Bijelbog i Chernobog

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#1 Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Skoro u svakom dijelu svijeta postojali su ljudi od znanja,gnostici..Mahom ubijani po evropi ,druge verzije gnostika na drugim krajevima planete od istih ljudi smaknuti vecinom. Kada su se pojavile organizovane religije to je znacilo kraj gnoze,jer gnoza ima isti izvor kao i ta masovna religija samo sto je upraznjavana na istinski(esenski nacin) a to se kosi s njihovom pricom i nulifikuje je i izvodi na vidjelo.Pa koja je to slast uzet mnoge price i dodat svoju agendu u vec gotovo,u ono jedino sto ce uvjek drzat vecinu ljudi na uskom lancu (okupu) Eseni su krili svog ucitelja,davali su mu atribute od entnogena sve od rodjenja pa do umiranja i vaskrsnuca.A nisu jedini,dali su ih i u mitru i u krishnu koji je unisex i plave boje i koji pokazuje vidljivu energiju kroz prostor u mahanju rukama :) I ako su vezali crnog i bijelog boga za dan i noc mislim da su ih takodjer vezali za dvije sile ,zemaljske i vanzemaljske....jedna ti govori da ce te ubit ako ne uradis to,da moras da se poklanjas vladavini i svima na vlasti(rimljanima) jer su ti ljudi od "boga dati na te pozicije.Govori ti da ubijes svog sina,da pobijes citavo selo,sve muske il sve zenske..(Enki i Enlil??) a druga ti kaze da pogledas u sebe i da ces vidit dio cijeline u sebi,pogledaj ispod kamena i tu ces vidjeti(dmt) svaka biljka koristi dmt pa i ljudski mozak ,takozvana spirit molekula.Najjaca substanca na zemlji,ulijeva se u pineal oblozena skoljkom u obliku oka(egipatsko oko) u kratko jastvo
sto vise jastva to vise svjetlosti(il obrnuto) neki jos nisu naucili da jastvo nije samo indivudalna stvar nego i kolektivna i ne mogu da se izbiju iz tog quagmajera...Mozda bi citanje nekih od John Marco Allegrovih knjiga pomoglo.Postoje price za malu djecu i postoje one za odrasle.A zecija rupa ide mnogo duboko :)

Npr za tog laznog boga (howaha) koji samo razara uz pomoc svojih miniona na zemlji (howah je nezgoda na starohebrejskom) imamo i jah
vu(java) sad! ne prije ne poslije i ne tamo negdje nego sad i ovdje.Zato se kod nas negdje kaze Jah kad govoris u nevjerici,od tud i rijeci ja za mene i ja za jeste itd(prvo bila rijec jel) :)
nas jezik je jedan od bliskih izvornim korjenskim jezicima,eno ga ima drugu formu u engleskoj i irskoj,Walesu da i ne govorim :)
I za ovo znanje je dznotra platio milione,i kruz i ostali....to ti je mirikl :lol:
RNG_25
Posts: 2096
Joined: 20/07/2014 19:46

#2 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by RNG_25 »

Šta pročitah...
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#3 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 15:12, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#4 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Nocty wrote:Skoro u svakom dijelu svijeta postojali su ljudi od znanja,gnostici..Mahom ubijani po evropi ,druge verzije gnostika na drugim krajevima planete od istih ljudi smaknuti vecinom. Kada su se pojavile organizovane religije to je znacilo kraj gnoze,jer gnoza ima isti izvor kao i ta masovna religija samo sto je upraznjavana na istinski(esenski nacin) a to se kosi s njihovom pricom i nulifikuje je i izvodi na vidjelo.Pa koja je to slast uzet mnoge price i dodat svoju agendu u vec gotovo,u ono jedino sto ce uvjek drzat vecinu ljudi na uskom lancu (okupu) Eseni su krili svog ucitelja,davali su mu atribute od entnogena sve od rodjenja pa do umiranja i vaskrsnuca.A nisu jedini,dali su ih i u mitru i u krishnu koji je unisex i plave boje i koji pokazuje vidljivu energiju kroz prostor u mahanju rukama :) I ako su vezali crnog i bijelog boga za dan i noc mislim da su ih takodjer vezali za dvije sile ,zemaljske i vanzemaljske....jedna ti govori da ce te ubit ako ne uradis to,da moras da se poklanjas vladavini i svima na vlasti(rimljanima) jer su ti ljudi od "boga dati na te pozicije.Govori ti da ubijes svog sina,da pobijes citavo selo,sve muske il sve zenske..(Enki i Enlil??) a druga ti kaze da pogledas u sebe i da ces vidit dio cijeline u sebi,pogledaj ispod kamena i tu ces vidjeti(dmt) svaka biljka koristi dmt pa i ljudski mozak ,takozvana spirit molekula.Najjaca substanca na zemlji,ulijeva se u pineal oblozena skoljkom u obliku oka(egipatsko oko) u kratko jastvo
sto vise jastva to vise svjetlosti(il obrnuto) neki jos nisu naucili da jastvo nije samo indivudalna stvar nego i kolektivna i ne mogu da se izbiju iz tog quagmajera...Mozda bi citanje nekih od John Marco Allegrovih knjiga pomoglo.Postoje price za malu djecu i postoje one za odrasle.A zecija rupa ide mnogo duboko :)

