BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#6151 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

mirza_15 wrote:Zamisli da nema rominga i da besplatno koristis drugu mrezu. Ko ce onda ulagati u infrastrukturu? Iz perspektive telekom operatera: Pustis druge budale da prave infrastrukturu i pokrivaju teritorij, a ti se privalis ko parazit. :thumbup:
Nismo je besplatno ni 2005. koristili - besplatan je bio dolazni poziv ali je na odlaznom deralo što i razumijem jer niko i ne očekuje istu cijenu poziva iz domaće i gostujuće mreže.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#6152 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by fusion_ba »

Kad smo već kod toga. Dakle zabranjeno je npr. sa BHT mreže koristiti mtel i Eronet mrežu, znači pronađe mrežu ili pored nje piše "Zabranjeno", što donekle razumijem. Ali evo apsurda - zadesio sam se u Srbiji i kao korisnik BHT mreže u romingu imao sam mogućnost odabira Telenor i Vip mreže, a pored mts mreže je isto pisalo "Zabranjeno". Zašto zabranjuju i mreže van BiH?

Druga stvar, razumijem i kodiranje telefona kupljenog kod njih radi neke zabrane korištenja mtel i Eronet mreže, ali zašto je kodirano i za mreže izvan BiH koje im faktički nisu konkurencija?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#6153 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by perfect_guy »

ono što se meni dešava - dođem u zonu slabe mreže, i onda mi se pojavi pun signal, ali stoji poruka da se ne može konektovati na moju mrežu (Eronet). Na šta se onda konektuje?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6154 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Grmi sjeva konekcija 20/2,5 na Eronetu :mrgreen:
adsubzero
Posts: 3005
Joined: 08/02/2013 15:52

#6155 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by adsubzero »

strongmen wrote:
thekupus wrote:
strongmen wrote:još kad bi ti znao da takva ponuda postoji kao stalna !!
ali ne naravno na bhtelekomu
Znam, imao sam gofree karticu, ali niti u jednoj od duhanprometovih trafika u centru i starom gradu gdje se krećem 99% vremena ne prodaju kredit za njih, a ne da mi se na pofalice svako malo samo zbog toga
jesil kad čuo za e dopunu
Trazio sam vezano za njihove dopune, ali nisam nigdje nasao kako da dopunim racun bez tamo u logosoft.
Kakva e dopuna?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6157 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Ljepa Pretplata 8-)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#6158 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

Lako je tebi kad ti firma placa :oops:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6159 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

MTV wrote:Lako je tebi kad ti firma placa :oops:
ma i da ne placa, be bih se zajebavao sa dopunom, realno 8-)
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#6160 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

Sala ba.
Ma svak nek koristi sta oce.
Meni trenutno petaka dopuna na mjesec dovoljno. Viber, whatsup, messinger, ako nema wifi ima ponekad mobilni internet. I tako sam ustedio dosta para koje imam na racunu :mrgreen:
Nisam ono u fazunu najnoviji iphone ili samsung a nema kredita za prozvat :lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6161 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

MTV wrote:Sala ba.
Ma svak nek koristi sta oce.
Meni trenutno petaka dopuna na mjesec dovoljno. Viber, whatsup, messinger, ako nema wifi ima ponekad mobilni internet. I tako sam ustedio dosta para koje imam na racunu :mrgreen:
Nisam ono u fazunu najnoviji iphone ili samsung a nema kredita za prozvat :lol: :lol:
Normala, svako ganja svoje potrebe i prema svom novcaniku 8-)
Jedino sto me zivciralo kad sam bio na dopuni je bilo vazda puni jebeni kredit, onda preaso na ono super25/super25 NET i medjuvremenu poslodavac preuzeo placanje kolko god trosio :mrgreen: govorio je da uzmem onu od 80Km al skontam koji ce mi
adsubzero
Posts: 3005
Joined: 08/02/2013 15:52

