BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#57026 Re: BHTelecom All About

Post by puz_u_salati »

strongmen wrote:
Cossack wrote:
strongmen wrote:jesil skonto da je to samo data sim :lol:
kad od njih može bit šta dobro i da je bolje od nekog drugog na tržištu
navedi ijednu jedinu uslugu!!
Evo je:

Image

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M536af169b41.html
Akcija traje do 10.06.2018. godine
znači, nije stalna ponuda
plus obaveza pretplate od 24 mjeseca
dakle, duplo zdravoooo

za iste pare slagalica daje isto minuta i gigu
haloo je slabiji, ne daje za 800 jedinica 800 minuta onaj nema pojma sa životom
za tarifu cejnera tj. 2000 jedinica može se izvući 500 MB i 75 minuta ali sa brojevima unutar haloo mreže drastično se može dobit
Jesi ti fakat toliko ograničen ili malo glumiš? Nije mi jasno kako takav možeš i tastaturu koristiti.
haloo JEDINICE aktiviraš direktno pozivom koda *100*5# ili kroz haloo meni pozivom koda *100#. Nakon aktivacije jedinice trošiš kako hoćeš, na Internet, SMS i pozive prema svim mrežama u BiH. Opcije možeš aktivirati neograničen broj puta, neiskorišteni iznos dodijeljenog paketa jedinica iz prethodno aktivirane opcije se prenosi u sljedeći period korištenja opcija, a kao vremensko trajanje primjenjuje se trajanje opcije koja je posljednja aktivirana.

haloo JEDINICE možeš kombinovati sa haloo opcijama za mobilni Internet: haloo DNEVNA, haloo SEDMIČNA i haloo MJESEČNA. haloo opcije za mobilni Internet, kao i dodatni saobraćaj dodijeljen po nekoj drugoj osnovi (BONUS MB), imaju prioritet potrošnje nad dodijeljenim jedinicama MB. Redoslijed trošenja prijenosa podataka je sljedeći: 1. BONUS MB; 2. haloo opcije za MI; 3. jedinice MB.

Provjeru stanja i trajanje opcija provjeravaš pozivom koda *100*5*2# ili kroz haloo meni pozivom koda *100#.
http://www.haloo.ba/jedinice
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#57027 Re: BHTelecom All About

Post by strongmen »

malac , veze sa životom nemaš a ni pamet ti nije jača strana da skontaš šta piše, a bogami ni samo čitanje sa razumjevanjem, pogledaj tabelu na kraju tog linka, kojeg "sav pametan" postavljaš
20 jedinica jest jednako 1 minuta
al za tebe je to viša matematika, mada čisto sumnjam da uopšte kontaš šta ti upravo sada objašnjavam
pokrij se bolan po glavi i ne javljaj se vise od sramote i. provale
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#57028 Re: BHTelecom All About

Post by puz_u_salati »

strongmen wrote:malac , veze sa životom nemaš a ni pamet ti nije jača strana da skontaš šta piše, a bogami ni samo čitanje sa razumjevanjem, pogledaj tabelu na kraju tog linka, kojeg "sav pametan" postavljaš
20 jedinica jest jednako 1 minuta
al za tebe je to viša matematika, mada čisto sumnjam da uopšte kontaš šta ti upravo sada objašnjavam
pokrij se bolan po glavi i ne javljaj se vise od sramote i. provale
1 jedinica jedna minuta unutar mreže
1 jedinica jedan SMS
1 jedinica jedan MB.

To 20 jedinica za minutu je prema drugim mrežama.

