BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#49901 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

Sistem je takav da nema kvalitetne selekcije. Stela radi svuda. Obrazovanje je u qurcu... cekajte samo dok predratni kadar potpuno preda stafetu poslijeratnom...
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#49902 Re: BHTelecom All About

Post by aditon »

made_in_sarajevo wrote:Samo debelo izvagajte sve, nije telekom jedini lopov i ima nesposobne ljude. Telemach iato tako zna zajebati ljude kao i eronet. Sve je to u 5 deka sto se tog dijela tice.
Jesi korisnik Telemacha ili Eroneta ili samo pričaš rekla-kazala. Kakvih crnih 5 deka. Telecom i Telemach ne mogu u istu rečenicu se staviti a kamo li porediti. Ja, s druge strane, mogu napraviti paralelu između BHT i TM-a jer sam bio korisnik, i još jesam, obje kompanije. Samo podrška na TM-u je stotinama svjetlosnih godina udaljena od BHT-a, da ne idem dublje u priču. Kamo sreće da je BHT ali i neke druge kompanije dostojan konkurent TM-u, svi bi imali više koristi od zdrave konkurencije.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49903 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

aditon wrote:
made_in_sarajevo wrote:Samo debelo izvagajte sve, nije telekom jedini lopov i ima nesposobne ljude. Telemach iato tako zna zajebati ljude kao i eronet. Sve je to u 5 deka sto se tog dijela tice.
Jesi korisnik Telemacha ili Eroneta ili samo pričaš rekla-kazala. Kakvih crnih 5 deka. Telecom i Telemach ne mogu u istu rečenicu se staviti a kamo li porediti. Ja, s druge strane, mogu napraviti paralelu između BHT i TM-a jer sam bio korisnik, i još jesam, obje kompanije. Samo podrška na TM-u je stotinama svjetlosnih godina udaljena od BHT-a, da ne idem dublje u priču. Kamo sreće da je BHT ali i neke druge kompanije dostojan konkurent TM-u, svi bi imali više koristi od zdrave konkurencije.
Ne pretjeruj...
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#49904 Re: BHTelecom All About

Post by j66o »

zateznistub wrote:
aditon wrote:
made_in_sarajevo wrote:Samo debelo izvagajte sve, nije telekom jedini lopov i ima nesposobne ljude. Telemach iato tako zna zajebati ljude kao i eronet. Sve je to u 5 deka sto se tog dijela tice.
Jesi korisnik Telemacha ili Eroneta ili samo pričaš rekla-kazala. Kakvih crnih 5 deka. Telecom i Telemach ne mogu u istu rečenicu se staviti a kamo li porediti. Ja, s druge strane, mogu napraviti paralelu između BHT i TM-a jer sam bio korisnik, i još jesam, obje kompanije. Samo podrška na TM-u je stotinama svjetlosnih godina udaljena od BHT-a, da ne idem dublje u priču. Kamo sreće da je BHT ali i neke druge kompanije dostojan konkurent TM-u, svi bi imali više koristi od zdrave konkurencije.
Ne pretjeruj...
Covjek ne pretjeruje stari...ja sam jedan od korisnika koji je sa telecoma otiso radi ovih stvari...toliko neljubaznosti prema korisnicima,arogancija i na kraju ne znanje kadra koji radi tu..pa ti kad nazoves podrsku ko da si nazvo nekog u kolumbiji...a da ne govorim o nekim kvarovima koje treba cekat da se poprave mjesecima i neki ljudi cekaju godinama pa dalje da ne govorimo o programskoj semi moja tv-telemach..stvarno o tome raspravljat ne znam..pa na moja tv ni jedan normalan kanal nije ubacen vise od godinu dana a za brzinu interneta ne vrijedi pricat i ono sto imaju mogu isporuciti 5% korisnika...kad sam preso na telemach i rijesio se ovi uhljeba i ne znalica tek sam onda skonto kako se brine o korisnicima barem je to iz mog iskustva..prikljucak ceko jedan dan samo dok bi to kod bht potrajalo mjesecim nazalost..a o podrsci to se ne moze raspravljat...uvredio bi nekog iz telemacha kad bi uopste uporedio nesto vezano za podrsku..i sva sreca ima se izbora..ne daj boze samo da ovi uhljebi postoje...sva sreca rijesio sam se i daleko im kuca od moje..i znaci nisam ja sebe orjerao sa bht da ne bude sta da vucem telemachu..nego oni su svojom neodgovornoscu i arogancijom otjerali a imali su bgm preko 600 km godisnje od mene samo ali eto sreca imaju oni dovoljno.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49905 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#49906 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