#6162 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by adsubzero »

strongmen wrote:lijepa
https://edopuna.ba
Zahvaljujem, nisam znao za ovo.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#6163 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

bumerangss wrote:
Ni ja ne volim pretplatu! Dok sam bio na moj Mini tj 17,55 KM trošio oko 5 KM na razgovore i patio se sa pola gige neta koju potrošim do polovine mjeseca a drugu polovinu se patio na 64 kbps a ako nazovem taksi 1515 ili agenciju za osiguranje firme koja ima isto tako 4 broja to mi BHTelecom dodatno naplati pa mi doje racun preko 20 KM a ja na razgovore potrošio 5 KM :-)

Sad prenio broj u GOfree i uživam u internetu 3 gige 10 KM 30 dana a ako i potrošim prije onda surfam na 128 kbps a ako ne potrošim onda se prenosi u narednih 30 dana a obracunska jedinica jedna sekunda a ne 30 kao kod mojMini ili 60 sekundi kod ultre!

Sad presretan prezadoviljan jer me niko ne guli ko jarca :sretan:

To sto BhTelecom nudi nije pretplata nego shisanje ovaca
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#6164 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strongmen »

Da li industrija telekomunikacija u BiH i regionu pokazuje znake slabljenja?

Sektor telekomunikacija u BiH posljednjih godina, tačnije od 2015. godine, pokazuje tendencije slabljenja, što se najprije može vidjeti prema padu ukupnih prihoda na nivou industrijske grane, ali i prema padu neto dobiti. Ipak, i na takvom tržištu, neke kompanije uspjele su ostvariti rast i tržišnu ekspanziju.

Pregledom podataka može se vidjeti da pored pada prihoda, a time u konačnici i ukupne dobiti na nivou grane, došlo je i do smanjenja broja zaposlenih. U odnosu na 2015. godinu, koju ćemo posmatrati kao baznu, ostvaren je pad prihoda od 4.5 posto, dobiti od 21.32 posto i zaposlenosti 1.35 posto.

Razloge pada prihoda na nivou industrije treba prije svega tražiti u većoj dostupnosti aplikacija za besplatno komuniciranje, ali i boljoj konkurenciji u samoj industrijskoj grani.

Na nivou pojedinačnih kompanija u BiH, podaci pokazuju da je većina kompanija slijedila tendencije na nivou industrijske grane.

Iako su tri najveće kompanije (BH Telecom, Mtel i Eronet) prema prihodima u ovoj industrijskoj grani ostvarile pad prihoda od prodaje, to se ne može reći za Telemach, koji je uspio udvostručiti prihode u periodu 2015.-2017., što je jedan od pokazatelja, da se u okviru ove opadajuće industrije mogao naći prostor na tržištu za unaprjeđenje poslovanja.


Kada je u pitanju pokazatelj ukupne neto dobiti za industriju, ona je opala za 19.96 posto u 2017. u odnosu na 2015. godinu. Analizirajući pojedinačne firme, interesantno je primjetiti da je BH Telecom imao smanjenje neto dobiti od 17 miliona KM, uz gotovo iste rashode koje je imao 2015. i 2017. godine, što pokazuje da kompanija nije reagirala na pad prihoda, smanjivanjem i rashoda gdje je to bilo moguće, za razliku od Mtela, koji je za isti period uspio smanjiti i rashode i na taj način utjecati na iznos neto dobiti. Za razliku od njih, visoki rast prihoda i rashoda za Telemach doveo je do neto gubitka, s tim da tržišna ekspanzija koju provode može dovesti do narednih godina do povećanja profitabilnosti.

Image

Možda najbolji pokazatelji o tome šta se zaista desilo sa top kompanija iz ove oblasti predstavljaju prihodi i prosječan trošak plate po zaposlenom.

Posmatrajući prihod po zaposlenom na nivou industrije, iako je došlo do smanjenja broja zaposlenih, on je ipak pao najviše zbog pada prihoda cijele industrije. Ipak, sve tri vodeće kompanije ostvarile su pad prihoda i po zaposlenom. Od vodećih kompanija, jedino je Mtel imao prihod po zaposlenom veći od prosjeka industrije. Za razliku od vodećih kompanija, Telemach, koji je imao u 2015. godini prihod po zaposlenom manji od Mtel-a, u 2017. godini ih je prestigao i na taj način izbio na prvo mjesto, ostvarujući na taj način prihod po zaposlenom veći od 100.000 KM u odnosu na BH Telecom ili Eronet.


