BHTelecom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
haga
Posts: 122
Joined: 10/01/2014 23:34

#2451 Re: BHTelecom

Post by haga »

shape of despair wrote: 21/07/2021 12:16 na vakcini u srbiji sam skenirao qr kod vakcinacije i ni sam neznam kako me bacilo na nekubstranicu gdje mi se aktiviralo ovo sranje. haj reko taj put sam se zajebo,ali nakon 10 dana mi opet skida 3KM kao da sam se opet prijavio.
Dobro si i prosao..znalo se desiti da nekom po 3 puta mjesecno skine...uglavnom provajderi po osnovu toga ne vracaju pare, ili si vec platio (prepaid) ili ces tek platiti (postpaid)..ali najbitnije da ces to sad napokon rijesiti :)
User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#2452 Re: BHTelecom

Post by shape of despair »

Ma platit cu nije frka. Čovjek misli da je informatički potkovan, i bezveze nešto klikne i zezne se dobro.
Jutros mi taj servis ponovo salje SMS kao opet sam se pretplatio :-) :-) :-)
Mogu oni tako 100 godina. Uglavnom sa STOP sam se odjavio i prijavio sam telecomu
User avatar
Mirzareli
Posts: 1023
Joined: 18/03/2013 20:34

#2453 Re: BHTelecom

Post by Mirzareli »

-Chesterfield- wrote: 21/07/2021 11:24
dend wrote: 21/07/2021 10:05 Produzena je trenutna akcija MojaTV do 17.08

https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2021/ ... produzena/

Najuzbudljivija Moja filmska avantura na Moja TV je produžena!
21.07.2021.

Svim novim i postojećim korisnicima Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full produžili smo najuzbudljiviju zabavu do sada – Moja filmska avantura na Moja TV, po promo cijeni pristupa usluzi od samo 1 KM i to do 17. 08.

Zato što ste vi tako tražili!

Sve što vaš pustolovni duh treba nalazi se u našoj novoj, SUPER akciji.

Uživajte BESPLATNO u premium filmskom i sportskom TV sadržaju i uslugama tokom cijelog trajanja ugovora, čak 24 mjeseca:

Moja TV Net: HBO + Moja TV HD + Moja webTV + Snimalica 30
Moja TV Full: HBO Premium + Moja TV HD + Moja webTV + Snimalica 30
Fantastične pogodnosti su poklon u vrijednosti do 417 KM.

Ponuda se odnosi na fizička lica i svi benefiti važe uz potpisivanje obaveznog ugovornog odnosa na 24 mjeseca.

PREMIUM sadržaji i usluge

Nudimo vam premium sadržaje prepune zabave i avanture. Otkrijte najnovije filmske poslastice HBO Premium paketa (HBO paket, HBO GO opcija i Cinemax paket) i maksimalno uživajte u najboljem sportskom sadržaju Arena Sport kanala u HD kvaliteti slike!

Dodatno besplatno pratite Moja TV gdje god da se nalazite, putem aplikacije Moja webTV. Sve što vam treba je internet konekcija.

Sadržaj koji želite snimiti i gledati ponovo, besplatno snimite i gledajte putem usluge Snimalica.

Napomena: Akcija nudi i mogućnost odabira sljedećih benefita: 50% popusta na naknadu za Moja TV pakete do čak 6 mjeseci + dodatni TV priključak u periodu od 24 mjeseca ili 12 mjeseci korištenja Moja TV Net 3 po cijeni Moja TV Net 1 paketa i Moja TV Full 3 po cijeni Moja TV Full 1 paketa.

OPA korisnicima dodatno poklanjamo videoteku filmova Moja TV FliX!*

*uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca.

Zaplovite i vi s nama u Moju filmsku avanturu na Moja TV i otkrijte čari premium TV sadržaja!

Uslove akcije možete pronaći ovdje.

