BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
56
12%
mtel
83
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 459

User avatar
thekupus
Posts: 6788
Joined: 25/06/2011 22:38

#6176 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by thekupus »

I mene je to jučer iznerviralo, jedini razlog zašto nisam aktivirao Internet i time potrošio sav kredit je što sam već bio u toj situaciji i znam da dok ti ne stigne poruka da ne aktivirana opcija, Internet se naplacuje s kredita. Jučer sam pokušao 3 KM 7 dana 1 GB nekoliko puta, nakon prvog puta mi je dolazila poruka u fazonu: slična opcija već aktivirana, sačekajte


Inače, aktivirala se nekih 5,6 sati kasnije
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#6177 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Naslovnica »

thekupus wrote:I mene je to jučer iznerviralo, jedini razlog zašto nisam aktivirao Internet i time potrošio sav kredit je što sam već bio u toj situaciji i znam da dok ti ne stigne poruka da ne aktivirana opcija, Internet se naplacuje s kredita. Jučer sam pokušao 3 KM 7 dana 1 GB nekoliko puta, nakon prvog puta mi je dolazila poruka u fazonu: slična opcija već aktivirana, sačekajte


Inače, aktivirala se nekih 5,6 sati kasnije
Ma čisti lopovluk i ništa više.
Namjerno to rade, očito je da su skontali da na tu lopovsku foru mogu da skinu raji bruku para, a žali se Nailovoj materi. Još ja ko ispadoh glup...
Last edited by Naslovnica on 05/06/2018 09:44, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#6178 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Naslovnica »

Vizionar 1985 wrote:Pa Go Fri. On trenutno ima najpovoljni internet.
Hvala! :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6179 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Naslovnica wrote:
thekupus wrote:I mene je to jučer iznerviralo, jedini razlog zašto nisam aktivirao Internet i time potrošio sav kredit je što sam već bio u toj situaciji i znam da dok ti ne stigne poruka da ne aktivirana opcija, Internet se naplacuje s kredita. Jučer sam pokušao 3 KM 7 dana 1 GB nekoliko puta, nakon prvog puta mi je dolazila poruka u fazonu: slična opcija već aktivirana, sačekajte


Inače, aktivirala se nekih 5,6 sati kasnije
Ma čisti lopovluk i ništa više.
Namjerno to rade, očito je da su skontali da na tu lopovsku foru mogu da skinu raji bruku para, a žali se Nailovoj materi. Još ja ko ispadoh glup...
Pajel Bhtelecom il nije :mrgreen:
User avatar
escobar__
Posts: 8855
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#6180 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

Naslovnica wrote:Daj mi preporučite šta da uzmem staroj da ima internet na telefonu, da odjebe ove retarde???
Go Free!, haloo ili Eronet (tarifa Slagalica), sve i jedna bolje opcije od Telekoma.
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#6181 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by rizibizi »

Samo da se pojavi neki ceh, svabo,amerikanac svi ovi ublehasi ce da budu "ubiveni" kao Pirke, nece opet biti situacija kao u komsiluku, ali boje ista nego nista. Samo da ne gledam ove jadne ponude i nenormalne cifre. Sve bi mi kao da pratimo trendove, ovo-ono, a prvo su im Viber i ostale messenger aplikacije 'ebale znanje i realno niti jedan operater u drzavi nema adekvatan odgovor na ekspanziju ovog trenda. Druga stvar je proces digitalizacije koji ce se kod nas sprovesti kad se u drugim zemljama bude radila teleportacija. Idu izbori niko digitalizaciju ne spominje, znaci da je 827 prioritet, a bez toga nema dalje. Ovo sto se prodalo prodalo se (kako u regionu, tako i kod nas) ovo sto je ostalo samo gubi na vrijednosti iz dana u dan, jer ko je normalan lud da baca pare u bermudski trougao Balkana.
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#6182 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bumerangss »

zrakomlat wrote:to mi je nebitna stavka, dopune me ne zanimaju, ne gledam na potrosnju u par maraka, postpaid zakon.

