BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#68726 Re: BHTelecom All About

Post by navedeni »

Da budem iskren, normalnom čovjeku bilo mladom ili starom i šta god da voli gledati - ne bitno na kojem uredjaju, mob, tabletu, televizoru nije uopće bitno hoće li poskupiti mu internet i tv paket za 4-5KM. Neko ko radi normalan posao, ko je obrazovan iole, ima pametnije stvari da radi nego da gleda u račun interneta i televizije i može sebi priuštiti sve to bez razmišljanja. Ako zna i engleski, a hvala Bogu zna dosta raje vjerovatno plaća i Netflix 20tak KM, možda i Spotify neko, a možda i jutjub premium ili koju god platformu. Sumnjam da je uopće bitno nekom je li nešto 22 km ili 26km ako već ima nešto što voli i zbog čega je izabrao operatera od početka.
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#68727 Re: BHTelecom All About

Post by Carnival_Row »

ja sam očekivao nove kanale, HD kanale, 4K kanale a ne poskupljenje bez ikakve osnove.
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#68728 Re: BHTelecom All About

Post by benzapen »

U vezi poskupljenja. Nije valjda da nikom još nije palo na pamet da su izbori ove godine. Usluga se mora poskupiti da bi se mogli glasovi kupiti. Barem oni koji već nisu kupljeni uhljebljivanjem u raznim uglavnom bespotrebnim ustanovama i javnim preduzećima.
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#68729 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

Sarabon96 wrote: 30/01/2020 17:16
jarobot wrote: 30/01/2020 16:50 Ovaj sarabon96 ima ukupno 96 postova od tog 86 postva na temi telemah.
Ne razumijem te kakav ti je cilj trolati na temi o operateru kog ne koristiš.
Vjerojatno ti je pomalo muka od telemaha pa trežiš utjehu u trolanju.
Trolati? Prije nego sto nesto napises, prvo procitas moje postove ovdje pa onda ukljucis mozak i das neki komentar na to, mada nema potrebe komentarisat. Ja licno nisam korisnik telecoma i to sam vec rekao, ali jeste moja majka i imam puno pravo da iskazem njeno nezadovoljstvo ovdje, a tebi i slicnim ako se to ne svidja, to je vas problem.

Do poskupljenja paketa ce doci, potvrdjeno od uposlenika na Obali, ali "ne znaju" koji paketi.
Pa prebaciš majčinu uslugu na telemah ako ima jeftiniji pakeg istih karakteristika i mirna Bosna.
Al ti dobro znaš da nema. Čini se da si napisao da ti roditelji imaju moja tv phone fiksni i televizija za 22 km a to u Telemahu nema.
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#68730 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

benzapen wrote: 31/01/2020 07:25 U vezi poskupljenja. Nije valjda da nikom još nije palo na pamet da su izbori ove godine. Usluga se mora poskupiti da bi se mogli glasovi kupiti. Barem oni koji već nisu kupljeni uhljebljivanjem u raznim uglavnom bespotrebnim ustanovama i javnim preduzećima.
Zsto je totaltv ( telemah ) već poskupio uslugu. Treba podmazati kod početnika...
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#68731 Re: BHTelecom All About

Post by Carnival_Row »

jarobot wrote: 31/01/2020 08:21
benzapen wrote: 31/01/2020 07:25 U vezi poskupljenja. Nije valjda da nikom još nije palo na pamet da su izbori ove godine. Usluga se mora poskupiti da bi se mogli glasovi kupiti. Barem oni koji već nisu kupljeni uhljebljivanjem u raznim uglavnom bespotrebnim ustanovama i javnim preduzećima.
Zsto je totaltv ( telemah ) već poskupio uslugu. Treba podmazati kod početnika...
Total tv za 30 maraka imaš sve kanale i HBO GO, trenutno akcija za nove korisnike godinu dana plačaš 10 maraka paket koji izabereš :D
User avatar
PlusSA
Posts: 3167
Joined: 13/07/2011 16:51

#68732 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Carnival_Row wrote: 31/01/2020 06:38 ja sam očekivao nove kanale, HD kanale, 4K kanale a ne poskupljenje bez ikakve osnove.

