BIKERI

Podforum za motocikliste...
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#376

Post by Om@r »

DaysleepeR wrote:Ko voli nek izvoli, ja nisam isao do tih ekstrema ali jesam pomagao drugima.
:lol: :lol: Svaka cast DaysleepeR.... fakat si jedan od rijetkih koji imaju zivaca sve ovo pokusati objasniti i docarati onima koji nas ne razumiju... nevezano za ove prethodne komentare nego inace na ovom forumu

Prva liga si stari :thumbup:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#377

Post by DaysleepeR »

Om@r wrote:
DaysleepeR wrote:Ko voli nek izvoli, ja nisam isao do tih ekstrema ali jesam pomagao drugima.
:lol: :lol: Svaka cast DaysleepeR.... fakat si jedan od rijetkih koji imaju zivaca sve ovo pokusati objasniti i docarati onima koji nas ne razumiju... nevezano za ove prethodne komentare nego inace na ovom forumu

Prva liga si stari :thumbup:
Hvala buraz, nadam se da cemo se upoznati.
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#378

Post by Om@r »

DaysleepeR wrote:
Om@r wrote:
DaysleepeR wrote:Ko voli nek izvoli, ja nisam isao do tih ekstrema ali jesam pomagao drugima.
:lol: :lol: Svaka cast DaysleepeR.... fakat si jedan od rijetkih koji imaju zivaca sve ovo pokusati objasniti i docarati onima koji nas ne razumiju... nevezano za ove prethodne komentare nego inace na ovom forumu

Prva liga si stari :thumbup:
Hvala buraz, nadam se da cemo se upoznati.
:thumbup: Ako bog da starac za neke 3 sedmice opet sam kuci i nadam se da cemo imati vremena za pivu
Poznajes li ti Kikija,phil manzanera i ostale sa foruma ovdje?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#379

Post by DaysleepeR »

Znam ko je phil.

Vjerovatno znam i ostale ali ih ne prepoznajem ovako na forumu :D
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#380

Post by Om@r »

DaysleepeR wrote:Znam ko je phil.

Vjerovatno znam i ostale ali ih ne prepoznajem ovako na forumu :D
Ma odlicno, ako bog da onda se nadjemo na pivi uskoro a onda cim suce grahne i osusi malo asfalt fino se zaputimo bilo gdje (moja omiljena destinacija) :-) :lol:

Veliki pozdrav i do skorog vidjenja a do tada na ovom forumu pokusajmo pojasniti ovim sto bi nas hrak-pljuc ko smo i sta smo
(mada ja polako gubim zivce u tome)
Image
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#381 a

Post by kiki the devil »

debela wrote:pa dobro hoce li mi neko objasniti kako izvucete te motore na treci, peti..stoti sprat kuce, stana :?
sad me pravo interesuje :)
KAD NESTO VOLIS NISTA NIJE TESKO.NEZNAM AKO IMAS NESTO DRAGO I STO VOLIS SVE CE TI BITI JASNO.
A UNESE SE SA PAR PRIJATELJA KOMSIJI ZAVISI 3-4 ILI 5 OSOBA I POLAHKO SPRAT PO SPRAT A NA SVAKOM SPRATU PIVO POPIJES I TAKO LAGANO.
A ZAVISI NEKO IH I SPUSTA TAKO DA JE ISTA SITUACIJA SAMO NIZ STEPENICE.
NISTA NIJE TESKO AKO TO ZELIS VJERUJ MI.
OSIM DA NADJES POSAO TO JE NESTO DRUGO :evil: :evil:
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#382 a

Post by kiki the devil »

