BiH - Kipar

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#926 Re: BiH - Kipar

Post by Fudo387 »

Edin H. wrote:
jeza u ledja wrote:
BlueBlood wrote:Navijacki orijentisan pa pogledaj jeza koje igrace nabroja, spomeno je Aru menise cini da ne budee fol ofiran
:?
Sta bolan? :-)
Hajde bogati ne lupaj vise.

Jedini koji ovdje skrece pricu navijacki si ti.
Ne znas ko je Jajalo hoces o fudbalu da pricas.
WTF is Jajalo? :shock:
Dobro je, a taman sam se pobojao da sam ja jedini koji nikad nije cuo za tog Jajala do ove utakmice sa Belgijom. :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#927 Re: BiH - Kipar

Post by Bosanski_kralj »

Stroj-2 wrote: :lol: :lol: :lol:

Ma ti paša nisi dobar nikako, al nikako. Govoriš meni da nemam pojma u fudbalu a navodiš prijateljske utakmice sa Meksikom i Njemačkom :lol: Belgija u to vrijeme je bila srednja repka bolan ne bio, koja se nije plasirala ne znam kolko na neko međunarodno takmičenje.

Pa šta je bilo u četiri tekme sa Portugalom, Irskom tamo, Slovačkom, svijetsko prvenstvo ? :-) Ove odlučujuće tekme ? Šta ćemo s tim ? To nije ni bitno, nije vrijedno spomena jer nije ništa uradio. Dolaziš do zaključka, da u nije igrač velikih utakmica, a dokazao je to. Lako šibat ove slabije ekipe, nabirat golove, i to opet zahvaljujući drugima.

Pripisuješ samo njemu zasluge, u kojem je postao strijelac ovolikog broja golova zahvaljujući upravo drugima, a gdje je on uradio sam, al sam, čitaj, skoro ništa.

Opet pitarluk, opet FKS spominješ, koje nemaju apsolutno nikakve ama baš nikakve veze sa ovim, to dokazuje činjenicu koju sam spomenuo u svom postu, kolko si licemjeran, i opet to dokazuješ :lol: Patatetičan si. Ako je meni 1, tebi je ukor.
Valjaš nebuloze. Fudbal je kolektivna igra. Nađi mi jedan primjer u svijetu gdje je jedan fudbaler uradio sve sam, al samo jedan primjer?
User avatar
Laertes
Posts: 4252
Joined: 08/01/2015 18:25

#928 Re: BiH - Kipar

Post by Laertes »

Bosanski_kralj wrote:
Stroj-2 wrote: :lol: :lol: :lol:

Ma ti paša nisi dobar nikako, al nikako. Govoriš meni da nemam pojma u fudbalu a navodiš prijateljske utakmice sa Meksikom i Njemačkom :lol: Belgija u to vrijeme je bila srednja repka bolan ne bio, koja se nije plasirala ne znam kolko na neko međunarodno takmičenje.

Pa šta je bilo u četiri tekme sa Portugalom, Irskom tamo, Slovačkom, svijetsko prvenstvo ? :-) Ove odlučujuće tekme ? Šta ćemo s tim ? To nije ni bitno, nije vrijedno spomena jer nije ništa uradio. Dolaziš do zaključka, da u nije igrač velikih utakmica, a dokazao je to. Lako šibat ove slabije ekipe, nabirat golove, i to opet zahvaljujući drugima.

Pripisuješ samo njemu zasluge, u kojem je postao strijelac ovolikog broja golova zahvaljujući upravo drugima, a gdje je on uradio sam, al sam, čitaj, skoro ništa.

Opet pitarluk, opet FKS spominješ, koje nemaju apsolutno nikakve ama baš nikakve veze sa ovim, to dokazuje činjenicu koju sam spomenuo u svom postu, kolko si licemjeran, i opet to dokazuješ :lol: Patatetičan si. Ako je meni 1, tebi je ukor.
Valjaš nebuloze. Fudbal je kolektivna igra. Nađi mi jedan primjer u svijetu gdje je jedan fudbaler uradio sve sam, al samo jedan primjer?
Maradona '86 :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#929 Re: BiH - Kipar

Post by Edin H. »

Fudo387 wrote:
Edin H. wrote: WTF is Jajalo? :shock:
Dobro je, a taman sam se pobojao da sam ja jedini koji nikad nije cuo za tog Jajala do ove utakmice sa Belgijom. :D
Ma cuo sam prije utakmice, ali na forumu od ovih bordo-bijelih sto su ga gurali u reprezentaciju :D .

Iskreno, vise je do Mese koji ni slucajno ga nije smio ubaciti u tako teskoj utakmici, mozda momak i nije los, ali nije za taj nivo.

