Bhtelecom ADSL sramota

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Locked
StoneSour

Bhtelecom ADSL sramota

Post by StoneSour » 12/04/2011 10:09

dosao kreten jucer da pogleda net,paket net flat 4 ,ping bio 120 prema sarajevu download oko 3 i kaze ma dobar ti je sta se zalis i ode,samo pogledajte ovo ne znam da li da se smijem ili da placem kad vidim da ljudi na kosovu imaju bolji internet nego ja :(
Banja luka
Image
Sarajevo
Image
Frankfurt
Image
New york
Image

ko im bombu baci ruke mu se pozlatile.. ;-)

Maniac87

Re: Bhtelecom ADSL sramota

Post by Maniac87 » 12/04/2011 10:58

pa brate iskljuci to , ukljuci Telemach i mirna Bosna :)

kone

Post by kone » 12/04/2011 11:13

Dobro ti covjek kaze,iskljuci i predji na kabal :D Evo mene su odjavili bez vracanja opreme,ali sad problem drugi :D .Ne radi telefon nikako :lol: .Sad da li je namjerno ili slucajno,ko zna,mada mislim da je ovo drugo.

Maniac87

Post by Maniac87 » 12/04/2011 11:16

Pa evo ja sam korisnik i BiHneta i Telemach kablovskog interneta . I jedni i drugi mi rade perfektno sad za sad . SAmo stu u Telemachu za manju cijenu imam duplo brzi internet .

adnandus

Post by adnandus » 12/04/2011 11:47

viewtopic.php?f=21&t=73296&p=5331799#p5331799
Re: BIHnet primjedbe i komentari
Sve fercera regularno,idemo ko ne skine veceras barem 20g taj je ckapi

Postao/la StoneSour
dana 01/03/2011 01:39

Forum: Računari i tehnologija
Tema: BIHnet primjedbe i komentari
Odgovori: 2307
Pogledano: 63212
:x

JOŠ BI BOMBE BACAO NEKOME JEL TI TO OSTALO OD DEDE VOJVODE

kone

Post by kone » 12/04/2011 12:06

Zar moze ovaj ping biti 2000 :shock: ...Vidi adnane koji je isp?!
Evo malo i od mene,ako smijem :D

Image

Image

A da ne govorim da prema Zenici zna biti od 15-20 mbs(kako kad :D )

adnandus

Post by adnandus » 12/04/2011 12:21

kone wrote:Zar moze ovaj ping biti 2000 :shock: ...Vidi adnane koji je isp?!
Evo malo i od mene,ako smijem :D

Image

Image

A da ne govorim da prema Zenici zna biti od 15-20 mbs(kako kad :D )

Vidi prijatelju neznam ja koliko tebi znači taj ping ali internet ne koristim za igranje igara nego za surf i skidanje ponekad filmova. Naravno da Telekom nije bezgrešan i da je fakat spor imao sam i ja primjedbi hiljadu jer su ljudi dok se pokrenu treba im godina. Ali sam probao i ostale koji su ne katastrofa nego kriminal žešći. Neznam šta ljudi očekuju da im brzina po kablu starom 30 godina i više, bude brzina 5-10 mbit ne budite smiješni. I meni je brzina 1,3 ko karna niti može Moja tv niti iki đavo al bar radi. I bar pare koje dajem idu u naš buđet a ne srbije. Svaka čast logosoftu i ostalim domaćim koji se bore. A ovim potplaćenim stranim diletantima (dokazanim neprijateljima ove države) :dance: materi

StoneSour

Post by StoneSour » 12/04/2011 12:28

adnandus wrote:http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=73296&p=5331799#p5331799

Postao/la StoneSour

otkako postoji adsl u tvojoj smrdljivoj firmi na njemu sam,znaci niti sam koristio neki telemach,hs ili logosoft koji 100000 puta pruzaju bolje usluge od tvoje smrdljive firme i kad je nateze bilo kad su svi imali flat internet, samo adsl nije ostao sam im vjeran,al ovo sto se u zadnjih mjesec dana desava otkako su uveli flat je smijesno em im podrska nepismena, ona baba ne zna sta je ping, im radnici retardirani,ubi se frajer trazeci a,ne mozes kretenu objasnit da se ne ide samo preko internet explolera na net...

