BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6526 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

vješalica wrote:
beni-bu-man wrote: ne znam kuda se kreces radi pokrivenosti mreze, ja licno koristim Eronet Super Net 25, u sarajevu nemam problema s mrezom, putujem dosta prema Srbiji ....Visegrad, Zvornik..... isto bez ikakvih problema s mrezom
Gofree imam karticu svakako
Ali sam kontala kroz pretplatu da prodjem povoljnije (ali u guzici) kad je u pitanju internet
Putujem cesto relacijom SA-Foca-Sokolac,Pale,nekad do Gorazda preko Hrenovice i pocesto juznije al RS dio radi posla
Nekako mi je to krug kretanja.Kuci i na poslu koristim Haloo jer svi imamo i povoljno je radi pricanja,mogu ja teelfonirati sa Haloo ali mi je malo problem ta pokrivnost jer samo imam E nemam 3G
Doduse ni BHT po tim vukojebinama nije bolji i on prekida tako da one im placene price po portalu sa dirktorom ne piju vode
Neam pojma sta da ti kazem sve zavisi kako covjek i sta koristi npr. ja kroz svoju pretplatu im 5GB neta 150min u sve mreze i 1000sms za 30KM sa PDV-om. Interneta potrosima hajmo rec oko 4GB, minute mozda 20 a poruke....ne pamtim kad sam sms poslao......

Hocu rec sve zavisi ko sta i kako koristi telefon i pretplatu i koliko je spreman platiti
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6527 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

vješalica wrote:
beni-bu-man wrote: ne znam kuda se kreces radi pokrivenosti mreze, ja licno koristim Eronet Super Net 25, u sarajevu nemam problema s mrezom, putujem dosta prema Srbiji ....Visegrad, Zvornik..... isto bez ikakvih problema s mrezom
Gofree imam karticu svakako
Ali sam kontala kroz pretplatu da prodjem povoljnije (ali u guzici) kad je u pitanju internet
Putujem cesto relacijom SA-Foca-Sokolac,Pale,nekad do Gorazda preko Hrenovice i pocesto juznije al RS dio radi posla
Nekako mi je to krug kretanja.Kuci i na poslu koristim Haloo jer svi imamo i povoljno je radi pricanja,mogu ja teelfonirati sa Haloo ali mi je malo problem ta pokrivnost jer samo imam E nemam 3G
Doduse ni BHT po tim vukojebinama nije bolji i on prekida tako da one im placene price po portalu sa dirktorom ne piju vode
Pa uzmes ovaj Mtel paket, 17 KM ako se prebacis sa pretplate druge mreze, 20 GB neta, 100 minuta prema svim mrezama, beskonacno poruka...
strucnjak99
Posts: 52
Joined: 08/06/2018 15:17

#6528 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strucnjak99 »

vješalica wrote:
beni-bu-man wrote: ne znam kuda se kreces radi pokrivenosti mreze, ja licno koristim Eronet Super Net 25, u sarajevu nemam problema s mrezom, putujem dosta prema Srbiji ....Visegrad, Zvornik..... isto bez ikakvih problema s mrezom
Gofree imam karticu svakako
....Kuci i na poslu koristim Haloo jer svi imamo i povoljno je radi pricanja,mogu ja teelfonirati sa Haloo a....
i radi "pričanja" je GOfree bolji i od haloo, jer je kod haloo minuta 0,20 a kod GOfree 0,15 KM
obračunska jedinica na haloo je minuta a kod GOfree sekunda !!
unutar mreže uspostava poziva kod haloo 0,09 a kod GOfree 0,06
dakle ?
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#6529 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Radar71 »

beni-bu-man wrote: Neam pojma sta da ti kazem sve zavisi kako covjek i sta koristi npr. ja kroz svoju pretplatu im 5GB neta 150min u sve mreze i 1000sms za 30KM sa PDV-om. Interneta potrosima hajmo rec oko 4GB, minute mozda 20 a poruke....ne pamtim kad sam sms poslao......

Hocu rec sve zavisi ko sta i kako koristi telefon i pretplatu i koliko je spreman platiti
125 minuta imaš :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6530 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Radar71 wrote:
beni-bu-man wrote: Neam pojma sta da ti kazem sve zavisi kako covjek i sta koristi npr. ja kroz svoju pretplatu im 5GB neta 150min u sve mreze i 1000sms za 30KM sa PDV-om. Interneta potrosima hajmo rec oko 4GB, minute mozda 20 a poruke....ne pamtim kad sam sms poslao......

Hocu rec sve zavisi ko sta i kako koristi telefon i pretplatu i koliko je spreman platiti
125 minuta imaš :D
dobro si, vidis da pojma nemam kolko minuta imam :mrgreen:
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#6531 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Radar71 »

beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote:
beni-bu-man wrote: Neam pojma sta da ti kazem sve zavisi kako covjek i sta koristi npr. ja kroz svoju pretplatu im 5GB neta 150min u sve mreze i 1000sms za 30KM sa PDV-om. Interneta potrosima hajmo rec oko 4GB, minute mozda 20 a poruke....ne pamtim kad sam sms poslao......