Nisam ni ja zadovoljan bas telekomom u smislu usluge i ponude ali su isto sranje i druga dva.
Kolega nije na vakat platio racun u mtelu, bio na planini, zakasnio dan, ugasili ga skroz, ne mozes ga dobiti, jedan racun. Ceka da mu istekne ugovor i prebaciti ce ga na telecom.
Ustvari, koga god znam nije zadovoljan operaterom kojeg koristi. Na mostu dobijes na cupriji izgubis, e to ti je otprilike prijenos broja i mjenjanje operatera, nebitno kojeg.
Otidji na eronet stranicu na fb pa vidi sta im pisu korisnici. A plate, jebo plate, meni ni u dzep ni iz dzepa plata nekog telekomovca.
I ko je tu kriv, kolega ili mtel?! :D I kod mene kolegici bhtelecom iskljucio MojaTV jer u aprilu nije platila januarski racun i psuje im sve po spisku jer je platila februarski i zbog toga hoce da predje na telemah :roll:

U šta gledate kad placate racune i gdje ih po kuci svugdje tušnete da ne znate koji ste racun platili? Ja imam jednu ladicu u komodi u koju stavljam sve stigle racune u toku mjeseca i krajem mjeseca 29-og 20-og 30-og kad nema gužve na šalterima pokupim sve i na bankomat dignem love koliko mi treba i na Dolac Maltu platim bhtelekom racune pa u onaj naplatni centar iza bhtelecoma platim vodu, smece i plin i onda prohodam do glavne elektroprivrede da platim struju i kad dodjem kuci razvrstam sve odreske od od racuna u kovarte i ostavim u drugu laticu i nema mogucnosti da pogriješim koji sam mjesec platio i da zbog toga osudjujem operatera
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#6183 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bumerangss »

Jedno pitanje pa ko zna da mi da odgovor, savjet... i unaprijed hvala!

Sad sam na GOfree i prezadovoljan sam vec 8 mjeseci jer svako 30 dana dokupim 3 gige za 10 KM koje mi važe 30 dana a ja potrošim oko dvije gige tako da mi se sad skupilo 9546 MB a uskoro idem na godišnji pa cu na Jadran u HR 10 dana pa me zanima sta tamo da koristim jer ne mogu bez fb :D a imam samsung J7 duo pa hocu li kupiti neku njihovu sim karticu i koju od kojeg operatera, kolikom košta, koliko neta dobijem i kako da to aktiviram zajedno sa ovom GOfree karticom ili da ovu skroz izbacim i da li mi koliko može biti ti skoro 9 giga neta od GOfree? Posto je roming vjerovatno se to sprži za čas a možda nikako i ne može jer ovo mi je prva godina da idem u HR sa tim operaterom :-)
Posmatrac_007
Posts: 417
Joined: 12/01/2012 11:36

#6184 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Posmatrac_007 »

bumerangss wrote:Jedno pitanje pa ko zna da mi da odgovor, savjet... i unaprijed hvala!

Sad sam na GOfree i prezadovoljan sam vec 8 mjeseci jer svako 30 dana dokupim 3 gige za 10 KM koje mi važe 30 dana a ja potrošim oko dvije gige tako da mi se sad skupilo 9546 MB a uskoro idem na godišnji pa cu na Jadran u HR 10 dana pa me zanima sta tamo da koristim jer ne mogu bez fb :D a imam samsung J7 duo pa hocu li kupiti neku njihovu sim karticu i koju od kojeg operatera, kolikom košta, koliko neta dobijem i kako da to aktiviram zajedno sa ovom GOfree karticom ili da ovu skroz izbacim i da li mi koliko može biti ti skoro 9 giga neta od GOfree? Posto je roming vjerovatno se to sprži za čas a možda nikako i ne može jer ovo mi je prva godina da idem u HR sa tim operaterom :-)
Internet koji bi koristio sa Gofree karticom u romingu bi se posebno naplaćivao sa računa a tih sakupljenih 9GB se ne troše u romingu. 9GB jedino možeš trošiti u matičnoj mreži.
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#6185 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

bumerangss wrote:Jedno pitanje pa ko zna da mi da odgovor, savjet... i unaprijed hvala!

