BiH će biti podjeljena u osam drzavica !

Locked
Dedda
Posts: 196
Joined: 06/06/2006 17:26
Location: Sarajevo

#1 BiH će biti podjeljena u osam drzavica !

Post by Dedda »

Elem, kako sam sit ove silne price nekih likova i njihovih klonova na SA-X koji po volji definisu BH i dijele je kako hoce, odlucio sam da sam definisem kako ce biti podjeljena BiH, jer mi je vise pun k**r*c pametnjakovica koji bi da dijele a pojma nemaju, koji pisu samo o Dodiku, Silajdzicu, samo o RS i FBIH i tako dalje.
Dakle, ovako, iznerviran temama koje su sada na sa-x i debilizmom i maloumnoscu pojedinaca, donosim slijedeci paket ustavnih promjena koji mozete da nazove: Deddin paket ili Augustovski paket.

Dijeljene BiH u nove drzave i to:
1) Republika Srpska Okolna Sela Oko Sarajeva - RSOSOS
2) Sarajevo i drzava i grad i kanton i sve u jednom - SARAJEVO
3) Republika Bosnjacka Krajina - RBK
4) Republika mala Hrvatska iliti Republika najugrozenijeg naroda u ex BiH - RMH ili RNNUEB
5) Republika Wahabi koja obuhvata dijelove oko Zenice i sire - RW
6) Republika Ratnih Zlocina / podrucje Istocne Bosne osim Srebrenice i Gorazda
7) Ponosna Republika na Drini (Srebrenica i Gorazde) iliti Republika Napacenog Naroda koje mu je svanulo - PRD ilit RNNKMJS
8) Republika zalupanog i zaludjenog naroda sa sjedistem Laktasaima koje obuhvata siru okolinu - RZIZNSSLKOSO

Svaka repubila bi imala autonomne pokrajine koje bi se poslije podijelile u drzave itd...

Eto, nadam se da ste zadovoljni podjelom i nadam se da cete bar jednom prestati da pricate i lupate o stvarima za koje ne da neznate nista, nego niste adekvatni ni da cistite cetkice zuba ljudima koji vode racuna o tome.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2

Post by debela »

jes ti onaj sto ode u dijasporu?
Dedda
Posts: 196
Joined: 06/06/2006 17:26
Location: Sarajevo

#3

Post by Dedda »

debela wrote:jes ti onaj sto ode u dijasporu?
jecam, ali izgleda prije nego li odem ima da poludim od ovih likova na forumu i njihovih misljenja i lupetanja.
Izvinjavam se ako sam uvrijedo nekoga normalnog.
Nije mi bila namjera, a oni koji nisu normalni, sami ce vec dati komentare.
Dedda
Posts: 196
Joined: 06/06/2006 17:26
Location: Sarajevo

#4

Post by Dedda »

bosmen wrote:bome se ti brzo nanervira na ovom forumu
za mjesec dana
kolko si se nanerviro vidim povelik post napisa
i ti si jedan od debila koji nema sta pametno reci pa glupostima pokusavas privuci paznju
Nisam iz Zenice ali otkud ti pravo da ti komentarises i trpas ljude na takav nacin s nekim ili necim.
Idi sta procitaj i nauci.pametnije bi ti bilo no sto lupas gluposti
Ama nema to veze uopste sa lokacijom, to je bilo samo onako.
Mozes bilo kakvu lokaciju staviti bilo gdje.
Kao drugo, nisam ja mjesec na ovom forumu, nego vise od godinu dana i bosnjak sam i musliman.
Last edited by Dedda on 09/08/2007 16:20, edited 1 time in total.
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#5

Post by Sajo---: »

Hoće li neko Nescaffe???
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#6

Post by debela »

Dedda wrote:
debela wrote:jes ti onaj sto ode u dijasporu?
jecam, ali izgleda prije nego li odem ima da poludim od ovih likova na forumu i njihovih misljenja i lupetanja.
Izvinjavam se ako sam uvrijedo nekoga normalnog.
Nije mi bila namjera, a oni koji nisu normalni, sami ce vec dati komentare.
ma znam ja sta si ti htio nego sam te htjela malo zezati ali...mozda u nekom drugom vremenu.
Locked