Počela je rasprava o internet tj. 500MB za 12KM i 800 MB za 5KM. Ostalo je sekundarno. Svakako niko više i ne koristi telefon za klasične minute i SMS.
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#57029 Re: BHTelecom All About

Post by strongmen »

ne provaljuj se dalje s glupostima
i ne vadi se sad kad si vidio da veze nemaš
čovjek je postavio bhtelekom tarifu. koja daje 100 minuta i 500 MB
gdje sam ja onda naveo da je haloo losiji i da ti pojma nemaš jer haloo ne daje 800 minuta za 800 jedinica
a ti si "sav pametan" boldaš bas to za minute i postavio si link kao znas nešto pokušavajući mene da osporiš

ma ne znam šta se dalje s. tobom naklapam, nisi ti tačan nikako
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#57030 Re: BHTelecom All About

Post by puz_u_salati »

strongmen wrote:ne provaljuj se dalje s glupostima
i ne vadi se sad kad si vidio da veze nemaš
čovjek je postavio bhtelekom tarifu. kpja daje 100 minuta i 500 MB
gdje s ja onda naveo da je haloo losiji i da ti pojma nemaš jer haloo ne daje 800 minuta za 800 jedinica
a ti si "sav pametan" boldaš bas to za minute i postavio si link kao znas nešto pokušavajući mene da osporiš

ma ne znam šta se dalje s. tobom naklapam, nisi ti tačan nikako
Nisi u pravu. Ne poznaješ dovoljno Haloo ponudu. Ustvari, ne poznaješ niti jednu ponudu kako treba. Sve ti je nekako ofrlje i nagađaš. Malo pročitaj bolje.
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#57031 Re: BHTelecom All About

Post by strongmen »

ne bi ja tebe dalje zadržavo
nit gubio vrijeme
fakat nisi tačan
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#57032 Re: BHTelecom All About

Post by puz_u_salati »

strongmen wrote:ne bi ja tebe dalje zadržavo
nit gubio vrijeme
fakat nisi tačan
Haj ti to malo bolje izuči.
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#57033 Re: BHTelecom All About

Post by strongmen »

priznaj bolan. da pojma nemaš, da si se zajebo prelaskom na haloo i ispo glup misleći da ćeš za 5 KM dobit 800 minuta :lol: jer si ti skonto, a nije čudo "tako sav pametan" da jesi, da je 800 jedinica jest jednako 800 minuta :lol:
moke zbog koke
Posts: 25
Joined: 26/04/2018 14:57

#57034 Re: BHTelecom All About

Post by moke zbog koke »

Charuga wrote:
fusion_ba wrote:
moke zbog koke wrote:Od kada su uveli da se neki mobiteli ne mogu kupovati na svim pakteima, konkretno na Mini 15 nema cijena za dosta uredjaja, pogotovo skupljih? Kojem je to genijalacu, profesionalnom uhljebu, ta ideja sinula????
Sad jeftniji paketi ne mogu kupovati uređaje skuplje od 500 KM :run:
https://www.bhtelecom.ba/mobini-telefon ... e5919.html

Na stranici ne piše tako, gdje ste to pročitali?
https://www.bhtelecom.ba/mobini-telefon ... cd537.html evo na primjer Samsung A8, i jos neki modeli, tako da nema veze toliko ni sa cijenovnim rangom, nego jednostavno ili je greska na stranici ili ... malo nelogicno.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#57035 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#57036 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

Znaci telekom kupio 4g opremu, dali milione i onda to ostavili u podrum jer nema digitalizacije. Dodje lik i napise da oni lazu, da moze i analogni sistem to izdrzati i da je telekom eto onako kupio prvi u drzavi opremu za 4g. Pa jebem mu mater zar mtel tl ne bi davno uradio da naguzi telekom, eronet pogotovo. Znaci svi budale i svi kupili opremu samo da bi se hvalili na kafama? Sta li je tek za evropske operatere, svi budale znaci.

Ovaj sad ubjedjuje da je haloo bolji sa ili ili ponudom od ponude 500mb, 100min razgovora.

