BiH - HELLAS

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#76

Post by manijak1 »

:oops: 2 :0 za BiH ....i pored toga ....treba ili uništiti ili napokon napraviti Savez kako treba.
ndzlatar
Posts: 82
Joined: 09/11/2004 14:16

#77

Post by ndzlatar »

A i voda je puna kamenca :-)
PipiDugaDevetka wrote:Moja prognoza=1:3 za Grčku!
Nisu krivi ni treneri, ni igrači, ni odlazeći kapiten...Ne mogu naši igrači trčati svih 90 minuta i biti koncentrisani cijelu tekmu jer jedu neispravnu hranu, te su im jetre otečene.Tekma će biti riješena u drugom poluvremenu kada naši lipsaju.
Dokaz:
[url]http://www.oslobodjenje.ba[/url], članak o Makroviti wrote:Dr. Bakir Nakaš, direktor Opće bolnice Prim. dr. Abdulah Nakaš, naglasio je da je otvaranje centra sa proizvodima organske hrane u vremenu kada je tržište preplavljeno genetski modificiranom hranom izuzetno značajno. Istakao je da je povratak zdravoj ishrani jako važan jer većina bolesti današnjice nastaje upravo zbog nepravilne ishrane.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#78

Post by vryzas »

manijak1 wrote::oops: 2 :0 za BiH ....i pored toga ....treba ili uništiti ili napokon napraviti Savez kako treba.
:-) :lol: :zzzz: :x

0:6 :D :D :D :D :D Basinas,Dellas,Charisteas 2,Giannakopoulos 2 :D :D :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#79

Post by lampard »

Ako budu igrali po taktici koju je juce rekao sliskovic,od pobjede nista,kaze mi cemo cekati gresku grcke u odbrani,pa 90 % igre grka se zasniva na odbrani,10 % da ti ga uvale kad se najmanje nadas,i da se zatvore ko govno,tako ti je kako ti je :D :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#80

Post by manijak1 »

8) 8) Hoćemo li interno klađenje Vryzas :? :D
Možemo tipa azijski hendikep :D ako bude neriješeno nikom ništa :D ali ako bude 1 meni cvaja ako bude dvica bite ono što nije suđeno meni ? :oops: :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#81

Post by vryzas »

manijak1 wrote:8) 8) Hoćemo li interno klađenje Vryzas :? :D
Možemo tipa azijski hendikep :D ako bude neriješeno nikom ništa :D ali ako bude 1 meni cvaja ako bude dvica bite ono što nije suđeno meni ? :oops: :D
meni sudjeno 8)
tebi nije :D
cvaja tebi :zzzz:
meni dvije :D 8)

znam samo da moji ne gube veceras :D :D :D :D 8)
nestasna
Posts: 120
Joined: 21/01/2005 15:57

#82

Post by nestasna »

Kod nas ne bi bilo normalno, da je sve regularno, i da uvijek, ama bas uvijek pred neku "veliku" utakmicu neko od igraca ne napusti reprezentaciju. Sto se tice Barbareza, ne znam sta je cekao ovako dugo da ode, mozda da je otisao ranije, neke stvari bi se ranije i izgladile i sredile. Momak je extra, ono sto bi se reklo, patriota, i to sto igra za reprezentaciju a ne za selektora, svaka mu cast. Dalje, ako cemo iskreno, taj isti Barbarez, kao iskusni igrac, nije bas previse pokazao u kljucnim momentima, tj utakmicama, sjetimo se Danske, sjetimo se Beograda, ali, Sergej je raja, Sergeja svi vole, Segej je pozitivan lik, jedan od rijetkih u ovom nasem mraku.
Gledala sam onaj intervju s njim, mislim da je BHT, Damar je voditelj, i ono sto po meni Sergeja cini jos vecim covjekom, su njegove recenice, koje uvijek pocinju sa "MI SMO...". To mi, to je reprezentacija, to je drzava, i to je narod. Momak je mogao birati, izabrao je BiH, i mislim da zasluzuje najvecu podrsku od drzave i navijaca naravno. Steta sto nema vise Sergeja u ovoj nasoj dragoj nam, meni jedinoj domovini, pa bi nam mozda svima u svakom pogledu bilo, puno, puno bolje.

