BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
56
12%
mtel
83
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 459

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#5276 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by O'zone »

haloo_korisnik wrote:
O'zone wrote:... sad na super 15 imam 80 minuta priče i 500 mb interneta za 17.55...
O'zone wrote: To sam i imao u planu :mrgreen: da ultru prebacim na eronet. Al kontam šta ću sa 10 giga :lol: :lol: :lol: :lol:
super 15 kažeš gore, valjda je ero
a sad da prebacis ultru :-)
malo konfuzno
Nemoj biti konfuzan bolan ko i inače.

Ono dual sim.

Beze mi je samo prebacivati i drugi broj na Eronet jer razlog zašto koristim dual sim je da ako jedna mreža pukne (a dešavalo se) druga je aktivna. Prebacivanjem ultra broja na Eronet ako padne njima mreža padoh i ja sa njom :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#5277 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by O'zone »

avaks wrote:
O'zone wrote: Mada sam dobio informaciju da će i potpaid dobiti opciju slaganja po želji ali vidjet ćemo
Je li za Eronet veliš ili BHT pretplatu?
Eronet.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5278 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ja prije 10ak dana razgovarao sa šefom iz Sa, doduše nije zadužen za marketing ali mi ne dade nikakve informacije.
Uglavnom poželjno bi bilo i na postpaid da ubace pa kome šta treba, na sms mogu da uštedim za barem 500MB neta :thumbup:
User avatar
haloo_korisnik
Posts: 109
Joined: 30/10/2017 14:14

#5279 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by haloo_korisnik »

O'zone wrote:
haloo_korisnik wrote:
O'zone wrote:... sad na super 15 imam 80 minuta priče i 500 mb interneta za 17.55...
O'zone wrote: To sam i imao u planu :mrgreen: da ultru prebacim na eronet. Al kontam šta ću sa 10 giga :lol: :lol: :lol: :lol:
super 15 kažeš gore, valjda je ero
a sad da prebacis ultru :-)
malo konfuzno
Nemoj biti konfuzan bolan ko i inače.

Ono dual sim.

Beze mi je samo prebacivati i drugi broj na Eronet jer razlog zašto koristim dual sim je da ako jedna mreža pukne (a dešavalo se) druga je aktivna. Prebacivanjem ultra broja na Eronet ako padne njima mreža padoh i ja sa njom :mrgreen:
nit sam inače, nit sam sad konfuzan
nigdje nisi naveo da je dual sim
a ja nisam gatara
iz napisanog, a bez navođenja da je u pitanju dual sim, čista konfuzija
User avatar
escobar__
Posts: 8854
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#5280 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

Cupko_ wrote:Image
Cupko, lutko, aktivirah ja Slagalicu i odabrao sam samo Internet paket (minute i poruke mi nisu interesantne). Samo mi reci koja je cijena poziva/poruka bez aktiviranih opcija, te koja je obračunska u tarifi?
User avatar
haloo_korisnik
Posts: 109
Joined: 30/10/2017 14:14

#5281 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by haloo_korisnik »

sta je ovo ba, sto obrisa post
to se neki bhtelekomovac žalio sto mu "napadam" ultra tarife kod kojih nije moguće prenijeti nepotrošene bobe niti ponovo napraviti dokup u toku istog mjeseca
a sto je moguće kod slagalice.... u toku istog mjeseca napravit novi dokup a prenose se nepotrošene minute, sms i MB
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5282 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

haloo_korisnik wrote:@bumerangss

daj zvekni taj speed test sa GOfree
nije bas GOfree, al' je tujdi, LOL je :mrgreen:
Image

doduse, malo steka u zadnje vrijeme, ide zima valjda
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5285 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Sema počeo ublehe da baca :D
Na Mtelu i razgovori pucaju a ne da ima takve brzine u po' Sarajva :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 8854
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#5286 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by escobar__ »

m:tel kad do EDGE dobaci to je uspjeh. :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5287 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

ne pucaju razgovori niti konekcija, nego gledim ove crtice, sad hi pet sad nijedna... ali fakat mi jos nikad nije prekinulo u po razgovora ili da nijesam imo konekciju na net :thumbup:
User avatar
haloo_korisnik
Posts: 109
Joined: 30/10/2017 14:14

