BHTelecom ADSL

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Catala Cule

#1 BHTelecom ADSL

Post by Catala Cule » 16/02/2011 21:05

Pozdrav svima

Dakle, želio bih da priključim njihov ADSL, u stanu imam njihov fiksni priključak i telefon sve, al' ja bih da priključim internet kao da nemam fiksnog priključka, ono da platim 70 maraka.

Da li je to moguće jer imam postojeći fiksni priključak ?

Možda se ovo čini glupim, ali studiram u Mostaru, živim s gazdaricom u istom stanu, ona mi ne da da priključim ADSL na njeno ime (na njen telefon) već samo na svoje ime (onda je cijena priključka 70 maraka)

Hvala :)

atko

#2 Re: BHTelecom ADSL

Post by atko » 16/02/2011 21:18

Trazis prikljucak ADSL-a po slobodnoj parici ... ja imam takav ... dakle nema fixonog samo ADSL ;)

Moguce komplikacije ... da naletis na nekog kloca u BHT koji ce ti reci nemoze to ko ti je to reko ili da do ormarica u haustoru ima slobodnih parica a od ormarica do stana samo jedna ... ta postojeca ... onda nece htjeti mixati dva vlasnika po istoj parici ...moras obezbjediti sam paricu ... jer BHT-ovo je do ormarica ... a ti dalje moras peglati kucni savjet itd ... dakel provjeri stanje od ormarica do stana ;)

Neelix

#3 Re: BHTelecom ADSL

Post by Neelix » 16/02/2011 22:06

i ja isto imam adsl bez fixnog...s obzirom da sam fixni odjavio puno prije nego sam prikljucio adsl, morali su nesto dole cackat po ormaricu da ga naprave :)

iceman2010

#4 Re: BHTelecom ADSL

Post by iceman2010 » 17/02/2011 20:23

Catala Cule wrote:Pozdrav svima

Dakle, želio bih da priključim njihov ADSL, u stanu imam njihov fiksni priključak i telefon sve, al' ja bih da priključim internet kao da nemam fiksnog priključka, ono da platim 70 maraka.

Da li je to moguće jer imam postojeći fiksni priključak ?

Možda se ovo čini glupim, ali studiram u Mostaru, živim s gazdaricom u istom stanu, ona mi ne da da priključim ADSL na njeno ime (na njen telefon) već samo na svoje ime (onda je cijena priključka 70 maraka)

Hvala :)

Provjeri mozes li po istoj parici dobiti ADSL na svoje ime.

Post Reply