Npr za tog laznog boga (howaha) koji samo razara uz pomoc svojih miniona na zemlji (howah je nezgoda na starohebrejskom) imamo i jah
vu(java) sad! ne prije ne poslije i ne tamo negdje nego sad i ovdje.Zato se kod nas negdje kaze Jah kad govoris u nevjerici,od tud i rijeci ja za mene i ja za jeste itd(prvo bila rijec jel) :)
nas jezik je jedan od bliskih izvornim korjenskim jezicima,eno ga ima drugu formu u engleskoj i irskoj,Walesu da i ne govorim :)
I za ovo znanje je dznotra platio milione,i kruz i ostali....to ti je mirikl :lol:
Je li ovo boldirano iz...
Rascijepite komad drveta, i ja sam ondje. Podignite kamen, i tamo ćete me naći."
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#5 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Niko od vas nista nije skonto vidim
A i gdje ce...i nije ovo za religiju nego i filozofiju o kojoj veze nemate kolko vidim
I onda se pitamo odkud toliki seljakluk po bosni i svijetu.
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#6 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by forum_selektor »

Halali nam Nocty!
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#7 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Za ovo sto sam vam reko tom kruz i travolta placaju milione
Istu verziju imaju samo obojeno u sci fi tematiku.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Njanjavi »

Vazda sam kontao da je ovaj shatro bog provucen kroz sve tri objave obmana, neka vrsta prevare, neko naprednije bice koje nas je zbog svojih interesa genetski unaprijedilo.
Jahve je jedan od tih. Sto automatski po nekoj logici ispada da nije bog. Mislim da se svi religiozni ljudi klanjaju laznim bogovima, velicaju prevare.
Nelogicno mi da se istinski bog toliko sluzi ucjenama, strahom, nekim vjecitim potcinjavanjem insana, sefovanjem nekim.
Daleko od toga da nam nisu dala ta naprednija bica neke korisne stvari, u book of enoch lijepo opisuju taj susret i zadatke tih jahveovih generala koji su nam poslani da nas nauce sjetvi, obradi metala, dali su nam vatru, masu korisnih znanja. Ali to ne znaci da je taj lik bog.
I uklapa se ta prica u okvire ovih modernih vjerskih knjiga, objava, jer je sve to jedna te ista prica u biti.
Ovaj john marco allegro je zanimljiv cikica, ima tu finih ideja i arheoloskih dokaza u svicima sa crvenog mora, jako zanimljivih stvari ima.
A sto se tice te elite danasnje, to i nije nesta cudno, kaballah je npr fascinantna sto se tih stvari tice, i jako interesantna. Pravo naprednih ideja ima u tim ucenjima, ono kad cujes fakat se zamislis malo. Npr ideja da stavljaju ljudski rod i bliznje ispred boga i masu nekih slicnih kad skontas logicnih ideja.
I zidovska kultura je ja mislim bas zbog tih drevnih poveznica sa kaballom i danas na neki nacin naprednija od ostalih religija, u svim poljima nekako.
Pogledaj ti jedinstvo jevrejske zajednice i njihove uspjehe u poslu. To sve proizilazi iz postivanja osnovnih starih kaballah mudrosti i ucenja.
I to je znanje koje je dostupno odabranima jbga, u biti moze se do toga doc ko zeli, ali moras se otkinut od ovih nametnutih podvala i ispiranja mozga, udara na logiku i radoznalost.
Jel vi mislite fakat da se u tolikim holiwodskim filmovima u zadnjih desetak godina masovno rade filmovi o drukcijim drustvenim uredjenjima, poretcima, kastama, izgradnji drustva od nule poslije nekih kataklizmi, itd. Nista to nije slucajno, sve to ima svoje, lagana indoktrinacija i privikavanje mase na te ideje prije neg se desi ciscenje i sranje vece, a to je neminovno neka vrsta katarze na planeti da se desi.
To je to jbga, citat samo treba, nista to nije nemoguce nac, samo treba imat otvoren um za te stvari.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#9 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Njanjavi »