Mislim da cak i uposlenici bhtelecoma prelaze na druge operatere :mrgreen:

Uvest ce barem 5x SD live kamera :thumbup:
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#68733 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M559c136ba5f.html

Image



Izmjene u ponudi Moja TV usluge od 1.marta

Nakon isteka šestomjesečnog promotivnog perioda tokom kojeg je BH Telecom omogućio korisnicima Moja TV usluge besplatno gledanje brojnih atraktivnih sportskih, informativnih i zabavnih TV programa, od 1. marta 2020. godine će u redovnu ponudu osnovnog paketa Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full biti uvršteni TV kanali: Sport klub 1, Sport klub 2, Sport klub 3, Sport klub 4, Sport klub 5, Sport klub 6, Sport klub 7, Sport klub 8, Sport klub 9, Sport klub 10, Sport klub Golf, Sport klub Esport, N1, Grand, Vavoom, Pikaboo, Lov i Ribolov i Imperia TV, što uz programe Arena Sport i Eurosport TV kanale i ekskluzivne utakmice BH Telecom Premijer lige, ponudu sportskih sadržaja BH Telecoma čini najatraktivnijom na tržištu!

U odnosu na postojeću ponudu, a upravo zbog težnje da obezbijedimo najkvalitetnije TV programe prema zahtjevima tržišta, te visokih troškova nabavke TV sadržaja , od 1. marta će svim korisnicima Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa biti izmijenjene cijene mjesečne naknade u vidu povećanja* od 4,19 KM (4,90 KM sa PDV).



S obzirom da BH Telecom kontinuirano radi na poboljšanju kvaliteta usluga i izgradnji odnosa povjerenja i zadovoljstva korisnika, podsjećamo da pored samostalne Moja TV usluge korisnici mogu kupiti uređaje na rate uz velike cjenovne popuste ili uvezati Moja TV paket u grupu Moj izbor, što im omogućava sticanje brojnih dodatnih popusta, mobilni internet na poklon i gotovo besplatnu komunikaciju unutar grupe (porodica/prijatelji).

Takođe pozivamo korisnike da se uključe u Bonus plus program lojalnosti BH Telecoma, putem kojeg se sabrani bodovi mogu iskoristiti za ostvarivanje dodatnih novčanih popusta i pogodnosti, što na godišnjem nivou može iznositi čak i visinu mjesečne naknade Moja TV paketa. Aktivacija se može obaviti putem web stranice ili prodajnog mjesta BH Telecoma.

Ubuduće će korisnici Moja TV imati veliki broj novih atraktivnih HD kanala, osigurali smo i HD produkciju utakmica BH Telecom Premijer lige i planiramo dalje obogaćivanje filmskih, zabavnih, i drugih programa.

Stoga, Moja TV će biti još bolja!
sarajevo-x.com
Posts: 840
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#68734 Re: BHTelecom All About

Post by sarajevo-x.com »

kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#68735 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M56eff14477b.html



BH Telecom od 01.03.2020. godine uvodi tri nova paketa Web Hosting usluge, i to: Basic (3,51 KM), Plus (5,85 KM) i Premium (11,70 KM).

Web hosting usluga BH Telecoma omogućava pohranu web stranica/aplikacija na web servere u Data Centrima BH Telecoma, smještenim u BiH. Usluga je shared hosting bazirana. Svaki korisnik ima svoj dodijeljeni udio određenih servisa, kao što su diskovni prostor, broj e-mail računa, FTP računa, baza podataka i slično. Međutim, korisnici sve resurse u vezi rada servera, kao što su RAM i CPU, Apache server, MySQL server i mail server, međusobno dijele.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#68736 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html

Image



Od 1. februara besplatno Moja TV HD + Moja TV Flix + Moja Web TV



Fantastične vijesti za postojeće i nove Moja TV korisnike. Dodatne usluge za vrhunski TV ugođaj su potpuno BESPLATNE:

Moja TV HD besplatno godinu dana

Uživajte u vrhunskoj kvaliteti slike i zvuka! U ponudi HD paketa je 14 HD TV kanala, što uz HD TV kanale u osnovnom paketu garantuje superiorni TV doživljaj uz 33 HD kanala

Moja TV Flix besplatno šest mjeseci

Preko 450 vrhunskih naslova + 15 novih naslova svakoga mjeseca koje možete gledati neograničen broj puta!

• Moja Web TV besplatno tri mjeseca

Gledajte TV bilo gdje da se nalazite u BiH putem mobilnog ili fiksnog interneta BH Telecoma!





