BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#6576 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

Cupko_ wrote:Svi !hej prepaid korisnici čiji se !hej račun u razdoblju od 12.10. do 10.12.2018. godine nadoplati s bonom kupljenim putem web stranice www.hteronet.ba ostvaruju pravo na promotivne bonus megabajte.

Putem HT ERONET web stranice bilo koji korisnik može sa Visa, Maestro ili MasterCard karticom, bez naknade, izvršiti nadoplatu !hej računa bonom pri čemu se iznos bona dodaje na glavni !hej račun.

U promotivnoj ponudi sudjeluju samo bonovi u cjelobrojnim vrijednostima od 2 do 25 KM, te bonovi vrijednosti 30, 35, 40, 45 i 50 KM. Sve nadoplate putem drugih prodajnih kanala ili usluga ne ulaze u ovdje opisanu promotivnu ponudu.

Za svaki kupljeni bon, tijekom vremenskog trajanja promocije, korisnik će dobiti 100 puta više MB bonusa od vrijednosti kupljenoga bona. Bonus MB vrijede 24h od trenutka dodjele, a po isteku 24h će biti izbrisani. Ukoliko prilikom nove dodjele Bonus MB korisnik već ima neiskorištene bonus MB, oni će se zbrojiti, a vrijeme valjanosti produljiti na 24h od zadnje dodjele

EDIT: ODGOĐENO.
Novi datum će biti objavljen naknadno.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#6577 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

Pa ne znam ni ovaj datum ko je objavio jer ja osim tvog upisa na ovom forumu nisam vidio zvaničnu obavijest za to.
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#6578 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

escobar__ wrote:Pa ne znam ni ovaj datum ko je objavio jer ja osim tvog upisa na ovom forumu nisam vidio zvaničnu obavijest za to.
Zato što i nije bilo zvanično :)
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#6579 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

Voliš se slikati?
Pošalji nam cool fotku s prijateljima ili sam/a, pokaži nam kako jesen utječe na tvoje raspoloženje i sudjeluj u !hej foto natječaju.
Najkreativnije fotke nagrađujemo super nagradama.
Obojimo jesen super fotografijama ➡️ http://bit.ly/hej_obojimo_jesen

Image
vojopd
Posts: 1800
Joined: 28/05/2018 18:14

#6580 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by vojopd »

Zna li se hoce li galaxy watch biti uskoro u ponudi i da li ce biti nekih akcija u pretplati kao u mtelu?
noDiscussion
Posts: 39
Joined: 15/07/2013 20:34

#6581 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by noDiscussion »

kakva je pokrivenost mtel-ovog 3g-a u sarajevu i federaciji opcenito, s obzirom da nude neke pakete koji su veoma povoljni
dejang93
Posts: 100
Joined: 31/10/2012 15:22

#6583 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by dejang93 »

Samo da kažem, akcija za postpaid tarifu Pretplata S Net + sa 50% popusta tokom UO na 24 mjeseca, za sada važi sve do 31.12.2018. godine.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58768
Joined: 03/08/2010 19:04

#6584 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kakavdanakneiskustvu »

imaju li eronet ili haloo tarife mobilnog interneta za jedan dan?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6585 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

kakavdanakneiskustvu wrote:imaju li eronet ili haloo tarife mobilnog interneta za jedan dan?
a sto ne pogledas na stranici eroneta ili haloo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58768
Joined: 03/08/2010 19:04

#6586 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kakavdanakneiskustvu »

beni-bu-man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:imaju li eronet ili haloo tarife mobilnog interneta za jedan dan?
a sto ne pogledas na stranici eroneta ili haloo
i to što kažeš
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#6587 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

:lol: :lol:

Eronet 1GB 1,5 KM jedan dan.
Za halloo ne znam ne koristim.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58768
Joined: 03/08/2010 19:04

#6588 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kakavdanakneiskustvu »

MTV wrote::lol: :lol:

Eronet 1GB 1,5 KM jedan dan.
Za halloo ne znam ne koristim.

Hvala
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#6589 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Halo dnevna giga, 1 km, bez usporene brzine. Jest da imaju prenos nepotrosenih podataka i bonus na dopune. Ali slabo naspram sada Mtel-a i Go Frija.

