BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#58676 Re: BHTelecom All About

Post by PajaELdin »

Trebevic Zicara mislim stvarno do kada vise??? Hajde opet kazem neka se pokrije kamerama cijela nasa prelijepa BiH, al stvarno vise su precerali narodski receno. Zasto pored uvedene kamere danas, nisu uveli i neki kanal???
I onda pojedinci ovdije napadaju covijeka kao kako se usudjujes zaliti na bilo sta. Zali Boze produzenja ugovora i to radi je... telefona koji sam mami uzeo.
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#58677 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

jarobot wrote:
matrixneo wrote:
made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Tuga :( :( :(
Uzmi veći paket
jah eto nisam znao. da imam potrebe za vecim paketom uzeo bih davno. inace mi je paket dovoljan, ali eto da se prate moderni trendovi pa se koristi google drive ili neki oblak ali ahaaaaa
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#58678 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

made_in_sarajevo wrote:
matrixneo wrote:
made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Tuga :( :( :(
Uzmi veći paket
jah eto nisam znao. da imam potrebe za vecim paketom uzeo bih davno. inace mi je paket dovoljan, ali eto da se prate moderni trendovi pa se koristi google drive ili neki oblak ali ahaaaaa[/quote]
Ti si sam sebi kontradiktoran. Netreba ti veći paket dovoljan ti 5Mb/s a hoćeš da pratiš moderne trendove ..sa najsporijim i najjeftinijim paketom :? :-?
User avatar
matrixneo
Posts: 15
Joined: 11/04/2018 12:10

#58679 Re: BHTelecom All About

Post by matrixneo »

Ti si sam sebi kontradiktoran. Netreba ti veći paket dovoljan ti 5Mb/s a hoćeš da pratiš moderne trendove ..sa najsporijim i najjeftinijim paketom
Mojatv full nije bas jeftin paket pa upload katastrofa.

Image
EKSER1337
Posts: 287
Joined: 24/09/2014 22:12

#58680 Re: BHTelecom All About

Post by EKSER1337 »

@matrixneo
Mojatv full nije bas jeftin paket pa upload katastrofa.

Image[/quote]

Đaba druže dok si na ADSL2+ bolje ti ne može biti, može ali minimalni pomaci...
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#58681 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

IamPajaELdin wrote:Trebevic Zicara mislim stvarno do kada vise??? Hajde opet kazem neka se pokrije kamerama cijela nasa prelijepa BiH, al stvarno vise su precerali narodski receno. Zasto pored uvedene kamere danas, nisu uveli i neki kanal???
I onda pojedinci ovdije napadaju covijeka kao kako se usudjujes zaliti na bilo sta. Zali Boze produzenja ugovora i to radi je... telefona koji sam mami uzeo.
U shemi je trenutno 38 faking kamera i na desetine Pinkova. Idioti su samo takvi.
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#58682 Re: BHTelecom All About

Post by crnivrag »

Najava rebranding-a Pink BH u Novu BH - 09.10.2018.:

made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#58683 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

Znaci da bi bio moderan trebam placati 30,50,100KM internet, moram najnovije mobitele kupovati jer inace ne mogu se pratiti trendovi. Ma ja 5mbita je dovoljno za sve, to je ta prica.

Ne treba mi inace, ali nije normalno da 18h treba za 2gb upload. Ja kad ovo odradim onda ce poslije lakse biti jer ce ici pojedinacni fajlovi.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#58684 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

crnivrag wrote:Najava rebranding-a Pink BH u Novu BH - 09.10.2018.:

Meni je čitav Pink paket bio zaključan tj. napravio sam si listu omiljeni kanala tako da negledam Pink smeće, ali ću ipak morati Novu BiH dodati u omiljene kanale jer vise neće biti dio Pink paketa :thumbup:
User avatar
Quaresma
Posts: 6690
Joined: 19/07/2010 16:37

#58685 Re: BHTelecom All About

Post by Quaresma »

zar ovaj logo ne koristi vec hrvatska televizija nova tv? kako od pinka napravise ovo sad nova bh? jesam li nesto propustio
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#58686 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

Quaresma wrote:zar ovaj logo ne koristi vec hrvatska televizija nova tv? kako od pinka napravise ovo sad nova bh? jesam li nesto propustio
Jesi propustio si dosta.
Pink BH i Pink M su prodani United Grupi.
United Grupa je prije toga kupila Novu HR.
Odlucili su Pink BH i Pink M preimenovati u Nova BH i Nova M.