Sad sam na GOfree i prezadovoljan sam vec 8 mjeseci jer svako 30 dana dokupim 3 gige za 10 KM koje mi važe 30 dana a ja potrošim oko dvije gige tako da mi se sad skupilo 9546 MB a uskoro idem na godišnji pa cu na Jadran u HR 10 dana pa me zanima sta tamo da koristim jer ne mogu bez fb :D a imam samsung J7 duo pa hocu li kupiti neku njihovu sim karticu i koju od kojeg operatera, kolikom košta, koliko neta dobijem i kako da to aktiviram zajedno sa ovom GOfree karticom ili da ovu skroz izbacim i da li mi koliko može biti ti skoro 9 giga neta od GOfree? Posto je roming vjerovatno se to sprži za čas a možda nikako i ne može jer ovo mi je prva godina da idem u HR sa tim operaterom :-)
Tele 2 55 kuna 10GB. Turisticki paket. Ako to potrosis doplatis jos 50 kuna (na osnovnom racunu imas 10 kuna) i opet aktiviras jos 10 GB. Kad to drugi put potrosis karticu mozes baciti.
Izbaci Go free jer ti nece trositi tih 9 GB nego ce ti trositi kredit jer si u romingu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#6186 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by vješalica »

MTV wrote:Go free od Logosofta za tih 10 KM je mogla imati 3 GB mjesec dana a ako bi to potrosila imala bi flat od 128 kbps.

http://gofree.ba/tarifne-opcije
Kakva je pokrivenost ove mreze?
Prisiljena sam uzimati trenutno MTEL ali ponuda za net je grozna hebo ih on bar kad je tarifa u pitanju mizerija.ciganska
Probala bi ako nista?
Gdje kupiti u SA?
User avatar
diablobih
Posts: 8253
Joined: 28/12/2015 02:17

#6187 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

vješalica wrote:
MTV wrote:Go free od Logosofta za tih 10 KM je mogla imati 3 GB mjesec dana a ako bi to potrosila imala bi flat od 128 kbps.

http://gofree.ba/tarifne-opcije
Kakva je pokrivenost ove mreze?
Prisiljena sam uzimati trenutno MTEL ali ponuda za net je grozna hebo ih on bar kad je tarifa u pitanju mizerija.ciganska
Probala bi ako nista?
Gdje kupiti u SA?
Ista kao i mtelu, jer koriste njihovu infrastrukturu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#6188 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by vješalica »

Onda bi mi u tom slucaju valjala kad idem preko cetnitetske grane pardon lijane kad je u pitanju net,jer halo mi se prebaci na E i nema teorije da radi osim pozivi fuj gdje zivim ko u nekoj pustari na Marsu
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#6189 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by JOINT_1921 »

Bolja od te opcija je opcija Ultra i svakih 7 dana 3 KM 1 GB, 4 GB mjesecno za 12 KM. A pokrivenost je po meni itekako dobra
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#6190 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

vješalica wrote:
MTV wrote:Go free od Logosofta za tih 10 KM je mogla imati 3 GB mjesec dana a ako bi to potrosila imala bi flat od 128 kbps.

http://gofree.ba/tarifne-opcije
Kakva je pokrivenost ove mreze?
Prisiljena sam uzimati trenutno MTEL ali ponuda za net je grozna hebo ih on bar kad je tarifa u pitanju mizerija.ciganska
Probala bi ako nista?
Gdje kupiti u SA?
Ovdje ima kupiti
http://www.logosoft.ba/prodajna-mjesta
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#6191 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by vješalica »

Hvala
Jesam levat, na Dobrinji mi je blizu kuce :)
Otkotrljacu se bas poslije posla
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#6192 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

vješalica wrote:Hvala
Jesam levat, na Dobrinji mi je blizu kuce :)
Otkotrljacu se bas poslije posla
Nema na cemu. :)
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#6193 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zrakomlat »

bumerangss wrote:
zrakomlat wrote:to mi je nebitna stavka, dopune me ne zanimaju, ne gledam na potrosnju u par maraka, postpaid zakon.

Nisam ni ja zadovoljan bas telekomom u smislu usluge i ponude ali su isto sranje i druga dva.
Kolega nije na vakat platio racun u mtelu, bio na planini, zakasnio dan, ugasili ga skroz, ne mozes ga dobiti, jedan racun. Ceka da mu istekne ugovor i prebaciti ce ga na telecom.
Ustvari, koga god znam nije zadovoljan operaterom kojeg koristi. Na mostu dobijes na cupriji izgubis, e to ti je otprilike prijenos broja i mjenjanje operatera, nebitno kojeg.
Otidji na eronet stranicu na fb pa vidi sta im pisu korisnici. A plate, jebo plate, meni ni u dzep ni iz dzepa plata nekog telekomovca.
I ko je tu kriv, kolega ili mtel?! :D I kod mene kolegici bhtelecom iskljucio MojaTV jer u aprilu nije platila januarski racun i psuje im sve po spisku jer je platila februarski i zbog toga hoce da predje na telemah :roll:

