Biciklom kroz Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
shiz
Posts: 601
Joined: 19/09/2007 15:38
Location: Izmedju krajnosti

#3001 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by shiz »

@ Haka, hoću i ja dres, dajte mi dres, dres , dres es es es ... :D
User avatar
trimi68
Posts: 1592
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#3002 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by trimi68 »

shiz wrote:@ Haka, hoću i ja dres, dajte mi dres, dres , dres es es es ... :D
дрес рес ре с с с с
све је то завјера оних из ЦЦ-а, како су безобразни недају дресове форумашима који аргументовано износе примједбе
:sax:
User avatar
shiz
Posts: 601
Joined: 19/09/2007 15:38
Location: Izmedju krajnosti

#3003 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by shiz »

trimi68 wrote:
shiz wrote:@ Haka, hoću i ja dres, dajte mi dres, dres , dres es es es ... :D
дрес рес ре с с с с
све је то завјера оних из ЦЦ-а, како су безобразни недају дресове форумашима који аргументовано износе примједбе
:sax:
opaaa 4 x c, sad moras vratiti dres es es es es, gotovo je, raskidamo :lol:
User avatar
shiz
Posts: 601
Joined: 19/09/2007 15:38
Location: Izmedju krajnosti

#3004 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by shiz »

shiz wrote:
trimi68 wrote:
shiz wrote:@ Haka, hoću i ja dres, dajte mi dres, dres , dres es es es ... :D
дрес рес ре с с с с
све је то завјера оних из ЦЦ-а, како су безобразни недају дресове форумашима који аргументовано износе примједбе
:sax:
opaaa 4 x c, sad moras vratiti dres es es es es, gotovo je, raskidamo :lol:
P.S. SKUPI dreseseseses :D
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#3005 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by meki »

Upratih ovu malu prepirku između Hake (kojeg i privatno znam) i Ken-a (kojeg ovako "na prvu" ne znam, ali moguce da se znamo iz vidjenja).
Elem, Ken, obzirom da si upucen u pricu i situaciju vjerovatno znas i ko sam ja. Moram ti reci da nisi u pravu i da se u mnogim pogledima druga udruzenja mogu ugledati na GDS. Dresovi jesu cool, jesu fora, al cak i kao takvi nisu adekvatna materijalna naknada za angazman. Jesi li se mozda upitao koliko vrijede stotine sati vrhunskog stručnog rada koji je samo Haka uložio u ovu zajednicu, MTBA ili GDS svejedno, i zar zaista mislis da to sve radi zbog dresa? E pa da kazem, radi! Ali ne zato sto onaj dres kosta u kompletu 100km (nije vise sigurno), nego zato sto on s ponosom nosi dres tog OS tima. Isto tako taj isti Haka s ponosom ce pokazati akreditaciju MTBA, pomoci mi kad god nesto treba, volontirati, zapeti mnogo više nego neko koga bi i platili za neki posao... To je nesto sto sam mislio da je išćezlo, ali srećom nije. To se zove antuzijazam i volonterizam. I onda dodje neko sa strane i prigovara zasto se dresovi dijele "jaranski"... Evo onda malo i reklame, kome je stalo do dresova, bujrum u nase udruzenje, sad cemo dijeliti dresove, hahahha.... Mislim, fakat...

Odmah da se razumijemo, doci ce vrijeme kad ce biciklizam biti mnogo ozbiljnija, veca, komercijalnija djelatnost, kad cemo korisiti vladine grantove za razvoj bic staza i kada ce neko i od nas sigurno imati materijalno/egzistencijalnih razlgloga da se bavi ovim stvarima. Tada ce sigurno doci i do malverzacija, zloupotreba jer, zaboga, to je nama Balkancima u genima. Sve do tada mislim da ne mozemo i ne smijemo nista prigovoriti raji koje ulozi bar sat svog slobodnog vremena i bilo kakvo "opce dobro"...