prvo sam vratio sistem 3 mjeseca unazad reko da se nije kakav virus uvuko,usisao centralnu,kad ni ti nije pomoglo oborio sistem samo my computer na desktopu,a net ostao isti,ajd dobro jebes ping al pogledajte download :lol: :lol:

evo ljudi da ne mislite da vas zajebajem frisko uradjen speed test :skoljka:
Image
Last edited by StoneSour on 12/04/2011 13:29, edited 1 time in total.

Mustafapasa

Post by Mustafapasa » 12/04/2011 12:29

ADNANE RUKE TI SE POZLATILEEEEEEEEEEEEEEE :)
fakat je frajer futa prava

StoneSour

Post by StoneSour » 12/04/2011 12:33

kone wrote:Dobro ti covjek kaze,iskljuci i predji na kabal :D Evo mene su odjavili bez vracanja opreme,ali sad problem drugi :D .Ne radi telefon nikako :lol: .Sad da li je namjerno ili slucajno,ko zna,mada mislim da je ovo drugo.

ma iskljucit cu i telefon preci lagano na mtl i mirna bosna,nego pokriva li taj telekabel Sarajevo ili samo Zenica???

kone

Post by kone » 12/04/2011 12:34

Znaci mi koliko i tebi :) ...Ali ako vidis da ne ide kod telekoma,idi onda u logosoft.Barem su oni domaci...I ja sam isto govorio za BHT godinama,ali kad vidis da ne ide,onda ne ide.Pogotovo kako su uveli flat.Od sedam dana u sedmici,ja imam neka tri dana brzinu 1,7,a ostale dane sara od 0,5-0,9(najcesce 0,7).BHT je nekad imao onu stabilnost,ali kako su flet uveli,brzina im strasno varira..Sad presao na kabl i vidis brzine za iste pare.Znaci 30 KM a brzina je od 3,6-4mbs..To je prema frankfurtu,a prema centrali(ili cemu vec) u gradu ne spada ispod 6,5-7,a vrlo cesto je i 15-20mbs(to je prema free zoni koja je strasna)...Da sam bogdom ranije presao :D

EDIT:@stonesour:nemaju u Sarajevu,samo Zenica...

zateznistub
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Post by zateznistub » 12/04/2011 12:49

Jasno mi je da neko, ko radi u nekoj kompaniji koja pruza ISP uslugu, favorizuje istu sve ostalo (pljuvanje, favoriziranje) mi ne ide u glavu. Ako ti se ne sviđa jedna ili nisi zadovoljan uslugom, ti se fino ufati noge i u drugu firmu.

Moje skromno misljenje je da je uprkos svemu za nijansu bolji BHT od ostalih, ali to je samo moje misljenje.

adnandus

Post by adnandus » 12/04/2011 12:54

kone wrote:Znaci mi koliko i tebi :) ...Ali ako vidis da ne ide kod telekoma,idi onda u logosoft.Barem su oni domaci...I ja sam isto govorio za BHT godinama,ali kad vidis da ne ide,onda ne ide.Pogotovo kako su uveli flat.Od sedam dana u sedmici,ja imam neka tri dana brzinu 1,7,a ostale dane sara od 0,5-0,9(najcesce 0,7).BHT je nekad imao onu stabilnost,ali kako su flet uveli,brzina im strasno varira..Sad presao na kabl i vidis brzine za iste pare.Znaci 30 KM a brzina je od 3,6-4mbs..To je prema frankfurtu,a prema centrali(ili cemu vec) u gradu ne spada ispod 6,5-7,a vrlo cesto je i 15-20mbs(to je prema free zoni koja je strasna)...Da sam bogdom ranije presao :D

