BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66401 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

Istekao mi ugovor na 2 godine za moja tv net, otišao zbog akcije da ponovo produžim na 2 godine i ona meni imate pored pinka plus paketa i dodatno STB, ja njoj ne treba mi STB nemam dva tekevizora, može li Multiscreen umjesto umjesto STB, kaže ona ne može, ja njoj Haj vozdra nema ništa od ugovora na 24 mjeseca hahahahhah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#66402 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

kemox wrote:Istekao mi ugovor na 2 godine za moja tv net, otišao zbog akcije da ponovo produžim na 2 godine i ona meni imate pored pinka plus paketa i dodatno STB, ja njoj ne treba mi STB nemam dva tekevizora, može li Multiscreen umjesto umjesto STB, kaže ona ne može, ja njoj Haj vozdra nema ništa od ugovora na 24 mjeseca hahahahhah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#66403 Re: BHTelecom All About

Post by thekupus »

thekupus wrote:Nestvarna situacija s BhTelecomom ovih dana, možda neko od vas ima prijedlog kako riješiti i šta raditi. Danas nam stigao odgovor na drugu reklamaciju, da je odbijena kao neosnovana, i da možemo tražiti sudskog vještaka.

Naime, mama je na Nokiji kupljenoj na rate, pod garancijom, imala problema s punjenjem. Odnijela u poslovnicu u Ferhadiji, dali joj papir s opisom manjih oštećenja na tijelu, i jasno napisanom rečenicom da na ekranu nema oštećenja. Zovu je poslije sedmicu, garancija poništena, da dođe po telefon. Mama zbunjena otišla, tamo joj rekli da je servis odbio popravku, i da je najbolje da sama ode u Azize Šaćirbegović, da ih pita zašto.

Žena došla tamo, ovi joj rekli: "gospođo, nije naš problem, dali ste nam telefon sa razbijenim ekranom". I pokaza joj na telefonu razbijen u ćošku ekran. Stara objašnjava da nije moguće, da na onom papiru potpisanom i opečaćenom piše da nema oštećenja na ekranu. Ova iz servisa joj onda isprinta izvještaj iz telekoma na kojem je, slušajte sad, RUKOM DOPISANO DA JE EKRAN OŠTEĆEN U GORNJEM DESNOM UGLU. Dakle, samo 3 centimetra ispod štampane rečenice da nema oštećenja na ekranu. I zato je garancija odbijena.

Poslali zvaničnu reklamaciju, danas nam stiglo pismo da je odbijena kao neosnovana, i da možemo tražiti očitovanje sudskog vještaka, koji je strašno, strašno skup.

Dakle, ignorisali su činjenicu da je dopisano rukom, da na maminoj kopiji nema te rečenice, što govori da je neko iz telekoma u međuvremenu razbio ekran nakon što su preuzeli telefon.


Šta da čovjek sad radi, a da ne potroši ogroman novac na advokate i sudske vještake?

Samo da napomenem da je ovo druga reklamacija, kao ponovljena. Sad kao nemamo pravo više na reklamacije, samo sudskog vještaka možemo angažovati.
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#66404 Re: BHTelecom All About

Post by konektovan »

Covjek treba traziti pravdu, ali ne znam da li se uopšte isplati u tvom slucaju....
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#66405 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

thekupus wrote:
thekupus wrote:Nestvarna situacija s BhTelecomom ovih dana, možda neko od vas ima prijedlog kako riješiti i šta raditi. Danas nam stigao odgovor na drugu reklamaciju, da je odbijena kao neosnovana, i da možemo tražiti sudskog vještaka.

Naime, mama je na Nokiji kupljenoj na rate, pod garancijom, imala problema s punjenjem. Odnijela u poslovnicu u Ferhadiji, dali joj papir s opisom manjih oštećenja na tijelu, i jasno napisanom rečenicom da na ekranu nema oštećenja. Zovu je poslije sedmicu, garancija poništena, da dođe po telefon. Mama zbunjena otišla, tamo joj rekli da je servis odbio popravku, i da je najbolje da sama ode u Azize Šaćirbegović, da ih pita zašto.

Žena došla tamo, ovi joj rekli: "gospođo, nije naš problem, dali ste nam telefon sa razbijenim ekranom". I pokaza joj na telefonu razbijen u ćošku ekran. Stara objašnjava da nije moguće, da na onom papiru potpisanom i opečaćenom piše da nema oštećenja na ekranu. Ova iz servisa joj onda isprinta izvještaj iz telekoma na kojem je, slušajte sad, RUKOM DOPISANO DA JE EKRAN OŠTEĆEN U GORNJEM DESNOM UGLU. Dakle, samo 3 centimetra ispod štampane rečenice da nema oštećenja na ekranu. I zato je garancija odbijena.