Hocu rec sve zavisi ko sta i kako koristi telefon i pretplatu i koliko je spreman platiti
125 minuta imaš :D
dobro si, vidis da pojma nemam kolko minuta imam :mrgreen:
imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6532 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#6533 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Radar71 »

beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
bila ona akcija za obnovu ugovora a meni istek'o
potpišem SIM only i dobijem cijenu za Super 25 net 23.40 KM dupli net prvih 12 mjeseci
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6534 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Radar71 wrote:
beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
bila ona akcija za obnovu ugovora a meni istek'o
potpišem SIM only i dobijem cijenu za Super 25 net 23.40 KM dupli net prvih 12 mjeseci
dobro si :thumbup:
strucnjak99
Posts: 52
Joined: 08/06/2018 15:17

#6535 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strucnjak99 »

beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
ja na GOfree 10 GB imam za 14 KM
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6537 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

strucnjak99 wrote:
beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
ja na GOfree 10 GB imam za 14 KM
toliko ja platio 1GB 30dana za roming :(
razvaljivac
Posts: 12
Joined: 23/06/2018 10:03

#6538 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by razvaljivac »

pa to su cijene roaminga
i ja sam nedavno na haloo platio 2 x 6 KM za po 250 MB na 2 sedmice
al fora što kroz Hrvatsku, Sloveniju i Austriju nisam imao internet, tek u Njemačku kad sam došo proradio
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6539 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

razvaljivac wrote:pa to su cijene roaminga
i ja sam nedavno na haloo platio 2 x 6 KM za po 250 MB na 2 sedmice
al fora što kroz Hrvatsku, Sloveniju i Austriju nisam imao internet, tek u Njemačku kad sam došo proradio
Ovo na eronetu vazi za bruku zemalja :lol: :lol: :lol:

Hrvatska, Njemačka, Austrija, Belgija, Češka, Grčka, Luksemburg, Mađarska, Nizozemska*, Poljska, Rumunjska, Slovačka, Turska, Italija, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Rusija, Švicarska, Kanada, Kina i SAD
razvaljivac
Posts: 12
Joined: 23/06/2018 10:03

#6540 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by razvaljivac »

isto je to bolan, haloo=eronet samo je haloo još povoljniji jer daje na 7 dana a eronet na 5 dana 250 MB za 6 KM
kroz Sloveniju nema nijedan !!
a kvaka je da JA internet iz nekog razloga nisam imao kroz Auatriju ni pri dolasku u DE ni pri povratku u BH
kroz Hrvatsku nisam imao pri odlasku a pri dolasku u BH jesam
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6541 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

razvaljivac wrote:isto je to bolan, haloo=eronet samo je haloo još povoljniji jer daje na 7 dana a eronet na 5 dana 250 MB za 6 KM
kroz Sloveniju nema nijedan !!
a kvaka je da JA internet iz nekog razloga nisam imao kroz Auatriju ni pri dolasku u DE ni pri povratku u BH
kroz Hrvatsku nisam imao pri odlasku a pri dolasku u BH jesam
neam pojma sta je kod tebe bilo, ja sam ovo 1Gb 30 dana za 15KM preko svoje pretplate aktiviro i u 4 zemlje uredno radilo cak i 4G, tuga kad sam se vratio u bosnu :(
kazo
Posts: 1517
Joined: 08/03/2012 19:57

#6543 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kazo »

Sta kazete na novu ponudi BHT za No limit pakete ?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#6544 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

kazo wrote:Sta kazete na novu ponudi BHT za No limit pakete ?
Mtelova troduplo bolja.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6546 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

kazo wrote:Sta kazete na novu ponudi BHT za No limit pakete ?
shishanje ovaca
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#6547 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zateznistub »

beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
Ma pusti ga, našao stelu...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6548 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

zateznistub wrote:
beni-bu-man wrote:
Radar71 wrote: imamo isti paket samo što ja imam 10 GB neta
kako, hocu i ja :mrgreen:
Ma pusti ga, našao stelu...
rece mi kako, i ja cu sad u janurau isto probat :mrgreen:
strucnjak99
Posts: 52
Joined: 08/06/2018 15:17

#6549 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strucnjak99 »

bace ljudi provalu i niđe ih
gdje je to 20 GB za 17 KM na mtelu
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6550 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

strucnjak99 wrote:bace ljudi provalu i niđe ih
gdje je to 20 GB za 17 KM na mtelu
Pretplata: S Net+
https://mtel.ba/Mobilna/Pretplata/Tarife
Post Reply