BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
smolsvoje
Posts: 58
Joined: 16/06/2008 14:54

#1 BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by smolsvoje »

Postovanje,
ima li neko iskustva sa lokalnim bioenergeticarima ? U pitanju su bubrezne i matericne ciste. Neko mi rekao da postoji neki gosp. Ramiz Imamovic u Sarajevu koji to uspjesno sanira. Znate li vi kojega i da li ste culi za ovog gospodina. Hvala !
shandrprcSA
Posts: 9793
Joined: 23/02/2013 08:16

#2 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by shandrprcSA »

Imao bolove na donjoj lijevoj strani abdomena, obisao Kosevo i Drzavnu kazu sve u redu a mene i dalje boli.Odem kod Smajlovica da izvrsim pregled cijelog abdomena i covjek odmah rekao sto imam bolove, kaskadan zeludac te da bi trebao strunu uraditi.Cujem od kolege za doticnog Ramiza, odem ne govoreci mu nista i covjek sve rekao ko i Smajlovic.Uradio mi strunu i do dana danasnjeg :thumbup:

Image
kogaba
Posts: 57
Joined: 31/10/2010 20:16

#3 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by kogaba »

Šaban ,Doglodi,kod Stupske petlje se skrene u naselje, 062739000 najbolji je
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#4 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by miki71210 »

Jel ikada iko cuo za ime Mustafa Muratspahic?
Valter Gustav
Posts: 371
Joined: 10/12/2019 16:19

#5 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by Valter Gustav »

Sve su to lazi,to da pomaze zatvorili bi bolnice.
User avatar
muha_sa
Posts: 128602
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by muha_sa »

Valter Gustav wrote: 10/04/2021 22:10 Sve su to lazi,to da pomaze zatvorili bi bolnice.
Nepopravljivi sam cafir--ni u šta ne vjerujem a u STRUNU vjerujem :) kad sam bio mladjan momak ja svi digli ruke od mene i haman se halalili :-) nema kojem doktoru me nisu vodili al mene stomak razvaljivo, bolovi i šta god pojedem povratim :-) dok nam nije došla majkina (nanina) prijateljica u goste--veli žena, da se mali nije strunio, dajte da vidim :) žena mi nešto radila na stomaku i ledjima i nakon sat vremena ja ogladnio i naždero se ko pas :lol: evo me i dan danas živ i zdrav a rahmetologa mi davno pripremili :( :lol:
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#7 Re: BIOENERGETICARI U SARAJEVU I BOSNI I HERCEGOVINI

Post by soha96 »

shandrprcSA wrote: 25/01/2019 12:30 Imao bolove na donjoj lijevoj strani abdomena, obisao Kosevo i Drzavnu kazu sve u redu a mene i dalje boli.Odem kod Smajlovica da izvrsim pregled cijelog abdomena i covjek odmah rekao sto imam bolove, kaskadan zeludac te da bi trebao strunu uraditi.Cujem od kolege za doticnog Ramiza, odem ne govoreci mu nista i covjek sve rekao ko i Smajlovic.Uradio mi strunu i do dana danasnjeg :thumbup:

Image
I sta ti je uradio? Sta je “struna” ?
Post Reply