@Brko
Sta je ba, promjena vremena? :lol:
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#3006 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by adnandus »

@meHki
Jel to fakat za te dresove kod Vas u mtb??
Mislim to da će te dijeliti za članove :-)
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#3007 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by hakazvaka »

adnandus wrote:@meHki
Jel to fakat za te dresove kod Vas u mtb??
Mislim to da će te dijeliti za članove :-)
Da
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#3008 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by adnandus »

hakazvaka wrote:
adnandus wrote:@meHki
Jel to fakat za te dresove kod Vas u mtb??
Mislim to da će te dijeliti za članove :-)
Da
Jel kasno za mene da se učlanjujem :razz: :razz: :razz:
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#3009 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by hakazvaka »

adnandus wrote:
hakazvaka wrote:
adnandus wrote:@meHki
Jel to fakat za te dresove kod Vas u mtb??
Mislim to da će te dijeliti za članove :-)
Da
Jel kasno za mene da se učlanjujem :razz: :razz: :razz:
Ne
User avatar
trimi68
Posts: 1592
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#3010 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by trimi68 »

meki wrote:Upratih

@Brko
Sta je ba, promjena vremena? :lol:
јес вала
јуче 34 испре ББ-ија ( у офису клима на 27 Ц) а данас 14 степени
ђе неш бити терс ....
а лик би дрес с с с с онако на љепе очи
Edin_Sarajevo
Posts: 147
Joined: 28/10/2010 08:44
Location: FK Željezničar

#3011 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by Edin_Sarajevo »

Najlakše je uletit ko padobranac i posrat se na tudji rad. Momcima svaka čast. Pratim mtb.ba od samog početka. Jedno vrijeme sam bio aktivan na forumu, spremao se za neku veću turu... (navuk'o me Neum preko svitave) ali nakon kradje bajka sam se ohladio. Kad bude love za novi, imat ćete još jednog člana 100%.
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#3012 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by adnandus »

Edin_Sarajevo wrote:Najlakše je uletit ko padobranac i posrat se na tudji rad. Momcima svaka čast. Pratim mtb.ba od samog početka. Jedno vrijeme sam bio aktivan na forumu, spremao se za neku veću turu... (navuk'o me Neum preko svitave) ali nakon kradje bajka sam se ohladio. Kad bude love za novi, imat ćete još jednog člana 100%.
Jest vala momci se trude svojski i ja svako malo pregledam one super galerije :shock:

@ a trimi kakva je to kod tebe furka sa tom ćirilicom
User avatar
trimi68
Posts: 1592
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#3013 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by trimi68 »

adnandus wrote:@ a trimi kakva je to kod tebe furka sa tom ćirilicom
Уставом дато право да пишем на писму једног од 3 народа која живе у БиХ.
Зашто писање ћирилицом сматраш фурком ??
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#3014 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by meki »

adnandus wrote: @ a trimi kakva je to kod tebe furka sa tom ćirilicom
Sve se grizem da ti ja (advokatski) ne kažem, al onda skontam da bi me haman svi (osim trimija) pogrešno protumačili :D

Ovo za dresove i MTBA je tačno, istina, broj je ograničen i dobit ce prvih X članova (za sada svi, preko 60tak). Znaci, ne garantujemo da ce svi koji ce uclane i dobiti. Jednostavno, princip "ko prvi djevojci" a lista članova je transparentna i lako se moze provjeriti kad se ko prijavio ;)

Hajd kad sam se već logovao da kažem još koju... večina vas koji možda pratite mtb.ba primjetili ste da je stranica "prnula u šišu" po pitanju sadrzaja, tj. novih članaka je osjetno manje nego prije. Istina je i da je to samo privremeno, ali hocu samo dati primjer kako je u stvari sve strogi volonterizam koji je namam mnogima prerastao vremenom u obavezu koja trazi jako puno vremena. Evo, meni stoji bar 4-5 dobrih tekstova "u ladici" jer ne stizem sjesti i posvetit ce tome malo vise i objaviti. Dalje, imali smo tehničkih problema sa sajtom, pa hakovanje, pa radili update nakon kojeg pola stvari steka, elem, posla preko glave, a zasta? Zato da bi zaganjali tamo neki Thule koji ce nas, na konto popularnosti, sa nekih par stoja pogurat da napravimo malo više dresova za raju. Sve je to divno krasno, ali svi moramo razumiti da ovdje najmanje uzivaju ljudi koji to sve vuku... (sjo, što se pristojno izjadah... :| nisam dugo ovako :-D )