Podsjeti me Vuleta Trivunovica.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#930 Re: BiH - Kipar

Post by Edin H. »

Laertes wrote:
Bosanski_kralj wrote: Valjaš nebuloze. Fudbal je kolektivna igra. Nađi mi jedan primjer u svijetu gdje je jedan fudbaler uradio sve sam, al samo jedan primjer?
Maradona '86 :mrgreen:
Michael Owen protiv Argentine i Stevanovic protiv Velsa. :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#931 Re: BiH - Kipar

Post by jeza u ledja »

Edin H. wrote: WTF is Jajalo? :shock:
Polozio si. :thumbup:

Hvalis se svojim fudbalskim neznanjem i koristis to kao argument. :lol:

:sax:
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#932 Re: RE: Re: BiH - Kipar

Post by Logovan »

Da ne povjerujes koliko ljudi nije culo za Jajala. Ja sam sokiran.

Kakvo neznanje.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#933 Re: BiH - Kipar

Post by Fudo387 »

Jarane, sad cu naci nekog igraca iz osme japanske lige koji je u rangu Jajala, i ko god za njega nije cuo pojma nema u fudbalu.
Jez i njegovi kriteriji, u raji poznatiji kao CENTARSUT. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#934 Re: BiH - Kipar

Post by Edin H. »

jeza u ledja wrote:
Edin H. wrote: WTF is Jajalo? :shock:
Polozio si. :thumbup:

Hvalis se svojim fudbalskim neznanjem i koristis to kao argument. :lol:

:sax:
Vazno je da je Jajalo polozio protiv Belgije :-)

Ja sam se iskreno nadao da cete jajalovci priznati svoju pogresku i izvinuti se Meshi sto ga navukoste ko levata. :-x
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#935 Re: BiH - Kipar

Post by jeza u ledja »

Sad ce jos ispast da je Jajalo neki superstar jbt. :-) :lol:

Tako to obicno biva. Neko navali s pricom o necemu, onda ovi drugi da bi dokazali suprotno odu u drugu krajnost. Obicno se tu neki igrac blati, predstavlja najvecim klocem i tako. Isto vazi i za klupske boje, jedan igrac FKZ ili FKS i odmah prica ide u drugu krajnost, ili navijac jednog ili drugog tima, odmah je sumnjiv cim zine, ili ako hvali nekog igraca, odmah je to sumnjivo.
Ne mozes normalno razgovarat jbt.

Sad nevezano toliko s ovim - cinjenica je - da ovdje ima mnogo ljudi koji prate reprezentaciju, ali ne prate nasu ligu, i onda jos mnogo ljudi koji ne prate ni fudbal uopste. Kod njih uopste ne postoji poveznica izmedju BiH igraca i onih u reprezentaciji. I hajde niko ih ne tjera, svako ima svoje, ali ne moze onda takav neko doci ovdje i srati po svemu zivom sto ima dodira sa bh ligom, ili svemu sto nema dodira sa Ligama Petice, ili jos gore sa samo 20 najboljih klubova u Evropi. Imam osjecaj da su njima fudbaleri u reprezentaciji isto kao i oni u Ligama Petice, kao dio neke igrice, nastaju ni iz cega i onda ih vidis u bijelom dresu.
I ja kad odem na teme Liga Petice ne pametujem ljudima jer vidim da ih ima koji prate mnogo vise od mene. Ne kontam kako se neko moze hvaliti neznanjem i onda jos to koristiti kao argument. :roll:

Mato Jajalo ima skoro 150 utakmica u Ligama Petice. Nase je gore list. Pretpostavljam da ga samo to stavlja u neku gornju grupu po broju nastupa aktivnih igraca sa Balkana. Ako nisi njega upratio, sta onda jesi?

Neki dan, u stvari ima par mjeseci, sjecam se jednog posta ovdje, nesto tipa "da li jos uvijek vazi ono pravilo da se zuti kartoni iz prijateljskih utakmica prenose na takmicarske?". :zid: :zid: :zid:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#936 Re: BiH - Kipar

Post by jeza u ledja »

Fudo387 wrote:Jarane, sad cu naci nekog igraca iz osme japanske lige koji je u rangu Jajala, i ko god za njega nije cuo pojma nema u fudbalu.
Jez i njegovi kriteriji, u raji poznatiji kao CENTARSUT. :D
Edin H. wrote: Vazno je da je Jajalo polozio protiv Belgije :-)

Ja sam se iskreno nadao da cete jajalovci priznati svoju pogresku i izvinuti se Meshi sto ga navukoste ko levata. :-x
Nastavljate da se ukopavate.