U šta gledate kad placate racune i gdje ih po kuci svugdje tušnete da ne znate koji ste racun platili? Ja imam jednu ladicu u komodi u koju stavljam sve stigle racune u toku mjeseca i krajem mjeseca 29-og 20-og 30-og kad nema gužve na šalterima pokupim sve i na bankomat dignem love koliko mi treba i na Dolac Maltu platim bhtelekom racune pa u onaj naplatni centar iza bhtelecoma platim vodu, smece i plin i onda prohodam do glavne elektroprivrede da platim struju i kad dodjem kuci razvrstam sve odreske od od racuna u kovarte i ostavim u drugu laticu i nema mogucnosti da pogriješim koji sam mjesec platio i da zbog toga osudjujem operatera
:lol: :lol: :lol: za crveno, legenda.

Al ako je stvarno istina da su ga iskljucili radi jednog racuna (a nema razloga da mi slaze, boli me q za njegov racun), i radi jednog dana, to je katastrofa, i to te ukinu ko da nemas telefona nikako. A Telekom te nece iskljuciti i za cijeli mjesec, prije je bilo tek na trecem racunu cini mi se, doduše to je budalaština, toliko čekati s placanje.

Ja svoje placam na pos terminalu karticom, tako da bacim racun, na izvodu trajno ima trag da je placeno.
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#6194 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by moja tetka »

eronet imam na pretplatu, ja sam iz te kategorije kojoj je najvažniji viber............. odem tamo negdje u rs............ viber radi, internet radi............. meni više i netreba............... imam bh karticu na dopunu i nju koristim tu i tamo pošto se nemože telefonom preći na pretplatu u bh . telekom meni mrsko ići stati u red................. i to je to ali sve je nekako u pet deka pa izaberite................. eronet imam onaj srednji koliko zovem nikad ne potrošim sve ali nema veze ma ni nije me briga
strucnjak99
Posts: 52
Joined: 08/06/2018 15:17

#6195 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strucnjak99 »

od prije 2 mjeseca sam prebacio ultra bhtelekom broj na GO! free
upravo čitajući i zahvaljujući ovoj temi
malo im je blesava procedura prenosa broja ali ipak se završi sve
elem, nisam se pokajo, čak šta više juče se prijatno iznenadim prilikom dopune interneta
uplatio sam klasičnih 10 KM za 3 GB ali sam prije isteka mjeseca već skoro potrošio a zatrebalo mi, pa ajd reko da dokupim onih 1 GB na dan....fazon je što su tu gigu sabrali sa mojih preostalih 300 MB i da ih imam i dalje, sada sveukupno 900 MB (jer sam nešto i trošio) iako je prošao dan i po pravilu bi trebalo da su tu gigu na dan poništili, bez obzira potrošio ili ne čitavu gigu
ali oni su ostavili sabrano sa ranijim dokupom i imam je i sad!!!
odlična stvar
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#6196 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bumerangss »

strucnjak99 wrote:od prije 2 mjeseca sam prebacio ultra bhtelekom broj na GO! free
upravo čitajući i zahvaljujući ovoj temi
malo im je blesava procedura prenosa broja ali ipak se završi sve
elem, nisam se pokajo, čak šta više juče se prijatno iznenadim prilikom dopune interneta
uplatio sam klasičnih 10 KM za 3 GB ali sam prije isteka mjeseca već skoro potrošio a zatrebalo mi, pa ajd reko da dokupim onih 1 GB na dan....fazon je što su tu gigu sabrali sa mojih preostalih 300 MB i da ih imam i dalje, sada sveukupno 900 MB (jer sam nešto i trošio) iako je prošao dan i po pravilu bi trebalo da su tu gigu na dan poništili, bez obzira potrošio ili ne čitavu gigu
ali oni su ostavili sabrano sa ranijim dokupom i imam je i sad!!!
odlična stvar
Drago mi je da je neko, zahvaljujuci možda i mom pisanju, presao sa bhtelecoma na GOfree kao sto sam ja uradio u novembru prosle godine i ne da sam zadovoljan nego sam prezadovoljan upravo sa tim malim stvarima ka prenos u naredni perio ali ne sam u naredni mjesec kao kod bhtelecoma nego se prenosi i u narednim mjesecima pa ja sad imam 10 giga neta jer svakog 30-og dana dokupim 3 gige za cenera i potrošim oko 2 gige ali tu gigu mi ne ponistavaju nego ide u naredni mjesec. I sa pozivima prezadovoljan jer je obracunska jedinica 1 sekunda a ne kao na ultri 60 sekundi pa se kredit istopi vrlo brzo. Ukratko ja prezadovoljan :thumbup:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#6197 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bitangeIprinceze »