Image

Evo slika jahvea, u da vincijevim slikama skrivena. Prenosila su se ta znanja generacijama kroz elitiste i te kaste jbga.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#10 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by walter kurtz »

Pratim
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#11 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Njanjavi,pravi bog se oslikava u prirodi a samim tim i u tebi.Kad povezes to dvoje dobijes prosvjetljene
Meditacija je jedan od putOva
Bob Marley je pravo reko allmighty god is a living man npr...sto nije bas tako jednostavno protumaciti
Oni koji su izlozeni sebi to znaju...familija je broj jedan i kod jevreja i kod nas vecinom
Mnogi bosanci su postali uspjesni u americi upravo jer imaju cvrstu familiju,da landohijaju ko ameri mnogi nebi nista od njih bilo...Ali manjak familijarne veze nije glavni uzrok svjetske hipnoze,nego upravo citav taj twist oko religije jer religja je uvjek mjenjala drustvo...cilj jahvea je da jedni druge mrze,da se drze okupiranim da se nebi slozili ,u tom slucaju njegove sluge nebi imale drugu opciju nego da napuste zemlju...sto se polako i desava.I dan danas lordovi izbacuju ljude iz raja jer jedu s drveta znanja...kad pomislis satan je ustvari samo nas dupli helix dnk i otkljucani kundalini...

Ne moze veliki ucitelj da prezivi duze od tri dana iz svog elementa
Osusi se i umre,a umre da bi ti tako malen i neznan ozivio i jedino kroz njeg upoznao kraljevstvo :)
Starci u streljastvu su govorili gresnik kad promasis metu
Tako kad primis ucitelja u svoj zivot,ti spoznajes da ti je zivot do tad bio promasaj i onda slijedi oprost :)

A ako hocete da znate sta znaci pretvarati vodu u vino moracete na pp
Ima ovdje i djece:)


Darth Vader,njanjavi :) zivi u maminom podrumu al satra lik sve...
RNG_25
Posts: 2096
Joined: 20/07/2014 19:46

#12 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by RNG_25 »

Nocty wrote:Njanjavi,pravi bog se oslikava u prirodi a samim tim i u tebi.Kad povezes to dvoje dobijes prosvjetljene
Meditacija je jedan od putOva
Bob Marley je pravo reko allmighty god is a living man npr...sto nije bas tako jednostavno protumaciti
Oni koji su izlozeni sebi to znaju...familija je broj jedan i kod jevreja i kod nas vecinom
Mnogi bosanci su postali uspjesni u americi upravo jer imaju cvrstu familiju,da landohijaju ko ameri mnogi nebi nista od njih bilo...Ali manjak familijarne veze nije glavni uzrok svjetske hipnoze,nego upravo citav taj twist oko religije jer religja je uvjek mjenjala drustvo...cilj jahvea je da jedni druge mrze,da se drze okupiranim da se nebi slozili ,u tom slucaju njegove sluge nebi imale drugu opciju nego da napuste zemlju...sto se polako i desava.I dan danas lordovi izbacuju ljude iz raja jer jedu s drveta znanja...kad pomislis satan je ustvari samo nas dupli helix dnk i otkljucani kundalini...