#5288 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by haloo_korisnik »

tješite se telekomci, tješite
samo vam brzina jos ostala da se u nju zaklinjete, a i to izgleda izmiče :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5289 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

evo jopet, pa vjerujte oli jok, do vas je :mrgreen:

Image

P.S. Bilo je i extremnih brzina do nedavno... bi mi mrsko snimit' :skoljka:
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5290 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ma ja samo sarkastično citiram neke drugove forumaše haha...
Bolji Mtel u Sa nego BHT :D
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5291 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

razumijemo se, pis'o bih i ja koju suplju al'.. protiv nekih jednostavno nemres :mrgreen:
lakse 'vako, zaobic' i sam' poneku ubaci i kidaj na levo tako ti mleka u pra'u :run:

cudi me sto i drugi korisnici ne priture screenshot svojijeh mreza, cisto usporedbe radi :mrgreen:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5292 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

mali_milojica wrote:Jel na ovoj slagalici moze samo net ili moras sloziti svega pomalo :D
I ja sam o tome razmisljao. Mozda moze, a ako moze eto prilike za sve koji imaju dual sim mobitele. :D
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5294 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

da oce turit neko ko je na GOfree, merebit tamo predjem ili pocnem slagat' :skoljka:
User avatar
haloo_korisnik
Posts: 109
Joined: 30/10/2017 14:14

#5295 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by haloo_korisnik »

GO bi trebo imat isto ko i mtel
a nema jednog od one dvojice da baš postave
jedan je prenio broj, drugi je kupio kao drugu karticu u dual sim mobu
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#5296 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

semirsar wrote:da oce turit neko ko je na GOfree, merebit tamo predjem ili pocnem slagat' :skoljka:
Isto bi ti bilo koriste se isti resursi isti je predbroj isto je mtel samo sto drukcije pise jal Go free jal Logosoft.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5297 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

MTV wrote:
semirsar wrote:da oce turit neko ko je na GOfree, merebit tamo predjem ili pocnem slagat' :skoljka:
Isto bi ti bilo koriste se isti resursi isti je predbroj isto je mtel samo sto drukcije pise jal Go free jal Logosoft.
vjerovatno, al' ne mora znacit'... zanimljiva je i ova slagalica :mrgreen:
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#5298 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

mali_milojica wrote:Jel na ovoj slagalici moze samo net ili moras sloziti svega pomalo :D
Može šta god poželiš, jedno, dvoje ili troje, nevažno :) trajanje svakog paketa je 30 dana i neovisno je od drugih paketa, a aktivacijom novog broja ili prijenosom broja u !hej, prvih 12 mjeseci (mjesec aktivacije + 11) imaš duple iznose interneta na paket koji prvi aktiviraš u kalendarskom mjesecu.
User avatar
rovac13
Posts: 5151
Joined: 08/12/2013 16:17

#5299 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by rovac13 »

Cupko_ wrote: imaš duple iznose interneta na paket koji prvi aktiviraš u kalendarskom mjesecu.
Sta znaci ovaj dio.
Nisam siguran sta im je znacilo tamo kad su napisali " Zato neka ti prvi kupljeni mjesečni Internet paket bude što veći, jer ćeš dobiti i veći bonus"
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#5300 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

rovac13 wrote:
Cupko_ wrote: imaš duple iznose interneta na paket koji prvi aktiviraš u kalendarskom mjesecu.
Sta znaci ovaj dio.
Nisam siguran sta im je znacilo tamo kad su napisali " Zato neka ti prvi kupljeni mjesečni Internet paket bude što veći, jer ćeš dobiti i veći bonus"
Znači da ako kao prvi paket u kalendarskom mjesecu odabereš Internet Najveći, u tom mjesecu ćeš dobit 5 GB gratis, dok recimo ako u idućem mjesecu pri isteku starog paketa aktiviraš paket Internet Veliki, dobit ćeš 1,5 GB gratis.
Ovo je moja slobodna procjena i nije zvanični stav ali mi je to najlogičnije.
Post Reply