sve sto pricam nikad nije bilo rekla-kazala. eronet u firmi bio, svaki mjesec posalju racun,a iskljucen broj i svaki put vracamo nazad racun da ga oni storniraju, oni prihvate to i onda vrate novi racun na 1KM i ovako nesto sice za nesto.

drugo bio sam HS to jest sad telemach, koliko se raspravljam sa korisnickom sluzbom telekoma, toliko se isto raspravljam sa telemachom. dakle nista ovi nisu bolji ni gori, sve je to u 5 deka. znao sam i na telemach potrositi vremena i vremena i para sa mobitela dok objasnim proste stvari ljudima. pa onda isti taj telemach pokusao mi djevojku zajebati, ustvari zajebo je za 6 i nesto mjeseci bez interneta radi duga na fiksnom telefonu. nije paket nego odvojene usluge pa sreca mi se zainatili pa prerovili zakone i pravilnik poslovanja kad ono vidi cuda to se ne smije raditi. od dana kad smo im crno na bijelo stavili da su namjerno ucjenjivali osobu radi tog duga nisu se vise nikad udostojili javiti, nego hinjski ukljucili, eto sporazum za fiksni da se plati na rate,eto sve moze eto greska znate desi se, nazvali jednom da se izvine kao i eto da ponude neki paket po nizoj cijeni, nakon toga nazvali jos jednom ali se djevojka nije mogla javiti, nazvali valjda da vide za paket i koliko bi dzabaluka bilo koristenje radi njihovog pokusaja lopovluka i nikad vise telemach nije nazvao. toliko o tome koliko im je stalo do korisnika.
ista prica i za telekom, doduse mene su isto par puta znali nazvati iz telekoma i pitati jel sve uredu nakon prijave kvara ali ne svaki put. telemach dok se javi neko rodna godina prodje, telekom se jave odma ali dok isprebacuju sa podrske na podrsku isto godina prodje, tako da jeste u 5 deka,a druga je stvar sto ljudi iz nekog razloga brane jedne,pljuju druge pa makar ovi koje brane bili najgori na svijetu.

jos nesto, programska sema je smece kod jednih i kod drugih i laze svako onaj koji kaze da jedni ili drugi imaju neku svjetlosnu godinu bolju programsku semu. telemach smetljari sve sto valja placaj 10KM vise,a pola ovih kanala sto moram 10KM vise placati u HS imao dzaba sa internetom za 36KM. dakle svi ga zavrcu i svi gledaju kako zajebati korisnika, tako da jesu jedni i drugi u 5 deka za podrsku i ljude i te ostale gluposti. ja sjeo i sve kanala sto gledam ima kod jednih i drugi, jedina razlika je sport klub i N1,a to vise i ptice znaju radi cega.

koliko god internet bio los na telekomu i jest los u smislu brzine, stabilnost nikad problema nisam imao sa ADSL ni moja tv kuci,a nisam ni sa HS imao problema oko toga. treba internet da bude u 5 deka sa telemachom, opet da hoce pustiti pametne u telekomu,a ima ih logicno da ima mislim da bi telekom prepiso telemach za 2 mjeseca. naravno da se ovo nece desiti jos zadugo ali da telekom ima uslove da to uradi itekako da ima,a budala je onaj ko misli da telekom to nije u stanju uraditi, opet kaze samo da ih hoce pustiti.
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#49907 Re: BHTelecom All About

Post by j66o »

zateznistub wrote:Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49908 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Svaka čast za post. Sve od do je tako kako si napisao.