MOGUCE DA ME NEZNATE OVAKO A MOZDA SE ZNAMO IZ VIĐENJA JER SRAJEVO JE JEDNA VELIKA MAHALA.A I AKO SE NEZNAMO NIJE PROBLEM UPOZNACEMO SE PA CEMO SE ZNATI.STO NAS JE VISE TO SMO JACI.
JA SAM NOVI AL STARI U SVIJETU MOTORA.ZIVIO SAM U TOM SVIJETU BEZ MOTORA AL OD OVOG LJETA I U BUDUCE CU GA ZIVJETI NA MOTORU.
SAMO STO SAM PO BELAJU OSTAO BEZ POSLA MISLIM UTANJILE TURE I NEMA VISE PARA KAO STO SU BILE.TAKO DA SAD IMAM PROBLEM STO SE TICE ZAPOSLENJA A HOCU DA URADIM MOTOR NADAM SE DA CETI ICI NA VOZNJU ZA ZIVOT DA KRV DONIRAMO.JA SAM REDOVNI DAVALAC A VIDIM NEKI DAN DA CE 02.06.2007 BITI ODRZANA MANIFESTACIJA POVODOM TOGA POZVANI SU SVI BAJKERI.PA MI JE ZELJA TO DA UCINIM S MOTOROM DA IDEM.
AKO IKO IMA ILI ZNA GDJE BI MOGAO NACI KAKVOG POSLA BIO BIH MU ZHVALAN!!!
NISTE SVJESNI KAKO SAM ZAKRIZIRAO DA NEMOGU PO PEHU NI SERVIS NA SVOJOJ BEBICI ODRADITI.
AL ETO KAKO KAZU NADA ZADNJA UMIRE.
:sad: :? :sad: :-)
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#383 Re: a

Post by Om@r »

kiki the devil wrote:MOGUCE DA ME NEZNATE OVAKO A MOZDA SE ZNAMO IZ VIĐENJA JER SRAJEVO JE JEDNA VELIKA MAHALA.A I AKO SE NEZNAMO NIJE PROBLEM UPOZNACEMO SE PA CEMO SE ZNATI.STO NAS JE VISE TO SMO JACI.
JA SAM NOVI AL STARI U SVIJETU MOTORA.ZIVIO SAM U TOM SVIJETU BEZ MOTORA AL OD OVOG LJETA I U BUDUCE CU GA ZIVJETI NA MOTORU.
SAMO STO SAM PO BELAJU OSTAO BEZ POSLA MISLIM UTANJILE TURE I NEMA VISE PARA KAO STO SU BILE.TAKO DA SAD IMAM PROBLEM STO SE TICE ZAPOSLENJA A HOCU DA URADIM MOTOR NADAM SE DA CETI ICI NA VOZNJU ZA ZIVOT DA KRV DONIRAMO.JA SAM REDOVNI DAVALAC A VIDIM NEKI DAN DA CE 02.06.2007 BITI ODRZANA MANIFESTACIJA POVODOM TOGA POZVANI SU SVI BAJKERI.PA MI JE ZELJA TO DA UCINIM S MOTOROM DA IDEM.
AKO IKO IMA ILI ZNA GDJE BI MOGAO NACI KAKVOG POSLA BIO BIH MU ZHVALAN!!!
NISTE SVJESNI KAKO SAM ZAKRIZIRAO DA NEMOGU PO PEHU NI SERVIS NA SVOJOJ BEBICI ODRADITI.
AL ETO KAKO KAZU NADA ZADNJA UMIRE.
:sad: :? :sad: :-)
Samo polako stari znas i sam kada zazimi sve polako steze i smrzava tako i poslovi svi prihodi a rashodi su tu cak i veci nego prije :-? ....
Dobar si ako imas te neke "nade" jer ona ce da te odrzi i sacuva
BimmerX
Posts: 106
Joined: 10/09/2006 01:51
Location: Daleko

#384

Post by BimmerX »

-Pozdrav svima, pozebno vatrenim bajkerima kojih ima 'Mashala" svuda. Velika mi je zelja mozda i jedna od najvecih u zivotu ucestovati u 'voznji za Srebrenicu' u kojoj sam rodjen i mladost proveo. Ovdje u dijaspori radim sa par nasih momaka i nekoliko stranaca na otvaranju mc cluba. Trenutno radimo na web stranici koja ima naziv www.thugridertn.com na kojoj ce biti malo stunt clipova i fotki i koja bi trebala poceti sa radom iza nove godine, evo par fotki koje sam slucajno naso' na compu..