Ne moze veliki ucitelj da prezivi duze od tri dana iz svog elementa
Osusi se i umre,a umre da bi ti tako malen i neznan ozivio i jedino kroz njeg upoznao kraljevstvo :)
Starci u streljastvu su govorili gresnik kad promasis metu
Tako kad primis ucitelja u svoj zivot,ti spoznajes da ti je zivot do tad bio promasaj i onda slijedi oprost :)

A ako hocete da znate sta znaci pretvarati vodu u vino moracete na pp
Ima ovdje i djece:)


Darth Vader,njanjavi :) zivi u maminom podrumu al satra lik sve...
Naravno, baš ono što i svaka religija zastupa. Posrednike, obećanja, "kraljevstva" i drugo. Imal' ovdje išta osim pretpostavki? I DMT je zanimljiva molekula, svakako, ali i LSD je. Kao i drugo.
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Truba »

blajburg i cernobilj

e tako svaki put procitam
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#14 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

citaj kako pise :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by seln »

jebote :shock:
napuca se covjek knjiga koje se prodaju na metaricu, doda kasicicu ranog krscanstva, na vrhu noza islama, kap scientology... i tovar prezira prema nama neprosvijetljenima, koji nismo u stanju prozrijeti istinu. :-)
Pa ti legaliziraj laHke droge....
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6744
Joined: 20/02/2013 14:14

#16 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Cherry-Cherry »

Vazda sam kontao da je ovaj shatro bog provucen kroz sve tri objave obmana, neka vrsta prevare...

...Nelogicno mi da se istinski bog toliko sluzi ucjenama, strahom, nekim vjecitim potcinjavanjem insana, sefovanjem nekim...
:thumbup:
Zar ne bi trebao da nas voli, zar mu ne bi trebalo biti bitno, da smo srećni, a ne da ga se bojimo i živimo u strahu? :zoka:


Inače, dobra tema, pratim :thumbup:
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#17 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

seln wrote:jebote :shock:
napuca se covjek knjiga koje se prodaju na metaricu, doda kasicicu ranog krscanstva, na vrhu noza islama, kap scientology... i tovar prezira prema nama neprosvijetljenima, koji nismo u stanju prozrijeti istinu. :-)
Pa ti legaliziraj laHke droge....
Dzaba ti 20 knjiga ako nisi osobno uradio ono sto ti je preporuceno da uradis
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#18 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Cherry-Cherry wrote:
Vazda sam kontao da je ovaj shatro bog provucen kroz sve tri objave obmana, neka vrsta prevare...

...Nelogicno mi da se istinski bog toliko sluzi ucjenama, strahom, nekim vjecitim potcinjavanjem insana, sefovanjem nekim...
:thumbup:
Zar ne bi trebao da nas voli, zar mu ne bi trebalo biti bitno, da smo srećni, a ne da ga se bojimo i živimo u strahu? :zoka:


Inače, dobra tema, pratim :thumbup:
Pa voli te,dao ti je lubenicu i luk
Sta ti je onaj drugi dao?
Laz i mizeriju i svoje ublehe da ti kvare dane
EnverSe
Posts: 30
Joined: 02/05/2015 14:34

#19 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by EnverSe »

Ja mislio da su lubenice i luk proizvod evolucije....
Kad viđu Vraga (bijela ili crna svejedno) ono nije tako....
On (tko to ?) nam dao !
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#20 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

normalno da je produkt evolucije
i vazduh koji dises je produkt evolucije i eksplozivne revolucije
a ti i lubenica ste jedan od njenih zadnjih stvorenja :)

npr lubenice poticu iz juzne afrike
zulu(oni koji su dosli sa zvijezda)

sve ima svoje mjesto
sve ima svoje valove i energiju
konstanta pokretljivost
jel znas gdje su energetske tacke na zemlji i na sebi?

u bosni ih ima,ja mislim da se iz svemira osjeti energija kamenih kugli i piramida
e sad drugo je to sto ljudi ne znaju da se ukljuce(prikljuce) u to
nego ukljuce se u ono sto im drugi kazu da se ukljuce (u)

treba biti uvjek na oprezu od ljudi koji nisu ukljuceni
jer su puni sr**anja ko i oni sto su ih napunili tim s...
EnverSe
Posts: 30
Joined: 02/05/2015 14:34

#21 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by EnverSe »