Ma probao sam i kod drugih nažalost imao sam tehničku mogućnost osim telekoma još i kod Telemacha koji su me uzeli lopatom to sam pisao u drugim postovima. Jbiga nema mi druge nego čekati bolje dane :razz: nego mi živac povuku ove balonje maloumne koje nemaju pojma, možda je moja greška što se osjećam patriotom al ne odrićem se onoga za šta sam se borio imao sam drugova koji su u pošti poginuli dok su u ratu krpili kablove, i šta treba se odreći tih ljudi? E ja neću. I čim se boriš za nešto svoje odma radiš u Telekomu (nije da ne bih to volio ali nažalost ne ).
E balo, moj je Telekom ja sam se za njega borio i nije Mtel ni Eronet i u inat takvih kao ti ja ču idalje davati 5 maraka više al znam da će penziner dobiti kakvu takvu onu crkavu penziju a neće oni preko drine kupovati metaka i čekati novi rat.

Ma.Le.Na

Post by Ma.Le.Na » 12/04/2011 12:59

vala i meni adsl stopa otkako je flat :roll: a imam adsl ima vec hmmm vise od 5 godina mislim :-)
i krivo mi je sto su flat uveli...prosli mjesec sam potrosila 10 giga :roll: ...eto moje potrosnje...pa bar da konekcija valja..
ugh

GAU8

Post by GAU8 » 12/04/2011 13:06

adnandus wrote:
StoneSour wrote:
adnandus wrote:http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=73296&p=5331799#p5331799

Postao/la StoneSour

halo kretenu jedan otkako postoji adsl u tvojoj smrdljivoj firmi na njemu sam,znaci niti sam koristio neki telemach,hs ili logosoft koji 100000 puta pruzaju bolje usluge od tvoje smrdljive firme i kad je nateze bilo kad su svi imali flat internet, samo adsl nije ostao sam im vjeran,al ovo sto se u zadnjih mjesec dana desava otkako su uveli flat je smijesno em im podrska nepismena, ona baba ne zna sta je ping, im radnici retardirani,ubi se frajer trazeci a,ne mozes kretenu objasnit da se ne ide samo preko internet explolera na net...

prvo sam vratio sistem 3 mjeseca unazad reko da se nije kakav virus uvuko,usisao centralnu,kad ni ti nije pomoglo oborio sistem samo my computer na desktopu,a net ostao isti,ajd dobro jebes ping al pogledajte download :lol: :lol:

evo ljudi da ne mislite da vas zajebajem frisko uradjen speed test :skoljka:
Image

Tata ti je kreten koji te naučio tako se izražavati balavac retardirani. Vjerovatno te je Dodik i pravio nekako mi balo vućeš (al ono iz jaja) na one onamo Smrde.

Polako, privatizovace se i BH Telecom pa ce se rascistiti ucmali kadar a ono sto ostane ce morati poceti da zaista radi :)

GAU8

Post by GAU8 » 12/04/2011 13:08

adnandus wrote:
kone wrote:Znaci mi koliko i tebi :) ...Ali ako vidis da ne ide kod telekoma,idi onda u logosoft.Barem su oni domaci...I ja sam isto govorio za BHT godinama,ali kad vidis da ne ide,onda ne ide.Pogotovo kako su uveli flat.Od sedam dana u sedmici,ja imam neka tri dana brzinu 1,7,a ostale dane sara od 0,5-0,9(najcesce 0,7).BHT je nekad imao onu stabilnost,ali kako su flet uveli,brzina im strasno varira..Sad presao na kabl i vidis brzine za iste pare.Znaci 30 KM a brzina je od 3,6-4mbs..To je prema frankfurtu,a prema centrali(ili cemu vec) u gradu ne spada ispod 6,5-7,a vrlo cesto je i 15-20mbs(to je prema free zoni koja je strasna)...Da sam bogdom ranije presao :D