Ukoliko ove podatke usporedimo sa prosječnim troškovima plaća po zaposlenom, možemo ustvari vidjeti jednu od suštine problema vodećih kompanija u ovoj djelatnosti. Prosjek troškova plaće po zaposlenom smanjio se u periodu 2015.-2017. za 3,78 posto. Iako su Eronet i Mtel uspjeli znatnije smanjiti troškove plaća zaposlenih u ovom periodu, to se ne može reći i za BH Telecom. Ove tri vodeće kompanije imaju troškove plaća po zaposlenom iznad prosjeka industrijske grane. Za razliku od njih, Telemach je imao rast prosječnih troškova plaće po zaposlenom, ali je to i dalje daleko ispod prosjeka industrijske grane.


Ako ove podatke usporedimo sa prihodima po zaposlenom za ove kompanije, vidjet ćemo da Telemach daleko najbolje stoji na tržištu – ostvaruju najveće prihode i najmanje troškove po zaposlenom radniku, što je jedan od glavnih faktora povećanja prihoda kompanije.

Upravo je pokazatelj odnosa troškova plaća i prihoda bitan kako bi se pokazala ukupna pozicija vodećih kompanija na tržištu. Tendencije ovog odnosa za nivo industrije su dosta stabilne, nije bilo značajnih promjena u posljednjim godinama. Međutim, kada je u pitanju BH Telecom, došlo je do malog povećanja ovog odnosa, što u principu znači da jedan zaposleni radnik u BH Telecomu, četvrtinu ostvarenog prihoda po radniku iskoristi za prosječnu plaću.

Gotovo identična situacija je i Eronetu. Obje kompanije, koje su u većinski državnom vlasništvu, imaju veći odnos troškova plaća/prihod, nego što je to prosjek industrije. Za razliku od njih, firme koje su u privatnom vlasništvu poput Mtel-a i Telemacha, imaju znatno povoljniji omjer, a to se najviše odnosi na Telemach. Naime, odnos troškova plaća i prihoda se svake godine poboljšava, tako da recimo jedan radnik u Telemachu troši desetinu ostvarenog prihoda na plaću.

Image

Posmatrajući neke od pokazatelja (prihodi od prodaje i neto dobit) za najveće kompanije ove industrijske grane zemalja u regionu, oni pokazuju vrlo slične tendencije, kao i što je to slučaj i BiH. Neke od kompanija imali su pad prihoda od prodaje, a time i dobiti, za razliku od drugih, koje su iskoristile priliku na tržištu, te preuzele dio tržišnog udjela od drugih kompanija. Primjer za to su VIP Mobile i SBB (Telemach) u Srbiji, Mtel u Crnoj Gori, te Telemach u Sloveniji, koji je imao najveći rast prihoda od prodaje.
Sa druge strane, ukoliko analiziramo pokazatelj neto ostvarene dobiti, na osnovu dostupnih podataka, jedino je Mtel u Crnoj Gori uspio ostvariti rast, za razliku od drugih kompanija koje su ostvarile pad dobiti, što pokazuje, da je na nivou cijele grane, došlo do pada dobiti.
Generalni zaključak na kraju, posmatrajući i analizirajući primarno sektor telekomunikacija u BiH, jeste da iako kao sektor pokazuje određene znake slabosti, koji dijelom mogu biti uzrokovani boljom dostupnošću aplikacija za jeftinije ili besplatno komuniciranje, prostor za tržišnu ekspanziju postoji boljom ponudom usluga krajnjim klijentima, ali i efikasnijim upravljanjem finansijskim i ljudskim resursima kompanije, čime se ostvaruje bolja produktivnost, a u konačnici bolji finansijski rezultati na tržištu.