SERGEJ,VRATI SE!
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#83

Post by vryzas »

nestasna wrote:Kod nas ne bi bilo normalno, da je sve regularno, i da uvijek, ama bas uvijek pred neku "veliku" utakmicu neko od igraca ne napusti reprezentaciju. Sto se tice Barbareza, ne znam sta je cekao ovako dugo da ode, mozda da je otisao ranije, neke stvari bi se ranije i izgladile i sredile. Momak je extra, ono sto bi se reklo, patriota, i to sto igra za reprezentaciju a ne za selektora, svaka mu cast. Dalje, ako cemo iskreno, taj isti Barbarez, kao iskusni igrac, nije bas previse pokazao u kljucnim momentima, tj utakmicama, sjetimo se Danske, sjetimo se Beograda, ali, Sergej je raja, Sergeja svi vole, Segej je pozitivan lik, jedan od rijetkih u ovom nasem mraku.
Gledala sam onaj intervju s njim, mislim da je BHT, Damar je voditelj, i ono sto po meni Sergeja cini jos vecim covjekom, su njegove recenice, koje uvijek pocinju sa "MI SMO...". To mi, to je reprezentacija, to je drzava, i to je narod. Momak je mogao birati, izabrao je BiH, i mislim da zasluzuje najvecu podrsku od drzave i navijaca naravno. Steta sto nema vise Sergeja u ovoj nasoj dragoj nam, meni jedinoj domovini, pa bi nam mozda svima u svakom pogledu bilo, puno, puno bolje.

SERGEJ,VRATI SE!
:thumbup:
kendzo
Posts: 40
Joined: 09/10/2003 00:00
Contact:

#84

Post by kendzo »

Bosniaaa ooo llleee ooo llleeee!!!

deeennnn stttaaamaaataaaiiii naaaa gamaaaiiii tttoooouuuusss eeellliiinnneeeesssss.......

oooooo llleee Booosssniiiiaaa ooo llleeee!!!
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#85

Post by Altsa »

alphonse kauders wrote:A, što se tiče same tekme, uz ovakvu atmosferu teško da se možemo nadati i bodu, ali kakve je nafake onaj debil Slišković, zvijezde će mu se posložiti da dobijemo ovu utakmicu, mada i dalje mislim da ga to neće spasiti ostavke.

Pozdrav.
e to bi tek bila tragedija. da kockar pobijedi i da se ova agonija nastavi . zao mi je sto to moram reci ali nadam se da cemo izgubiti. :( covjek koji da ostavku pa se opet vrati bez trunke stida nije vrijedan uopste spominjanja.
User avatar
jazzer
Posts: 7210
Joined: 20/12/2004 14:44

#86

Post by jazzer »

Ne znam kako kod vas ali ja sam nekako ravnodusan
pred vecerasnju utakmicu :roll: . Ne znam sta mi je. Ja, koji bi kada igra reprezentacija pusio cigaru na cigaru, nervirao se, psovao ovu utakmicu protiv Grcke ocekujem skoro pa potpuno ravnodusan. Ne mogu da
vjerujem da sam u takvom emotivnom stanju. Naravno da bi volio da pobjedimo ali ako izgubimo ne mislim da cu biti posebno ljut. Valjda
je ovo posljedica saveza kakvog imamo :x .
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#87

Post by Santos »

Mjesto da iscekujem tekmu da se ko po obicaju skupimo ima nas havera gledamo uvjek zajedno veceras me zaboli hasim i sramota ali ko i vi ostali zelim poraz ali ne repki nego doticnim djilkosima zna se na koga mislim.Pa hocemo li ikad zapjevat i proslavit i mi nesto a ne samo mitinzi revolta i nezadovoljstva.Bude li se Skori zvizdalo dabogda nab Baka bio dozivotni selektor.Nisam mislio ako lose igra nego ona poznata.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#88

Post by manijak1 »

e to bi tek bila tragedija. da kockar pobijedi
I za Vašu informaciju ako vjerujete u uroke :D ako ste sujevjerni ne prenosi Baho tekmu :oops: :D već Danajac :oops: što će reći Grci :oops: najebali ste .
Koji kurac se ne može smijeniti kockar iako se repka plasira na EU :D ?
Ali po meni najveći problem su ljudi u Savezu koji rade protiv istoga jer imaju rezervne zanimacije i draži su im susjedskokomšijski savezi , draže im je sjediti na Bazenima mukte :D bajde nego uraditi jednu stvar od hiljadu neurađenih i to tako godinama ide počev od repke do lige pa preko klubova koji nastupaju jedno kolo dva u Euro takmičenjima .
Ne želim poraz baš zato .......zar nije bolja pobjeda protiv Grka i Saveza ?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#89

Post by manijak1 »

:oops: 2 :0 :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#90

Post by Edin H. »

manijak1 wrote::oops: 2 :0 :oops:
Idemo na takticku pobjedu :D

Ekskluzivna vijest:

Baka se kladio na BiH

Pobjedjujemo :D
ndzlatar
Posts: 82
Joined: 09/11/2004 14:16

#91

Post by ndzlatar »