Ovim mislim na post @made in...
Last edited by zateznistub on 28/03/2017 12:35, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49909 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

j66o wrote:
zateznistub wrote:Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
Mislio sam da si pametniji od ovoga. Zdravo
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49910 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

j66o wrote: Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
Hoces li da ti ja dam poimenice ljude koji su me tjerali sa vrata kad sam rekao da radim za Telemach? Pogotovo aneks, I padinskie dijelove starog grada? Ljude koji su plakali od nemoći da gledaju tv zbog usrane mreže tm-a?
Svugdje I na svakom mjestu imaš ljude koji se kunu i u jedne i u druge. Koliko hoćeš ljudi me pitalo zar bas moramo sa hs-a preci na tm. Koliko se ovdje naglabalo o monopolu BHT-a? A hajde sad budi mudo pa izaberi drugog kablovskog operatera osim njih? Monopol ha?
j66o
Posts: 415
Joined: 05/01/2017 13:48

#49911 Re: BHTelecom All About

Post by j66o »

zateznistub wrote:
j66o wrote: Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
Hoces li da ti ja dam poimenice ljude koji su me tjerali sa vrata kad sam rekao da radim za Telemach? Pogotovo aneks, I padinskie dijelove starog grada? Ljude koji su plakali od nemoći da gledaju tv zbog usrane mreže tm-a?
Svugdje I na svakom mjestu imaš ljude koji se kunu i u jedne i u druge. Koliko hoćeš ljudi me pitalo zar bas moramo sa hs-a preci na tm. Koliko se ovdje naglabalo o monopolu BHT-a? A hajde sad budi mudo pa izaberi drugog kablovskog operatera osim njih? Monopol ha?
Sto se tice telemach mreze kod nas u pitanju je Gracanica..tu je uradjena kompletno nova infrastuktura sto je rezultat da su ljudi prezadovoljni i bez prekida i tih sranja..jedino se desi prekid u slucaju kad je globalni problem..e tako kako su tebi ljudi plakali od nemoci da ne mogu da gledaju tv tako su ovde ljudi plakali od cekanja da neko dodje da to popravi a racuni uredno dolaze haha...tako da bi sa ovim zavrsio i najsretniji sam covjek sto sam se rijesio telecoma iskreno...puno pozdrava i zelim vam sve najbolje..korisnicima telecoma
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49912 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

j66o wrote:
zateznistub wrote:
j66o wrote: Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
Hoces li da ti ja dam poimenice ljude koji su me tjerali sa vrata kad sam rekao da radim za Telemach? Pogotovo aneks, I padinskie dijelove starog grada? Ljude koji su plakali od nemoći da gledaju tv zbog usrane mreže tm-a?
Svugdje I na svakom mjestu imaš ljude koji se kunu i u jedne i u druge. Koliko hoćeš ljudi me pitalo zar bas moramo sa hs-a preci na tm. Koliko se ovdje naglabalo o monopolu BHT-a? A hajde sad budi mudo pa izaberi drugog kablovskog operatera osim njih? Monopol ha?
Sto se tice telemach mreze kod nas u pitanju je Gracanica..tu je uradjena kompletno nova infrastuktura sto je rezultat da su ljudi prezadovoljni i bez prekida i tih sranja..jedino se desi prekid u slucaju kad je globalni problem..e tako kako su tebi ljudi plakali od nemoci da ne mogu da gledaju tv tako su ovde ljudi plakali od cekanja da neko dodje da to popravi a racuni uredno dolaze haha...tako da bi sa ovim zavrsio i najsretniji sam covjek sto sam se rijesio telecoma iskreno...puno pozdrava i zelim vam sve najbolje..korisnicima telecoma
Koje usluge od telecoma sada koristis i dali ih uopste i jednu koristis?
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#49913 Re: BHTelecom All About

Post by Filter »

zateznistub wrote:Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
e druze zubonjo, bilo nekad tako i kod mene. ali, nema vise :roll:
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49914 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

zateznistub wrote:Svaka čast za post. Sve od do je tako kako si napisao.