Poslali zvaničnu reklamaciju, danas nam stiglo pismo da je odbijena kao neosnovana, i da možemo tražiti očitovanje sudskog vještaka, koji je strašno, strašno skup.

Dakle, ignorisali su činjenicu da je dopisano rukom, da na maminoj kopiji nema te rečenice, što govori da je neko iz telekoma u međuvremenu razbio ekran nakon što su preuzeli telefon.


Šta da čovjek sad radi, a da ne potroši ogroman novac na advokate i sudske vještake?

Samo da napomenem da je ovo druga reklamacija, kao ponovljena. Sad kao nemamo pravo više na reklamacije, samo sudskog vještaka možemo angažovati.
Nađi zakon o zaštiti potrošača, vidi proxeduru, kojoj inspekciji se obratit. Pusti se tih njihovih priča, sudski vještak, ovo ono...S tim samo tebi predstavljaju da je to skupo, zavrzlama...Imaš validan papir da displeje nije oštećen, tebi dovoljno da okreneš proceduru.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#66406 Re: BHTelecom All About

Post by Tiger 033 »

BH Telecom u naredna 24 mjeseca, grupaciji Telemach mora platiti šesnaest miliona maraka

5.09.2019., 16:42

Opšte je poznato da je BH Telecomu do sada od grupacije Telemach uskraćivan Sport klub, jer je ta grupacija vlasnik navedenog programa.

Matematika Telemacha je tu bila vrlo jasna, ako BH Telecomu koji je nacionalni operater s dobrom i kompletnom telekomunikacijskom uslugom daju programe Sport Klub, očito je da bi BH Telecom dobijao korisnike na tržištu, brže nego Telemach.


Iz tih razloga grupacija Telemach, Sportklub jednostavno nije dala BH Telecomu, na koji način je koristeći monopol (dominantan položaj na tržištu BiH) u protekla 24 mjeseca dobila dodatnih 15.000 korisnika (vrijednih 15 miliona maraka).

Po redovnom toku stvari, poštujući cijene i obim usluga koje obje kompanije nude, to bi bili korisnici BH telekoma.

Tako je, u zadnje dvije godine, BH Telecom oštećen za najmanje petnaest miliona maraka, a na drugoj strani za isti iznos grupacija Telemach postaje bogatija.

U javnosti je proteklih dana bombastično objavljena vijest da je BH Telecom dobio programe Sport klub. Međutim niko u javnosti nije istakao da, za taj „dobitak“ BH Telecom u naredna 24 mjeseca, grupaciji Telemach mora platiti šesnaest miliona maraka.

Svima je jasno da se ovim postupcima samo zamijenio način pljačke.

Zahvaljujući posjedovanju Sportkluba BH Telecom će u naredne dvije godine sačuvati 15.000 novodošlih korisnika, koje bi bez Sportklub programa dobio Telemach, a ne BH Telecom kako je to do danas bilo.

Tom broju korisnika parametar je vrijednost od najmanje petnaest miliona maraka. Ali na drugoj strani će BH Telecom na žiro račun grupacije Telemach uplatiti iznos od šesnaest miliona maraka.

Sjaši Kurta da uzjaše Murta!

Očigledno je da je i u ovoj novoj situaciji rezultat isti. BH Telecom je opljačkan.

Na kraju se pitamo kome odgovara da se jedan lopovluk zamijeni drugim?

Da li onima koji trebaju štititi BH Telecom od lopovluka ili samom tajkunu iz Srbije?

Ishod ukazuje da je njemu najbitnije da je reket plaćen, a matematička radnja njega ne interesuje.


Jel' se isplatilo :? Ostaje da se vidi
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#66407 Re: BHTelecom All About

Post by j66o »

Pozdrav imam pitanje kao buduci novi korisnik.
Uzeo bih samo TV sa 3 resivera,koliko bi placao taj paket i da li mogu uz to uzeti ove dodatne pakete npr hbo,hd paket i da li bi dobio benifite ako potpisem na 24 mjeseca?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10188
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#66408 Re: BHTelecom All About

Post by Benq »