Image

(Tekst pripremio: mr.sc. Faruk Hadžić, makroekonomski analitičar)
http://poslovnenovine.ba/2018/05/30/det ... labljenja/
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#6165 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Inzinjer i radnik na kasi dodju tu negdje. A i robovlasničko društvo nije loše društveno uređenje. Što će ti slobodno vrijeme kada nemaš para. Bolje da radiš. I to za mizernu platu kod vlasnika koji ima drugi ili treci najveci prihod i cini mi se najvecu dobit u BiH. Zaista kompanija za primjer :oops:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#6166 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zrakomlat »

Bhtelecom nema visoke nego normalne plate. Nenormalne plate imaju parlamentarci, pomoćnici pomoćnika ministara i slična ublehaska radna mjesta. Telekom, eronet i sl imaju "proizvode" koje prodaju po cijeni koju korisnici plaćaju. I tu sva priča prestaje. I meni je njihova usluga truba uglavnom ali jbg, koristim je i plaćam dok ne dođe neko bolji i povoljniji.
Bingo i Konzum zarađuju na feninzima, i pet šest stoja je realnost u tom sektoru.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#6167 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zrakomlat »

to mi je nebitna stavka, dopune me ne zanimaju, ne gledam na potrosnju u par maraka, postpaid zakon.

Nisam ni ja zadovoljan bas telekomom u smislu usluge i ponude ali su isto sranje i druga dva.
Kolega nije na vakat platio racun u mtelu, bio na planini, zakasnio dan, ugasili ga skroz, ne mozes ga dobiti, jedan racun. Ceka da mu istekne ugovor i prebaciti ce ga na telecom.
Ustvari, koga god znam nije zadovoljan operaterom kojeg koristi. Na mostu dobijes na cupriji izgubis, e to ti je otprilike prijenos broja i mjenjanje operatera, nebitno kojeg.
Otidji na eronet stranicu na fb pa vidi sta im pisu korisnici. A plate, jebo plate, meni ni u dzep ni iz dzepa plata nekog telekomovca.
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#6168 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by duffy_duck »

zrakomlat wrote:to mi je nebitna stavka, dopune me ne zanimaju, ne gledam na potrosnju u par maraka, postpaid zakon.

Nisam ni ja zadovoljan bas telekomom u smislu usluge i ponude ali su isto sranje i druga dva.
Kolega nije na vakat platio racun u mtelu, bio na planini, zakasnio dan, ugasili ga skroz, ne mozes ga dobiti, jedan racun. Ceka da mu istekne ugovor i prebaciti ce ga na telecom.
Ustvari, koga god znam nije zadovoljan operaterom kojeg koristi. Na mostu dobijes na cupriji izgubis, e to ti je otprilike prijenos broja i mjenjanje operatera, nebitno kojeg.
Otidji na eronet stranicu na fb pa vidi sta im pisu korisnici. A plate, jebo plate, meni ni u dzep ni iz dzepa plata nekog telekomovca.
A otidji na stranicu Telecoma svaki dan po hiljadu puta objave los internet i kvalitet signala los itd. Sve je do infrastrukture kod njih 50 M/b mozes imati samo ukoliko platis 130 km ili drukciji naziv masne pare.
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#6169 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Sto se tice samog clanka on je povrsan i mnoge aspekte nije uzeo u razmatranje. Recimo outsourcing. Angazujem drugu firmu da radi neke poslove za mene. Ta firma mi donosi prihode, a ja nemam zaposlenih koji rade kod mene pa ispadne da je veci prihod po uposleniku i bolji omjer troskova za uposlenike i prihoda. Takodjer, za firmu kcerku neke firme dobar dio poslova obavljaju radnici u maticnoj firmi. Utice na iste stvari.

Covjek koji je pisao ovo poredi kompanije koje imaju mobilnu i one koje nemaju. Primjera radi, cijene u mobilnoj padaju i na prihode uticu i ott aplikacije. Kod telemach-a cijene rastu i ott aplikacije ne uticu u znacajnoj mjeri na prihode.

Telemach iznajmljuje resurse BH telecoma npr. Te resurse odrzavaju uposlenici BH Telecoma. To je Telemach-u trosak i na osnovu toga ostvaruje odredjene prihode. Opet nema uposlenika Telemach-a u racunici.

Struktura uposlenih, strucni kadar koji ima veca primanja. Kod nekih vecinu ovih poslova obavlja maticna firma sto smanjuje iznos troskova po uposleniku.

Neki su u minusu sa dobiti. Zasto pisac clanka nije analizirao zasto je to tako?