Moja priča. BH Telecom
Gdje god da se nalazite..? Besplatno..?
MOJA TV zakon :-D :bih:
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#2454 Re: BHTelecom

Post by REDDEVILS »

User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#2455 Re: BHTelecom

Post by dend »

REDDEVILS wrote: 21/07/2021 16:42 Odgovor od Arena Channels Group 🙂
https://www.tvarenasport.com/vesti/uspe ... oWJ_KOIj98
Jedina liga od liga ’’petice’’ (5 najjačih liga sveta), nemačka liga, za koju nije bilo raspisano nadmetanje na volšeban način nije završila kod nas. Pitanja koja smo uputili svima od same lige, preko nemačke ambasade i Evropske komisije ostala su bez odgovora.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2456 Re: BHTelecom

Post by irac300 »

Boli me k za Vučićem i Arenama ali nakon višegodišnjeg monopolizima od strane UG, pa do one ljigavštine kada su prodali Telecomu SK, pa uveli Nova Sport, ne može čovjek a da se ne raduje što ih ovako naguziše.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#2457 Re: BHTelecom

Post by REDDEVILS »

dend wrote: 21/07/2021 16:57
REDDEVILS wrote: 21/07/2021 16:42 Odgovor od Arena Channels Group 🙂
https://www.tvarenasport.com/vesti/uspe ... oWJ_KOIj98
Jedina liga od liga ’’petice’’ (5 najjačih liga sveta), nemačka liga, za koju nije bilo raspisano nadmetanje na volšeban način nije završila kod nas. Pitanja koja smo uputili svima od same lige, preko nemačke ambasade i Evropske komisije ostala su bez odgovora.
Sto znaci uzeli bi i Bundes Ligu, ali nema veze uzece im sve ostalo u narednom periodu 🙂
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#2458 Re: BHTelecom

Post by studiorum_tuzlaensis »

@irac300
ista stvar, zbog dobro poznate historije ponašanja, sa zadovoljstvom pratim
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 21/07/2021 17:30, edited 2 times in total.
User avatar
mc-twin
Posts: 3350
Joined: 18/04/2009 23:47

#2459 Re: BHTelecom

Post by mc-twin »

irac300 wrote: 21/07/2021 17:00 Boli me k za Vučićem i Arenama ali nakon višegodišnjeg monopolizima od strane UG, pa do one ljigavštine kada su prodali Telecomu SK, pa uveli Nova Sport, ne može čovjek a da se ne raduje što ih ovako naguziše.
Tako mi je drago sto lagano propadaju... ps.karma is a bitch... :sax: :bih:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2460 Re: BHTelecom

Post by foxlife »

i jedni i drugi isti u principu
oni su zajebavali ranije sad ce te ovi zajebavati sa arenama i sl
svako zajebava kad moze i kad je dominantniji na terenu
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#2461 Re: BHTelecom

Post by studiorum_tuzlaensis »

da li su isti ili ne, vidjećemo. Čisto sumnjam.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#2462 Re: BHTelecom

Post by tindbe »

irac300 wrote: 21/07/2021 17:00 Boli me k za Vučićem i Arenama ali nakon višegodišnjeg monopolizima od strane UG, pa do one ljigavštine kada su prodali Telecomu SK, pa uveli Nova Sport, ne može čovjek a da se ne raduje što ih ovako naguziše.
I koliko su ono tražili za Novu BH od kablovskih operatera? 3-4 KM ?
Neslavno im okonča kurčenje.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2463 Re: BHTelecom

Post by irac300 »

foxlife wrote: 21/07/2021 17:32 i jedni i drugi isti u principu
oni su zajebavali ranije sad ce te ovi zajebavati sa arenama i sl
svako zajebava kad moze i kad je dominantniji na terenu
Ma naravno da ovdje nema pozitivaca, ja samo ovaj sukob posmatram iz svog ugla. Ovi me još nisu zajebali, što ne znači da neće u budućnosti, kada uspostave totalni monopol. Ali zasada, volim što ih isprskaše posred face.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2464 Re: BHTelecom

Post by foxlife »

irac300 wrote: 21/07/2021 17:51
foxlife wrote: 21/07/2021 17:32 i jedni i drugi isti u principu
oni su zajebavali ranije sad ce te ovi zajebavati sa arenama i sl
svako zajebava kad moze i kad je dominantniji na terenu
Ma naravno da ovdje nema pozitivaca, ja samo ovaj sukob posmatram iz svog ugla. Ovi me još nisu zajebali, što ne znači da neće u budućnosti, kada uspostave totalni monopol. Ali zasada, volim što ih isprskaše posred face.
mene vala nisu zajebali ni ovi al eto necu da tvrdim da nekoga nisu jer nemamo svi iste prioritete
meni je vazan internet sve ostalo mi je skoro pa nebitno
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#2465 Re: BHTelecom