User avatar
Quaresma
Posts: 6690
Joined: 19/07/2010 16:37

#58687 Re: BHTelecom All About

Post by Quaresma »

hvala, sad mi ima smisla
User avatar
MTV
Posts: 14340
Joined: 21/08/2013 19:39

#58688 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

Quaresma wrote:hvala, sad mi ima smisla
Nista. S tim da je United Grupa htjela kupili i srpski pink ali je Zeljko Mitrovic to odbio.
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#58689 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#58690 Re: BHTelecom All About

Post by deny_s »

made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Majke mi,ja se tebi divim...sa 0.5 mb/s ti hoćeš da uploaduješ 4.5 gb...čovječe :facepalm:
Imam isto to smeće od uploada i ne bi me natjerao niko da uploadujem ni 100 mb
download im nije toliko loš ako nisi neki zahtjevan korisnik,ali zamisli situaciju skidaš nešto od 2 gige i dođeš do 1.9,kad nestane konekcije..
Oooo,kako im onda jeb.em sve po spisku
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#58691 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

Ja razumijem ljude koji nemaju izbora. Ali nikako ne shvatam mazohiste koji ga imaju, ali ga odbijaju radi nekih nesuvislih kvazipatriotskih razloga.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#58692 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/4256247620

Nema 5G na modemu pa ne može da baci 100 u downloadu preko wi-fi :oops:
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#58693 Re: BHTelecom All About

Post by duffy_duck »

deny_s wrote:
made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Majke mi,ja se tebi divim...sa 0.5 mb/s ti hoćeš da uploaduješ 4.5 gb...čovječe :facepalm:
Imam isto to smeće od uploada i ne bi me natjerao niko da uploadujem ni 100 mb
download im nije toliko loš ako nisi neki zahtjevan korisnik,ali zamisli situaciju skidaš nešto od 2 gige i dođeš do 1.9,kad nestane konekcije..
Oooo,kako im onda jeb.em sve po spisku
Prebacite se na bolje.
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#58694 Re: BHTelecom All About

Post by jarobot »

duffy_duck wrote:
made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Majke mi,ja se tebi divim...sa 0.5 mb/s ti hoćeš da uploaduješ 4.5 gb...čovječe :facepalm:
Imam isto to smeće od uploada i ne bi me natjerao niko da uploadujem ni 100 mb
download im nije toliko loš ako nisi neki zahtjevan korisnik,ali zamisli situaciju skidaš nešto od 2 gige i dođeš do 1.9,kad nestane konekcije..
Oooo,kako im onda jeb.em sve po spisku
Prebacite se na bolje.[/quote]
A gdje to ima internet za 19 km mjesečo u BiH. Podvlačim samo internet !!!
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#58695 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

jarobot wrote:
duffy_duck wrote:
made_in_sarajevo wrote:ima li sta za nas smrtnike na ADSL-u od 5mbita. stavio na google drive 4,5gb file da uradi upload juce u 14h. radio kompjuter cijelu noc i jutros dosao on je velikodusno jedva 2gb prebacio. naravno da u tom periodu mogu zaboraviti da ista radim na internetu. gmail po 2min otvara,a tek da posaljem PDF file od 2mb je super kul :roll: :D
Majke mi,ja se tebi divim...sa 0.5 mb/s ti hoćeš da uploaduješ 4.5 gb...čovječe :facepalm:
Imam isto to smeće od uploada i ne bi me natjerao niko da uploadujem ni 100 mb
download im nije toliko loš ako nisi neki zahtjevan korisnik,ali zamisli situaciju skidaš nešto od 2 gige i dođeš do 1.9,kad nestane konekcije..
Oooo,kako im onda jeb.em sve po spisku
Prebacite se na bolje.
A gdje to ima internet za 19 km mjesečo u BiH. Podvlačim samo internet !!![/quote]

u telemachu naravno, sad ce on objasniti dok se probudi.

ja sam mala firma gdje mi 85% ne treba sad brzina u megama,gigama,terabajtima. ovih ostalih 15% bi bilo taman da je upload 1mbit, a moze i download bar na 10 ici. cisto kad se desi da treba veci fajl skinuti ili poslati da mi ne umre kompletan internet.
User avatar
pepeljara
Posts: 6560
Joined: 22/08/2003 00:00

#58696 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

pozdrav,

kad se mogu ocekivati HD kanali na mojatv sem ovih par smece od kanala ?

21 vijek je..... 4k polako standard postaje.

hvala na odgovoru ako ga bude.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#58697 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

pepeljara wrote:pozdrav,

kad se mogu ocekivati HD kanali na mojatv sem ovih par smece od kanala ?

21 vijek je..... 4k polako standard postaje.

hvala na odgovoru ako ga bude.
Gdje 4 K standard postaje,


ali slazem se da BHT treba povecati broj HD kanala
User avatar
pepeljara
Posts: 6560
Joined: 22/08/2003 00:00

#58698 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Postaje u zemljama EU, gdje je SAV sadrzaj na HD, a dosta sadrzaja (sportski kanali + filmske i tv show platforme) vec imaju ponudi 4k rezoluciju za sav sadrzaj : izvor Munich city , netflix konkretno.

Nije da se treba povecat sadrzaj, nego trebaju prebaciti sve na HD. Sramota je brata, sramota da nemas jedan NG, i edukativne bar kanale u HD signalu.

p.s. evo sad gledam konkurencija sa novim proizvodom ce ubaciti 4k kanale...

Ovo je sve dobronamjerni upit i ujedno kritika.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#58699 Re: BHTelecom All About

Post by afannedim »

Logosoft je uveo već 4k
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#58700 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Velika vecina televizora koje daju na rate je FHD ili 4K, a ponuda HD kanala je - nema je. Zalosno
Locked