Ovim mislim na post @made in...
Svi imaju prednosti i mana, ali niti jedan operater se ne moze izdvojiti po superiornosti neke usluge u odnosu na drugog ako je taj drugi uopste ima u ponudi.

Sto se do sada spocitavalo da telecom ima monopol sada telemach ima monopol nad kablovskim operaterima.

Umjesto da se operateri takmice sa privlacenjem novih korisnika sa cijenom i uslugama i dodacima na uslugu, ovdje se u BiH opereateri dijele na eskluzivna prava necega u odnosu na drugog i ne dozvoljavaju drugom operateru da ima to u ponudi ( ovo se vecinom odnosi na kanale).

A sto se tice posta i ja se slazem napisanim postom da uvijek ima izuzetaka da je lose prosao ali isto tako postoje primjeri da su korisnici prezadovoljni sa uslugom i korisnickom sluzbom, tako da se ne treba geleralizirati na jednom slucaju da je svima tako.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49915 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

zateznistub wrote:
j66o wrote: Mozda ti i jos nekoliko ljudi koji rade ili im neko radi u telekomu imate pozitivno iskustvo...ostale hiljade i hiljade ljudi se pate i budu bez tv i net mjesecima..druze meni ne mozes to pricat jer sam iskusio to i proso ta sranja sa telecomom...samo malo realnosti..ja sam osjetio kod telemacha da ljudi nazovu i pitaju jel sve ok i sti imaju podrsku i na forumu i tu dosta stvari rijesavaju i relativno brzo se rijesi...dok sa telecomom nisam to osjetio..osjetio sam da su toliko odvratni i neljubazni kad god sam zvao i nije samo ja druze..pa samo u dijelu grada gdje sam ja na telemach je preslo min 30 ljudi bas iz ovi stvari koje ja navodim ali bas sve isto..mozda da su mi ispunili da imam brzinu neta 10 mbps koja treba sa bude po paket jer to placam..mozda bi osto.. ali oni arogantno kazu imat ces 4-5 mbps i ne moze vise a placas ko da imas..pa gdje to ima..ovako na telemachu za te pare imam samo net 80/6 a da ne govorim o HD kanalima pa 3 resivera..sportklub HD i jos da ne nabrajam..ovde imam 3 resivera a na telecomu nisam mogo imat jedan jedva jer kazu da ne moze vise i da mora ici tako hahaha..jer kazu ne moze i gotovo...o cemu pricati dalje druze..puno sam ih iskusio i daleko im kuca od moje..
Hoces li da ti ja dam poimenice ljude koji su me tjerali sa vrata kad sam rekao da radim za Telemach? Pogotovo aneks, I padinskie dijelove starog grada? Ljude koji su plakali od nemoći da gledaju tv zbog usrane mreže tm-a?
Svugdje I na svakom mjestu imaš ljude koji se kunu i u jedne i u druge. Koliko hoćeš ljudi me pitalo zar bas moramo sa hs-a preci na tm. Koliko se ovdje naglabalo o monopolu BHT-a? A hajde sad budi mudo pa izaberi drugog kablovskog operatera osim njih? Monopol ha?
Ovo je tacno 100%
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#49916 Re: BHTelecom All About

