Biti ISKREN ili fin

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

zbunjivach_machaka
Posts: 7
Joined: 22/10/2003 00:00

#1 Biti ISKREN ili fin

Post by zbunjivach_machaka »

Svi potenciraju iskrenost i traze iskrenost,do onog trenutka dok im ne ponudis isto...a onda nastaju problemi i ipak mislim da je bolje prosipat finjak.......sta ces ljudi se uvrijede,prepadnu.....na kraju pobjegnu od istine...ipak ISTINA boliiiii
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by Robin_Ud »

e ovo je ziva istina...sve satro hocu iskren odnos,bez lazi,a ustvari tek kad je prevaris,onda te pocne cijeniti...ista stvar je i kod nas,tek kad me prevari,onda znam da se trebam potruditi oko nje...dobro,ne bas sad da me ono pravo prevari,jebiga ne to...nego ono sitno,bezazleno...zasto smo tako ljudi blesavi,stvarno pojma nemam...zelimo samo ono sto ne mozemo dobiti,a ono sto imamo,to nam je nedovoljno :shock:
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by Glumica »

a ustvari tek kad je prevaris,onda te pocne cijeniti...
:shock: s kim se ti druzis, ude dragi? :roll: 8)
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#4

Post by car-x »

s kim se ti druzis, ude dragi?
fakat..
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#5

Post by horns&drums »

Ma vjerujem mu da ima takvih cura(i frajera, naravno).

E ja se pitam koliko u postocima :?: :!: :?: :!: :?: :?:
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by krava »

u postocima tacno 23,67%


:lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#7

Post by horns&drums »

Skoro k'o pdv u Hrvatskoj :D :D :D :D
RIPPER
Posts: 21
Joined: 22/07/2003 00:00

#8

Post by RIPPER »

:shock: :o :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by hananah »

Biti iskren = biti fin. Mrzim neiskrenos i uvijek cu biti sretnija uz iskrenog muskarca nego uz lazljivog gada. A jos bih dodala da je svako prema nama fin onoliko koliko mu mi to dopustimo ili ne dopustimo.
Mladen
Posts: 141
Joined: 27/10/2003 00:00

#10

Post by Mladen »

Bozhe, bozhe ove moje hanice,
moje lijepe pametnice. :)

Kao da mi ne mozhemo biti i fini i iskreni ?!
dajdzarile
Posts: 270
Joined: 16/10/2003 00:00
Location: Sarajevo- donji prdonjici bb

#11

Post by dajdzarile »

ja "ljubitelja" iskrenosti boze boze :mrgreen: :mrgreen:
pa samo jedan dan kad bi svima iskreno rekli sta mislite
ne biste se imali s kim pozdraviti a kamoli sta drugo...
ustvari cek da razmislim ... mozda upravo zato trazite "virtualne"
prijatelje jer ste bili previse iskreni :mrgreen: :mrgreen:
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#12

Post by Tisina »

to sto smo na ovim talasnim duzinama moze da znaci i da nam se dopada nova tehnologija,posjedujemo komp. koji nam treba za posao ,fax , net nam pruza bezbroj mogucnosti, izmedju ostalog novi vid komunikacije koji ne iskljucuje live komunikaciju samo je prosiruje ili ubrzava proces :)

ja sam za iskrenost a to sto pisem i pricamo i po virtualnom svijetu ne znaci da ne volimo iskrenost
dajdzarile
Posts: 270
Joined: 16/10/2003 00:00
Location: Sarajevo- donji prdonjici bb

#13

Post by dajdzarile »

ma jel bogati? :mrgreen: :mrgreen:
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#14

Post by Tisina »

nije nego :-)
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#15

Post by Robin_Ud »

Glumica wrote::shock: s kim se ti druzis, ude dragi? :roll: 8)

glumice ;-)
hajde reci da nije tako...jel ti vise volis kad ti je frajer pouzdan,pazljiv,fin -> jednom rjecju dosadan :D ili kad je ona prava balkancina,ide po kafanama,ganja zene,cuga po scijelu noc -> jednom rjecju bekrija :D

hehe pa da te cujem,sta vise volis :P

nije ba vise iskrenost na cijeni...mada mi se naked cini da nije ni bila nikad...ko je iskren bio,vazda mu se pola dodalo,a nikad ono pola oprostilo...meni je bar tako bilo,a sad ne znam,moze biti svasta :roll:
k@me
Posts: 170
Joined: 16/03/2004 19:15
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#16

Post by k@me »

............
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#17

Post by Tisina »

ne znam za nju, ali definitvno nema apsolutno nista privlacno u likovima koji su ko fool cooleri, pa tako lazu petljaju ,glume frajere..

nije stvar biti prefin,treba imati mjeru,biti normalan,uslovno receno..



najbolje je kad ti nije dosadno sa Njim ni Njemu sa tobom:)

e onda..

setnje do jutra , naprasni dolazak negdje ,gdje god u nedojdiju more planina,stopom do mora, put u neizvjesnost.. u jeku najvece svadje mirenje...i provociranje slatko,najsladje kad je sve idlicno da bi se podigla atmosfera..ma joj ima toga a da ne mora biti uopste ni jedna od ove dvije krajnosti i da opet ostanete fini i sasvim svoji ;)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#18

Post by hananah »

glumice
hajde reci da nije tako...jel ti vise volis kad ti je frajer pouzdan,pazljiv,fin -> jednom rjecju dosadan ili kad je ona prava balkancina,ide po kafanama,ganja zene,cuga po scijelu noc -> jednom rjecju bekrija