Ako veceras kaze sto je reko za dance i nece se puno provaliti :) Ovi mozda i dodju s darovima
manijak1 wrote:
e to bi tek bila tragedija. da kockar pobijedi
I za Vašu informaciju ako vjerujete u uroke :D ako ste sujevjerni ne prenosi Baho tekmu :oops: :D već Danajac :oops: što će reći Grci :oops: najebali ste .
Koji kurac se ne može smijeniti kockar iako se repka plasira na EU :D ?
Ali po meni najveći problem su ljudi u Savezu koji rade protiv istoga jer imaju rezervne zanimacije i draži su im susjedskokomšijski savezi , draže im je sjediti na Bazenima mukte :D bajde nego uraditi jednu stvar od hiljadu neurađenih i to tako godinama ide počev od repke do lige pa preko klubova koji nastupaju jedno kolo dva u Euro takmičenjima .
Ne želim poraz baš zato .......zar nije bolja pobjeda protiv Grka i Saveza ?
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#92

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Ne znam kako kod vas ali ja sam nekako ravnodusan
pred vecerasnju utakmicu Rolling eyes . Ne znam sta mi je. Ja, koji bi kada igra reprezentacija pusio cigaru na cigaru, nervirao se, psovao ovu utakmicu protiv Grcke ocekujem skoro pa potpuno ravnodusan. Ne mogu da
vjerujem da sam u takvom emotivnom stanju. Naravno da bi volio da pobjedimo ali ako izgubimo ne mislim da cu biti posebno ljut. Valjda
je ovo posljedica saveza kakvog imamo Mad
Imas pravo, i ja se tako osjecam.Jedino mi zao ovih mladih :sad: dobri su pravo.
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#93

Post by Stari »

Vallahi & billahi...nesto ste mi odvec sumorno-pesimisticni...dakle s bozijom pomoci a moze i s bismilletom (ramazan je jelte) kao i uz ocenjas(nek se nadje zlu netrebalo) ... pristavljam kokice u mikrotalasnu pecnicu veceras u 20:00 ... boze nema za kupiti u ovoj vukojebini (inace bih polokao citavu gajbu)...pa cemo ovaj put uz orandzadu :-? 8) jer me zgarvica hvata od limunade.


Jao belaja ako pobjedimo...moram odmah pripremati zimske gume...jer Norveska krajem marta zna biti snijegom zavejana...pa da nebih pravio drustvo tuljanima u nekom od Norveskih fjordova...upitao bih jesu li gume exerice dozvoljene u Norveskoj koncem veljache?


Hajte momci...dajte im po ...guzici
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#94

Post by Skoro »

Mogao bi Sergej lako napraviti revoluciju u Savezu :wink: samo polako
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#95

Post by karanana »

Volim BiH, ali mislim da bi bojkot reprezentacije sada bio najbolja solucija i mozda jedini nacin da se svim ovim majmunima u savezu kaze sta svi navijaci misle. Iako sumnjam da bi ih i to pomjerilo s pozicija, a fizicki ih ocigledno ne mozemo izgurati, bila bi to drukcija slika kad bi se na televiziji vidile prazne tribine.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#96

Post by manijak1 »

Tema dana :oops: :D
2 :0 :D moj ulog povećan na 50 KM :oops: :D
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#97

Post by karanana »

Kladio se Baka na nas i protiv Madjarske i debelo izgubio koliko sam cuo.

Ko su sudije veceras? Da odmah prodiskutujemo i mogucnost zavjere protiv nas.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#98

Post by manijak1 »

:oops: Ne zanimaju me mahalanja , ako i jest ima muda otići u kladionicu a ne poslati nekog šegrta :oops:
Hajmo :oops: jebo sudije :oops: čuo sam da večeras može biti svašta u Zenici :D :D .
Možda bude i 3 :0 :?
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#99

Post by Stari »

3:0...i to za nas....tako to treba zvucati...tisucu mu posrnulih djevica. Jel ti to ko velis ...tukli smo onomad evropske sampione (Dansku) ...sa istovjetnim rezultatom ...pa sto ne bi moglo i ovaj put?...ali Carnex buraz...onomad smo imali igracine tipa ... 8-) Mujcin 8-) ...od kojeg su se Dancima (ukljucujuci i Schmeichela) tresle gace na guzici. ...A sada ...kjoga sada imamo...Ibricica ?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#100

Post by manijak1 »

:oops: Misimovića :oops: Bajramovića :oops: :D Vladavića :oops: :D ma da i nemamo nikoga ....hoš se ti Stari kladiti ili nećeš :? :D
Post Reply