Biseri s faxa

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#26 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Alive wrote:Ima vezano za Kiru ono kad je kolegica nosila mini suknju i govori njoj Kira: "Kolegice to se ne provjetrava, to se pere!" :D

Takođe za Kiru ima joj puno puno puno anegdota :lol:
Kada je navodno neko na ispitu (muškarac) izvalio da je uretra dugačka 20 KILOMETARA, a Kira uzvratila: "Kad bi tako bilo, ti bi sjedio ovdje a ona stvar bi ti bila na Ilidži!" :D
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#27 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Pera Trta wrote: WTF :shock: :?
pa i cuko ima tu kost npr, pa jesil vidio da hoda sa visecom spravom okolo? :D ne nego ga uvuce i tek ga izbaci u romanticnim trenucima :D

Image
ovo duguljasto je ta koza u kojoj je penis, nije to penis, a kako on izgleda mozes vidjeti na google da ja sad ne postavljam perverzne slike na forum :skoljka:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#28 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Valjda su mišići ti koji uvlače i izvlače, a ne koska?
Ma nek' imaju šta hoće, što reče Chris Pontius u pomenutoj emisiji za morževe: "Lucky bastards!" :D
Mene je zbunio Hugo, ali to je već razjašnjeno :D
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#29 Re: Biseri s faxa

Post by kojeime »

Ovo je prijeratna (urbana legenda?) sa prava: Odlucio profesor konacno pustiti studenticu koja polaze po 34426657356 put "Kolegice, ako odgovorite na ovo pitanje imate 6. Ko je napisao Hamurabijev zakonik?" "Znate, profesore, nisam imala vremena da se najbolje spremim..."

By the way, meni je prije rata matematiku predavao Galic, a asistent je bio Azem. Ko zna, jasno mu/joj je...
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#30 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Pera Trta wrote:Valjda su mišići ti koji uvlače i izvlače, a ne koska?
Ma nek' imaju šta hoće, što reče Chris Pontius u pomenutoj emisiji za morževe: "Lucky bastards!" :D
Mene je zbunio Hugo, ali to je već razjašnjeno :D
nisam ni mislila da kost vrsi uvlacenje, nego da se penis uvlaci :D
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#31 Re: Biseri s faxa

Post by ladyada »

kojeime wrote:Ovo je prijeratna (urbana legenda?) sa prava: Odlucio profesor konacno pustiti studenticu koja polaze po 34426657356 put "Kolegice, ako odgovorite na ovo pitanje imate 6. Ko je napisao Hamurabijev zakonik?" "Znate, profesore, nisam imala vremena da se najbolje spremim..."

By the way, meni je prije rata matematiku predavao Galic, a asistent je bio Azem. Ko zna, jasno mu/joj je...
Galic i Azem............ :-) :-) :-)
Memica
Posts: 5
Joined: 08/06/2011 23:45

#32 Re: Biseri s faxa

Post by Memica »

Pera Trta wrote:Tužno je kako su mene ti zanimljivi događaji zaobilazili...
Nikada mi Kira nije dobacivala seksualne aluzije, nikada mi Mašić nije tražio da pjevam za ocjenu... :D
Mojoj generaciji je Kira na zadnjem predavanju izjavila mrtva hladna: Sad ce vam ti ispiti, pa eto profesorici se ide na odmor u Dubai ove godine, pa se i vi malo potrudite da pomognete!!
Jedna jedina :roll:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#33 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Nije baš biser, više je morbidno, ali kad smo već kod penisa, sjetih se kad smo na sudskoj imali leš (čovjek je bio ubijen, našli ga noć prije) na čijem je penisu bilo istetovirano "Mia". :(
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#34 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

