Biseri s faxa

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
pritchard
Posts: 630
Joined: 24/04/2011 19:02

#76 Re: Biseri s faxa

Post by pritchard »

Dr.medicine wrote: Nista vi ne brinite ja ga nadgledam to je moj student :lol: :lol: :lol: :lol: a dan prije meni venu nije mogla da nađe :lol: :lol: :lol: :lol:
Tako je i kod nas bilo (srednja).Instruktori praktične samo teoretiziraju,to tu,pa onda ovo,ono a ni oni nemaju pojma.:D
Jedan lik stavlja kanilu,priključuje infuziju,zavrće,odvrće,ide krv skoro na sve strane,a instruktorica popravlja šminku i govori (ne gleda uopće u pacijenta) : Hoće li to?Samo ti onako kako sam ti ja pokazala.:D
User avatar
Mannequin
Posts: 1316
Joined: 14/07/2009 14:50
Location: FFM

#77 Re: Biseri s faxa

Post by Mannequin »

Ductus Holedocus wrote:Uzimam anamnezu i pitam zenu jel imala kakvih nasljednih bolesti u porodici..kad ona ni 5 ni 6
"imo mi je svekar.."(ne znam sta) :D

Ou maj, ou maj :lol: :lol:
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#78 Re: Biseri s faxa

Post by Dr.medicine »

pritchard wrote:
Dr.medicine wrote: Nista vi ne brinite ja ga nadgledam to je moj student :lol: :lol: :lol: :lol: a dan prije meni venu nije mogla da nađe :lol: :lol: :lol: :lol:
Tako je i kod nas bilo (srednja).Instruktori praktične samo teoretiziraju,to tu,pa onda ovo,ono a ni oni nemaju pojma.:D
Jedan lik stavlja kanilu,priključuje infuziju,zavrće,odvrće,ide krv skoro na sve strane,a instruktorica popravlja šminku i govori (ne gleda uopće u pacijenta) : Hoće li to?Samo ti onako kako sam ti ja pokazala.:D
Ma tako je i kod nas neka cura na nekim vježbama, kao jel ono ugao 75 ili 45 da izvadim krv, i drži iglu nad cubitalkom. Kontam se wtf? Zar je bitan ugo? Bitno je ući :lol: :lol: :lol:
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#79 Re: Biseri s faxa

Post by said89 »

Kod nas je bilo tih scena na ETF-u. Bio popravni u junu kod Behdze. I svi polako ulazimo i sjeli na svoja mjesta, kad na kraju ulazi jedan ponovac koji ponavlja godinu jednom ili dvaput, nisam siguran, onako u jakni (bukvalno) a profesor seta po amfiteatru cekajuci pocetak ispita, ugleda ga i kaze mu: mladi kolega, malo se raskomotite (pretpostavljao je da je pripremio materijal za prepisivanje), vidite kako sam se ja obukao, vani +40 vi u jakni :shock: lik se samo okrene i izadje :-) :lol:

Bila predavanja kod Fatkica i sad u sred predavanja uleti :lol: Azem ko u filmovima i dodje za sto kod Fatkica i nesto pricaju... on se malo nagne naprijed, prekrsti obe ruke iza ledja i "mase" srednjim prstom prema nama, mi se valjali od smijeha :lol: :lol: i jos mu ispravljao predavanja kako mu ovo nije apsolutno tacno a Fatkic ga ne benda ni 2% on po svom :lol: :lol:

Jednom na vjezbama iz matemtike uleti Azem, sjedne, stavi onu svoju zbirku limesa na sto i spusti glavu ko da spava :lol: svi ga gledamo zacudjeno da bi nakon 20 min ustao, dosao do vrata, prekinuo asistenta, pohvalio svoju zbirku i rekao: da je u 37. zadatku promijenio promjenjivu x u x2 :lol: i da niko nije uspio rijesiti taj limes :lol: :lol:

Bilo je puuuunnoooo tih provala na vjezbama, predavanjima i sl. al' glavni je Cizi bez obzira na sve :lol: :lol:
Post Reply