Elem, ljudi, opustite se i uživajte! Kupujte bajkove gdje god hocete i cijenite sebe bez obzira sta vam neko pricao i kakav odnos prema vama imao. Krenite lagano u planinu jer je gore (vjerujte mi) sigurnije, zdravije i ljepse nego u gradu. Lagano, kad krenete na Igman, uz rostilj, na Veliko polje ponesite i bajk pa malo vozajte, pa onda laganini neka cjelodnevna tura, pa druzenje... Zagarantovan stres-eliminator! 8-) Evo, pogledajte Trimija, frajer ne voza par dan i odmah ters :lol: :lol: :run:

;-)
User avatar
Ken_M
Posts: 318
Joined: 14/11/2009 23:04

#3015 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by Ken_M »

lijep je volonterizam ali bode u oci cinjenica da se dogadjaj najavljuje kao najveci dogadjaj iz svijeta biciklizma u BiH i onda traze volonteri da pomazu.Dres onako spomenu,mozete i platiti ljudima 30 maraka sto nije neka lova za najveci dogadjaj u BiH
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#3016 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by Ma.Le.Na »

Ken_M wrote:lijep je volonterizam ali bode u oci cinjenica da se dogadjaj najavljuje kao najveci dogadjaj iz svijeta biciklizma u BiH i onda traze volonteri da pomazu.Dres onako spomenu,mozete i platiti ljudima 30 maraka sto nije neka lova za najveci dogadjaj u BiH
koliko sam ja upoznata i SFF ima volontere...ne vidim u cemu je problem...jos oni tek imaju love :-)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3017 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by kokuz_sa »

meki wrote:
adnandus wrote: @ a trimi kakva je to kod tebe furka sa tom ćirilicom
Sve se grizem da ti ja (advokatski) ne kažem, al onda skontam da bi me haman svi (osim trimija) pogrešno protumačili :D

Ovo za dresove i MTBA je tačno, istina, broj je ograničen i dobit ce prvih X članova (za sada svi, preko 60tak). Znaci, ne garantujemo da ce svi koji ce uclane i dobiti. Jednostavno, princip "ko prvi djevojci" a lista članova je transparentna i lako se moze provjeriti kad se ko prijavio ;)

Hajd kad sam se već logovao da kažem još koju... večina vas koji možda pratite mtb.ba primjetili ste da je stranica "prnula u šišu" po pitanju sadrzaja, tj. novih članaka je osjetno manje nego prije. Istina je i da je to samo privremeno, ali hocu samo dati primjer kako je u stvari sve strogi volonterizam koji je namam mnogima prerastao vremenom u obavezu koja trazi jako puno vremena. Evo, meni stoji bar 4-5 dobrih tekstova "u ladici" jer ne stizem sjesti i posvetit ce tome malo vise i objaviti. Dalje, imali smo tehničkih problema sa sajtom, pa hakovanje, pa radili update nakon kojeg pola stvari steka, elem, posla preko glave, a zasta? Zato da bi zaganjali tamo neki Thule koji ce nas, na konto popularnosti, sa nekih par stoja pogurat da napravimo malo više dresova za raju. Sve je to divno krasno, ali svi moramo razumiti da ovdje najmanje uzivaju ljudi koji to sve vuku... (sjo, što se pristojno izjadah... :| nisam dugo ovako :-D )