Dzemoo i wheeles
Image
na parkingu..
Image
Image
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#385 Re: a

Post by kiki the devil »

Om@r wrote:
kiki the devil wrote:MOGUCE DA ME NEZNATE OVAKO A MOZDA SE ZNAMO IZ VIĐENJA JER SRAJEVO JE JEDNA VELIKA MAHALA.A I AKO SE NEZNAMO NIJE PROBLEM UPOZNACEMO SE PA CEMO SE ZNATI.STO NAS JE VISE TO SMO JACI.
JA SAM NOVI AL STARI U SVIJETU MOTORA.ZIVIO SAM U TOM SVIJETU BEZ MOTORA AL OD OVOG LJETA I U BUDUCE CU GA ZIVJETI NA MOTORU.
SAMO STO SAM PO BELAJU OSTAO BEZ POSLA MISLIM UTANJILE TURE I NEMA VISE PARA KAO STO SU BILE.TAKO DA SAD IMAM PROBLEM STO SE TICE ZAPOSLENJA A HOCU DA URADIM MOTOR NADAM SE DA CETI ICI NA VOZNJU ZA ZIVOT DA KRV DONIRAMO.JA SAM REDOVNI DAVALAC A VIDIM NEKI DAN DA CE 02.06.2007 BITI ODRZANA MANIFESTACIJA POVODOM TOGA POZVANI SU SVI BAJKERI.PA MI JE ZELJA TO DA UCINIM S MOTOROM DA IDEM.
AKO IKO IMA ILI ZNA GDJE BI MOGAO NACI KAKVOG POSLA BIO BIH MU ZHVALAN!!!
NISTE SVJESNI KAKO SAM ZAKRIZIRAO DA NEMOGU PO PEHU NI SERVIS NA SVOJOJ BEBICI ODRADITI.
AL ETO KAKO KAZU NADA ZADNJA UMIRE.
:sad: :? :sad: :-)
Samo polako stari znas i sam kada zazimi sve polako steze i smrzava tako i poslovi svi prihodi a rashodi su tu cak i veci nego prije :-? ....
Dobar si ako imas te neke "nade" jer ona ce da te odrzi i sacuva


Ma znam jaranika.vidjecemo sta ce biti i kako al nadam se da ce izletit nesto uskoro.
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#386

Post by kiki the devil »

[quote="BimmerX"]-Pozdrav svima, pozebno vatrenim bajkerima kojih ima 'Mashala" svuda. Velika mi je zelja mozda i jedna od najvecih u zivotu ucestovati u 'voznji za Srebrenicu' u kojoj sam rodjen i mladost proveo. Ovdje u dijaspori radim sa par nasih momaka i nekoliko stranaca na otvaranju mc cluba. Trenutno radimo na web stranici koja ima naziv www.thugridertn.com na kojoj ce biti malo stunt clipova i fotki i koja bi trebala poceti sa radom iza nove godine, evo par fotki koje sam slucajno naso' na compu..

Svaka cast momci tako i treba.i ja imam zelju takodje ucestvovat u necem slicnom i uvijek sam za to.al vidjecemo kako finansije budu dozvoljavale.
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#387

Post by Om@r »

:zzzz: Ocito da je i vas zima svezala pa ni traga ni glasa od vas........
Ljudi kod mene snijeg sipa i ovo vrjeme nije ni za qur*a
Hajmo jedno malo budjenje i razgibavanje :D

Hehe...razgibavanje :-)
Image
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#388 al

Post by kiki the devil »

SAVAKA CAST MAJSTORE.GDJE TO SNIJEG PADA JEL OZBILJNO ILI SE ZAJEBAJES?U SARAJEVU JE TAKO HLADNO TO NIJE NORMNALNO.AL TU SMO JARANIKA.
TRUDIM SE DA SAM STO VISE PRISUTAN GANJAM POSAO NA SVE STRANE AL I DA SAM PRISUTAN.
OM@ARE KAKO SI TI I KAKO DEVERAS PO OVIM HLADNIM DANIMA?
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#389 a

Post by kiki the devil »

Last edited by kiki the devil on 02/12/2006 12:43, edited 1 time in total.
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#390 a

Post by kiki the devil »

[/img]Image
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#391 Re: a

Post by Om@r »

kiki the devil wrote:moja beba u razvoju faza dva[img][img]http://www.slibe.com/imagestumb/17b2b382-PICT0385-JPG.jpg[/img][/img]
Bravo stari fina mackica :thumbup:
Samo strpljenja i volje i ima da bude extra sve, pa ako Bog da i posla kakvog.
Neka ti je sa srecom posto skontah iz prethodnig komentara da si je tek ove godine uzeo, i ako bog da sto vise ljepog vremena i dobrog provoda
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#392 al

