pa reko da ti nije zanimljivo sad.

Tvoj Mehan, ali usitinu samo tvoj :!: :!: :!:
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1029 Re: Biti single....

Post by brad90 »

red wine wrote:hmm,ja sam uzivala neko vrijeme, ali sam shavatila da sad nikako ne mogu da nadjem stabilnu vezu, ono , ozbiljnu, ne samo drzati se za ruku, ljubiti se u usta :mrgreen: i poslije mjasec dana vozdrica :-)


ajde galebe moj da letimo zajedno prostranstvima bosnjackim koje u ratu odbranismo, bosnjakinjo moja primi me za svog pratioca, s ljubavlju tvoj Mehan :dance: :dance: :dance:
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1030 Re: Biti single....

Post by brad90 »

Javi se Gugane moj, ovo sam ti ja na slici bona, mora da si me i vidjala po elitnim kafanama, gugane moj ja ti pijem samo macchiato( tako pise u cjenovniku, a izgovara se makijato) i kiselu sto se zove olimpija, kisela se izgovara kisela ili mineralna voda, ovo ti je gugane moj moja slika kad sam bio u Afganistanu jednoj zemlji u Aziji to je kontinent, nisam ja isao tamo da bijem Muslimane, naprotiv moj gugane ja sam tamo isao da zaradim pare za miraza, a bio sam kuhar elitnoj postrojbi americke vojske pravio im sogan dolme i sarme, cak me i Obama, a to je inace predsjednik SAD-a zvao da pripremam iftar u kuci bijeloj, ali sam ja odbio jer ne bih mogao zanti sta je sa mojim oglasima, a onda si se pojavila ti gugane moj i unijela u moj zivot tracak svijetlosti koji mi je toliko nedostajao.

Tvoj Mehan :!: :!: :!:

ovo je moja slika ili ti ga picture ( to sam naucio kad sam kuhao amerima) wowim te gugane moj

http://3.bp.blogspot.com/_WHhm9GvzA_Y/S ... ayton1.jpg
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#1031 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

Ja dobrog pancira :-) :-) :-)
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1032 Re: Biti single....

Post by brad90 »

sandra01 wrote:Ja dobrog pancira :-) :-) :-)
Imam ja jos ovaj pancir u mojoj trokatnici, cuvam ga u ormaru, ako zelis navrati na kafu pa da ti ga pokazem.

Tvoj Mehan :!: :!: :!:
Locked