Post by dend »

foxlife wrote: 21/07/2021 17:55
irac300 wrote: 21/07/2021 17:51

Ma naravno da ovdje nema pozitivaca, ja samo ovaj sukob posmatram iz svog ugla. Ovi me još nisu zajebali, što ne znači da neće u budućnosti, kada uspostave totalni monopol. Ali zasada, volim što ih isprskaše posred face.
mene vala nisu zajebali ni ovi al eto necu da tvrdim da nekoga nisu jer nemamo svi iste prioritete
meni je vazan internet sve ostalo mi je skoro pa nebitno
Da ti nije sve ostalo bitno ne bi po peti put napisao da ti je samo bitan internet, ko hebe sport
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2466 Re: BHTelecom

Post by foxlife »

dend wrote: 21/07/2021 17:58
foxlife wrote: 21/07/2021 17:55

mene vala nisu zajebali ni ovi al eto necu da tvrdim da nekoga nisu jer nemamo svi iste prioritete
meni je vazan internet sve ostalo mi je skoro pa nebitno
Da ti nije sve ostalo bitno ne bi po peti put napisao da ti je samo bitan internet, ko hebe sport
pa nije mi bitno
ovo pisem jer vidim da jedni svrsavaju kako jedni propadaju a kako se drugi uzdizu a isto sto je radio telemah tj ug ce raditi i ovaj srbijanski telekom cim se docepaju pozicije
da je to bar bh telecom pa da kazemo evo nasi domaci ih jebu al jok nego smo mi obicni posmatraci navijaci vecih igraca

pa ko jebe sport ako imam internet preko kojeg mogu gledati 45-u azerbejdzansku ligu u karlingu ako zelim

i gdje ti boga ti prebroja 5 puta da sam to pomenuo da mi je samo bitan internet na ovoj temi?

ps. jedva cekam kad ce i ovi poceti da jebavaju pa da se svima ovima koji se sada nasladjuju smijem kako puse od srbijanskog telekoma koji ima milion liga petice
doktor78
Posts: 3008
Joined: 14/09/2006 11:02

#2467 Re: BHTelecom

Post by doktor78 »

irac300 wrote: 21/07/2021 17:00 Boli me k za Vučićem i Arenama ali nakon višegodišnjeg monopolizima od strane UG, pa do one ljigavštine kada su prodali Telecomu SK, pa uveli Nova Sport, ne može čovjek a da se ne raduje što ih ovako naguziše.
+1
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#2468 Re: BHTelecom

Post by dend »

foxlife wrote: 21/07/2021 18:02
dend wrote: 21/07/2021 17:58

Da ti nije sve ostalo bitno ne bi po peti put napisao da ti je samo bitan internet, ko hebe sport
pa nije mi bitno
ovo pisem jer vidim da jedni svrsavaju kako jedni propadaju a kako se drugi uzdizu a isto sto je radio telemah tj ug ce raditi i ovaj srbijanski telekom cim se docepaju pozicije
da je to bar bh telecom pa da kazemo evo nasi domaci ih jebu al jok nego smo mi obicni posmatraci navijaci vecih igraca

pa ko jebe sport ako imam internet preko kojeg mogu gledati 45-u azerbejdzansku ligu u karlingu ako zelim

i gdje ti boga ti prebroja 5 puta da sam to pomenuo da mi je samo bitan internet na ovoj temi?
Znam ja sta je internet i znam da se sve moze na internetu pronaci. Međutim, doslo je drugacije vrijeme, trazi se da sto lakse dolazis do zeljene zanimacije. Ja sam do prosle godine ganjao filmove na netu, jedna druga treca stranica. Ove godine uplatio netflix, jer je lakse i bolje nego ikakav stream, skidanje isl. Idalje moram ponekad upaliti stream jer nema sto zelim, ali sada da svaki dan da moram bas bi i odustao od svega.