Elem, ljudi, opustite se i uživajte! Kupujte bajkove gdje god hocete i cijenite sebe bez obzira sta vam neko pricao i kakav odnos prema vama imao. Krenite lagano u planinu jer je gore (vjerujte mi) sigurnije, zdravije i ljepse nego u gradu. Lagano, kad krenete na Igman, uz rostilj, na Veliko polje ponesite i bajk pa malo vozajte, pa onda laganini neka cjelodnevna tura, pa druzenje... Zagarantovan stres-eliminator! 8-) Evo, pogledajte Trimija, frajer ne voza par dan i odmah ters :lol: :lol: :run:

;-)
na http://www.mtb.ba/
svidja mi se ono sto ima prikaz detaljni staza kako kuda da se ide..
minus mali je mozda hmm malo pomoci i tekstova koji pomazu pocetnicima..
ima finih tekstova i pomoci i na forumu al opcenito za nekoga ko se vec bavi bicikliznom i upoznat je dosta s tim svim..al opet kad pocetnik dodje fali malo svega..

nekidan jedan malac bio kod mene i na racunaru trazio po http://www.mtb.ba/ za gume koje da uzme za bajk i u pola frke me pita sta je bb..i sto neki mjenjaci imaju 2 rucice a kod njega na bajku samo 1 :D
trebalo bi jedna slika bas detaljna bajka sa svim objasnjenjima i skracenica i prikaz svih dijelova..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3018 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by kokuz_sa »

Ma.Le.Na wrote:
Ken_M wrote:lijep je volonterizam ali bode u oci cinjenica da se dogadjaj najavljuje kao najveci dogadjaj iz svijeta biciklizma u BiH i onda traze volonteri da pomazu.Dres onako spomenu,mozete i platiti ljudima 30 maraka sto nije neka lova za najveci dogadjaj u BiH
koliko sam ja upoznata i SFF ima volontere...ne vidim u cemu je problem...jos oni tek imaju love :-)
350 sff volonteri imaju
nikad mi nije jasno sto ih nazivaju volonterima al se ima plata..koja se ceka po mjesec al eto
User avatar
trimi68
Posts: 1592
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#3019 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by trimi68 »

meki wrote: Evo, pogledajte Trimija, frajer ne voza par dan i odmah ters :lol: :lol: :run: ;-)
:x :x :x :x :x
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#3020 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by adnandus »

trimi68 wrote:
adnandus wrote:@ a trimi kakva je to kod tebe furka sa tom ćirilicom
Уставом дато право да пишем на писму једног од 3 народа која живе у БиХ.
Зашто писање ћирилицом сматраш фурком ??
Duboko se ispričavam što bi se reklo na jednom od jezika naroda u BiH. nisam znao da je ćirilica tvoj svakodnevni način izražavanja odnosno osobnog nekog protesta (valjda).

A @meki ti se slobodno advokatski izrazi . :)
Nisam se ni mislio učlanjivati radi Vašeg dresa nego me je ponukalo jer sam dobio nedavno email sa pozivom na biciklističku turu po Igmanu pa sam htjeo da učestvujem u više ovakvih vožnji što se tiće dresa halal vam bio dres meni ne treba dajte ga ovoj mlađoj raji, imam ih ja dosta .
Ja taman pohvali i da podržavam rad Vas na mtb ti me napade jer sam ga pitao zašto piše ćirilicom. Jeli to znači da sam mislio nešto loše?

Evo onda malo i reklame, kome je stalo do dresova, bujrum u nase udruzenje, sad cemo dijeliti dresove, hahahha.... Mislim, fakat...Oprosti ako sam i ovu tvoju rečenicu krivo shvatio. :-?
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#3021 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by meki »

adnandus wrote: Ja taman pohvali i da podržavam rad Vas na mtb ti me napade jer sam ga pitao zašto piše ćirilicom. Jeli to znači da sam mislio nešto loše?

Evo onda malo i reklame, kome je stalo do dresova, bujrum u nase udruzenje, sad cemo dijeliti dresove, hahahha.... Mislim, fakat...Oprosti ako sam i ovu tvoju rečenicu krivo shvatio. :-?
Žao mi je jer fakat jesi :) bez ikakve uvrede... Osjećam neku nelagodu u tvom postu, al opet i vidim da si regularan tip skroz i nisi zloamjeran pa cu ipak dati malo pojasnjenje...