Joj pameti, treba fakat cekicem slupati internet.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#57037 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

mirza_15 wrote:Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
Dileja, sam protiv sebe...
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#57038 Re: BHTelecom All About

Post by nKrkan »

un1ted wrote:
Zakljucan telefon na mtel mrezu.

upravo

jedan kaže ne možemo ga dekodirati ako je iz mtela, dvije godine

drugi kaže

možemo preko kabla to ti je 35 km , ako ne može preko kabla ima ova druga varijanta ona je skuplja

do trećeg nisam ni išao

kupim mtelov broj i miran
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#57039 Re: BHTelecom All About

Post by strongmen »

made_in_sarajevo wrote:
Ovaj sad ubjedjuje da je haloo bolji sa ili ili ponudom od ponude 500mb, 100min razgovora.

Joj pameti, treba fakat cekicem slupati internet.
pa mislio frajer, što ne čudi sav onako "pametan" da će za 5 KM dobit 800 minuta :lol: jer je skonto da je to 800 jedinica
dobru su foru smislili da nafataju ovakve "pametne"
mada ova bhtelekom ponuda je samo akcija još mjesec dana i obavezuje na pretplatu 24 mjeseca
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#57040 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

User avatar
rovac13
Posts: 5152
Joined: 08/12/2013 16:17

#57041 Re: BHTelecom All About

Post by rovac13 »

avaks wrote:Genijalci fakat, i što bih prebacio broj sve se više premišljam...
Neznam sta bih ti rekao.

Ja sam se prebacio ajd imali su tu akciju i nije losa ponuda bila,i kontam negdje u pozadini ajd i nasi su :D
Ali koliko gluposti oko bezze jednostavnih stvari sve mi se cini da necu dugo se zadrzat ovdje.

Od pocetka sam bio na bh telekomu xy godina.
MIslim da sam 2013. otisao na eronet i bio zadovoljan.
Opet se 2017. vratio na bht ali jednostavno ne ide .
Pokusao sam :D
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#57042 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

zateznistub wrote:
mirza_15 wrote:Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
Dileja, sam protiv sebe...
Mislim da nije. Iznenadio bi se kada bih ti rekao na koga mislim. Ali nisam jos 100% siguran mada sve ukazuje na njega.
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#57043 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

mirza_15 wrote:
zateznistub wrote:
mirza_15 wrote:Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
Dileja, sam protiv sebe...
Mislim da nije. Iznenadio bi se kada bih ti rekao na koga mislim. Ali nisam jos 100% siguran mada sve ukazuje na njega.
Meni se cini da je strongman Dileja a puz_u_salati vec 10473582 klon Iza_prozora/Iza_horizonta/SeryeSync itd... Jel isto mislimo?! :mrgreen:
puz_u_salati
Posts: 318
Joined: 29/03/2018 10:58

#57044 Re: BHTelecom All About

Post by puz_u_salati »

mirza_15 wrote:
zateznistub wrote:
mirza_15 wrote:Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
Dileja, sam protiv sebe...
Mislim da nije. Iznenadio bi se kada bih ti rekao na koga mislim. Ali nisam jos 100% siguran mada sve ukazuje na njega.
Ko si sad pa ti? Ljudi moji prvi put sam ovdje šta vam je. Ovaj forum ima preko, ne znam ni ja koliko clanova, kakvi vas klonovi spopali. Znam par (dvojicu) ljudi sa tmch teme i to je sve.

Zakačio sam se sa ovim iznad jer pokusava covjeka uvjeriti u nesto sto nije Valjda me dovikao citatima i notifikacija na notifikaciju i eto me.
Eto vas na miru, uživajte.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#57045 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

mirza_15 wrote:
zateznistub wrote:
mirza_15 wrote:Vas dvojica promasili temu?

A ako je puz_u_salati onaj za kojeg mislim da jeste mogao bih ja na nekim mjestima koju progovoriti o njegovim ranijim nick-ovima i upisima na ovim temama, ali uzivo a ne ovdje na forumu.
Dileja, sam protiv sebe...
Mislim da nije. Iznenadio bi se kada bih ti rekao na koga mislim. Ali nisam jos 100% siguran mada sve ukazuje na njega.
Jok već kolega vjerovatno misli na mene :D. Mala objava na Facebooku i svi misle evo ga urotio se :D.