Zamisli sada fudbal i da pratis po jednu ekipu iz svake lige petice, a kamoli da pratis svaku utakmicu u ligi, koliko je to utakmica pogotovo u istom terminu kada su pa da stimas sebi da ih nekako gledas paralelno. Jednostavno taj merak da ti je pri ruci sve sto zelis, uzivo bez problema ...
Last edited by dend on 21/07/2021 18:13, edited 1 time in total.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#2469 Re: BHTelecom

Post by REDDEVILS »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2470 Re: BHTelecom

Post by foxlife »

dend wrote: 21/07/2021 18:12
foxlife wrote: 21/07/2021 18:02

pa nije mi bitno
ovo pisem jer vidim da jedni svrsavaju kako jedni propadaju a kako se drugi uzdizu a isto sto je radio telemah tj ug ce raditi i ovaj srbijanski telekom cim se docepaju pozicije
da je to bar bh telecom pa da kazemo evo nasi domaci ih jebu al jok nego smo mi obicni posmatraci navijaci vecih igraca

pa ko jebe sport ako imam internet preko kojeg mogu gledati 45-u azerbejdzansku ligu u karlingu ako zelim

i gdje ti boga ti prebroja 5 puta da sam to pomenuo da mi je samo bitan internet na ovoj temi?
Znam ja sta je internet i znam da se sve moze na internetu pronaci. Međutim, doslo je drugacije vrijeme, trazi se da sto lakse dolazis do zeljene zanimacije. Ja sam do prosle godine ganjao filmove na netu, jedna druga treca stranica. Ove godine uplatio netflix, jer je lakse i bolje nego ikakav stream, skidanje isl. Idalje moram ponekad upaliti stream jer nema sto zelim, ali sada da svaki dan da moram bas bi i odustao od svega.

Zamisli sada fudbal i da pratis po jednu ekipu iz svake lige petice, a kamoli da pratis svaku utakmicu u ligi, koliko je to utakmica pogotovo u istom terminu kada su pa da stimas sebi da ih nekako gledas paralelno. Jednostavno taj merak da ti je pri ruci sve sto zelis, uzivo bez problema ...
vidi ga pasa
Image
na dohvat ruke ti sve ne moras cak ni pritiskati nista osim jedne puljke koja pokazuje mikrofon
i samo kaze fajnd mi arsenal celzi mec pretrazuje strimove jutubove netflixe ukratko sta god prikacis da trazi
doslo drugo vrijeme tako da je vrijeme tv kanala davno proslo
a druga prica je sto mene recimo fudbal kao sport ne zanima pa me i ne interesuje pracenje miliona utakmica sto ne osporavam nekome drugom
ipak mislim da bi veci udarac ug grupi bio da izgube pinkove jer siguran sam da ima vise pratilaca rijelitija nego sportskih kanala

ps. da ne ispadne da pametujem i ja sam ovo otkrio tek prije par dana kad sam kupio ovaj android tv i vidio kako sam bio zaglavio sa televizijom starom 7 godina al je tada ona bila vrhunac 3d 4k fazoni youtube itd
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#2471 Re: BHTelecom

Post by dend »

foxlife wrote: 21/07/2021 18:19
dend wrote: 21/07/2021 18:12

Znam ja sta je internet i znam da se sve moze na internetu pronaci. Međutim, doslo je drugacije vrijeme, trazi se da sto lakse dolazis do zeljene zanimacije. Ja sam do prosle godine ganjao filmove na netu, jedna druga treca stranica. Ove godine uplatio netflix, jer je lakse i bolje nego ikakav stream, skidanje isl. Idalje moram ponekad upaliti stream jer nema sto zelim, ali sada da svaki dan da moram bas bi i odustao od svega.

Zamisli sada fudbal i da pratis po jednu ekipu iz svake lige petice, a kamoli da pratis svaku utakmicu u ligi, koliko je to utakmica pogotovo u istom terminu kada su pa da stimas sebi da ih nekako gledas paralelno. Jednostavno taj merak da ti je pri ruci sve sto zelis, uzivo bez problema ...
vidi ga pasa
Image
na dohvat ruke ti sve ne moras cak ni pritiskati nista osim jedne puljke koja pokazuje mikrofon
i samo kaze fajnd mi arsenal celzi mec pretrazuje strimove jutubove netflixe ukratko sta god prikacis da trazi
doslo drugo vrijeme tako da je vrijeme tv kanala davno proslo
a druga prica je sto mene recimo fudbal kao sport ne zanima pa me i ne interesuje pracenje miliona utakmica sto ne osporavam nekome drugom
ipak mislim da bi veci udarac ug grupi bio da izgube pinkove jer siguran sam da ima vise pratilaca rijelitija nego sportskih kanala
Sony bravia tv sa androidom, proveo dan kod rodjaka jer mu internet nije htjeo da radi na tvu ... sat mu nije bio postavljen na automatski.