Memica wrote:
Pera Trta wrote:Tužno je kako su mene ti zanimljivi događaji zaobilazili...
Nikada mi Kira nije dobacivala seksualne aluzije, nikada mi Mašić nije tražio da pjevam za ocjenu... :D
Mojoj generaciji je Kira na zadnjem predavanju izjavila mrtva hladna: Sad ce vam ti ispiti, pa eto profesorici se ide na odmor u Dubai ove godine, pa se i vi malo potrudite da pomognete!!
Jedna jedina :roll:
Pokazuje nama na predavanju slajd preparata penisa: "Ovo je slika NAŠEG penisa!" :D
Memica
Posts: 5
Joined: 08/06/2011 23:45

#35 Re: Biseri s faxa

Post by Memica »

Pera Trta wrote:
Memica wrote:
Pera Trta wrote:Tužno je kako su mene ti zanimljivi događaji zaobilazili...
Nikada mi Kira nije dobacivala seksualne aluzije, nikada mi Mašić nije tražio da pjevam za ocjenu... :D
Mojoj generaciji je Kira na zadnjem predavanju izjavila mrtva hladna: Sad ce vam ti ispiti, pa eto profesorici se ide na odmor u Dubai ove godine, pa se i vi malo potrudite da pomognete!!
Jedna jedina :roll:
Pokazuje nama na predavanju slajd preparata penisa: "Ovo je slika NAŠEG penisa!" :D
Kolegici u prvom redu, koja je ono sva napucana,utegnuta itd : Kolegice sta tako buljite, znamo dobro da vam ovo nije prvi koji vidite!! :D
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#36 Re: Biseri s faxa

Post by Bušman »

minjonja wrote:
kojeime wrote:Ide funkcija ulicom, naidje integral i rasturi je. Ide f(x)=e^x ulicom, naidje integral, kad ova isplazi jezik i pocne pjevati "Ne mozes mi nista, ne mozes mi nista, lalalalalalalalala"

Vic sa ETF-a.
najvise volim ove interne sale :D

imam ja provala, samo sto to nikom nije smijesno ko se time ne bavi, tipa da se skrob sastoji od amilaze i dekstrina. to ti je inace da glavom udaras o zid.

Ima i ona varijanta: ide izvod ulicom i nailazi na razne funkcije i govori im kako ce ih diferencirati. Redom se smjenjuju x^n, ln x, sin x, cos x itd. I naleti na e^x i ona pocne pjevati "Ne mozes mi nista!". Na sto izvod odgovara "Eee, ja sam d/dy." :D

I cuj od amilaze se sastoji skrob :D
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#37 Re: Biseri s faxa

Post by hopi »

dajte još stvari za kiru, ovo da u "šali"/poluotvoreno kaže na predavanjima da mogu kupiti njen ispit kaže valjda svake godine, inače meni nesimpatična s time ili kakvim drugim izjavama. I ko ne zna, profa je histologije na med.
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#38 Re: Biseri s faxa

Post by bosnianidiot »

Azem i dan danas luta ETF-om, pokusavajuci nam prodati svoju zbirku limesa...10KM, 30 rijesenih limesa :lol:
A pravo ne gotivi asistenta na IM2, uvijek nam dolazi na vjezbe da njega pokusa uhvatiti na krivoj nozi, ali ne da se ovaj :D
Od provala na ETF-u su ostale samo Juriceve provale vezane za rezultate parcijalnih ispita, to ko nije citao ne zna sta propusta :D
I naravno Cizijeve upadice na racun zena :D
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#39 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

pera, je li ti poznata sljedeca pjesmica:
"Tugo moja, tugo, što me vječno pratiš,
kad bi htjela, kad bi znala, sreću da mi vratiš."
User avatar
milicija
Posts: 1089
Joined: 21/05/2004 15:03
Location: SUP !