Zeza sa čirilicom i trimijem bi odlično legla, ali ne bi je svi shvatili na pravi način. Naime, ovaj isti Srbin koji pise čirilicom ostavio je haman svoj život (a zdravlje sigurno) boreći se sa rajom, protiv papaka sa brda, a sve to za neku zemlju iole slicnu onoj u kojoj je uzivao prije svega ovoga... Zemlju u kojoj ako i pišeš čirilicom ne bi smjelo da znaći da si "četnik". Nazalost, daleko smo od te zemlje, a prave ljudine poput njega imaju veliko pravo da se sarkastično šprdaju i na ovaj račun. Eto, to je mala pozadina ove zeze, zaista ništa lično kao što vidis.

:bih:

Što se dresova tiče, mislim da si me i tu pogresno shvatio (izvini, al fakat je tako... meni je zao) ali je ovo bilo upuceno ponajvice Kenu kojem je ocito zaparalo oči "jaransko" dijeljenje dresova. Evo ja te pozivam i javno i privatno da nam se pridruzis, htio dres ili ne, bio clan ili ne, vozio ovo ili ono biciklo, svi smo u ovome zato sto to volimo i glupo je da se zbog nekih sitnica ne razumijemo jos bolje, ne pomazemo jedni drugima.

Kad si me vec "isprovocirao" (ovo fakat krajnje pozitivno, i hvala ti na tome :) ), pozivam sve da kritički gledaju na rad svih udruzenja i sl. ali sa dozom odgovornosti tj. da uz kritiku daju i konstruktivan prijedlog poboljsanja onoga što misle da se treba popraviti.

***

@kokuz_sa
Hvala, primljeno k znanju... ;) Ja se zaista iskreno nadam skorom redizajnu i restruktiranju stranice, novim tekstovima ali i turama namjenjenim "pocetnicima" ;)
User avatar
adnandus
Posts: 548
Joined: 05/04/2011 13:16
Location: Tu negdje

#3022 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by adnandus »

meki wrote:
adnandus wrote: Ja taman pohvali i da podržavam rad Vas na mtb ti me napade jer sam ga pitao zašto piše ćirilicom. Jeli to znači da sam mislio nešto loše?

Evo onda malo i reklame, kome je stalo do dresova, bujrum u nase udruzenje, sad cemo dijeliti dresove, hahahha.... Mislim, fakat...Oprosti ako sam i ovu tvoju rečenicu krivo shvatio. :-?
Žao mi je jer fakat jesi :) bez ikakve uvrede... Osjećam neku nelagodu u tvom postu, al opet i vidim da si regularan tip skroz i nisi zloamjeran pa cu ipak dati malo pojasnjenje...

Zeza sa čirilicom i trimijem bi odlično legla, ali ne bi je svi shvatili na pravi način. Naime, ovaj isti Srbin koji pise čirilicom ostavio je haman svoj život (a zdravlje sigurno) boreći se sa rajom, protiv papaka sa brda, a sve to za neku zemlju iole slicnu onoj u kojoj je uzivao prije svega ovoga... Zemlju u kojoj ako i pišeš čirilicom ne bi smjelo da znaći da si "četnik". Nazalost, daleko smo od te zemlje, a prave ljudine poput njega imaju veliko pravo da se sarkastično šprdaju i na ovaj račun. Eto, to je mala pozadina ove zeze, zaista ništa lično kao što vidis.

:bih:

Što se dresova tiče, mislim da si me i tu pogresno shvatio (izvini, al fakat je tako... meni je zao) ali je ovo bilo upuceno ponajvice Kenu kojem je ocito zaparalo oči "jaransko" dijeljenje dresova. Evo ja te pozivam i javno i privatno da nam se pridruzis, htio dres ili ne, bio clan ili ne, vozio ovo ili ono biciklo, svi smo u ovome zato sto to volimo i glupo je da se zbog nekih sitnica ne razumijemo jos bolje, ne pomazemo jedni drugima.