Ti ne kontas. Poslije posla kada dodjem kuci zelim da upalim tv i da gledam ono sto zelim da gledam, zelim da gledam Romu u Italiji. Hocu da upalim tv, prebacim na Arenu 3 i da gledam utakmicu. Necu da me doceka update, da ne radi aplikacija jer je pogresna verzija, da moram mijenjati aplikacije da bi pogledao utakmicu, necu da azuriram android i security, necu da mi kasni minutu i da mi mobitel vibrira kad je krenuo napad i kad skontam da je pao gol dok ga nisam ni vidio. Prije sam imao i zelje i volje da to ganjam i pravim sebi kako meni pase. Sad mi je ovako najdraze, upali tv i prebaci na kanal. Hocu na youtube, prebacim. Hocu netflix, prebacim, castam nije bitno ..

Fajnd mi željezničar
Fajnd mi velež
:lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2472 Re: BHTelecom

Post by foxlife »

dend wrote: 21/07/2021 18:38
foxlife wrote: 21/07/2021 18:19

vidi ga pasa
Image
na dohvat ruke ti sve ne moras cak ni pritiskati nista osim jedne puljke koja pokazuje mikrofon
i samo kaze fajnd mi arsenal celzi mec pretrazuje strimove jutubove netflixe ukratko sta god prikacis da trazi
doslo drugo vrijeme tako da je vrijeme tv kanala davno proslo
a druga prica je sto mene recimo fudbal kao sport ne zanima pa me i ne interesuje pracenje miliona utakmica sto ne osporavam nekome drugom
ipak mislim da bi veci udarac ug grupi bio da izgube pinkove jer siguran sam da ima vise pratilaca rijelitija nego sportskih kanala
Sony bravia tv sa androidom, proveo dan kod rodjaka jer mu internet nije htjeo da radi na tvu ... sat mu nije bio postavljen na automatski.

Ti ne kontas. Poslije posla kada dodjem kuci zelim da upalim tv i da gledam ono sto zelim da gledam, zelim da gledam Romu u Italiji. Hocu da upalim tv, prebacim na Arenu 3 i da gledam utakmicu. Necu da me doceka update, da ne radi aplikacija jer je pogresna verzija, da moram mijenjati aplikacije da bi pogledao utakmicu, necu da azuriram android i security, necu da mi kasni minutu i da mi mobitel vibrira kad je krenuo napad i kad skontam da je pao gol dok ga nisam ni vidio. Prije sam imao i zelje i volje da to ganjam i pravim sebi kako meni pase. Sad mi je ovako najdraze, upali tv i prebaci na kanal. Hocu na youtube, prebacim. Hocu netflix, prebacim, castam nije bitno ..

Fajnd mi željezničar
Fajnd mi velež
:lol:
ni ti ne kontas da je sve ovo buducnost u odnosu na tvoje kao sto rece ti u odnosu na moje ranije
nece tebe nista docekati kuci kad imas sve podeseno na dohvat ruke sa bilo koje lokacije na svijetu i sl
sve te update uradi sam ili nastelis kad ce ih raditi i sl


isto tako kao sto si naveo moguce probleme za android tv hoces da prebacis na arenu sk ili bilo koji kanal ono kaze nema signala ili sl

ne stavljaj na nebo ono sto ti koristis a drugacije spocitavas
ja kao sto rekoh ne sumnjam da dosta raje voli taj tvoj obicaj ili nazovi kako hoces hocu samo da kazem da ima milion drugih nacina kako da sve to isto radis a da nemas arene sk ili bilo koji drugi kanal
svako ko zeli nesto ce se snaci da to i gleda na ovaj ili onaj nacin
User avatar
mc-twin
Posts: 3350
Joined: 18/04/2009 23:47