Detaljne informacije:

Svi korisnici Moja TV Basic, Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa ostvaruju pravo na besplatno korištenje Moja TV HD, Moja TV Flix i Moja Web TV usluge tokom besplatnog perioda.
Moja TV Flix besplatni period je od 1.februara do kraja jula; Moja TV HD besplatni period je od 1.februara do kraja januara 2021.; Moja Web TV besplatni perod je od 1.februara do kraja aprila ove godine.
Besplatno korištenje usluge Moja TV HD paket, tokom navedenog perioda, omogućeno je svim postojećim i novim pretplatnicima navedenih paketa uz automatsku aktivaciju;
Besplatno korištenje Moja TV Flix i Moja Web TV usluge, u navedenim periodima, omogućeno je pretplatnicima koji su izvršili aktivaciju ovih dodatnih usluga prije početka besplatnog promotivnog perioda ili u periodu od 1. februara do 31. marta 2020.
U slučaju da pretplatnik ne izvrši deaktivaciju Moja Web TV i Moja TV Flix usluge prije isteka perioda besplatnog korištenja, nastavlja koristiti uslugu/e po uslovima definisanim Cjenovnikom BH Telecoma.
Dodatna usluga MojaTV HD paket će po isteku promotivnog perioda biti deaktivirana svim pretplatnicima, izuzev onim pretplatnicima koji su ovu uslugu koristili i prije početka ove promotivne akcije (prije 1.februara).




30.01.2020
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68737 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Obavijest o izmjenama i dopunama u Cjenovniku za xDSL pristup internetu

Image

https://bhtelecom.ba/vijest+M53ef42b51c6.html
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#68738 Re: BHTelecom All About

Post by Carnival_Row »

opet ništa o GO paketima, pa jebo vas patak pakistanski!
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68739 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Još kvalitetnija Cloud Hosting ponuda BH Telecoma

Image

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M56eff14477b.html
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#68740 Re: BHTelecom All About

Post by Carnival_Row »

imali šta novo?
User avatar
PlusSA
Posts: 3167
Joined: 13/07/2011 16:51

#68741 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Carnival_Row wrote: 31/01/2020 09:19 imali šta novo?
Ima povecanje :lol:
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#68742 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Carnival_Row wrote: 31/01/2020 09:19 imali šta novo?
Piše se "ima li".

I da, za pismene ima, za nepismene "ne ma".
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#68743 Re: BHTelecom All About

Post by navedeni »

Sve očekivane dobre vijesti, kao što sam i predpostavio! Bravo telekom! 👍🏻👍🏻
User avatar
zubi
Posts: 5152
Joined: 16/07/2009 00:27

#68744 Re: BHTelecom All About

Post by zubi »

navedeni wrote: 31/01/2020 01:28 Da budem iskren, normalnom čovjeku bilo mladom ili starom i šta god da voli gledati - ne bitno na kojem uredjaju, mob, tabletu, televizoru nije uopće bitno hoće li poskupiti mu internet i tv paket za 4-5KM. Neko ko radi normalan posao, ko je obrazovan iole, ima pametnije stvari da radi nego da gleda u račun interneta i televizije i može sebi priuštiti sve to bez razmišljanja. Ako zna i engleski, a hvala Bogu zna dosta raje vjerovatno plaća i Netflix 20tak KM, možda i Spotify neko, a možda i jutjub premium ili koju god platformu. Sumnjam da je uopće bitno nekom je li nešto 22 km ili 26km ako već ima nešto što voli i zbog čega je izabrao operatera od početka.
Jah.
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#68745 Re: BHTelecom All About

Post by Ali_G »

Ocekivano gratis HD paket. Za nadati se da ce i bolji kanali ici u njemu. Zna li se ima li sta od cinestara?
User avatar
pepeljara
Posts: 6560
Joined: 22/08/2003 00:00

#68746 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

kakaljin wrote: 31/01/2020 09:02 https://www.bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html

Image



Od 1. februara besplatno Moja TV HD + Moja TV Flix + Moja Web TV



Fantastične vijesti za postojeće i nove Moja TV korisnike. Dodatne usluge za vrhunski TV ugođaj su potpuno BESPLATNE:

Moja TV HD besplatno godinu dana

Uživajte u vrhunskoj kvaliteti slike i zvuka! U ponudi HD paketa je 14 HD TV kanala, što uz HD TV kanale u osnovnom paketu garantuje superiorni TV doživljaj uz 33 HD kanala

Moja TV Flix besplatno šest mjeseci

Preko 450 vrhunskih naslova + 15 novih naslova svakoga mjeseca koje možete gledati neograničen broj puta!

• Moja Web TV besplatno tri mjeseca

Gledajte TV bilo gdje da se nalazite u BiH putem mobilnog ili fiksnog interneta BH Telecoma!