strucnjak99 wrote:od prije 2 mjeseca sam prebacio ultra bhtelekom broj na GO! free
upravo čitajući i zahvaljujući ovoj temi
malo im je blesava procedura prenosa broja ali ipak se završi sve
elem, nisam se pokajo, čak šta više juče se prijatno iznenadim prilikom dopune interneta
uplatio sam klasičnih 10 KM za 3 GB ali sam prije isteka mjeseca već skoro potrošio a zatrebalo mi, pa ajd reko da dokupim onih 1 GB na dan....fazon je što su tu gigu sabrali sa mojih preostalih 300 MB i da ih imam i dalje, sada sveukupno 900 MB (jer sam nešto i trošio) iako je prošao dan i po pravilu bi trebalo da su tu gigu na dan poništili, bez obzira potrošio ili ne čitavu gigu
ali oni su ostavili sabrano sa ranijim dokupom i imam je i sad!!!
odlična stvar
Koliko si to Boga ti ustedio?
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#6198 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by duffy_duck »

bitangeIprinceze wrote:
strucnjak99 wrote:od prije 2 mjeseca sam prebacio ultra bhtelekom broj na GO! free
upravo čitajući i zahvaljujući ovoj temi
malo im je blesava procedura prenosa broja ali ipak se završi sve
elem, nisam se pokajo, čak šta više juče se prijatno iznenadim prilikom dopune interneta
uplatio sam klasičnih 10 KM za 3 GB ali sam prije isteka mjeseca već skoro potrošio a zatrebalo mi, pa ajd reko da dokupim onih 1 GB na dan....fazon je što su tu gigu sabrali sa mojih preostalih 300 MB i da ih imam i dalje, sada sveukupno 900 MB (jer sam nešto i trošio) iako je prošao dan i po pravilu bi trebalo da su tu gigu na dan poništili, bez obzira potrošio ili ne čitavu gigu
ali oni su ostavili sabrano sa ranijim dokupom i imam je i sad!!!
odlična stvar
Koliko si to Boga ti ustedio?[/

Naravno da je zaradio nadopuni kredit na 1km to u telecomu nema sanse da mozes. Pokrivenost super.internet paketi odlični ima raznih svako moze birati šta želi.
Moja preporuka GOFREE i Eronet.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#6199 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Od Eroneta samo slagalica valja, plus ako prenosiš br onda definitivno dobar izbor ko ima pokrivenost kuda će već koristiti.
Pretplate su im blago rečeno nikakve, 2 godine nema pomaka, slagalica ih šije i sami sebi u stomak skaču :lol:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#6200 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bitangeIprinceze »

duffy_duck wrote:
bitangeIprinceze wrote:
strucnjak99 wrote:od prije 2 mjeseca sam prebacio ultra bhtelekom broj na GO! free
upravo čitajući i zahvaljujući ovoj temi
malo im je blesava procedura prenosa broja ali ipak se završi sve
elem, nisam se pokajo, čak šta više juče se prijatno iznenadim prilikom dopune interneta
uplatio sam klasičnih 10 KM za 3 GB ali sam prije isteka mjeseca već skoro potrošio a zatrebalo mi, pa ajd reko da dokupim onih 1 GB na dan....fazon je što su tu gigu sabrali sa mojih preostalih 300 MB i da ih imam i dalje, sada sveukupno 900 MB (jer sam nešto i trošio) iako je prošao dan i po pravilu bi trebalo da su tu gigu na dan poništili, bez obzira potrošio ili ne čitavu gigu
ali oni su ostavili sabrano sa ranijim dokupom i imam je i sad!!!
odlična stvar
Koliko si to Boga ti ustedio?[/

Naravno da je zaradio nadopuni kredit na 1km to u telecomu nema sanse da mozes Pokrivenost super.internet paketi odlični ima raznih svako moze birati šta želi.
Moja preporuka GOFREE i Eronet.
Ovo (boldirano) je apsolutno netacno :lol: i opet pitanje, kolika je usteda? :P
Post Reply