Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#1 Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Honda NSX »

Pogledajte kako izgleda A-klasa prije svih. Šta sam se puta neđe biciklom spušto , al je*iga nema te sreće!

To stranu, pogledajte A-klasu. Meni je vrh. Iskreno sad iznad je BMW serije 1 i A 3, čudi me da Merc nije prije ovakvu A -klasu napravio!

http://www.autonome.ba/Vijesti-i-zaniml ... klase.html
User avatar
alcho
Posts: 1467
Joined: 31/08/2006 09:08

#2 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by alcho »

Bas je sretnik taj biciklista
User avatar
ElRe
Posts: 10676
Joined: 12/12/2011 11:28

#3 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by ElRe »

Konačno i Merc da udje u C klasu.
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#4 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Better Man »

Ja sam opet u Hrvatskom Auto klubu vidio sliku novog Mercedesa A klase. Na slici je bio u crvenoj boji i poptupuno uje drugačiji oblik karoserije imao. Znam samo da će mu dužina biti 4 m i 30 cm.
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#5 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Honda NSX »

Better Man wrote:Ja sam opet u Hrvatskom Auto klubu vidio sliku novog Mercedesa A klase. Na slici je bio u crvenoj boji i poptupuno uje drugačiji oblik karoserije imao. Znam samo da će mu dužina biti 4 m i 30 cm.
ma nije to slika novog merca, to ljudi redovno najsedaju. Al to časopisi objavljuju renderinge mogućeg izgleda novog automobila. Nije to nikad konačni izgled, ubodu oni blizu al nije to to. Radi se u photoshopu i drugim naprednim alatima za dizajn tako da izgleda ko da je fakat to gotovo auto ali nije, evo primjer....

pretpostavljam da si nešto ovako vidio
http://aed-corner.blogspot.com/2011/06/ ... class.html

al ti je rendering košto kaže u naslovu...izgleda ko pravo auto ali nije, već dizajneri i razni eksperti pokušaju predvidjeti kako će izgledati auto. Znaju nekad biti pravo blizu, al nekad znaju fuliti debelo isto tako.
Ovo je video snimak napravljen veeeeeeelikom i preludom slučajnošću (nijedan živi novinar nije znao da će ovdje se desiti snimanje, inače bi ih bilo milion, i Merc bi moro mijenjati lokaciju), i auto je snimljen tako da to nije nikakav rendering, već je ovo konačni izgled (prejaki) nove A klase! Ovo je baš tek viđeno, samo 300 i nešto viewsa je imo klip na jutubu, tako da je fakat eksluzivno, iako mislim da će ih do kraja dana imat više hiljada....

više me zanima mišljenje drugih o izgledu auta, ja sam možda malo impresioniran previše, al baš mi se čini da će biti veliki igrač ova a klasa. čudi me da prije ovo merc nije napravio, a ne onog nekog malog hrčka od auta...
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#6 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Honda NSX »

Better Man wrote:Ja sam opet u Hrvatskom Auto klubu vidio sliku novog Mercedesa A klase. Na slici je bio u crvenoj boji i poptupuno uje drugačiji oblik karoserije imao. Znam samo da će mu dužina biti 4 m i 30 cm.

ili možda čak ovako nešto......

http://steeringnews.com/rendering-2012- ... nz-a-class
_Astra_
Posts: 841
Joined: 29/08/2005 22:39

#7 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by _Astra_ »

auto je VRH!!
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#8 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by ljubav_aha »

izgleda kao i vecina automobila slicnog dizajna i vleicine,nista posebno
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#9 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Chemist »

Nesto za sto bi se valjalo potruditi da se osvoji u zivotu.
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#10 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by emko1234 »

pa mercedes je skontao da gubi velik dio kolaca u tom segmentu od nekih drugih proizvodjaca pa je odlucio da od onog sporeta na 4 tocka napravi konacno nesto normalno.u svakom slucaju bolja nego prethodnik,a vidjet cemo sta ce bit kad izadje.s tim sto je haman pa ko novi model na trzistu,trebat ce joj vremena da se dokaze,u svakom slucaju nista posebno.ova je zeznuta jer je amg stajling il je sva amg,obicni model tipa 160cdi sigurno nece bit ni slican.
Ayrton Senna
Posts: 21
Joined: 17/12/2011 09:57

#11 Re: Biciklista snimio novu A-klasu, nemaskiranu skroz

Post by Ayrton Senna »

jel se samo meni cini ili??
A-klasa izgleda osjetno visočija nego npr. A3 ili BMW1...

ogroman svjetla i prednja maska... i još kad vidimo da nije bitno manja od ovog Seat Alhambre (pretpostavljam) u pozadini.

meni više izgleda kao mala B-klasa?? a ne kao hečbek...
Post Reply