Cega se pametan stidi...
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#937 Re: BiH - Kipar

Post by cyprus »

Nevezano za našu reprezentaciju, ja sam tako prije par godina sa kontra strane diskusije imo lika koji nije čuo za Dnipro... Čak je to koristio kao argument u raspravi :mrgreen:
User avatar
red evil
Posts: 2345
Joined: 30/07/2012 14:08

#938 Re: BiH - Kipar

Post by red evil »

cyprus wrote:Nevezano za našu reprezentaciju, ja sam tako prije par godina sa kontra strane diskusije imo lika koji nije čuo za Dnipro... Čak je to koristio kao argument u raspravi :mrgreen:
Nije vam se dalo sinoć, pobjedit će te i vi nekad. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#939 Re: BiH - Kipar

Post by Edin H. »

jeza u ledja wrote:
Fudo387 wrote:Jarane, sad cu naci nekog igraca iz osme japanske lige koji je u rangu Jajala, i ko god za njega nije cuo pojma nema u fudbalu.
Jez i njegovi kriteriji, u raji poznatiji kao CENTARSUT. :D
Edin H. wrote: Vazno je da je Jajalo polozio protiv Belgije :-)

Ja sam se iskreno nadao da cete jajalovci priznati svoju pogresku i izvinuti se Meshi sto ga navukoste ko levata. :-x
Nastavljate da se ukopavate.

Cega se pametan stidi...
Pape ne gleda utakmicu reprezentacije zato sto je ne prenosi francuska televizija, a ja treba da pratim ponajlosije ocjenjenog igraca ponajlosijeg tima tuzne Serije A. :lol:

E svakakvih ludosti ovdje mozes procitati.

Zar se ne bi trebali stiditi oni koji su smatrali da Jajalo zasluzuje da igra protiv Belgije. :zid:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#940 Re: BiH - Kipar

Post by cyprus »

red evil wrote:
cyprus wrote:Nevezano za našu reprezentaciju, ja sam tako prije par godina sa kontra strane diskusije imo lika koji nije čuo za Dnipro... Čak je to koristio kao argument u raspravi :mrgreen:
Nije vam se dalo sinoć, pobjedit će te i vi nekad. :mrgreen:
Bitno je da je fer i korektno :-D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#941 Re: BiH - Kipar

Post by jeza u ledja »

Edin H. wrote: Pape ne gleda utakmicu reprezentacije zato sto je ne prenosi francuska televizija, a ja treba da pratim ponajlosije ocjenjenog igraca ponajlosijeg tima tuzne Serije A. :lol:

E svakakvih ludosti ovdje mozes procitati.

Zar se ne bi trebali stiditi oni koji su smatrali da Jajalo zasluzuje da igra protiv Belgije. :zid:
Da se mene pitalo igrao bi Cimirot, a ne Jajalo, no sumnjam da bi mnogo bolje prosao.
User avatar
luckylaka
Posts: 22468
Joined: 15/01/2010 06:28

#942 Re: BiH - Kipar

Post by luckylaka »

Nije mi jasni zasto se ovdje od tzv.strucnjaka prozivaju igraci Jajalo,Medo,Vedo i ostali kada je iskljucivi krivac za losu igru,losu postavku,losu taktiku samo Strucnjak selektor Mesha Bazdarevic i leglo lesinara oko njega koji se zovi faudbalski savez.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#943 Re: BiH - Kipar

Post by Stroj-2 »

Bosanski_kralj wrote:
Stroj-2 wrote: :lol: :lol: :lol:

Ma ti paša nisi dobar nikako, al nikako. Govoriš meni da nemam pojma u fudbalu a navodiš prijateljske utakmice sa Meksikom i Njemačkom :lol: Belgija u to vrijeme je bila srednja repka bolan ne bio, koja se nije plasirala ne znam kolko na neko međunarodno takmičenje.

Pa šta je bilo u četiri tekme sa Portugalom, Irskom tamo, Slovačkom, svijetsko prvenstvo ? :-) Ove odlučujuće tekme ? Šta ćemo s tim ? To nije ni bitno, nije vrijedno spomena jer nije ništa uradio. Dolaziš do zaključka, da u nije igrač velikih utakmica, a dokazao je to. Lako šibat ove slabije ekipe, nabirat golove, i to opet zahvaljujući drugima.

Pripisuješ samo njemu zasluge, u kojem je postao strijelac ovolikog broja golova zahvaljujući upravo drugima, a gdje je on uradio sam, al sam, čitaj, skoro ništa.

Opet pitarluk, opet FKS spominješ, koje nemaju apsolutno nikakve ama baš nikakve veze sa ovim, to dokazuje činjenicu koju sam spomenuo u svom postu, kolko si licemjeran, i opet to dokazuješ :lol: Patatetičan si. Ako je meni 1, tebi je ukor.
Valjaš nebuloze. Fudbal je kolektivna igra. Nađi mi jedan primjer u svijetu gdje je jedan fudbaler uradio sve sam, al samo jedan primjer?
Pa ja i pokušavam navuč ovog nesretnika upravo na to. Al lik nikako da skonta. Nego, hu is ju ba ?
Post Reply