Post by kiki the devil »

hvala jaranika.nadam se da ce i biti tako.
jest ovo mi je prvi al sam ga ja na svoju ruku malo radio da se naucim i nemam je namjeru prodat.nadam se kakvom poslu pa bih uzeo nesto novije al ga nebih nista radio znaci fabricki
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#393 a

Post by kiki the devil »

STA JE LJUDI JESTEL ZIVI??
DAJTE JEL NAS TO NEKO ZAVADIO?
NIJE VALJDA DA SPAVATE ZIMSKI SAN ILI SE RADI OKO MASINICA?
JA SAM SVOJU SINOC DO NEKIH DOBA RASKLAPAO I CISTIO MORAO SAM MALO.
NEMOGU DA VJERUJEM DA JE OVAKO ZATISJE GDJE STE NESTALI.
POZZ :sleep: :?: :shock: :shock: :sleep:
User avatar
phil manzanera
Posts: 720
Joined: 14/07/2005 12:26
Location: Sarajevo

#394

Post by phil manzanera »

Nismo nestali, bili smo na ludom partiju MK "Dvije rote" u Konavlima kod Dubrovnika. Evo se sad vratili. Bilo nas je podosta, devet "komada" bikera, a neki su bili vrijedni pa im se dolje i "posrecilo". I to kvalitetno. Jbga, nije bilo realno za motorom otici i dolje je bilo zestoko hladno, a na dan polaska iz Sarajeva (jucer), u Sarajevu -1 stepen, Konjic oko 12 h +1 stepen......

Utisci - ekstra; raja - ekstra; ocjena - ekstra.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#395

Post by DaysleepeR »

Ja sam kasno saznao za party, jebiga.

Nadam se da su Niko i ekipa OK.

Danas sam zvanicno izvadio akumulator do nekih toplijih dana.

Sad ostaje ona stara:

"Winter is Natures way of telling you to modify your bike."
rim-la
Posts: 28
Joined: 09/09/2005 15:37

#396

Post by rim-la »

Ja sejoš mogu pomalo s motorom ali jos malo i ja ću svoju mačkicu ušuškat!!! Pozdrav iz Kladnja 8-) [/img][/list][/code][/quote]
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#397

Post by kiki the devil »

phil manzanera wrote:Nismo nestali, bili smo na ludom partiju MK "Dvije rote" u Konavlima kod Dubrovnika. Evo se sad vratili. Bilo nas je podosta, devet "komada" bikera, a neki su bili vrijedni pa im se dolje i "posrecilo". I to kvalitetno. Jbga, nije bilo realno za motorom otici i dolje je bilo zestoko hladno, a na dan polaska iz Sarajeva (jucer), u Sarajevu -1 stepen, Konjic oko 12 h +1 stepen......

Utisci - ekstra; raja - ekstra; ocjena - ekstra.
najbitnije je da ste dobro proveli.a sto se tice vremena ovo nije ni za setnje a komoli voznje.
znaci bilo je macica i pogodaka to je najbitnije.
kakav je bio odziv koliko je bilo prisutnih od prilike?
User avatar
phil manzanera
Posts: 720
Joined: 14/07/2005 12:26
Location: Sarajevo

#398

Post by phil manzanera »

32 prijavljena kluba, preko 150 motora i jos vise auta i pjesaka......
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#399 a

Post by kiki the devil »

mogu misliti ludilo
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#400

Post by Om@r »

phil manzanera wrote:Nismo nestali, bili smo na ludom partiju MK "Dvije rote" u Konavlima kod Dubrovnika. Evo se sad vratili. Bilo nas je podosta, devet "komada" bikera, a neki su bili vrijedni pa im se dolje i "posrecilo". I to kvalitetno. Jbga, nije bilo realno za motorom otici i dolje je bilo zestoko hladno, a na dan polaska iz Sarajeva (jucer), u Sarajevu -1 stepen, Konjic oko 12 h +1 stepen......

Utisci - ekstra; raja - ekstra; ocjena - ekstra.
O...... pa cestitke momci :thumbup:
Znaci lud provod u Konavalima je bio.... svaka cast :bih: :thumbup:
Post Reply