Kabanica ponovo kmeci :mrgreen:
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66409 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

sencobih wrote:
kemox wrote:Istekao mi ugovor na 2 godine za moja tv net, otišao zbog akcije da ponovo produžim na 2 godine i ona meni imate pored pinka plus paketa i dodatno STB, ja njoj ne treba mi STB nemam dva tekevizora, može li Multiscreen umjesto umjesto STB, kaže ona ne može, ja njoj Haj vozdra nema ništa od ugovora na 24 mjeseca hahahahhah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
Moja lova moj izbor uhljebe
Evo gledam tekmu, kasnije ču da spavam
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#66410 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

kemox wrote:
sencobih wrote:
kemox wrote:Istekao mi ugovor na 2 godine za moja tv net, otišao zbog akcije da ponovo produžim na 2 godine i ona meni imate pored pinka plus paketa i dodatno STB, ja njoj ne treba mi STB nemam dva tekevizora, može li Multiscreen umjesto umjesto STB, kaže ona ne može, ja njoj Haj vozdra nema ništa od ugovora na 24 mjeseca hahahahhah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
Moja lova moj izbor uhljebe
Evo gledam tekmu, kasnije ču da spavam
Sta joj reče, nista od ugovora hahahaha, sta ti ona na to?
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#66411 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

j66o wrote:Pozdrav imam pitanje kao buduci novi korisnik.
Uzeo bih samo TV sa 3 resivera,koliko bi placao taj paket i da li mogu uz to uzeti ove dodatne pakete npr hbo,hd paket i da li bi dobio benifite ako potpisem na 24 mjeseca?

Oko 25 KM , ako ima još onaj paket Basic koji je 22 marke , jedan stb te svakako sleduje, drugi je džabe u akciji, a treći plaćaš 3,5 marke, otprilike je tako, možda još ima nešto da se smanji , vidi na stranici akcija je u toku, jedino ako akcija ne obuhvata ove najmanje pakete
probook
Posts: 4591
Joined: 13/10/2013 22:38

#66412 Re: BHTelecom All About

Post by probook »

Tiger 033 wrote:BH Telecom u naredna 24 mjeseca, grupaciji Telemach mora platiti šesnaest miliona maraka

5.09.2019., 16:42

Opšte je poznato da je BH Telecomu do sada od grupacije Telemach uskraćivan Sport klub, jer je ta grupacija vlasnik navedenog programa.

Matematika Telemacha je tu bila vrlo jasna, ako BH Telecomu koji je nacionalni operater s dobrom i kompletnom telekomunikacijskom uslugom daju programe Sport Klub, očito je da bi BH Telecom dobijao korisnike na tržištu, brže nego Telemach.


Iz tih razloga grupacija Telemach, Sportklub jednostavno nije dala BH Telecomu, na koji način je koristeći monopol (dominantan položaj na tržištu BiH) u protekla 24 mjeseca dobila dodatnih 15.000 korisnika (vrijednih 15 miliona maraka).

Po redovnom toku stvari, poštujući cijene i obim usluga koje obje kompanije nude, to bi bili korisnici BH telekoma.

Tako je, u zadnje dvije godine, BH Telecom oštećen za najmanje petnaest miliona maraka, a na drugoj strani za isti iznos grupacija Telemach postaje bogatija.

U javnosti je proteklih dana bombastično objavljena vijest da je BH Telecom dobio programe Sport klub. Međutim niko u javnosti nije istakao da, za taj „dobitak“ BH Telecom u naredna 24 mjeseca, grupaciji Telemach mora platiti šesnaest miliona maraka.

Svima je jasno da se ovim postupcima samo zamijenio način pljačke.

Zahvaljujući posjedovanju Sportkluba BH Telecom će u naredne dvije godine sačuvati 15.000 novodošlih korisnika, koje bi bez Sportklub programa dobio Telemach, a ne BH Telecom kako je to do danas bilo.

Tom broju korisnika parametar je vrijednost od najmanje petnaest miliona maraka. Ali na drugoj strani će BH Telecom na žiro račun grupacije Telemach uplatiti iznos od šesnaest miliona maraka.

Sjaši Kurta da uzjaše Murta!

Očigledno je da je i u ovoj novoj situaciji rezultat isti. BH Telecom je opljačkan.

Na kraju se pitamo kome odgovara da se jedan lopovluk zamijeni drugim?

Da li onima koji trebaju štititi BH Telecom od lopovluka ili samom tajkunu iz Srbije?

Ishod ukazuje da je njemu najbitnije da je reket plaćen, a matematička radnja njega ne interesuje.


Jel' se isplatilo :? Ostaje da se vidi
Kmeee kmeee kakva gomila gluposti. Kad nema sk kuku nema, kad ima kuku sto treba platiti.