#40 Re: Biseri s faxa

Post by milicija »

sjecal se ko parole na zidu ETF-a :
Be cool, be hot...be Ejub Hot :)
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#41 Re: Biseri s faxa

Post by Bušman »

bosnianidiot wrote:Azem i dan danas luta ETF-om, pokusavajuci nam prodati svoju zbirku limesa...10KM, 30 rijesenih limesa :lol:
A pravo ne gotivi asistenta na IM2, uvijek nam dolazi na vjezbe da njega pokusa uhvatiti na krivoj nozi, ali ne da se ovaj :D
Od provala na ETF-u su ostale samo Juriceve provale vezane za rezultate parcijalnih ispita, to ko nije citao ne zna sta propusta :D
I naravno Cizijeve upadice na racun zena :D
Nisu limesi sad u modi. U modi je sad Laplaceova transformacija. :D :D :D

Napisao mi cak i posvetu legenda, "kolegi i dragom prijatelju" :-) :-) :D
User avatar
milicija
Posts: 1089
Joined: 21/05/2004 15:03
Location: SUP !

#42 Re: Biseri s faxa

Post by milicija »

Daaaaa-Kllleee , :D
a tek prof. Boris Kvark...eeee tu se moze komforno knjiga izdati..i Epifanova bi zeznuo :))))))
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#43 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

hopi wrote:dajte još stvari za kiru, ovo da u "šali"/poluotvoreno kaže na predavanjima da mogu kupiti njen ispit kaže valjda svake godine, inače meni nesimpatična s time ili kakvim drugim izjavama. I ko ne zna, profa je histologije na med.
U moje vrijeme nama nije govorila poluotvoreno, već je otvoreno na predavanju rekla da ko hoće da položi ispit da ne uči, neka samo da 5000 KM i položiće.
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#44 Re: Biseri s faxa

Post by Pera Trta »

minjonja wrote:pera, je li ti poznata sljedeca pjesmica:
"Tugo moja, tugo, što me vječno pratiš,
kad bi htjela, kad bi znala, sreću da mi vratiš."
Ne znam. Na šta se odnosi, na anatomiju? :D
User avatar
Entropio
Posts: 7810
Joined: 21/11/2010 21:49

#45 Re: Biseri s faxa

Post by Entropio »

Vidio lično:

Ispit iz anatomije, Ovčina ispituje kolegicu i izvukla ona penis. Kaže njoj Ovčina hajde kolegice donesite penis iz bazena. Ustane ona i nadje i donese penis. I sad kako je ono sve mokro od formalina, ona ga ono drži vrhovima prstiju, gadljivo, pincetom nešto nabada. Počela ona pričati o penisu... a ovčina stalno gleda kako ona ono gadljivo dira onaj penis. Prekinu je, uze joj onaj penis i uze ga fino u šaku (puna šaka penisa) i kaže: "Ovako se drži penis kolegice", mrtav ozbiljan. Cijela sala je popadala od smijeha. Onda ga kolegica uze kako joj je pokazao... Neviđeni smijeh. I onda je rekao da svi kojima je nešto smiješno izađu napolje... Kad cijela sala izađe. :lol:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#46 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Pera Trta wrote:
minjonja wrote:pera, je li ti poznata sljedeca pjesmica:
"Tugo moja, tugo, što me vječno pratiš,
kad bi htjela, kad bi znala, sreću da mi vratiš."
Ne znam. Na šta se odnosi, na anatomiju? :D
ne, šuško to kad nas cesto pocne da citira kad nesto ne znamo, pa gledam znas li ti korijene tog stiha jer na netu ne nadjoh. ma svasta se kod njega nauci, naucila sam i danski: ja go i skule vea dej, ve skedu levi imon aften? imonaften, ja go i biografen :D
malo je nako ono na sto se tice predavanja :D kad smo radili ovarijalni ciklus kaze on da je ovulacija na pola i da je ta informacija vrlo vazna za muski dio publike da ne smiju dole nista dirati kako ne bi bilo iznenadjenje za 9 mjeseci. ne znam jel tebi embriologiju predavo da vidis kako trudnice glumi, pa pocne skakati... ma sa njim nikad nije dosadno :D jes da cu izgleda obnoviti zbog njega, al opet ga volim :D
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#47 Re: Biseri s faxa

Post by minjonja »

Entropio wrote:Vidio lično:

Ispit iz anatomije, Ovčina ispituje kolegicu i izvukla ona penis. Kaže njoj Ovčina hajde kolegice donesite penis iz bazena. Ustane ona i nadje i donese penis. I sad kako je ono sve mokro od formalina, ona ga ono drži vrhovima prstiju, gadljivo, pincetom nešto nabada. Počela ona pričati o penisu... a ovčina stalno gleda kako ona ono gadljivo dira onaj penis. Prekinu je, uze joj onaj penis i uze ga fino u šaku (puna šaka penisa) i kaže: "Ovako se drži penis kolegice", mrtav ozbiljan. Cijela sala je popadala od smijeha. Onda ga kolegica uze kako joj je pokazao... Neviđeni smijeh. I onda je rekao da svi kojima je nešto smiješno izađu napolje... Kad cijela sala izađe. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#48 Re: Biseri s faxa

Post by nellington »

minjonja wrote:
Pera Trta wrote:
minjonja wrote:pera, je li ti poznata sljedeca pjesmica:
"Tugo moja, tugo, što me vječno pratiš,
kad bi htjela, kad bi znala, sreću da mi vratiš."
Ne znam. Na šta se odnosi, na anatomiju? :D
ne, šuško to kad nas cesto pocne da citira kad nesto ne znamo, pa gledam znas li ti korijene tog stiha jer na netu ne nadjoh. ma svasta se kod njega nauci, naucila sam i danski: ja go i skule vea dej, ve skedu levi imon aften? imonaften, ja go i biografen :D
malo je nako ono na sto se tice predavanja :D kad smo radili ovarijalni ciklus kaze on da je ovulacija na pola i da je ta informacija vrlo vazna za muski dio publike da ne smiju dole nista dirati kako ne bi bilo iznenadjenje za 9 mjeseci. ne znam jel tebi embriologiju predavo da vidis kako trudnice glumi, pa pocne skakati... ma sa njim nikad nije dosadno :D jes da cu izgleda obnoviti zbog njega, al opet ga volim :D
Sjo tebe, Tugo moja, tugo - Muhamed Mujkanović, onaj fini čiko sa štapom.
User avatar
helpdesk
Posts: 698
Joined: 06/04/2011 12:37
Location: iznad pivare

#49 Re: Biseri s faxa

Post by helpdesk »

ladyada wrote:
kojeime wrote:Ovo je prijeratna (urbana legenda?) sa prava: Odlucio profesor konacno pustiti studenticu koja polaze po 34426657356 put "Kolegice, ako odgovorite na ovo pitanje imate 6. Ko je napisao Hamurabijev zakonik?" "Znate, profesore, nisam imala vremena da se najbolje spremim..."

By the way, meni je prije rata matematiku predavao Galic, a asistent je bio Azem. Ko zna, jasno mu/joj je...
Galic i Azem............ :-) :-) :-)
Azem Dautovic? :-)
Ko nije bio kod njega, taj ne zna sta su biseri. :lol: :lol: :lol:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=28056
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#50 Re: Biseri s faxa

Post by Alhemicarkaa »

Ispit iz Fizikalne, atomistika. Iznenada ostali bez profesorice i angažuju profesaora sa iste katedre da nam drži taj kurs (inače predaje kinetiku i atomistika mu nije bila jača strana - sam priznao). Izvukla pitanja i pišem koncept, uzima on koncept, gleda i grozničavo lista - gdje su slike :D (da ne bude zabune, pravo drag i dobar profesor).

Prerađujemo zadatke na četvrtoj godini, ne sjećam se više iz čega, ako nije neka analitika bila, znojimo se, izvodimo i na kraju treba da iskažemo u postocima i pišemo formulu za udio, kad jedna kolegica pita drugog kolegu - otkud ti ta formula? On se našali - ja je izmislio, kad ona - stvarno? Blago tebi, ti ćeš sigurno biti profesor :lol:
Bilo je još anegdota sa dotičnom, ali bojim se da bi samo hemičari razumjeli.

I jedan vic za hemičare - samo Cak Noris zna gdje se tačno nalazi dvostruka veza u benzenovom prstenu :D
Post Reply