BHT

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#2201 Re: BHT

Post by mahalik »

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2202 Re: BHT

Post by vješalica »

:kiss:
Gori je narod sto placa ovaj poganluk od javnog servisa
Treba to maljem ulupat u celo primitivno seljacko
Novinari sirom svijeta ginuli ovdje dolazili i izvjestavali o ratu i genocidu oni samo uposljavaju nekakve kurvesine i pedere politicke da mi seru o Dodicku i ostalim lopuzama politicarskim
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#2203 Re: BHT

Post by mahalik »

Nedi i Deljkovicu puni respekt za dosljednost
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40813
Joined: 21/05/2012 22:46

#2204 Re: BHT

Post by AmiĐa_Idriz »

Znam da čitate temu, do sada sam plaćao pretplatu, više ne nakon ovog Prvenstva. Ćao.
Montana1
Posts: 169
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#2205 Re: BHT

Post by Montana1 »

Nakon ovog danas, cvijeta Srebrenice i 2. utakmice polufinala, od mene marke neće vidjeti. Neka im plaćaju đikani i uzp-ovci :wink:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40813
Joined: 21/05/2012 22:46

#2206 Re: BHT

Post by AmiĐa_Idriz »

Montana1 wrote:Nakon ovog danas, cvijeta Srebrenice i 2. utakmice polufinala, od mene marke neće vidjeti. Neka im plaćaju đikani i uzp-ovci :wink:
Ne znam za taj cvijet info, voditelj ove emisije nosi cvijet.
Montana1
Posts: 169
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#2207 Re: BHT

Post by Montana1 »

AmiĐa_Idriz wrote:
Montana1 wrote:Nakon ovog danas, cvijeta Srebrenice i 2. utakmice polufinala, od mene marke neće vidjeti. Neka im plaćaju đikani i uzp-ovci :wink:
Ne znam za taj cvijet info, voditelj ove emisije nosi cvijet.
Mislio sam zbog zabrane, svaka čast ipak onima što nose.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2208 Re: BHT

Post by irac300 »

Meni su omrzli još od reklame za pivo, k'o da su radiotelevizija Šumadija, a ne bh državna korporacija. A ovo za cvijet je definitivno za neku širu kampanju o izbjegavanju plaćanja pretplate.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#2209 Re: BHT

Post by karanana »

slazem se.
ali oni, ono sto nisu uspjeli ratom, sada rade u miru strategijom trojanskog konja:
udji u institucije i simbole drzave i iznutra ih razori na taj nacin da ce tu drzavu i njene institucije zamrziti i oni koji su ginuli za nju.
u jednu ruku ja kazem: dabogda se ukinuli, a u drugu znam da rezemo granu na kojoj sjedimo.
i na kraju mislim da ce ova njihova taktika biti puno uspjesnija od ratovanja.
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#2210 Re: BHT

Post by amko761 »

Hm, zar nije naša strategija (po riječima Alije Izetbegovića i sada Bakira Izetbegovića, tj. lidera Bošnjaka), da čekamo i da će se oni umoriti.

Nešto ne ide po planu onda, slabo se oni umaraju :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2211 Re: BHT

Post by It_is_a_Leclerc »

Neda Tadić jedna je od nas!

Kad jednog dana BHRT stavi ključ u bravu, profesionalaca poput Nede će mi jedino biti žao. :bih:
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#2213 Re: BHT

Post by karanana »

mada citajuci mislim da se to sve pomalo i prenapuhalo. pa covjek fino kaze povodom dana obiljezavanja genocida u srebrenici.....
znaci fino covjek zlocin zove imenom, nije kao ovi drugi koji izbjegavaju i blaze nazive za ovaj zlocin, znaci da je kompletno htio ovo sve pljunuti ne bi valjda rekao genocid u srebrenici. ha, sta mislite?
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#2214 Re: BHT

Post by mahalik »

Najgluplje je tražiti neki balans i vagati šta god je vezano za Srebrenicu jer je to ipak državni javni servis koji mora pokazati u sveu pokazati senziblitet a ovo pravdanje sa ostalim događajima u BiH je tek degutantno pa porediti mislim užas
ali oni, ono sto nisu uspjeli ratom, sada rade u miru strategijom trojanskog konja:
udji u institucije i simbole drzave i iznutra ih razori na taj nacin da ce tu drzavu i njene institucije zamrziti i oni koji su ginuli za nju.
u jednu ruku ja kazem: dabogda se ukinuli, a u drugu znam da rezemo granu na kojoj sjedimo.
i na kraju mislim da ce ova njihova taktika biti puno uspjesnija od ratovanja.
Sjećamo se i da je nekad Dodik govorio da je u Srebrenici bio genocid dok je to bilo milo ušima međunarodne javnosti
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#2215 Re: BHT

Post by seoBIH »