A to sto BHT na pragu 2020 god moze se reci i da nema HD kanale (pored arena ono sto nude je smijesno) i da na mnogo lokacija ne mogu tehnicki isporuciti vise od 10 mbps nikom nista.
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#66413 Re: BHTelecom All About

Post by j66o »

sencobih wrote:
j66o wrote:Pozdrav imam pitanje kao buduci novi korisnik.
Uzeo bih samo TV sa 3 resivera,koliko bi placao taj paket i da li mogu uz to uzeti ove dodatne pakete npr hbo,hd paket i da li bi dobio benifite ako potpisem na 24 mjeseca?

Oko 25 KM , ako ima još onaj paket Basic koji je 22 marke , jedan stb te svakako sleduje, drugi je džabe u akciji, a treći plaćaš 3,5 marke, otprilike je tako, možda još ima nešto da se smanji , vidi na stranici akcija je u toku, jedino ako akcija ne obuhvata ove najmanje pakete
Hvala puno u svakom slucaju!
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66414 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

sencobih wrote:
kemox wrote:
sencobih wrote:[quote="kemox"Istekao mi ugovor na 2 godine za moja tv net, otišao zbog akcije da ponovo produžim na 2 godine i ona meni imate pored pinka plus paketa i dodatno STB, ja njoj ne treba mi STB nemam dva tekevizora, može li Multiscreen umjesto umjesto STB, kaže ona ne može, ja njoj Haj vozdra nema ništa od ugovora na 24 mjeseca hahahahhah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
Moja lova moj izbor uhljebe
Evo gledam tekmu, kasnije ču da spavam
Sta joj reče, nista od ugovora hahahaha, sta ti ona na to?[/quote]

Nisam ja htio moglo je svašta biti :kiss: nije moj tip :lol:
biglebovski
Posts: 3167
Joined: 02/11/2005 16:43

#66415 Re: BHTelecom All About

Post by biglebovski »

[quote="Tiger 033"][/quote]

To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#66416 Re: BHTelecom All About

Post by Vidal89 »

biglebovski wrote:
Tiger 033 wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Pa sto si na ovoj temi, sto postas ako nisi korisnik telekoma?

Nama je telekom bolji od Telemacha i tacka, ne trebas nam ti govoriti da BH Telecom ne valja.

BH Telecom je domaca firma koja godisnje daje novac u humanitarne svrhe, sponzorira sport od malih do velikih klubova, BH Telecom puni budzet ove drzave i jos mnogo toga.

BH TELECOM JESTE PRVI I NAJBOLJI!!!

https://www.klix.ba/biznis/bh-telecom-o ... /190905102

Ovo je od danas, a kad ce telemah poceti placati sto koristi stubove javne rasvjete u mojoj ulici koje smo mi postavili od svojim troskovima???
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66417 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

Vidal89 wrote:
biglebovski wrote:
Tiger 033 wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Pa sto si na ovoj temi, sto postas ako nisi korisnik telekoma?

Nama je telekom bolji od Telemacha i tacka, ne trebas nam ti govoriti da BH Telecom ne valja.

BH Telecom je domaca firma koja godisnje daje novac u humanitarne svrhe, sponzorira sport od malih do velikih klubova, BH Telecom puni budzet ove drzave i jos mnogo toga.

BH TELECOM JESTE PRVI I NAJBOLJI!!!

https://www.klix.ba/biznis/bh-telecom-o ... /190905102

Ovo je od danas, a kad ce telemah poceti placati sto koristi stubove javne rasvjete u mojoj ulici koje smo mi postavili od svojim troskovima???
Ma džaba ako nema mutiskrina nema ugovora na 2 godine, ne treba mi STB još jedan nemam dva televizora hahahhahahhahah
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#66418 Re: BHTelecom All About

Post by sime_cipol »

biglebovski wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Znaš li da se Tunel i put prema Gorazdu koji ce se skratiti za 30-40km i 1h, pravi od akumulirane dobiti BHT?
Da ne idem dalje.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63355
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#66419 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

sime_cipol wrote:
biglebovski wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Znaš li da se Tunel i put prema Gorazdu koji ce se skratiti za 30-40km i 1h, pravi od akumulirane dobiti BHT?
Da ne idem dalje.
Ne znaju to levati.
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66420 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

sime_cipol wrote:
biglebovski wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Znaš li da se Tunel i put prema Gorazdu koji ce se skratiti za 30-40km i 1h, pravi od akumulirane dobiti BHT?
Da ne idem dalje.
Ja da imam mogućnost da vas zamjenim davno bi vas zamjenio. ..toliko o tunelima
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#66421 Re: BHTelecom All About

Post by sime_cipol »

Ja, ja, ja i samo ja.
Meni, meni, meni i samo meni
Zato i jesmo u cuKur
Do tada gazde Telemacha iznijele iz BiH put od SA do TZ.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#66422 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

Hajde sve, ali otkud da je skuplji od konkurencije?