Akvizicije i njihov uticaj na prihode i dobit(povezano sa prethodnom stavkom).

Lik je kao neki ekonomski strucnjak, a clanak vise nego povrsan (osim ako nije narucen). Necemo mi daleko sa ovakvim "strucnjacima".
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6170 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by O'zone »

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» strongmen

Mjesec

Nauči već jednom komunicirati normalno. Ako te se već pusti da pišeš po forumu
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6171 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by O'zone »

Banned user for reason “Offtopic”

» smartXL

7 dana

Tema nije Bingo tema je BHTelecom. Postovi koji nemaju veze sa temom se ili ignoriraju ili prijave.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#6172 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Poslao sam upit Go Fri-ju gdje ima uzeti dopune i kartice u Zenici i dobio sam danas odgovor. U nekim Kis-ovima a i u Ekor prodavnicama. Znaci sada mogu nabaviti i dopune i karticu jer kupujemo dosta u Ekor jednoj prodavnici.

Poslao im upit na Fejsbuk posto nisam mogao preko kompjutera jer je poluispravan.

Odmah cu pogledati i nabaviti karticu. MTV sada imam gdje nabaviti dopune. No hard feelings MTV i ostali.

Pozdrav.
Naslovnica
Posts: 27933
Joined: 20/03/2013 15:38

#6173 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Naslovnica »

Stara koristi ultru. Imala prije 3 dana 10KM na računu, zamolila me da joj aktiviram onu opciju 1Gb za 3KM.
Odem na *110# i pratim upute.
Sve odradim kako treba, aktiviram prenos podataka - radi viber, radi internet.
Zove navečer stara, kaže ne radi mi prenos podataka, a nemam ni kredita.
Nazovem korisničku službu i objasnim im situaciju.
Kaže lik hladno - imamo već nekoliko dana problem sa *110# opcijom, tzv "Moj vodič" uslugom. Ne radi kako treba. Kada ste uključili prenos podataka, kredit vam je skinut po važećoj tarifi 1Mb - 50kpf. Uglavnom skinulo brzinom munje.
OK, i šta sada? Ništa. Ono, ironičnim glasom i ko s podsmjehom. Ko da kaže, baš smo te zajebali, ko te jebe kad si glup. Kaže, trebali ste da dobijete poruku da je opcija uspješno aktivirana. Reko, otkud ja znam da sam trebao dobiti tu poruku?! Kaže lik - tako je u svim državama. :shock: Čuj mu glupog opravdanja!
Ako vam ne radi Moj vodič, zašto ne dođe poruka da usluga trenutno nije dostupna, mater vam lopovsku?!?!?!
Pitam ga šta ako stranac aktivira tu opciju, otkud on da zna da mu treba doći nekakva poruka? Kaže lik hladno - znaju on to vrlo dobro, bolje nego što vi mislite. :shock:
Uglavnom, majci su mi skinuli 10KM na prenos podataka naplativši joj 1Mb - 50kpf, žena ostala bez 10KM kredita dok si rekao piksla.
Pička li im materina lopovska, koliko li će samo ljudi aktivirati tu opciju i ostati bez kredita jer vam ne radi opcija "Moj Vodič".
Kaže mi koristite opciju *108*2*0# ili pošalji SMS na broj 061 11 18 sa ključnom riječi 1001. HA HA HA!!! Koji bilmezi! Pa napravili ste "Moj vodič" da olakšate uslugu, a ne da ljudi moraju pisati kodove po papirićima da bi zapamtili kako dokupiti jebeni internet saobraćaj. Meni je dovoljno da znam *110# i to je sve što mi treba.
Poslao sam i njega i BH Telecom u 3 mačke piterine lopovske i spustio slušalicu.
Sramota.
Daj mi preporučite šta da uzmem staroj da ima internet na telefonu, da odjebe ove retarde???
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#6174 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Pa Go Fri. On trenutno ima najpovoljni internet.
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#6175 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

Go free od Logosofta za tih 10 KM je mogla imati 3 GB mjesec dana a ako bi to potrosila imala bi flat od 128 kbps.

http://gofree.ba/tarifne-opcije
Post Reply