#2473 Re: BHTelecom

Post by mc-twin »

dend wrote: 21/07/2021 18:38
foxlife wrote: 21/07/2021 18:19

vidi ga pasa
Image
na dohvat ruke ti sve ne moras cak ni pritiskati nista osim jedne puljke koja pokazuje mikrofon
i samo kaze fajnd mi arsenal celzi mec pretrazuje strimove jutubove netflixe ukratko sta god prikacis da trazi
doslo drugo vrijeme tako da je vrijeme tv kanala davno proslo
a druga prica je sto mene recimo fudbal kao sport ne zanima pa me i ne interesuje pracenje miliona utakmica sto ne osporavam nekome drugom
ipak mislim da bi veci udarac ug grupi bio da izgube pinkove jer siguran sam da ima vise pratilaca rijelitija nego sportskih kanala
Sony bravia tv sa androidom, proveo dan kod rodjaka jer mu internet nije htjeo da radi na tvu ... sat mu nije bio postavljen na automatski.

Ti ne kontas. Poslije posla kada dodjem kuci zelim da upalim tv i da gledam ono sto zelim da gledam, zelim da gledam Romu u Italiji. Hocu da upalim tv, prebacim na Arenu 3 i da gledam utakmicu. Necu da me doceka update, da ne radi aplikacija jer je pogresna verzija, da moram mijenjati aplikacije da bi pogledao utakmicu, necu da azuriram android i security, necu da mi kasni minutu i da mi mobitel vibrira kad je krenuo napad i kad skontam da je pao gol dok ga nisam ni vidio. Prije sam imao i zelje i volje da to ganjam i pravim sebi kako meni pase. Sad mi je ovako najdraze, upali tv i prebaci na kanal. Hocu na youtube, prebacim. Hocu netflix, prebacim, castam nije bitno ..

Fajnd mi željezničar
Fajnd mi velež
:lol:
I sam sam u isto "fazi" zivota... :-)
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#2474 Re: BHTelecom

Post by sencobih »

Ganjat tekme preko neta je živa patnja
Rogie
Posts: 584
Joined: 14/01/2021 10:33

#2475 Re: BHTelecom

Post by Rogie »

foxlife wrote: 21/07/2021 20:10 ni ti ne kontas da je sve ovo buducnost u odnosu na tvoje kao sto rece ti u odnosu na moje ranije
nece tebe nista docekati kuci kad imas sve podeseno na dohvat ruke sa bilo koje lokacije na svijetu i sl
sve te update uradi sam ili nastelis kad ce ih raditi i sl


isto tako kao sto si naveo moguce probleme za android tv hoces da prebacis na arenu sk ili bilo koji kanal ono kaze nema signala ili sl

ne stavljaj na nebo ono sto ti koristis a drugacije spocitavas
ja kao sto rekoh ne sumnjam da dosta raje voli taj tvoj obicaj ili nazovi kako hoces hocu samo da kazem da ima milion drugih nacina kako da sve to isto radis a da nemas arene sk ili bilo koji drugi kanal
svako ko zeli nesto ce se snaci da to i gleda na ovaj ili onaj nacin
Kakva buducnost, piratsko gledanje sportskog (ili bilo kojeg drugog) sadrzaja? Nesto sto postoji vec godinama i godinama unazad.

Ogromni nedostaci u vidu los(ij)e rezolucije (pogotovo ako se sadrzaj pusta na TV sa 50+ inci), pikselizacija slike, kasnjenje od minimalno 30 sekundi, gubljenje vremena da se stream/tv program pronadje, nikakva sigurnost i garancija hoce li zabagovati, nestati, u pola sanse prekinuti i sl., te jos mnogi drugi.

Ovako ti je nerijetko potreban jedan daljinski, za pola sekunde upalis Arenu HD i uzivas u prenosu (naprimjer) finala NBA lige uz vrhunske komentatore koji su na licu mjesta.

Nije fazon hoce li se neko snaci i da nema drugih nacina nesto gledati (niko to nije ni rekao), ali stavljati znak jednakosti izmedju tvoje opcije i ovoga o cemu @dend prica je suludo.
Post Reply