Ne beri(te) brige, nisam onaj puž. Jeste da sam imao klonova bruku (sjećate se HDMI kabla :D). Isti sam taj samo više ne dolazim na forum iz opravdanih razloga (vjerovatno je kolega vidio koji je to da sad javno ne iznosim). Dok sam bio koristan tu sam i bio, sada više ne mogu biti jer sam na drugom poslu tako da me nema više. Javio sam se samo jer često dođem ovdje i čitam šta se piše i kad sam vidio ovo haj rekoh da otklonim potencijalnu zabludu :). Kome sam pomogao, pomogao sam, kome nisam uspio žao mi je, nisam sve ni mogao ali zato imate mirzu, ing-a, dr. helpa i druge. Pozdrav za sviju, posebno za Mirzu, ing-a, shallu, mtv, Irac i ostale. Koga sam zaboravio neka halale. Pozdrav i za dileju, faliće mi i on mada vidim našao je već havera za druženje.

Toliko od mene, dužnost zove. Sretno i svako dobro :)

Vaš Asiklar, Šaraf osmica, Tesla i još neki nick, pozaboravljao sam više. :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#57046 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

TESLA_EDISON wrote: Jok već kolega vjerovatno misli na mene :D. Mala objava na Facebooku i svi misle evo ga urotio se :D.

Ne beri(te) brige, nisam onaj puž. Jeste da sam imao klonova bruku (sjećate se HDMI kabla :D). Isti sam taj samo više ne dolazim na forum iz opravdanih razloga (vjerovatno je kolega vidio koji je to da sad javno ne iznosim). Dok sam bio koristan tu sam i bio, sada više ne mogu biti jer sam na drugom poslu tako da me nema više. Javio sam se samo jer često dođem ovdje i čitam šta se piše i kad sam vidio ovo haj rekoh da otklonim potencijalnu zabludu :). Kome sam pomogao, pomogao sam, kome nisam uspio žao mi je, nisam sve ni mogao ali zato imate mirzu, ing-a, dr. helpa i druge. Pozdrav za sviju, posebno za Mirzu, ing-a, shallu, mtv, Irac i ostale. Koga sam zaboravio neka halale. Pozdrav i za dileju, faliće mi i on mada vidim našao je već havera za druženje.

Toliko od mene, dužnost zove. Sretno i svako dobro :)

Vaš Asiklar, Šaraf osmica, Tesla i još neki nick, pozaboravljao sam više. :D
Živ zdrav bio, uvijek ću cijeniti što si mi izašao u susret i pomogao kada je trebalo. :thumbup:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18122
Joined: 31/03/2013 09:58

#57047 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

jah.
User avatar
MTV
Posts: 14337
Joined: 21/08/2013 19:39

#57048 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

TESLA_EDISON wrote:Pozdrav za sviju, posebno za Mirzu, ing-a, shallu, mtv, Irac i ostale.
Pozdrav i tebi. :)
Shark 11
Posts: 182
Joined: 01/02/2018 16:19

#57049 Re: BHTelecom All About

Post by Shark 11 »

Pozdrav
Da li je moguce i kako na modemu lan 4 (voip) namjestit da bude kao i lan 1 (internet)
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#57050 Re: BHTelecom All About

Post by zrakomlat »

nKrkan wrote:
un1ted wrote:
Zakljucan telefon na mtel mrezu.

upravo

jedan kaže ne možemo ga dekodirati ako je iz mtela, dvije godine

drugi kaže

možemo preko kabla to ti je 35 km , ako ne može preko kabla ima ova druga varijanta ona je skuplja

do trećeg nisam ni išao

kupim mtelov broj i miran
ili prenesi taj broj tamo.
Locked