Kao djeca smo svake godine išli preko ferija u posjetu rođacima na Sirijus.
Polazili smo sa super tajne a javne svemirske stanice u Hrasnom.
Tamo kod kioska za vočke i povrčke.
Kažeš tri puta "Hu muja, muja, bu tu TAM".
I čim to četvri put izrekneš pojavi se jedan tamić, šofer otvori vrata i kaže: "Ko je za put na Sirijus ?",
Mi se ukrcamo. Letimo uključeni nebesima, a meni majka svo vrijeme govori: "Ne naginji se sine kroz prozor, ima kamenih kugli po putu. Zviznuće te koja od njih". Taman ona to izreče, kad me zviznu kamena kugla po sred čela, odma me prikopča za sjedište.
Negdje oko Vege gledam jedan frajer nosi u ruci, ko čašu vode, jednu galaksiju piramida. Ja se zabezekno, gledam u Šeširđiju i ne vjerujem svojim a rođenim očima. "Ove nije moguće, milijarde i milijarde tona a on nosi ko kap vode na dlanu" kažem ja, a moj stari Babo veli: "Sve je sine moj moguće, Eto vidiš ovaj frajer sa galaksijom piramida u ruci je samo umislio da one ne teže ništa, pa čim je to pomislio odnah se ukopčanu u CCCC (Систем Сувремених Српских СР..ња) te tako onemogučio silu teže, tako zvanu gravitaciju, koju ona tako zvana zvanična nauka umišlja nemoguče isključiti".
Ferceramo mi tako iznad Las Vegasa. Les Vegas je taman ispod galaksije Vega a njegovo (Las Vegas) ime nema nikakve veza sa pašnjacima, travom, vegetacijom, kako kaže zvanična a lažna nauka, nego se nalazi tačno stoposto stepeni ispod Vege.
Usput smo sretali i ukopčane tikve (na vulkanskom kamene kugle) ukopčane na svemirske frekvencije, a te tikve su dijelile sadaku lubenicama, doćim za dinje nisu htjeli mni da čuju...
Biće još...
Zove me Jerry Seinfeld na TV...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#22 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

EnverSe wrote:Kao djeca smo svake godine išli preko ferija u posjetu rođacima na Sirijus.
Polazili smo sa super tajne a javne svemirske stanice u Hrasnom.
Tamo kod kioska za vočke i povrčke.
Kažeš tri puta "Hu muja, muja, bu tu TAM".
I čim to četvri put izrekneš pojavi se jedan tamić, šofer otvori vrata i kaže: "Ko je za put na Sirijus ?",
Mi se ukrcamo. Letimo uključeni nebesima, a meni majka svo vrijeme govori: "Ne naginji se sine kroz prozor, ima kamenih kugli po putu. Zviznuće te koja od njih". Taman ona to izreče, kad me zviznu kamena kugla po sred čela, odma me prikopča za sjedište.
Negdje oko Vege gledam jedan frajer nosi u ruci, ko čašu vode, jednu galaksiju piramida. Ja se zabezekno, gledam u Šeširđiju i ne vjerujem svojim a rođenim očima. "Ove nije moguće, milijarde i milijarde tona a on nosi ko kap vode na dlanu" kažem ja, a moj stari Babo veli: "Sve je sine moj moguće, Eto vidiš ovaj frajer sa galaksijom piramida u ruci je samo umislio da one ne teže ništa, pa čim je to pomislio odnah se ukopčanu u CCCC (Систем Сувремених Српских СР..ња) te tako onemogučio silu teže, tako zvanu gravitaciju, koju ona tako zvana zvanična nauka umišlja nemoguče isključiti".
Ferceramo mi tako iznad Las Vegasa. Les Vegas je taman ispod galaksije Vega a njegovo (Las Vegas) ime nema nikakve veza sa pašnjacima, travom, vegetacijom, kako kaže zvanična a lažna nauka, nego se nalazi tačno stoposto stepeni ispod Vege.
Usput smo sretali i ukopčane tikve (na vulkanskom kamene kugle) ukopčane na svemirske frekvencije, a te tikve su dijelile sadaku lubenicama, doćim za dinje nisu htjeli mni da čuju...
Biće još...
Zove me Jerry Seinfeld na TV...
sve sto sam ovdje procito je "ja sam mali seljacic"

dok sam ja bio s curom iz beograda u brooklynu i menhetnu ti si na kladionici sjedio i ceko kad ce ti past sa "siriusa"
a tu sam usput i imao san o kamenim kuglama za koje prije nisam ni znao,mama mi ih je pokazivala tamo odakle je rodom pokraj moje majkine kuce u krivaji(zavidovici) gdje je najveca koncentracija kamenih kugli u BiH,i za to nisam znao...al putem allies doznao sam...sve to iz dalekog new yorka

sta si ti dozivio "vako" u zivotu svom envere?


sto ne mogu nesvjesvne gomile :) (zanimljivo je da se uvjek nadje jedan predstavnik u ime gomile) kao mr.president
tako cu te zvat od sad haha
EnverSe
Posts: 30
Joined: 02/05/2015 14:34