Ako se moj odgovor pika, ja volim pouzdanog, pazljivog i finog, a nije mi zaista nikad dosadno s takvim, jer sam u stanju smisliti raznorazne vragolije u kojima oboje ucestvujemo :-)
Odvratno mi je to cuganje svu noc, vise cu cijeniti nekoga ko je u stanju svu noc sjediti pored mene a da svako svoju knjigu cita. Nesto mi takvi tipovi zabremedet, oni s kojima mogu o svemu razmjenjivati misljenja i koje mogu pitati bilo sta a da su mi u stanju odgovoriti jer su nacitani i pametni. Ne volim bekrije, takve napustam ako naletim na njih, jer nisam u stanju shvatiti takav mentalni sklop. A vala i takvi lako ljubav ubiju.
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#19

Post by Robin_Ud »

tisina,pretpostavljam da si Z jedan fini smajli za tebe ;-)

najgore je naci tu mjeru,tu si potpuno u pravu,ali to je onda za mene ustogljenost,a za tebe raskalasnost :-? kontas,sto ljudi sto cudi :P

cim se jednom u odnosu izmedju dvoje ljudi,spomene rijec dosada...znaci,poslije tog prvog puta...ta rijec ce se nadviti nad to dvoje ljudi,kao atmosfera nad zemljinom korom :D zato,ako hoces da sacuvas to sto imas,nikad ne izgovaraj tu prokletu rijec,jer ce ti i ono sto je bilo najzanimljivije,preko noci postati dosadno...pojma nemam zasto je to tako,jel do podsvijesti ili sta,ali je tako,garant :roll:
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#20

Post by Robin_Ud »

cao hano 8-) drago mi je da smo se opet sreli :razz:

ja ne znam koga ti foliras,sebe ili mene :roll: ja stvarno nisam upoznao jos niti jednu curu,koja ne voli bekriju...ali ako ti kazes da je takav slucaj kod tebe,onda ja to cijenim i postujem :roll: e jesam li ovo fino rekao,ha...jel ko finac il' ko bekrija,reci posteno :D
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#21

Post by Tisina »

eh dosada.. ma to je do osobe.. zivot je ba prekratak da bi gubili vrijeme na dosadu..meni nije dosadno ni kada setam..kada sa dragim ljudima pricam o najobicnijim stvarima..da ne pricam o hrpama knjiga koje jos zelim procitati,predstavama i filmovima koj zelim vijdeti...slikama koje zelim nalsikati..pjesamama koje zelim cuti... stazama kojim zelim proci :) i ljudima koje zelim upoznati;)

pa kvaka i jeste u tome sto smo razliciti ;) tako se nadopunjujemo, toleranicija i prihvatanje..ne treba teziti tome da promjenimo osobu vec da je prihvatimo takvu kakva ona i jeste :)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#22

Post by hananah »

Uopce te ne foliram, nikad bekrije nisam voljela, ako udjem u kafic gdje je 100 frajera sve bolji od boljeg i 99 njih cugaju i pjevaju, zezaju se a samo jedan sjedi sam i cita knjigu i to sasvim prosjecan tip, ja cu uvijek naci nesto lijepo na njemu, bilo ruke, nokti, nos, usta, bilo sta i malo malo cu pogledati u njegovom pravcu ne bi li me pogledao, a ako se to desi znat cu da me je "kvalitet" pogledao i srusit cu se sa stolice od miline. Eto, takva sam ti ja :roll:
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#23

Post by Robin_Ud »

eto,sad vise ne znam sta da kazem :D pravio sam se pametan,al' sam na kraju ispao glup,kao i obicno sto bude :D ali sta mogu,kad sam takav...nekom sam dosadan,a nekom nisam (mada je ovih prvih puno vise) :roll: samo fazon je u tome da ni oni meni nisu nesto extra dragi :evil:

tisina :wink: sve je to kako kazes,ali ne mozes se tako uvijek osjecati,pa nisi na drogama :P

hano :wink: zar ima i onih koji nose knjigu u kafanu :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#24

Post by hananah »

Nisam rekla kafana nego kafic, a sigurno da ih ima, jako su rijetki, i zato i jesu vrijedni. Jedan mi prijatelj rece da je zlato vrijedno zato sto je rijetko. Mene uvijek privlace ti neki "drugaciji" pomalo "osobenjaci". Jednostavno su oni uvijek po pravili kulturni, fini, odgojeni, nacitani i meni zaista s takvima nikad nije dosadno. Uvijek osjecam da osvajam djelic po djelic, nista na tanjiru nije servirano. A bekrije koje kako ti kazes "cugaju do zore" nisu za mene, dosadna meni njihova suplja, sve na isti kalup, nista pametno se ne moze cuti od njih dok preplicu pijanim jezikom.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14547
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#25

Post by DaysleepeR »

Osobenjak, fin, kulturan, u svom svijetu, odgojen s ljubavlju, sjajan.
Klasican model covjeka koji je svoju mamu zadavio golim rukama i drzi je zakopanu u vrtu ili je susi u spajzu. Ili je upola "turneje" po drzavi gdje siluje djevojke koje padnu na njagov povuceni i tihi izgled.

Sala mala, ima svako svoj ukus. I ja mrzim glumce i satrologe, koji uzgred receno vodaju najbolje cure u ovom gradu, ali eto nema veze.
Ono gore je jednostavno trenutak inspiracije haninim tipm muskarca. Ne zamjeri hano. :)
Post Reply