Ja bih volio da je u ovoj drzavi sve, ali bas SVE NEUTRALNO. Vjera, nacija, nacionalnost, politika, komsiluk, sjecanje, zaborav, oprost, druga drzava, ma sve!
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1474
Joined: 25/07/2015 14:13

#2216 Re: BHT

Post by rocco_siffredi »

Možete li zamisliti situaciju da neko slicnom odlukom zabrani Jevreju da obilježava dan holokausta. Pa taj bi karijeru završio dok bi rekao keks.
Kakva neutralnost kad je Srebrenica u pitanju? :-)
Dokazano i presudjeno da je bio genocid. Tacka.
Novinarstvo nije neutralnost, nego objektivno i istinito izvještavanje, nazivanje stvari pravim imenom.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#2217 Re: BHT

Post by sadie_forever »

Genocid je genocid i nema tu niceg neutralnog
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#2218 Re: BHT

Post by sadie_forever »

karanana wrote:mada citajuci mislim da se to sve pomalo i prenapuhalo. pa covjek fino kaze povodom dana obiljezavanja genocida u srebrenici.....
znaci fino covjek zlocin zove imenom, nije kao ovi drugi koji izbjegavaju i blaze nazive za ovaj zlocin, znaci da je kompletno htio ovo sve pljunuti ne bi valjda rekao genocid u srebrenici. ha, sta mislite?
Mislim da si naivan..de idi po BL grupama i vidi koliko ga hvale
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2219 Re: BHT

Post by Maharadza »

seoBIH wrote:Ja bih volio da je u ovoj drzavi sve, ali bas SVE NEUTRALNO. Vjera, nacija, nacionalnost, politika, komsiluk, sjecanje, zaborav, oprost, druga drzava, ma sve!
Znači samo da nam se agresori, đikani i uzp-ovci ne 'naljute', jel?! Ne znam kako te nije stid tako nešto uopšte pomisliti a kamo li izvaliti...
User avatar
Hofman
Posts: 52
Joined: 23/09/2017 10:31

#2220 Re: BHT

Post by Hofman »

Slušaj Spahe glavate spodobe. I ovima pretplatu plačati i u dnevniku prva udarna vijest im bila kako se dodik sastao sa pičkousnim i kako orić kao prijeti. Radoja im pravio dnevnik. Nek vam u rs plaćaju taksu
isx
Posts: 3594
Joined: 24/05/2014 19:12

#2221 Re: BHT

Post by isx »

Ko je ova ljepotica što danas vodi vijesti na BHTu? Domžalama čita Domalažama. :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2222 Re: BHT

Post by KatarinaKosaca »

rocco_siffredi wrote:Možete li zamisliti situaciju da neko slicnom odlukom zabrani Jevreju da obilježava dan holokausta. Pa taj bi karijeru završio dok bi rekao keks.
Kakva neutralnost kad je Srebrenica u pitanju? :-)
Dokazano i presudjeno da je bio genocid. Tacka.
Novinarstvo nije neutralnost, nego objektivno i istinito izvještavanje, nazivanje stvari pravim imenom.
Neprimjecen prodje ovaj BRILIJANTAN KOMENTAR.. a Velid Spaho mi je upripastio Mundijal by the way
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#2223 Re: BHT

Post by mahalik »

Potez Radoje hvali Dodik u Ćirilici happy tv u Srbiji
Pametnom dosta
User avatar
SmokingMan
Posts: 18688
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2224 Re: BHT

Post by SmokingMan »

Sve je to u svrhu destabilizacije BIH,dobro orkestrirane preko BL,a naravno krenuvši od svog starog nalogodvca BG.Ako uzmete elektronske,štampane medije iz Srbije i RS.a,društvene mreže koje propagiraju identične vrijednosti,lahko će doći do zaključka kako je pro.srpska propagandna mašinerija,prožeta dezinformacijama,intenzivnija nego ikada,krenuvši od ideoloških sadržaja pa sve do političkih prilika u BIH.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2225 Re: BHT

Post by Maharadza »

SmokingMan wrote:Sve je to u svrhu destabilizacije BIH,dobro orkestrirane preko BL,a naravno krenuvši od svog starog nalogodvca BG.Ako uzmete elektronske,štampane medije iz Srbije i RS.a,društvene mreže koje propagiraju identične vrijednosti,lahko će doći do zaključka kako je pro.srpska propagandna mašinerija,prožeta dezinformacijama,intenzivnija nego ikada,krenuvši od ideoloških sadržaja pa sve do političkih prilika u BIH.
Ali ništa to ne bi uspijevali dušmani i genocidaši bez munafčke sda koja im 'pokloni' bht i bhradio1 na tacni, bez ispaljena metka...ali eto izgleda da smo i mi Bošnjaci spremni 'pokloniti' četnicima našu državnu TV i radio bez ikakvog otpora ili sl. reakcije... Samo nek' ne puca...
Post Reply