Kad si me vec "isprovocirao" (ovo fakat krajnje pozitivno, i hvala ti na tome :) ), pozivam sve da kritički gledaju na rad svih udruzenja i sl. ali sa dozom odgovornosti tj. da uz kritiku daju i konstruktivan prijedlog poboljsanja onoga što misle da se treba popraviti.

***

@kokuz_sa
Hvala, primljeno k znanju... ;) Ja se zaista iskreno nadam skorom redizajnu i restruktiranju stranice, novim tekstovima ali i turama namjenjenim "pocetnicima" ;)


OK
Hvala na pojašnjenju jer nisam fakat dugo na ovom forumu tako da neznam ni tebe iako mislim da znam ko si :-D
niti trimija. :bih:

A što se tiće učlanjenja poslije ramazana sigurno
i apel dajte malo više ovh početničkih tura i ja sam tek počeo ovim da se bavim pa me strah prijavljivati se na ove kad pogledam staze i kilometražu :run:
meki
Posts: 76
Joined: 19/03/2007 22:25
Location: www.MTB.ba
Contact:

#3023 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by meki »

adnandus wrote: OK
Hvala na pojašnjenju jer nisam fakat dugo na ovom forumu tako da neznam ni tebe iako mislim da znam ko si :-D
niti trimija. :bih:

A što se tiće učlanjenja poslije ramazana sigurno
i apel dajte malo više ovh početničkih tura i ja sam tek počeo ovim da se bavim pa me strah prijavljivati se na ove kad pogledam staze i kilometražu :run:
No frks, drago mi je da smo se skontali ;)

Elem, što se kilometraže tiče, ovo vazda svima napominjem, sve je to jako relativno. "Na prvu" ti se 40km čini nemogućim, ali vjeruj mi da sa ispravnim razmišljanjem, pzitivnim stavom "ja mogu" i "ja vozim ovo zato sto uzivam" a ne "ja ovo ne mogu, ko me je na ovo natjerao", te dobrim vodičem koji će ponekad malo slagat, ponekad preuvelicat a nekad umanjit kilometrazu i uspon, pola raje koja se plaši takvih "poduhvata" može odraditi bez većih problema. Evo recimo, sad kad bih ti rekao da smo nas trojica (da ne govorim ko sve), od kojih jedan na visinu od oko 182cm ima preko 110kg, u subotu odradili cestom turu Sarajevo-Omiš, 300km, za jedan dan, tačnije za 13h efektivne voznje, sigurno ne bi vjerovao? Daleko je bilo ko od nas pravi biciklista, bez sala i stomaka, nabrijan na brzinu, kadencu, kilometre i vrijeme. Ne, većina nas su ljudi "čudnog mentalnog sklopa" kojima nije problem ustati u pola 4 ujutro, sjest na biciklo i voziti cijeli dan radi nekog svog meraka, slobode, čega li već... Nešto jako slično ribarima (jako često se i srećemo u odlasku/dolasku) :D
User avatar
Ken_M
Posts: 318
Joined: 14/11/2009 23:04

#3024 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by Ken_M »

meki wrote:
adnandus wrote:

Što se dresova tiče, mislim da si me i tu pogresno shvatio (izvini, al fakat je tako... meni je zao) ali je ovo bilo upuceno ponajvice Kenu kojem je ocito zaparalo oči "jaransko" dijeljenje dresova. Evo ja te pozivam i javno i privatno da nam se pridruzis, htio dres ili ne, bio clan ili ne, vozio ovo ili ono biciklo, svi smo u ovome zato sto to volimo i glupo je da se zbog nekih sitnica ne razumijemo jos bolje, ne pomazemo jedni drugima.
Ovih dana i ja imam nov Kellys dres! Lubenica u hrasnici je rodila pa smo svi pravi biciklisti isli da je beremo i dobili smo dresove.

Image
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#3025 Re: Biciklom kroz Sarajevo

Post by delightful »

ken m opomena zbog spamanja.
Post Reply