Detaljne informacije:

Svi korisnici Moja TV Basic, Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa ostvaruju pravo na besplatno korištenje Moja TV HD, Moja TV Flix i Moja Web TV usluge tokom besplatnog perioda.
Moja TV Flix besplatni period je od 1.februara do kraja jula; Moja TV HD besplatni period je od 1.februara do kraja januara 2021.; Moja Web TV besplatni perod je od 1.februara do kraja aprila ove godine.
Besplatno korištenje usluge Moja TV HD paket, tokom navedenog perioda, omogućeno je svim postojećim i novim pretplatnicima navedenih paketa uz automatsku aktivaciju;
Besplatno korištenje Moja TV Flix i Moja Web TV usluge, u navedenim periodima, omogućeno je pretplatnicima koji su izvršili aktivaciju ovih dodatnih usluga prije početka besplatnog promotivnog perioda ili u periodu od 1. februara do 31. marta 2020.
U slučaju da pretplatnik ne izvrši deaktivaciju Moja Web TV i Moja TV Flix usluge prije isteka perioda besplatnog korištenja, nastavlja koristiti uslugu/e po uslovima definisanim Cjenovnikom BH Telecoma.
Dodatna usluga MojaTV HD paket će po isteku promotivnog perioda biti deaktivirana svim pretplatnicima, izuzev onim pretplatnicima koji su ovu uslugu koristili i prije početka ove promotivne akcije (prije 1.februara).




30.01.2020

Hocemo HD kanala!!!!!
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#68747 Re: BHTelecom All About

Post by djama »

je li ovo povecanje ide svima ili novim korisnicima.
iako sam presao bukvalno prije 10 dana na bht vrlo lahko cu otici i raskinuti ugovor ...
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#68748 Re: BHTelecom All About

Post by navedeni »

djama wrote: 31/01/2020 09:40 je li ovo povecanje ide svima ili novim korisnicima.
iako sam presao bukvalno prije 10 dana na bht vrlo lahko cu otici i raskinuti ugovor ...

Opusti se, ne piši sa posla ili iz škole 👍🏻 :)
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#68749 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

ide svima i mos misliti problem 5KM povecanje nakon godina i godina bez diranja cijena. nije bas realno ocekivati da cijena ne ide gore, jebiga ali je tako. ovi bar su sutili godinama i sad digli 5KM i opet ce garant sutiti godinama. telemach korisnike drzi u treningu pa svako malo zavrti koju marku vise, valjda da ne ispadnu iz fazona dizanja cijena :D
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#68750 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

kakaljin wrote: 31/01/2020 09:02 https://www.bhtelecom.ba/vijest+M53b0eb925a4.html

Image



Od 1. februara besplatno Moja TV HD + Moja TV Flix + Moja Web TV



Fantastične vijesti za postojeće i nove Moja TV korisnike. Dodatne usluge za vrhunski TV ugođaj su potpuno BESPLATNE:

Moja TV HD besplatno godinu dana

Uživajte u vrhunskoj kvaliteti slike i zvuka! U ponudi HD paketa je 14 HD TV kanala, što uz HD TV kanale u osnovnom paketu garantuje superiorni TV doživljaj uz 33 HD kanala

Moja TV Flix besplatno šest mjeseci

Preko 450 vrhunskih naslova + 15 novih naslova svakoga mjeseca koje možete gledati neograničen broj puta!

• Moja Web TV besplatno tri mjeseca

Gledajte TV bilo gdje da se nalazite u BiH putem mobilnog ili fiksnog interneta BH Telecoma!





Detaljne informacije:

Svi korisnici Moja TV Basic, Moja TV Phone, Moja TV Net i Moja TV Full paketa ostvaruju pravo na besplatno korištenje Moja TV HD, Moja TV Flix i Moja Web TV usluge tokom besplatnog perioda.
Moja TV Flix besplatni period je od 1.februara do kraja jula; Moja TV HD besplatni period je od 1.februara do kraja januara 2021.; Moja Web TV besplatni perod je od 1.februara do kraja aprila ove godine.
Besplatno korištenje usluge Moja TV HD paket, tokom navedenog perioda, omogućeno je svim postojećim i novim pretplatnicima navedenih paketa uz automatsku aktivaciju;
Besplatno korištenje Moja TV Flix i Moja Web TV usluge, u navedenim periodima, omogućeno je pretplatnicima koji su izvršili aktivaciju ovih dodatnih usluga prije početka besplatnog promotivnog perioda ili u periodu od 1. februara do 31. marta 2020.
U slučaju da pretplatnik ne izvrši deaktivaciju Moja Web TV i Moja TV Flix usluge prije isteka perioda besplatnog korištenja, nastavlja koristiti uslugu/e po uslovima definisanim Cjenovnikom BH Telecoma.
Dodatna usluga MojaTV HD paket će po isteku promotivnog perioda biti deaktivirana svim pretplatnicima, izuzev onim pretplatnicima koji su ovu uslugu koristili i prije početka ove promotivne akcije (prije 1.februara).




30.01.2020
A korisnici koji plaćaju HD paket
Locked