Post by kloniran »

zateznistub wrote:Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
i ja isto, rijesili su problem veoma brzo ali nisu zvali da provjere, a i ne moraju samo nek su otklonuli kvar :thumbup:
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49917 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

kloniran wrote:
zateznistub wrote:Kakva crna Kolumbija. Podrška i kod jednih i kod oduška nije ništa drugo nego skretnica. Ja imam pozitivno iskustvo sa BHT podrškom. Čak zovnu i pitaju da li urađeno kako treba.
i ja isto, rijesili su problem veoma brzo ali nisu zvali da provjere, a i ne moraju samo nek su otklonuli kvar :thumbup:
Mene su zvali kada sam imao probleme i to dva puta sam imao probleme i oba puta su nazvali i pitali da li sada usluga radi u punoj funkciji, za preko 4 godine koristenja usluge moja tv.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49918 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Sve se, u suštini, svodi na to ko te zapadne u datom trenutku. Od onih koji hoće, znaju i umiju... Pa makar uputiti na dalje do onih koji i ne znaju ni neće da znaju. I takvih ima kod svih operatera. Glupost je pisati da je neko svjetlosnu godinu ispred drugih.... u Bosni...
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#49919 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Kako nije svjetlosnim godinama, kad imas duplo vise kanala, 8x bolji internet, i cak i fiksna telefonija im je bolja, jer su cijene vrhunske i za BiH i za druge zemlje.
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#49920 Re: BHTelecom All About

Post by Ali_G »

Meni je BHT kad je bio problem sa MojaTV vrlo brzo rijesio problem. S druge strane losije iskustvo sa Telemahom, internet konekcija non stop pucala, oni tvrdili da je sve uredu. Bas kako te zapadne.
Mene vise zanima kako to da je na mtelu novi huawei na godinu ugovora cijenom jednak kao kod BHT 2 godine
Last edited by Ali_G on 28/03/2017 14:19, edited 1 time in total.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#49921 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

diablobih wrote:Kako nije svjetlosnim godinama, kad imas duplo vise kanala, 8x bolji internet, i cak i fiksna telefonija im je bolja, jer su cijene vrhunske i za BiH i za druge zemlje.
je li stvarno vjeruješ u to što pričaš?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#49922 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

sencobih wrote:
diablobih wrote:Kako nije svjetlosnim godinama, kad imas duplo vise kanala, 8x bolji internet, i cak i fiksna telefonija im je bolja, jer su cijene vrhunske i za BiH i za druge zemlje.
je li stvarno vjeruješ u to što pričaš?
Izvoli obrazlozi da nije tako.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49923 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

diablobih wrote:Kako nije svjetlosnim godinama, kad imas duplo vise kanala, 8x bolji internet, i cak i fiksna telefonija im je bolja, jer su cijene vrhunske i za BiH i za druge zemlje.
Kojih kanala , onih sto samo telemach ima u ponudi i neda drugim operaterima da ih imaju.

8x brzi internet, koliko vidim ja na telecomu imam brzinu 100, a telemach nema 800, ali svako bira sebi koja mu brzina interneta treba i jedan i drugi operater u ponudi imaju skoro identicne brzine interneta u paketima.

fiksna telefonija je ujednacenja ili se razlikuje u 1 kf jer je skoro ujednacene svima cijene.

Tako da su svi operateri u par deka sa uslugom
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49924 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

Ali_G wrote:Meni je BHT kad je bio problem sa MojaTV vrlo brzo rijesio problem. S druge strane losije iskustvo sa Telemahom, internet konekcija non stop pucala, oni tvrdili da je sve uredu. Bas kako te zapadne.
Mene vise zanima kako to da je na mtelu novi huawei na godinu ugovora cijenom jednak kao kod BHT 2 godine
Zato sto mtel nabavlja zajedno sa mtelom u ostalim drzavama pa moze jeftinije dobiti telefone na kolicinu, a i ovdje nemora na tender vec moze direktno kupovati.
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#49925 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

u septembru prosle godine sam podnio zahtjev za moja tv uslugu ali je misteriozno moj zahtjev ugasen...bez objasnjenja... pisao sam vec o tome ovdje na forumu... mazohista kao sto jesam, ponovo sam podnio zahtjev 23.2.... na zahtjevu sitnim slovima pise maksimalno rok za realizaciju 30 dana... u 30 dana od datuma predaje zahtjeva ni poziv, ni mail, nista... opet sam ispao levat...
Locked