Zato i hocu da predzem ubrzo na Mtel.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6590 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

kontam uzet onu metelovu pretplatu S Net+ da vidim kako ide
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6591 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Meni BH telecom ne da potvrdu, kazu da moj paket sto mjesecno placam isto nije postpaid, a nije ni prepaid. Studentski paket je u pitanju. I sad ne znam sta da radim, bukvalno zarobljen, istekao ugovor, a nemam soluciju.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6592 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

diablobih wrote:Meni BH telecom ne da potvrdu, kazu da moj paket sto mjesecno placam isto nije postpaid, a nije ni prepaid. Studentski paket je u pitanju. I sad ne znam sta da radim, bukvalno zarobljen, istekao ugovor, a nemam soluciju.
Po zakonu moraju ti dati, prijeti im RAK-om
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6593 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

beni-bu-man wrote:
diablobih wrote:Meni BH telecom ne da potvrdu, kazu da moj paket sto mjesecno placam isto nije postpaid, a nije ni prepaid. Studentski paket je u pitanju. I sad ne znam sta da radim, bukvalno zarobljen, istekao ugovor, a nemam soluciju.
Po zakonu moraju ti dati, prijeti im RAK-om
Kao u aplikaciji im pise da samo me mogu prebaciti na prepaid i onda mi izdati to hahha, pa reko, daj napisi u wordu sam zahtjev za prelazak sa postpaida, isto ti i aplikacija odradi, kaze, eh ne moze to tako, ako u aplikaciji nema opcije, ne moze. Vidjet cu sutra kad sletim ponovo da mi to odrade. Ljudima moras prijetiti da bi ti dali ono sto imas potpuno pravo.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6594 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

diablobih wrote:
beni-bu-man wrote:
diablobih wrote:Meni BH telecom ne da potvrdu, kazu da moj paket sto mjesecno placam isto nije postpaid, a nije ni prepaid. Studentski paket je u pitanju. I sad ne znam sta da radim, bukvalno zarobljen, istekao ugovor, a nemam soluciju.
Po zakonu moraju ti dati, prijeti im RAK-om
Kao u aplikaciji im pise da samo me mogu prebaciti na prepaid i onda mi izdati to hahha, pa reko, daj napisi u wordu sam zahtjev za prelazak sa postpaida, isto ti i aplikacija odradi, kaze, eh ne moze to tako, ako u aplikaciji nema opcije, ne moze. Vidjet cu sutra kad sletim ponovo da mi to odrade. Ljudima moras prijetiti da bi ti dali ono sto imas potpuno pravo.
nemoj razglabati sa likovima na selteru odma trazi nadleznog i prijeti inspekcijom i rakom i trazi knjigu zalbe :mrgreen:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6595 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by un1ted »

Ma samo trazi da te prebace sa studentskog na ultru i to je to. Moraju odraditi, jer ugovor za studentski paket je bio minimalnog trajanja od 3 mjeseca.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6596 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

un1ted wrote:Ma samo trazi da te prebace sa studentskog na ultru i to je to. Moraju odraditi, jer ugovor za studentski paket je bio minimalnog trajanja od 3 mjeseca.
Ne, treba mi postpaid prelazak, zato sto zelim na Mtel paket.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6597 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by un1ted »

Na MTEL mozes preci i sa ultre, vrijede ista pravila. Neko ti je dao pogrešan info. Bitno je da je kartica starija od 3 mjeseca.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6598 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

un1ted wrote:Na MTEL mozes preci i sa ultre, vrijede ista pravila. Neko ti je dao pogrešan info. Bitno je da je kartica starija od 3 mjeseca.
Za onaj paket od 17 KM, sa 20 GB sam procitao da treba postpaid.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58768
Joined: 03/08/2010 19:04

#6599 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kakavdanakneiskustvu »

Vizionar 1985 wrote:Halo dnevna giga, 1 km, bez usporene brzine. Jest da imaju prenos nepotrosenih podataka i bonus na dopune. Ali slabo naspram sada Mtel-a i Go Frija.

Zato i hocu da predzem ubrzo na Mtel.
:thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6600 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

diablobih wrote:
un1ted wrote:Na MTEL mozes preci i sa ultre, vrijede ista pravila. Neko ti je dao pogrešan info. Bitno je da je kartica starija od 3 mjeseca.
Za onaj paket od 17 KM, sa 20 GB sam procitao da treba postpaid.
Ne, zvao sam ih i sve mi je teta objasnila, mozes kako hoces, ja sa svoje pretplate mogu broj prebaciti tako i nezaposlene osobo koje su na dopuni sem sto moraju 2 do 3 mjeseca unaprijed uplatiti, potrebno je LK i onaj hepek na cemu je PUK i PIN
Post Reply