Ma probao sam i kod drugih nažalost imao sam tehničku mogućnost osim telekoma još i kod Telemacha koji su me uzeli lopatom to sam pisao u drugim postovima. Jbiga nema mi druge nego čekati bolje dane :razz: nego mi živac povuku ove balonje maloumne koje nemaju pojma, možda je moja greška što se osjećam patriotom al ne odrićem se onoga za šta sam se borio imao sam drugova koji su u pošti poginuli dok su u ratu krpili kablove, i šta treba se odreći tih ljudi? E ja neću. I čim se boriš za nešto svoje odma radiš u Telekomu (nije da ne bih to volio ali nažalost ne ).
E balo, moj je Telekom ja sam se za njega borio i nije Mtel ni Eronet i u inat takvih kao ti ja ču idalje davati 5 maraka više al znam da će penziner dobiti kakvu takvu onu crkavu penziju a neće oni preko drine kupovati metaka i čekati novi rat.

Kakve ti koristi sto si se borio i sto su silni momci izginuli, kad te i oni lopatom uzimaju i to vise nego konkurencija :D
Tzv. porez na patriotizam ja to zovem.

Mustafapasa

Post by Mustafapasa » 12/04/2011 13:17

Ma ko uzima lopatom? sta pricas?

Sto ne pogledas ponudu MojaTV:

Paket Full 55KM ukljucuje:
10KM prema mobilnoj mrezi
Neogranicen fiksni
flat ADSL 2mb
IPTV koncept usluge (visok kvalitet slike, videoteka,VOD,igre,radio i tonu stvari)
+ kupovina aparata na rate
+ nema RTV takse
+ nema pretplate

JoseMujica

Post by JoseMujica » 12/04/2011 13:18

mogli bi vas dva na Banovićki internet operatet preći kolko ja vidim :lol: adnanus i stonesour

dajte čovjek očigledno ima neki problem...ko zna ili nagađa do čega je nek mu pomogne a to što pljujte jedan drugog je u najmanju ruku nekulturno, odvratno i nepismeno :-)

Ja sam nedavno bio u sličnoj situaciji s bihnetom i da nije bilo ljudi na ovom forumu ne bih na prvom mjestu skontao da uoće imam problem, a kamoli kako da ga rješim.

de se išamarajte obojica i editujte te postove u kojima vrijeđate jedan drugog da ne popijete ban. Ja ću u 14.00 sati oba posta prijaviti kao uvredljiva ako ih ne editujete.

GAU8

Post by GAU8 » 12/04/2011 13:27

Mustafapasa wrote:Ma ko uzima lopatom? sta pricas?

Neogranicen fiksni
flat ADSL 2mb
IPTV koncept usluge (visok kvalitet slike, videoteka,VOD,igre,radio i tonu stvari)
+ nema RTV takse
+ nema pretplate

Zaboravio si PDV :P

Ja placam Telemach 33KM i telefona ne preko 30KM sto dodje isto. Imam flat od 4Mb milina. TV svakako ne gledam, a "telefoniram" pretezno Skype-om.
Najvjerovatnije cu totalno odjaviti "fiksni" to je ionako arhaicna tehnologija. :P

StoneSour

Post by StoneSour » 12/04/2011 13:28

hahaha ljudi sta je ba ovo,odakle ovaj pade bas na moju temu :lol: :lol: :lol:

ja pricam da me kradu lopatom placam uslugu od 52km e,a ljudi koji imaju telemach placaju 22km za istu tu brzinu,ae dobro da je bar 3mibita po sekundi ali 0.89 :lol: :lol: ,a on meni prica o nekakvom patriotizmu :lol: :lol:

Mustafapasa

Post by Mustafapasa » 12/04/2011 13:44

GAU8 wrote:

Neogranicen fiksni
flat ADSL 2mb
+ nema RTV takse
+ nema pretplate

Ja placam Telemach 33KM i telefona ne preko 30KM sto dodje isto. Imam flat od 4Mb milina. TV svakako ne gledam, a "telefoniram" pretezno Skype-om.
Najvjerovatnije cu totalno odjaviti "fiksni" to je ionako arhaicna tehnologija. :P

Da prevedem:

Isto???????????????
HELOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUU
de malo proanaliziraj sta si napisao...

ti ne gledas tv i odmah ti usluga ne valja???? kakvo je to poredjenje...
Skype za telefoniranje? smijesno...