Onaj gore piše da ima dosta mjesta gdje bht ne može isporučiti 10 Mbps dok konkurencija ima puno više mjesta gdje ne može isporučiti ništa. Dakle 0 Mbps. Nema mreže nikako. Da ne pričam o tome da ogroman broj tradicionalnih telco operatera ima iste i slične probleme u mnogo razvijenijim zemljama. Da ne idemo daleko evo primjer HT-a u Hrvatskoj. Jesu to oni u mogućnosti svima pružiti vdsl brzine? Možda su razvukli optiku do svakog korisnika? A BHT radi na modernizaciji access dijela mreže što se već vidi golim okom i takvih lokacija (gdje ne može više od 10 Mbps) je sve manje i manje. I 4G će dobro doći kada je to u pitanju. Znam da nekima već pucaju čirevi jer se BHT kreće u pravom smijeru, ali šta je tu je :mrgreen: I dok Telecom radi na pristupnim mrežama i već nudi gigabitne brzine, u isto vrijeme konkurencija baca markentišku šuplju o nekakvom giga gradu. :lol:

P.S. Neka Dilfaš da jednu godišnju dobit bht-a namjenski za pristupne mreže i riješen problem. :skoljka:
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#66423 Re: BHTelecom All About

Post by kemox »

sime_cipol wrote:Ja, ja, ja i samo ja.
Meni, meni, meni i samo meni
Zato i jesmo u cuKur
Do tada gazde Telemacha iznijele iz BiH put od SA do TZ.
Evo dan me zovu iz telemaha (kuća) da mi ugovor ističe u novembru, samo što me ne mole da potpišem dva mjseca prije isteka novi ugovor na dvije godine, nude 12 mjeseci u pola cijene, sve skoro kanale da mi otključaju.
Ovi iz telekoma (stan) nisu se ni sjetili da mi je ugovor istekao. Otišao danas ima akcija do 21.09 nude tri mjseca u pola cijene, dodatni stb koji meni ne treba, ja tražio multiskrin što je za njih jeftinije i ne daju zato nema ugovora Visite do prve prilike kad vas budem mogao zamjeniti :kiss:

I nikada ne bi prešao na extra s paket da mi nisu skidali kredit
User avatar
escobar__
Posts: 8876
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#66424 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

mirza_15 wrote:Onaj gore piše da ima dosta mjesta gdje bht ne može isporučiti 10 Mbps dok konkurencija ima puno više mjesta gdje ne može isporučiti ništa.
:D

Nego, ako moraju puno iskeširat za SK kanale onda nek ukinu Pink paket i novac koji bacaju Mitroviću iskoriste za SK (+razlika). :-D
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#66425 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

kemox wrote:
sime_cipol wrote:
biglebovski wrote:
To ispada ja Željo imam ćevape boli glava, svi kod mene dolaze, i trebam dati recept Seji kojem baš i ne ide u zadnje vrijeme. I to džaba, jel?

Mene je BH Telecom izgubio kao mušteriju sa odnosom prema meni kao potencijalnim kupcem. Kad se sjetim procedura i papirologije i svega nečega potrebnog da postaneš kupac BH Telekoma, pa onda lošeg i skupog interneta, i sad su skuplji od konkurencije, očajne službe za korisnike, jednostavno se opustili, prepustili i sad im neko drugi kriv.
Fora "domaća", naša firma kod mene više ne pali, a ćini mi se i kod ostalog naroda sve više, ne ide muda pod bubrege dovijeka prodavati.
Ako se reklamiraju onda brate neka idu prvi i neka daju više, al ono baš da budu najbolji, najpristupačniji i sve naj i eto mene nazad kod njih, biću ponosan korisnik usluga domaće firme.
Znaš li da se Tunel i put prema Gorazdu koji ce se skratiti za 30-40km i 1h, pravi od akumulirane dobiti BHT?
Da ne idem dalje.
Ja da imam mogućnost da vas zamjenim davno bi vas zamjenio. ..toliko o tunelima
to samo govori koliko si bitan drugim operaterima, neće niko u tvoju mahalu jer se ne isplati , samo telekom ne gleda gdje se isplati nego ide i tamo gdje niko neće i opet ti ne valja
Locked