#23 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by EnverSe »

Al Bandy je sreo svemirce. A mi smo sreli njega na puta za galaksiju NG237bJC, bježo je od od one svoje Peggy sa jednom strašno zgodnom a ružnom stjuardesom. Kaže sreo je jednog alliena na Brooklyn-a i Manhattan-u, pravi pravcati samostalni zbrko-misli proizvođač sa sela. Na putu za Sirius, moj mali buraz je čitao naravno Sirius B, i usput jeo košpice.
Na jednom zaokretu smo naletjeli na jednu okruglu, pa na ćoše piramidnu građevinu pred kojom su izvodili Krivine neki pehlivani iz Krivaje. Ova Krivaja nema nikakve veze sa Bosnom i bosanskim seljacima, nego je čisto svemirska pojava, koje se javlja kad se jako udari u šerpu. Udarcem se proizvede jaki a krivi zvuk kojim se mogu praviti piramide.
Nezgoda sa ovim krivim zvukom je da sjebe totalno mozak pa insan a još više hajvan mora postani pehlivan. Pehlivan koji sreće KK i P (kamene kugle i piramide) gdje god baci pogled iz svoje glavuše i to one amas baš prave poljoprivredne a krive.
Kad smo se zaustavili na jednoj benzinskoj pumpi, naišao je jedan autobus iz Beograda. Kad je autobu stao dvoje novih putnika je htjelo da uđe. Jedan krivi a mlađi čova, i jedna ravna a starija cura. Međutum je autobus bio pun. Tako je mladi a krivi čovjek reko: "Jebo te, pun autobus", na što je ravna a starija cura rekla "Jebo tebe".
Tako da nisu mogli uči u autobus iz Beograda za Magelanove oblake, nego su morali čekati bus Gusinje - Brooklyn koji vozi svaka dva dana alliene sa Gusinja i usput kupi sve krivo-vjerne proizvođače "filozofskih" misli, čisto onako humanistički, ne naplačujući im karte. Ali sve ove krive a vjerne "filozofe" izbaci na Queens-u, gdje oni nastave da žive u kartonskim kutijama (KK) sanjajući o KK (kamenim kuglama) punim energije, držeći papirnate čaše u rukama, i palamudeči o piramidnim građevinama, o svom "faraonskom" a krivom podrijetlu a ponekad čak i o svom "uzvišenom" a seljačkom porijeklu, čekajući da im prolaznici ubace sitniš u čašu.
Ovi KK (kartonski krivajci) obavezno se bave "filozofijom" misleći da imaju čime da filozofiraju, dok glade KK (kamene kugle) i češkaju stražnjice o piramide, a piramidfe im uzvračaju proizvodeći čistu kvintu a kvartu KE (kosmičke energije) direktno iz središta CR (crvave rupe) itd itd...
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#24 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by Nocty »

Dobro je predsjednice
Mama mi je iz tog magicnog centra
Ja zivim na floridi
Curu sam upozno preko interneta
Ima veze za teslom i srodnim dusama
Ja sam rodjen u sarajevu
To nije bitno
Bitno je bit il nebit.
A ti ne da si onaj seljak( cuj enver) nego uz to jos i bezobrazan
Zivila arabija haha

moradoh se spustit 20 spratova na tvoj nivo
EnverSe
Posts: 30
Joined: 02/05/2015 14:34

#25 Re: Bijelbog i Chernobog

Post by EnverSe »

Dobro došli na planetu Zemlju...
Kako prepoznati seljaka...
Jednostavno, vrlo jednostavno.
Živi na dvadesetom spratu, obožava kamene kugle, "piramide" posječuje svakodnevno.
Naručuje "cure" preko interneta.
Ima tajnu vezu sa Teslom koji nije umro. Nipošto, samo se preselio 27 dimenziju srednjeg multiverzuma.
Sve ostale naziva seljacima, jer nije u stanju da shvati da NIKO osim njega samog nije seljak.
Neobično mnogo poštuje američke saveznike, kao na primjer Arabiju, koju pošto je nepismen kao svaki "sarajevski seljačić" piše malešnim slovom.
Puši na lulu, a šešir mu visi iznad kreveta, spreman je svakog časa da se upustiu gnostičke avanture po piramidama, a naročito brdima itd itd...
Ah da, nikada u životu nije sreo Al Bandy-a....
Post Reply