PDV ne uzima BHT sebi vec je to drzavno, i nemojmo mjesati gljive i paprike...

GAU8

Post by GAU8 » 12/04/2011 14:05

Mustafapasa wrote:
GAU8 wrote:

Neogranicen fiksni
flat ADSL 2mb
+ nema RTV takse
+ nema pretplate

Da prevedem:

Isto???????????????
HELOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUU
de malo proanaliziraj sta si napisao...

ti ne gledas tv i odmah ti usluga ne valja???? kakvo je to poredjenje...
Skype za telefoniranje? smijesno...

PDV ne uzima BHT sebi vec je to drzavno, i nemojmo mjesati gljive i paprike...

PDV placa i Telemach, ali oni ne navode cijene bez PDV-a kao sto radi Telecom, dakle nemoj te suplje price :P
I nigdje nisam rekao da ne valja BHTelecom, vec da imam sve sto mi treba mnogo jeftinije na drugom mjestu.
To se zove blagodat slobodnog izbora.

Jer meni je najvazniji brz i neogranicen internet a to imam u TM za smijesnu cijenu. A par TV kanala su mi svakako bonus, jer kako rekoh ne treba mi TV, pogotovo ne dig. TV. Uz brz internet sve to imam. Sa vecinom ljudi komuniciram preko IPV tako da mi je i fiksni prikljucak u sustini sve manje potreban.

Mustafapasa

Post by Mustafapasa » 12/04/2011 14:31

Posteno, ali moras priznati da je MojaTV na BH trzistu projekat godine u svakom smislu...
Zaista odlicno koncepirana usluga,sa cijenom prilagodjenom nasem trzistu...
kada od 55KM oduzmes 10 ukljcenih za mobilni saobracaj, dobijes 45KM za 3 odlicne komponente, sto je oko 15KM po komponenti...

MojaTV u praksi:

http://www.youtube.com/watch?v=aWb9wnWOhJU

GAU8

Post by GAU8 » 12/04/2011 14:46

Mustafapasa wrote:Posteno, ali moras priznati da je MojaTV na BH trzistu projekat godine u svakom smislu...
Zaista odlicno koncepirana usluga,sa cijenom prilagodjenom nasem trzistu...
kada od 55KM oduzmes 10 ukljcenih za mobilni saobracaj, dobijes 45KM za 3 odlicne komponente, sto je oko 15KM po komponenti...

MojaTV u praksi:

http://www.youtube.com/watch?v=aWb9wnWOhJU

Ne kazem da nije "projekt godine", ali ne bio projekt godine, kada nema alternative. (Zasto je nema?)
Ali mogu oni i bolje i zato ih treba stisnuti.
Buducnost (tj. u ostatku svijeta vec proslost i sadasnjost) je u mobile data flat paketima.
Toga jos nema ni na mapi, a o cijeni da i ne govorimo :)

emirbey_7

Post by emirbey_7 » 12/04/2011 15:00

Prvo za @kone,

Ne petljaj, iz Ze sam, imam free paket koji ti ne znas ni sta znaci, i nema apsolutne sanse da i u jednom momentu imas 15-20 Mbit/s, ni prema Free zoni. Bio sam jos testni korisnik od 2006, dok se komercijalno TK Net nije ni poceo nuditi. Malo sam bolje upucen.

Image

Uploaded with ImageShack.us

@adnandus,

Samo da znas koliko mr. Rasidbegovic voli takve. Od srca mi je zao i zbog tebe i tvojih ratnih drugara, ali odredjena gospoda upravo i zivi na racun vasih ratnih drugarstava. Opet, za neke visa filozofija.

Out.

Locked